Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze wrażenia
Autor Wiadomość
B0BS0N 

Dołączył 3117 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 13:18  Wasze wrażenia

Wpisujcie w tym temacie wasze opinie na temat polskiej edycji Armin Only Embrace.
Ja się rozpiszę potem, jak ochłonę, bo bym zbyt wiele naprzeklinał.

Wstępnie chciałem podziękować Marcie (Maarnaa), Pawłowi (buurendj) i Maćkowi (Joy) za, mimo wszystko, udany wieczór. Dzięki Wam za wspólne hejtowanie Armina i świetną zabawę przez ostatnie dwie godziny!!

http://asot-only.pl/va-ye...son-vt14726.htm

Myspace:
www.myspace.com/bobsondj
Soundcloud:
www.soundcloud.com/bobsondj/

godlesowned 
ILIKEITPURE

Dołączył 1806 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 13:48  

Meeting super! Myślałem że będzie drętwo ale nie było
Organizacja, w miarę spoko, ale problemy z automatami i z piciem.
Ludzie, nie miałem z nikim żadnego problemu czyli OK.
Pre-Set, na mini scenie był za***isty! Skakałem i bawiłem się świetnie!
Efekty, jak dla mnie nieziemskie przeżycie, na prawdę ciężko to dla mnie opisać bo było nieziemsko. (to był mój pierwszy taki event, więc możliwe że dlatego)
No i najważniejsze Muzyka. I teraz dwie wersje:
Na gorąco:
O dziwo nie przeszkadzały mi bugrumy, i inne wokalowe wycia, w pewnym momencie zaczął mnie denerwować 3 raz pod rząd ten sam drop. No ale jak już poszły na ogień inne tracki to nie zwracałem na go uwagi. O Vinylu pisac nie muszę bo to oczywiste. Założenie było takie że nawet jakby okazało się że będzie grać Mendelsona to będę się w 100% bawić i nie zmierzam sobie tego zepsuć.
Na chłodno:
Faktycznie festival bigroomów, muzycznie nie było wybitnie, ale też nie było źle. Do tego VINYL!!! I jeszcze raz VINYL!!!
Skakałem i bawiłem się ile się dało. Wydarzenie było dla mnie niesamowitym przeżyciem, jestem Mega[S8&T] zadowolony że odwiedziłem Ergo arenę i cieszyć się całym kompletnym Show.

Ja w domu mogę ponarzekać na jakość utworów bo tam nie mam klimatu tylko 4 ściany, natomiast na takiej imprezie, liczy się klimat który BYŁ. I co by nie poleciało to to pewnie byłbym zadowolony i cieszył się tym że tam jestem.
PS. Nadal będę hejtować album embrace, a co do Armina się zastanowię :D

JADD 
Classic Trance Fan

Dołączył 3118 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 14:52  

Dla mnie impreza jako event to genialne przeżycie ,wrażenie audiowizualne na najwyższym poziomie ,osobnym faktem jest to że najbardziej zagorzali fani muzyki trance ,którzy oczekiwali klasyków to mogli się zawieść .Armin (co było do przewidzenia) grał głównie kawałki bigroomowe i ze swojej ostatniej płyty ,choć w ferworze zabawy nie przeszkadzało mi to zupełnie -świetnie się wybawiłem ! Wisienką na całości był vinyl set i powiem szczerze - parę razy się wzruszyłem ,klasyki z dzieciństwa ,które nasuwają na myśl genialne przeżycia .
W ogólnym rozrachunku to nie żałuję że tam byłem i na pewno bym pojechał raz jeszcze :D

Profil Facebook

rsx78re 

Asot-Only

Dołączył 856 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 14:56  

Moje wrażenia:
Na początek wielkie podziękowania dla tego, co odwlekł mnie od pomysłu wcześniejszego opuszczenia imprezy, pozostać do końca warto było (identyfikator podpisany przez Armina ;) )
Spotkanie- rewelacja, podobało się (VIP-ówki za 500+ na dziecko ;P ).
Ludzie- wszystko w porządku.
Pre-Set przyjemny w odsłuchu.

Muzyka:
Mimo, iż głównie było big roomowo, to jednak całkiem przyjemnie. Jedyna wada- Betsie Larkin wyje, a nie śpiewa.

Vinyl Set- na plus to, że był 1,5 godzinny, wiele niesamowitych klasyków.

