Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Zbiórka na serwer 2016
Autor Wiadomość
Joy 
Administrator

Dołączył 2923 dni temu
Wysłany: 30-01-2016, 16:08  Zbiórka na serwer 2016

Latka lecą! To już 7. rok funkcjonowania forum - ponad 80 miesięcy, 2400 dni i 57600 godzin spędzonych razem, przy muzyce która łączy i wzbudza emocje. Wystartowaliśmy dokładnie 29 maja 2009 o godz. 19:04, nie wiedząc tak naprawdę, czy projekt ma szansę przetrwać dłużej jak parę miesięcy. Ale daliśmy radę o wiele dłużej, a to wyłącznie dzięki Waszemu zaangażowaniu w aktywność na forum. A działo się wiele - przeprowadziliśmy 21 ekskluzywnych wywiadów z artystami, odbyło się 6 edycji konkursu Dj Encounter, 5 muzycznych podsumowań top 20 of year. Dodatkowo co miesiąc odbywa się plebiscyt top 10 miesiąca, przygotowujemy także niezmiennie podsumowania wydawnicze w oparciu o wpisy w dziale Single. Z tego miejsca chciałbym podziękować przede wszystkim moderatorom i adminom, którzy swój wolny czas poświęcają na to, aby to wszystko miało ręce i nogi, ale i wszystkim użytkownikom, którzy dbają o wartość merytoryczną i wnoszą więcej życia każdego dnia :) dobra robota!
Nie ma też co ukrywać, że frekwencja w ostatnim czasie nieco spadła. Po części wynika to z pewnego odwrotu od głównego nurtu, w jakim znalazł się gatunek Trance (modny kiedyś na eventach, dziś wypierany coraz częściej przez EDM). Z drugiej strony cały czas konkurujemy z chyba największym medium społecznościowym, jakim jest facebook - kliknięcie w łapkę stało się o wiele wygodniejsze jak napisanie w kilku zdaniach własnego komentarza w wątku muzycznym. W końcu audycje A State of Trance zdaniem wielu słuchaczy obniżyła znacznie loty - niestety porównując obecne epizody z tymi sprzed kilku lat, nie sposób się z tym nie zgodzić. Jednak nie zamierzamy zaniechiwać działalności, wręcz przeciwnie! Jesteśmy największym forum muzycznym w Polsce o tej tematyce, a to zobowiązuje. Liczymy też na dalsze wsparcie i aktywność z Waszej strony.

Jak wiadomo, utrzymanie forum kosztuje. Całkowite wydatki rozkładają się na dwa elementy: hosting i domena. Łącznie jest to koszt roczny blisko 600 zł. Nie posiadamy żadnych wpływów poza dobrowolnymi datkami naszych userów. Forum wolne jest od jakichkolwiek reklam, nie posiadamy też żadnej firmy sponsorującej. Czy to duża kwota? Dla jednej osoby na pewno nie mała. Jednak jak pokazują ostatnie lata, wspólnymi siłami można zdziałać wiele.

Niniejszym ogłaszam rozpoczęcie zbiórki, czas start!

Nr rachunku nie ulega zmianie, dla przypomnienia tłustym drukiem:

Maciej Wolski
07 1140 2004 0000 3202 3080 3200 (mBank)

Nie zapomnijcie podać swój nick w tytule przelewu!
Potrzebujemy kwoty 600 zł, z czego 492 zł do 3go marca za opłacenie hostingu, oraz reszta za domenę do końca maja. Z góry dzięki za każdą pomoc, choćby najmniejszą.

Także, do dzieła :D

Wpłaty zaksięgowane:

1. Mati
2. Trance Logic
3. RICO82
4. lukas_r
5. Borys
6. ZDobrejWoli
7. Apollo13
8. Carl van Gander
9. adagio28
10. Parego
11. Jay Dee
12. ulcia44
13. FireIsland
14. Morgoth
15. Hestin
16. Pawel
17. RaCmin
18. Borys (II.)
19. airline

Zebraliśmy:
605 zł
Ostatnio zmieniony przez Joy 29-02-2016, 13:36, w całości zmieniany 12 razy  

Profil Facebook

Trance Logic 
Weteran

Dołączył 2630 dni temu
Wysłany: 30-01-2016, 16:53  

Jak co roku datek ode mnie będzie ;)

Mati 
In Trance We Trust

Dołączył 1264 dni temu
Wysłany: 31-01-2016, 21:26  

Dorzucę się i ja, jutro zrobię przelew :)

mau5 
Weteran

Dołączył 2350 dni temu
Wysłany: 04-02-2016, 01:26  

Dostanę wypłatę to i ja coś rzucę :)

Hestin 
128bpm

Dołączył 1664 dni temu
Wysłany: 06-02-2016, 16:02  

mau5 - 04-02-2016, 01:26 napisał/a:
Dostanę wypłatę to i ja coś rzucę :)

No ja tak samo :D
Mój Soundcloud.
Nut Free Podcast hosted by Hestin - Every FRIDAY , 20:00 CET on http://www.trancefamilybelgium.be/tfb-radio

Profil Facebook

Joy 
Administrator

Dołączył 2923 dni temu
Wysłany: 08-02-2016, 20:12  

Dziękujemy za wpłaty i prosimy o więcej.

