Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze wrażenia
Autor Wiadomość
Trance Logic 
Weteran

Dołączył 2773 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 22:00  

A mi się wszystko podobało ( dobra prócz obsługi imprezy XD ) :D Od oprawy po muzykę :) Fakt można by było narzekać na bardzo bigroomową aranżację ale każdy narzeka a nie widziałem ani jednej osoby która stała by bez ruchu jak ten bigroom leciał ;) Ja się świetnie bawiłem i to jest dla mnie ważne ;) Na szczególną uwagę zasługuje oczywiście vinyl set oraz mega pomysł z System Testem :D Długo jeszcze będę przeżywał tą imprezę ;) Dziękuję jeszcze ekipie z którą spędziłem czas na plaży przy bro ;)

B0BS0N 

Dołączył 3064 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 22:08  

Adamervan napisał/a:
Btw czy ktoś wypisałby mi tutaj co leciało na vinyl secie co pamięta? Nie wszystko znałem a z chęcią jeszcze raz posłucham.

Push - Universal Nation
Push - Strange World
Gaia - Tuvan
Gouryella - Anahera
AvB - Serenity
AvB - Comunication
AvB & Susana - Shivers
AvB & Ferry - Brute
Marco V Vs Jens - Loops And Tings Relooped
Substate - Horizon (Mac Zimms remix)
Bart Claessen - Playmo (1st play)
Alex Morph - An Angel's Love
Veracocha - Carte Blanche

Hmm... może coś jeszcze sobie przypomnę ;)

http://asot-only.pl/va-ye...son-vt14726.htm

Myspace:
www.myspace.com/bobsondj
Soundcloud:
www.soundcloud.com/bobsondj/

Adamervan 

Asot-Only

Dołączył 559 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 23:01  

B0BS0N - 15-05-2016, 22:08 napisał/a:
Adamervan napisał/a:
Btw czy ktoś wypisałby mi tutaj co leciało na vinyl secie co pamięta? Nie wszystko znałem a z chęcią jeszcze raz posłucham.

Push - Universal Nation
Push - Strange World
Gaia - Tuvan
Gouryella - Anahera
AvB - Serenity
AvB - Comunication
AvB & Susana - Shivers
AvB & Ferry - Brute

Hmm... może coś jeszcze sobie przypomnę ;)

Dzięki wielkie :szczesliwy:

SchwarzStork 

Asot-Only

Dołączył 600 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 23:38  

Napewno było też Basic Dawn - Pure Thrust, tylko nie wiem czy w remixie Nu Nrg czy nie :P

MarRey 
Weteran
Dark & Deep

Dołączył 2035 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 23:46  

Big Room - to chyba się w każdej wypowiedzi przewija, ale chyba się tego spodziewaliśmy :) Na żywo ja się kapitalnie do tego bawiłem, kawałki Kensinghton mnie trochę zamulały później, też dlatego że już nie ta sama energia. Another You na żywo mnie zmiotło po prostu. Ceny to śmieszne, za 0,5L wody 6zł, ale tak to już na polskich eventach zazwyczaj. Za mało szybszych dźwięków ewidentnie, 4,5 kawałków jedynie z tego i to wszystko. Inyathi na żywo odleciałem, cudowna melodia. Old Skool w trapowej wersji też całkiem spoko był, no i ten "The Test". Jak wszyscy myślałem, że coś padło i się na trochę przeraziłem, ale potem pomyślałem, że Armin był na taką ewentualność przygotowany i stworzył taki kawałek, lecz później domyśliłem się, że to specjalnie. Super pomysł. Do tego oczywiście Vinyl Set, prawdziwe klasyczne dźwięki, ale tu nie ma co pisać za wiele. Fajny ten Club Embrace cichutko, ale z każdym kawałkiem podkręcali głośność i tempo. Znalazło się kilka perełek w niesamowicie klimatycznych wersjach jak np. In 10 Years from Now czy This World is Watching Me. Wrażenia nie do opisania, marzenie się spełniło zobaczyłem Armina na żywo.
PS. Dzięki ekipie za wypad, no i przewodnikowi za doprowadzenie nas w całości pod Arene :D