Obsługa jedynie była takim polskim standardem- żetony, drożyzna i to kiepskiej jakości (kotlet z psa 3 kategorii pomielony razem z budą :D ), ale jeść i pić to nie przychodzi się na takie eventy (takie rzeczy to do klubików z disco polo)

Profil Facebook

SchwarzStork 

Asot-Only

Dołączył 653 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 15:21  

Mi się bardzo podobało, udało mi się nawet przesunąć pod samą scenę gdzieś w połowie. Mimo że bigroomy były to dzięki atmosferze jaka była nie przeszkadzały mi ani trochę. Od strony wizualnej co można powiedzieć... BYŁO MEGA! Jedyną rzecz która mi nie przypadła do gustu były fragmenty gdzie występował Cimo Frankel :D
Jedyny zgrzyt jaki miałem z ludźmi to był jak gość co zamiast się bawić to tylko wszystko filmował i łowił autografy narzekał że za głośno dre jape :D
Vinyl set był SUPER, mimo że pod koniec już nie miałem siły stać i podpierałem ścianę. No i udało mi się zrobić fotkę z Betsie Larkin, także imprezę można uznać za udaną.
DZIĘKI WSZYSTKIM ZA ŚWIETNĄ ZABAWĘ!

alexa 

Pomogła: 64 razy
Dołączyła 2384 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 16:57  

Jak patrzę na filmiki takie jak ten: https://www.youtube.com/watch?v=rIYIfgj0u1o to zastanawiam się, 'gdzie te eventy...', echh... Ten tłum przywodzi na myśl pamiętne AO z Wrocławia i inne eventy w dawnych, lepszych czasach dla Muzyki.

Osobiście nie jestem fanką obecnej twórczości Armina i wiedząc, że 80% eventu skupi się na promocji Embrace/shitu z Armady, zdecydowałam się nie jechać na ten event. Ale na vinyl seta bym się z chęcią teleportowała :D i fajnie, że spora ekipa z Forum się zebrała :) w sumie na kogo, jak nie na Armina ;)

Czekam na dalsze wrażenia z Waszej strony, strzała i oby nam szybko podobny event zorganizowali !

godlesowned 
ILIKEITPURE

Dołączył 1806 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 17:14  

Szkoda że na vinyl secie byłem już zombie, ale fakt faktem jak tak teraz wspominam to był to nieziemski set.

Franek Kimono 
J'ai Envie de Toi

Dołączył 1971 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 17:32  

Ja się za***iście bawiłem, bo szczerze mówiąc wolę takie klimaty jak gra Armin niż 90% upliftów. Embrace czy Adagio For Strings zagrane na trąbce - cud miód. Vinyl set też był niesamowity. Ludu mnóstwo, rzeczywiście ceny nie odzwierciedlały poziomu jedzenia czy picia ale w automatach było taniej ^^ .
Aż jeszcze się rozpiszę. Spotkanie w Galerii - organizacja masakra - do kolejki bez problemu można było się wepchnąć, wchodzono na odczepnego przez ochroniarzy bez kolejki - zdjęć miało nie być, mieli wchodzić Ci którzy maja płyty/książeczki. No cóż, przemilczę, ale i tak selfie z Arminem i jego gorylem jest XDDD.
Ludzie z forum bardzo pozytywni, fajnie, że tyle osób ma bardzo podobne gusta do moich :D
Impreza - Club Embrace, bardzo fajny pomysł z "warmupowymi" aranżacjami utworów Armina - Zocalo, Last Stop Before Heaven, Hands To Heaven czy Pulsar - długo by wymieniać, niektóre lepsze od oryginałów :D
Początek setu - miazga, przy Iconic, Mega czy Between the Rays prawie gubiłem buty (a na Arenie przed vinyl setem kilka butów zgubionych widziałem :D )
Follow Me mnie rozwaliło, nie spodziewałem się Zero Gravity ale to akurat jest na wielki plus dla Armina. Szkoda że rzeczywiście musieliśmy trochę wcześniej wyjść bo transport, ale następnym razem zostanie się dłużej.
A i za napój piwopodobny (tej wody z piwem nie nazwałbym piwem) 10zł, woda 6zł i 7 (ew. 5) za napoje to słabo (na AO Mirage lepsze ceny były w stosunku do jakości o ile pamiętam). I ten hot-dog z Ikei za 2zł warty tutaj 7 :D
Nie mogę się doczekać kolejnego eventu, warto było przyjechać i spotkać się z forumowiczami oraz mieć Armina na 2 długości ręki po czym usłyszeć że to koniec XD
To co było nie wróci, więc delektujmy się tym co jest, bo może być gorzej, tak na przyszłość ;)
3. Shinovi - Run Or Stay
4. Orjan Nilsen feat. R-Lend - Without Kontakt
5. Steve Dekay - Radhe
6. Marco V - Aranck
7. Alexander Popov & Tenishia feat. Thomas T - Play Your Cards (Alternative Mix)
8. Ruben de Ronde x Rodg x Estiva - Intergalactic
9. Armin van Buuren pres. Gaia - Crossfire
10. Richard Sebastian - We Will Meet Again