Profil Facebook

szymek94 

Dołączył 1346 dni temu
Wysłany: 08-02-2016, 21:40  

Chętnie bym dołożył na forum ale moje konto jest ograniczone z przelewami i jest kontrolowane przez rodziców :/

Profil Facebook

Joy 
Administrator

Dołączył 2923 dni temu
Wysłany: 11-02-2016, 21:46  

Na dzień dzisiejszy zebrana suma pokrywa ledwie 1/3 kosztów, natomiast faktura za serwer musi zostać opłacona do końca miesiąca. Każdą tego typu akcję traktuję jak papierek lakmusowy zainteresowania forum. Jeżeli nie uda się zebrać większej kwoty do 29. lutego, nie wykluczam różnych działań, łącznie z tymi najbardziej radykalnymi, a więc czasowym bądź ostatecznym zawieszeniem funkcjonowania strony. Chciałbym tylko, abyście mieli tego świadomość, że możliwe są różne scenariusze.
Osobiście wierzę, a wręcz jestem przekonany że tak się nie stanie i forum jak co roku może liczyć na Wasze wsparcie ;)

Profil Facebook

lukas_r 
ASOT Fan

Dołączył 2399 dni temu
Wysłany: 12-02-2016, 10:15  

Drodzy bracia i siostry :)

Mamy 3782 zarejestrowanych użytkowników jeżeli z tego jest chociażby 50% aktywnych w ciągu miesiąca (dokonuje logowania raz w ciągu miesiąca) to daje liczbę 1891. Załóżmy że 30% tej liczby to osoby mające własne możliwości finansowania co daje liczbę 567 osób. Jeżeli każda z tych osób wpłaciłaby przysłowiową złotóweczkę, szybko zebralibyśmy potrzebną sumę :)

Nie chcę na nikim wymuszać i zobowiązywać do czegokolwiek bo nie jest to intencję. Jednak może warto zastanowić się, czy nie warto jednorazowo odmówić sobie "czteropaka" i zainwestować w miejsce, na którym miło spędzasz czas, z którego dowiadujesz się nowości ze świata muzyki, na którym możesz przejrzeć najnowsze informacje wydawnicze itd wymieniać można dużo :)

Każdy podejmie własną decyzję, przy czym mam na uwadze możliwości każdego z osobna dlatego też jak pisałem wcześniej, nie wymuszam nic na nikim a tylko wskazywałbym możliwe zainteresowanie tematem :)
Armin van Buuren: Ludzie myślą, że jeśli mi się podoba dany utwór, to znaczy że jest dobry. Gówno prawda - jeśli ty myślisz, że dany utwór jest dobry, to znaczy że jest dobry. Nie ma nic bardziej osobistego niż osobisty gust muzyczny.

Borys 
Classic Trance

Dołączył 1209 dni temu
Wysłany: 13-02-2016, 17:58  

trochę optymistyczne te wyliczenia :) Dużo mniej ludzi tu teraz zagląda, zresztą widać po liście "Przez ostatnie 24 godziny byli na forum:".
No ale mam nadzieję, że uda się zebrać potrzebną sumę. Jak będą problemy z tym, to się coś jeszcze dorzucę

Moja kolekcja winyli i płyt CD:
https://www.discogs.com/user/borys125/collection

Hestin 
128bpm

Dołączył 1664 dni temu
Wysłany: 16-02-2016, 00:07  

Uda się, każdy rzuca co może :P
Mój Soundcloud.
Nut Free Podcast hosted by Hestin - Every FRIDAY , 20:00 CET on http://www.trancefamilybelgium.be/tfb-radio

Profil Facebook

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 2009 dni temu
Wysłany: 17-02-2016, 18:10  

Również i ja coś tam przesłałem.

Profil Facebook

Joy 
Administrator

Dołączył 2923 dni temu
Wysłany: 05-03-2016, 21:28  

Udało się :D dzięki! Zebraliśmy 605 zł tak więc najwyższa pora na zakończenie zbiórki.

Profil Facebook

Borys 
Classic Trance

Dołączył 1209 dni temu
Wysłany: 06-03-2016, 02:08  

No i za***iście :) ciesze się, że mogłem pomóc

Moja kolekcja winyli i płyt CD:
https://www.discogs.com/user/borys125/collection

airline 

Dołączył 1392 dni temu
Wysłany: 06-03-2016, 22:52  

Przelew robiłem jeszcze jak nie było pełnej kwoty, a tu widzę, że jestem zaksięgowany ostatni. Coś długo szło. :) Dałem, ile mogłem.
Fajnie, że się udało całą kwotę zebrać.

Odpowiedz do tematu