Kutagawa 

Asot-Only

Dołączył 939 dni temu
Wysłany: 16-05-2016, 00:10  

Armin puszczał mocarne, jak ja to mówie parkietowe killery ! Atmosfera nieziemska ! Polacy to potrafia sie bawic i tworzyc niesamowity klimat, asot 750 w utrechcie sie nie umywa ...oprawa, efekty, konfetti, wszystko po prostu było cudowne, przeżywac to będe przez długi okres :) po to się wlasnie zyje !! Vinyl set ...sił już nie miałem ale mimo wszystko cieszyłem się z każdej sekundy podczas tych półtorej godziny, na prawde cos pieknego i czekam na kolejny event z Arminem w PL !
Pozdro

kenvi 

Dołączył 1358 dni temu
Wysłany: 16-05-2016, 11:17  

Impreza marzenie, to prawda, że została zdominowana przez bigroomy, ale kompletnie mi to nie przeszkadzało ;) Jedyny moment seta Armina, który mi się nie podobał, to część "Old School" - chyba miało być klimatycznie, a wyszło beznadziejnie.

Występy wokalistów, wokalistek oraz zespołu Kensington nieziemskie - zwłaszcza wykonanie utworu Armina z tymi ostatnimi strasznie mi się spodobało :) Super radził sobie Cimo Frankel - w "Strong Ones" brzmi wręcz okropnie, ale na evencie wyczyniał cuda aż miło. Bardzo na plus także Mr. Probs - zdecydowanie najgorzej Betsie Larkin, jej wykonanie na żywo Safe Inside You prosiło o pomstę do nieba... Była jeszcze jakaś wokalistka, ciemna, ale nie pamiętam jak się nazywa - radziła sobie bardzo dobrze, tylko jej interpretacja California Dreamin kompletnie mi nie podeszła ;)

Vinyl Set - cóż mogę napisać - za***isty! Liczyłem na super set i nie przeliczyłem się - Tuvan, Universal Nation, Communication, Brute, Serenity czyCarte Blanche :serce: Nie trzeba nic więcej dodawać

Club Embrace - secik warmupowy marzenie - szkoda tylko, że zapewne tych wersji nigdy nie ujrzymy na beatportach i innych itunesach :/ Mega klimatyczny secik, którego jedyną wadą było to, że stanowczo zbyt powoli się rozkręcał - nawet jak na warm-up :) Poza tym miodzio

Organizacja eventu mocno średnia

Najlepszy moment to chyba zaplanowana przerwa techniczna :D Rozkręcenie areny na najwyższym poziomie i nie uwierzę, ze to był przypadek ;)

W ogólnym rozrachunku album Embrace z 2+ wchodzi na słabe 4, natomiast sam Armin - wybaczam mu wszystkie winy :D Zrobił wszystko, by bawić się RAZEM z publicznością, a to najważniejsze ;)

01. Alex Rusin - Chasing The Sun
02. Craig Connelly feat. Renny Carroll - Elevate
03. Robert Nickson - Heliopause
04. Emod - Celestial Forces
05. Solarstone & Meredith Call - I Found You

syla 

Dołączyła 596 dni temu
Wysłany: 16-05-2016, 11:31  

Chyba leciało też na vinyl set The legacy saltwater (alphazone remix)

Btw ta ciemnoskóra wokalistka to Angel Taylor :D

Globes 

Asot-Only

Dołączył 1614 dni temu
Wysłany: 16-05-2016, 11:48  

Pure Thrust było w remiksie NU NRG, The Legacy również się pojawiło. Do tego od siebie dorzucam Cosmic Gate - I Feel Wonderful i chyba to już kompletna TL-ka vinyl seta:

Push - Universal Nation
Push - Strange World (2000 remake)
Gaia - Tuvan
Gouryella - Anahera
AvB - Serenity
AvB - Comunication
AvB & Susana - Shivers
AvB & Ferry - Brute
Basic Dawn - Pure Thrust (NU NRG remix)
Saltwater - The Legacy (Alphazone remix)
Cosmic Gate - I Feel Wonderful

Co do samej imprezy - muzycznie się nie wypowiadam - bo bym musiał tak jak kolega, który rozpoczął wątek, zbyt wiele naprzeklinać. Jedyne, co zredukowało moje zniesmaczenie to właśnie vinyl set - piękny, klimatyczny trance w tych halowych warunkach połączony ze światłami to było genialne przeżycie. Natomiast muzycznie zauważyłem, że AvB w zasadzie cały czas gra to samo; zarówno w Amsterdamie, jak i na ASOT 750 też jak przyszedł czas na vinyle to grał Communication, Shivers, Strange World, Playmo, Brute, Anahere, czy Carte Blanche. U nas kilka tracków dorzucił, by wyszło półtorej godziny.