TOP 30 OF 2016
TOP 30 OF 2015

syla 

Dołączyła 648 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 19:32  

Widziałam kilka osób od was z identyfikatorami, niestety potem was zgubiłam :D Co do imprezy. To był mój pierwszy event. Fakt faktem bigroomy zdominowały cały event, ale bawiłąm się nieziemsko. Stałam zaraz przy wybiegu, także widok mialam idealny. Do tej pory każda część ciała boli :D Vinyl Set bomba. Do samego końca tańczyłam (byłam naładowana jakąś energią chyba xd) :) Ogólnie słabo z klimatyzacją, jeszcze jak ten ogień dowalał, to myślałam że padnę.. ;O. Szkoda, że koszulki i te czapki w cholerę drogie. Na opaski nie zdążyłam, ponoć wykupili, ale cóż ..to nie koniec świata :) Genialnie było zobaczyć live Armina oraz resztę artystów :)
A ten " epic fail" Armina do tej pory siedzi mi w głowie :D Będzie co wspominać :D

Adamervan 

Asot-Only

Dołączył 612 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 19:41  

Ja się naprawdę super bawiłem głównie dlatego że to była moja pierwsza tego typu impreza :jupi: fajnie było poznać się przed imprezą z resztą forumowiczów. Spotkanie na plaży było udane. Dzięki temu mogłem przeżyć event z osobami które czują tą muzykę. Od strony muzycznej nie mam żadnych zastrzeżeń bo tego sie mniej więcej spodziewałem. Ja tam do big roomów nic nie mam wiec dobrze przy tym się bawiłem. A przynajmniej mogłem przez moment poczuc sie jak na Tomorrowlandzie. :p W main show bardzo podobały mi się występy tancerzy i wplatanie innych stylów a w szczególności Adagio for strings na trąbce. Widać było że Armin bawi się muzyką :D no i oczywiście niesamowite dla mnie efekty specjalne robiące za pierwszym razem ogromne wrażenie. Jedyne co było trochę drażniące to niektóre męskie wokale momentami niepasujące zupełnie. Vinyl set to było mistrzostwo. Ciało po prostu samo popłynęło w rytm muzyki. Odleciałem zupełnie. Miałem w końcu okazję usłyszeć stary dobry Trance na żywo i poczuć się jak na starych legendarnych eventach których nie było dane mi przeżyć ze względu na mój młody wiek. Jakimś cudem starczyło mi sił do samego końca choć pod koniec zmęczenie dawało o sobie mocno znać :D od strony organizacyjnej było parę zgrzytów jak brak możliwości płacenia kartą albo przynajmniej bankomat czy niedziałający automat. Nie rozumiałem systemu żetonów koleś mówił ze wydaje piwo tylko na żetony a w pewnym momencie nikt tych żetonów nie miał więc kolejka do drugiego sprzedającego rosła a on stał bezczynnie zamiast obsłużyć nawet osoby bez tych żetonów byle szybciej.

Adamervan 

Asot-Only

Dołączył 612 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 19:46  

Btw czy ktoś wypisałby mi tutaj co leciało na vinyl secie co pamięta? Nie wszystko znałem a z chęcią jeszcze raz posłucham.

lukas_r 
ASOT Fan

Dołączył 2594 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 20:04  

Cóż, osobiście nie tego się spodziewałem ale po kolei.

Wiedząc, że otwarcie na salę będzie o 22 na spokojnie dotarłem narzeczoną po 10 aby wejść zająć miejsce itp. Dziwi mnie opinia że o 20 powinno wpuszczać, ponieważ od początku było wiadomo jak z tym będzie (ludzie na FB tak piszą i biadolą). Na wejściu bez problemu i chwila na bramce i...szok. Wcale nie sprawdzony zostałem wpuszczony, narzeczona zaś bez problemu weszła z nie sprawdzoną torebka. 13k ludzi w jednym miejscu więc chociaż tyle można było zrobić. Wiadomym już było potem skąd tyle ludzi pod wpływem mocniejszego :)

Na szatni spokój i szybka obsługa i czas zająć miejsce na B, co po chwili czasu się udało. Nie sprawdziliśmy czy da się wejść na A, ale chętnie dowiem się czy faktycznie tak było:)

Warm-up na który się załapałem zacny i każdemu z nas się spodobał. Miejsc jeszcze dużo było i był spokój. Gdy zaczęło się intro atmosfera eksplodowała i oczekiwania zaczęły rosnąć. Ale niestety...to się nie stało. Bigroom, edm to nie tego oczekiwałem. Wiem że promowanie płyty i trasa ale wydaje mi się że płyta jest bardziej pop i przejście w "mocne" rytmyto nie to. Lecz zgromadzonej publiczności się podobało chyba, nie widziałem niezadowolonych osób, pojedyncze tylko wychodziły.

Jakościowo i wizualnie bardzo dobrze, Armin chciał zrobić show ale mnie nie zdobył. Jak dla mnie skończyło się łup łup łup i pytaniem od narzeczonej dlaczego tyle ludzi przyszło jak wszystko było na jedne kopyto? Szczerze pozostawiłem ja bez odpowiedzi, samemu zaś niezaspokojony. Po 3 godzinach opuściliśmy hale delikatnie zawiedzeni.

Na minus największy dla mnie ludzie na których się natknąłem - zabawa a'la machanie rękoma jak wiatrakami, alkohol mocno, pierdolety o niczym - cóż...trochę cebula.
Na plus mimo wszystko efekt (ale niezaspokojony gust), nagłośnienie i ludzie którzy fajnie się bawili.
Armin van Buuren: Ludzie myślą, że jeśli mi się podoba dany utwór, to znaczy że jest dobry. Gówno prawda - jeśli ty myślisz, że dany utwór jest dobry, to znaczy że jest dobry. Nie ma nic bardziej osobistego niż osobisty gust muzyczny.

godlesowned 
ILIKEITPURE

Dołączył 1806 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 20:13  

Franek, mi automat wydał pepsi które spadło w tył i 5 zł na marne. Drugi nie przyjmował kasy, a trzeci ją pożerał :D
Adam, ja wiem że było, Universal nation od push, Gaia tuvan, anahera, serenity od armina, alex morph an angels love. I tyle wiem. Obserwuj 1001tracklist.com

Adamervan 

Asot-Only

Dołączył 612 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 20:31  

godlesowned - 15-05-2016, 21:13 napisał/a:
Franek, mi automat wydał pepsi które spadło w tył i 5 zł na marne. Drugi nie przyjmował kasy, a trzeci ją pożerał :D
Adam, ja wiem że było, Universal nation od push, Gaia tuvan, anahera, serenity od armina, alex morph an angels love. I tyle wiem. Obserwuj 1001tracklist.com

Dobra dzięki :D właśnie o to universal nation między innymi mi chodziło :D resztę z tych co podałeś rozpoznałem jeszcze do tego moge dorzucic communication, brute i veracocha-carte blanche To czekam na pozostałe.

Franek Kimono 
J'ai Envie de Toi

Dołączył 1971 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 20:32  

godlesowned - 15-05-2016, 21:13 napisał/a:

Lol, ja bez problemu przed vinyl setem sobie Liptona kupiłem xD
3. Shinovi - Run Or Stay
4. Orjan Nilsen feat. R-Lend - Without Kontakt
5. Steve Dekay - Radhe
6. Marco V - Aranck
7. Alexander Popov & Tenishia feat. Thomas T - Play Your Cards (Alternative Mix)
8. Ruben de Ronde x Rodg x Estiva - Intergalactic
9. Armin van Buuren pres. Gaia - Crossfire
10. Richard Sebastian - We Will Meet Again

TOP 30 OF 2016
TOP 30 OF 2015

Odpowiedz do tematu