kuchen 
Embrace

Dołączył 2193 dni temu
Wysłany: 16-05-2016, 12:51  

Ochłonąłem po wszystkim więc mogę coś napisać :P

Przez całą drogę z podkarpacia lało, wiało i czarne chmury na niebie. I o dziwo przed samym Gdańskiem słońce :D Dziękuję facetowi w okularach z megafonem, który powiedział, że "jeśli ktoś na bilecie ma literkę B w lewym górnym rogu to idzie na prawo do sektoru B :P " - gratulacje za zdezorientowanie setki osób i w*rw już na początku :D Na bramkach spoko tylko już się gubili sami organizatorzy ile kasy za depozyt :) 22:00 otworzyły się drzwi i znalazłem się zaraz na końcu catwalk'a :D Aha...fajnie że mimo ogromnego już ścisku i braku miejsca jakieś "boby" pchały się na siłę aby tylko bliżej.

Club Embrace - dla mnie coś świetnego, uwielbiam taki klimat. Z minuty na minutę głośniej, mocniej...Chętnie przesłuchałbym jeszcze raz tamtego seta :) Ogólnie zdziwiłem się, że "club" trwał krócej niż przewidywano ale może to i dobrze, bo główny występ skończył się wcześniej i vinyl set był dłuższy niż godzina :D

Jeśli chodzi o całe show to wiedziałem na co jadę i na co się przygotować - dużo bigroomu, pompy no ale powiedzmy sobie szczerze...myśleliście że Armin 4 godziny będzie grał trance i to ten sprzed 10-15 lat? Ja NIESTETY wiedziałem na 100% że tak nie będzie...i już raczej się to nie zmieni, Armin będzie pompował żeby tylko publika skakała. W sumie strasznie mi to nie przeszkadzało, dobrze się bawiłem :) Inaczej to brzmi w domu a inaczej przed sceną ;)

"System Test" - masakra, świetny pomysł chociaż przez 10 sekund gdy pojawiły się błędy Windowsa pomyślałem, że to na prawdę się coś stało...no bo jak nie w Polsce to gdzie :D Myliłem się, fajnie wszystko przygotowane (od razu przypomniał mi się Windows Error na występie Deadmau5'a) a ten kick po sprawdzeniu laserów i pirotechniki dosłownie przestawił moje żebra z kręgosłupem a nogi zadrżały :D Fantastyczne uczucie :)

Vinyl jak to vinyl - poezja dla uszu ;) Przy Exploration of Space odleciałem, coś niesamowitego usłyszeć to na żywo.

Ogólnie organizacyjnie mogło być lepiej - tak jak ludzie pisali...12 zł za zapiekankę wielkości wafelka to parodia. No i ten gość z megafonem...a dobra, szkoda mi na niego słów :D Pewnie nie wiedział nawet jak bilet wygląda :) Jeśli chodzi o nagłośnienie - klasa światowa. Fajnie wszystko grało, niektórzy pisali że nagłośnienie lepsze niż na ASOT w Utrechcie...nie wiem, nie byłem więc nie ocenię :) Dzięki za świetną zabawę i mimo podróży od 6 rano wytrzymałem do końca :D Na pewno zostanie mi ta impreza w pamięci do końca życia :)

Profil Facebook

M a T y S 

Dołączył 1892 dni temu
Wysłany: 16-05-2016, 13:45  

Podsumowując imprezę, wraz ze znajomymi z którymi się bawiłem, napisał bym tak:
Organizatorzy: Tak jak kolega napisał wyżej. Gość z megafonem zmylił połowę ludzi czekającą na wejście i ja wraz z kumplami zmarnowałem około 30 min w staniu w kolejce nie do tego wejścia to raz. Dwa sprawdzenie osób. Zostałem złapany za kieszeń i rozmowa wyglądała następująco: "Co to??" "Dokumenty" " a to w porządku możesz iść", natomiast kumpel który ze mną wchodził wyjmował totalnie wszystko nawet zawartość z portfela. Hitem był 0,4ml wódki i kubełek redbulla za 24 zł :D oraz tortilla za 10 zł długości nie wiem 15-20 cm? :) Ale ok, człowiek nie przyjechał się tam najeść i napić.

Widowisko i Armin: Muzyka puszczana przez głównego bohatera została omówiona w postach wyżej więc nie będę się powtarzał. Big room i tyle ;) Vinyl zmiótł, Adagio for Strings zagrany na trąbce po prostu zniszczył. Show było świetne, pirotechnika, tancerze ( zwłaszcza choreografia gdy ubrani byli na złoto z przyczepionymi laserami do rąk) itd itd mega nam się podobało. Test? Na początku była obawa, że Polska zaliczyła wieeeelki blamaż, ale na szczęście nie i to bardzo duże NIE, bo ten test wyszedł świetnie.

Podsumowując? Spełnione marzenie zobaczenia Armina na żywo to na plus. Organizatorzy mogli by się trochę bardziej postarać, zwłaszcza w tych momentach gdy pod samą sceną przeciskali się goście z 4-5 browarami w rękach oblewając ludzi mijanych, to był dramat. Muzyka jakoś specjalnie nie zaskoczyła, prócz Vinyl :) Na spotkanie niestety nie zdążylismy z powodów organizacyjnych przed wyjazdem, a szkoda :/ Teraz pozostaje leczyć odciski na nogach i do następnego eventu :)

Profil Facebook

godlesowned 
ILIKEITPURE

Dołączył 1753 dni temu
Wysłany: 16-05-2016, 14:18  

http://rozrywka.trojmiast...ja-n101646.html
Tu co nieco o organizacji...
"Zdaniem niektórych, dopiero ostatni punkt programu, czyli Vinyl Set był wart uwagi. Część z obecnych liczyła na coś więcej niż nieustanne dźwięki bigroomu (gatunek muzyki electro house), co ich zdaniem stanowiło przerost imponującej formy, nad ubogą treścią."

"Tym razem problemów było kilka. Drzwi hali według zapewnień organizatora miały być otwarte od godziny 20.00, ale ostatecznie otworzono je później, co spowodowało frustrację wśród czekających. Około 23.00 zabrakło również miejsca na ubrania w szatniach."

"Ponadto, nabywcy droższych biletów, uprawniających do wejścia na sektor B oraz A, podczas próby przejścia na sektor A (płyta koncertowa) zostali zatrzymani przez ochroniarzy. Sytuacja momentami była bardzo zaogniona. Niektórzy chcieli się pobawić na płycie (według informacji na bilecie, mieli do tego prawo), inni zakupić płyty czy koszulki na stanowisku zlokalizowanym na niższej kondygnacji. Niestety bez skutku. Ochroniarze nie byli w stanie wyjaśnić oburzonym, dlaczego nie mogą przejść pomiędzy sektorami. Zapytaliśmy jednego z organizatorów koncertu, dlaczego doszło do nieporozumienia, ale otrzymaliśmy jednie krótką odpowiedź.
- Wszelkie działania podyktowane były względami bezpieczeństwa po konsultacji z jedną z najlepszych firm ochroniarskich w Polsce"

real795 

Asot-Only

Dołączył 583 dni temu
Wysłany: 16-05-2016, 14:45  

Witam
Na wstępie pasuje się przedstawić - Marcin 26l, woj, podkarpackie z ASOT już około 9 lat. Nie goszczę tu tak często ile bym chciał ze względu na czas, ale jak tylko nadrobię zaległości z ASOT(jestem na 639 idzie mi całkiem nieźle) to będę regularnie się tu pojawiał -. oraz chciałbym podziękować ASOT-ONLY.PL gdyby nie WY pewnie bym przegapił ten event - DZIĘKUJĘ!
Co do imprezy - jest to mój pierwszy raz co na pewno potęguje ten "orgazm" i nie opisaną radość -> 8 godz w pociągu w jedną stronę, ok 800 kilometrów, ale warto było.
Moja sobotnia przygoda zaczęła się od spontanicznego - "a pójdę do empiku może mi się uda zdobyć autograf" byłem naiwny ;) ale zobaczenie face-to-face Armina w empiku i nagrywanie go przez szybę 2-3 kroki ode mnie to już i tak coś czego nie zapomnę mimo braku autografu czy wspólnego zdjęcia.
To co się działo natomiast w Ergo Arenie nie jest w stanie opisać żadne zdjęcie czy filmik tam trzeba było po prostu być!
Perfekcyjna, epicka noc i mimo iż nowe podejście Armina w stronę "dance music" nie za bardzo mi odpowiada to bawiłem się doskonale, nie wiem może to jego uśmiech to jaki jest miły, sympatyczny, że jest po prostą sobą sprawia, że nie jestem w stanie wylewać wiadro pomyj na niego, ale nie zamieniłbym tej sobotniej nocy na żaden inny event.
Dla mnie najważniejszym punktem była oczywiście ostatnia godzina - nie sądziłem, że jeszcze usłyszę na żywo takie klasyki i gdyby Armin żądał dopłaty za to to ode mnie ma każde pieniądze świata Co do ostatniej godziny nie rozumiem czemu tyle osób wyszło nie wiedzą co straciły..
Ktoś mi w pociągu powiedział, że nie jechałby przez całą Polskę na "koncert" hmm..jeśli kochasz Armina i to co robi to nie mają znaczenia pieniądze czy czas w pociągu. Ja kupiłem bez wahania bilet i nie żałuję to była niezapomniana, perfekcyjna noc i tego mi nikt nie zabierze.
Mam tylko jeden minus, ale do miasta Gdańsk - szedłem na nogach z dworca głównego PKP do Ergo Areny co jest nawet dużym kawałkiem drogi i przez ten czas nie widziałem żadnej informacji/billboardu odnośnie tego, że Armin jest i gra dzisiaj co jest dla mnie sporym nieporozumieniem.

LordOfTranz 

Dołączył 1409 dni temu
Wysłany: 16-05-2016, 16:14  

Globes - 16-05-2016, 11:48 napisał/a:
Pure Thrust było w remiksie NU NRG, The Legacy również się pojawiło. Do tego od siebie dorzucam Cosmic Gate - I Feel Wonderful i chyba to już kompletna TL-ka vinyl seta:

Push - Universal Nation
Push - Strange World (2000 remake)
Gaia - Tuvan
Gouryella - Anahera
AvB - Serenity
AvB - Comunication
AvB & Susana - Shivers
AvB & Ferry - Brute
Basic Dawn - Pure Thrust (NU NRG remix)
Saltwater - The Legacy (Alphazone remix)
Cosmic Gate - I Feel Wonderful

Zapomniałeś jeszcze o Cern - The Message :) Ja na razie napiszę tylko tyle, że jak poleciało właśnie wspomniane Cern - The Message, czy Anahera to się zwyczajnie ze wzruszenia, ale i z radości popłakałem. Vinyl set był świetny choć całego nie słyszałem, bo trzeba było się już ewakuować na samolot do Warszawy. Później dodam obszerniejszą relację :)

MPC 

Dołączył 2393 dni temu
Wysłany: 16-05-2016, 16:16  

Czas, żebym i ja coś od siebie skrobnął :luka:

Jest to moja druga impreza w życiu (wcześniej byłem na Essential Vibes), za to pierwsza taka spora (co jak co, ale klub vs arena...), a przede wszystkim pierwsza, gdzie miałem okazję zobaczyć Armina na żywo, bo jak wiemy, z Ostrawą nie wyszło.

W kwestii tego, co było grane, już chyba większość została powiedziana. Jestem dosyć młodym "gównixem" (rocznik 96.), więc nie jestem jakimś starym wyjadaczem chleba, który siedzi w klasykach i twierdzi, że Trance kiedyś był lepszy. "Różnica pokoleń" ktoś powie :P Wiadomo, że jeśli ktoś się nastawiał na to, że Armin będzie puszczał Trance, to się zawiódł. Ja się tak nie nastawiałem, bo wiedziałem, że ostatnimi czasy Armin nie trzyma zbyt wysokiego poziomu + będzie grał kawałki z albumu Embrace, który, umówmy się, jest słaby (przynajmniej dla mnie). Mimo gorszych momentów w secie, np. Dimitri Vegas & Like Mike (tacy drudzy Milli Vanilli, jak ja to określam... nie wiem, czemu ktokolwiek promuje tych dwóch pajaców), czy też skoki od Adele, Snoop Dogg do trapów, bawiłem się świetnie! Może dlatego, że na parkiecie atmosfera była przednia, no i dlatego, że Armin po kilku latach zawitał do Polski. Troll z awarią się udał, aczkolwiek mam wrażenie, że już coś podobnego widziałem... mimo to, dałem się nabrać :D Co do strony wizualnej - jak ja to bardzo lubię, gdy wizualizacje na ekranie, światła/lasery są zsynchronizowane i dopasowane do rytmu muzyki. Dlatego pod względem wizualnym - byłem zadowolony. Plusami występu są na pewno: Adagio For Strings zagrane na trąbce, Between The Rays, Mega, Knightfall (przy którym o mało nie pogubiłem butów na parkiecie, no i wybaczam Arminowi tego faila, co przy breakdownie puścił utwór od nowa), reszta utworów, do których skakałem (ale nie pamiętam już tytułów) oraz vinyl set na końcu, gdzie musiałem, niestety, zerwać się w połowie, bo bym nie zdążył wrócić do Krakowa. Następnym razem, jak gdzieś pojadę, to pomyślę o hotelu i późniejszych biletach na powrót, żeby zostać do końca imprezy, a nie spieszyć się na pociąg czy inny środek transportu.

Organizacja jako tako. Niby sprawdzali ludzi (mnie na początku nie chcieli wpuścić z pustym termosem, w którym miałem wcześniej herbatę malinową), ale na parkiecie później jakiś gościu zapalił marihuanę... przemilczę to, co o tym myślę. Dodatkowo, miałem w plecaku jeszcze pół litra wody niegazowanej, to panowie odkręcili korek i go zabrali ze sobą. Po czym kupiłem później Pepsi za 7zł i... z zakrętką już wszedłem na parkiet bez problemu, więc potencjalnie mogłem nią rzucić w Armina. Na szczęście nie było problemu z szatnią, szybko poszło. Ceny przemilczę, ale tak już chyba jest na koncertach.

Co do ludzi, to miałem jedną "sprzeczkę" - jakaś kobieta twierdziła, że się wpychałem w kolejkę, kiedy tak naprawdę się ruszałem razem z ludźmi, którzy i tak wpychali się na siebie, to co, miałem zostać stratowany? :huh: Jak już podszedłem pod kasę, to nawet chciałem powiedzieć, że państwo obok byli przede mną, ale zanim cokolwiek zdążyłem powiedzieć, to usłyszałem "Człowieku, co się wpychasz, byliśmy tu pierwsi jakbyś nie zauważył, trochę kultury!" z wielkimi pretensjami. Ja się na pewno świadomie, złośliwie nie wpychałem, no ale cóż, nie będę tego dalej komentował...

Jeszcze raz dziękuję ludziom z Asot-Only (szkoda, że z niektórymi nie udało się zamienić słówka na dłużej, ale w pewnym momencie było już Was tak dużo, że zdążyliśmy się tylko wymienić uściskiem dłoni, a reszty później nie udało się odnaleźć na parkiecie, bo było dosyć sporo osób, a także nie miałem okazji spotkać się z kilkoma użytkownikami z forum, ale mam nadzieję, że kiedyś to nadrobimy). W szczególności dziękuję Michałowi (Franek Kimono), Marcinowi (RaCmin) i Uli (ulcia44) za wspólną zabawę i dyganie się do rytmu muzyki + wcześniejsze spotkanie w Galerii Bałtyckiej (tak blisko Armina, tyle przegrać) ;_;

Ogólnie za imprezę dałbym 7,5/10. Jakoś sobie odbiłem ten nieudany występ w Ostrawie. Nie żałuję, że przejechałem te kilkaset kilometrów do Gdańska. To tyle ode mnie i do zobaczenia na jakimś kolejnym evencie :)

P.S. Z góry przepraszam za jakieś błędy ortograficzne, interpunkcyjne, myślowe, i tym podobne, jeśli są

Personality Disorder - F32 included on Abora Chillout: Best of 2016 (Mixed by Johannes Fischer & Ori Uplift)

Pioneer Stereo Amplifier A-6 | Sennheiser HD 205 II | Jensen Challenger 1000 | Yamaha YTP-220 | Ableton Live 9 Suite | Adobe Audition CS6

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu