Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze dziwactwa, odchyły od normy.
Autor Wiadomość
szymek94 

Dołączył 1543 dni temu
Wysłany: 18-10-2013, 11:20  

U mnie też tak jest jak w filmie Dzień Świra :D . Gdy zamykam drzwi to w połowie drogi czy schodów wracam z powrotem by sprawdzić czy zamknąłem na jeden i drugi zamek :P

A jeżeli chodzi o alkohol to ja nie lubię pić wódy ponieważ dla mnie to smakuje jak woda z solą i chemikaliami :P Wolę pić piwo, wino i szampan :)

Profil Facebook

Hestin 
128bpm

Dołączył 1861 dni temu
Wysłany: 18-10-2013, 22:06  

Kenobi4 - 18-10-2013, 12:10 napisał/a:

- Jak napije się alkoholu z towarzystwem, stawiam, aż skończy mi się gotówka, karty na szczęście nie zabieram

Lubię Cię, wpadaj do Zielonej Góry czasem :D

** Dodano: 18-10-2013, 23:33 **
Dorzucam nałogowe obgryzanie paznokci.

Nie słucham cicho muzyki.

Zawsze rozdrapuję blizny :doh: jak idiota, przez to mam na dłoni ślady, które już mi nie zejdą

Bardzo chrupią mi stawy, nawet kciuki mi strzelają. Przy robieniu pompek zawsze słychać - pstryk.

To może nie odchył, ale - postanowilem ze ograniczę chipsy, colę itp, zupek chińskich już nawet nie tknę.

Uwielbiam flaki, każda osoba jaką znam nie lubi tej jakże świetnej imo potrawy.

Z moimi współlokatorami w akademiku porozumiewamy się szyfrem i utartymi zdaniami. Dla innych brzmimy jak stado szympansów, post-psychiatryków albo po prostu debili.

Pierogi z mięsem jem tylko z ketchupem, samych nie tknę

Do białej kiełbasy muszę mieć chrzan, im ostrzejszy tym lepiej

Potrafię wypić 3l napojów słodzonych dziennie, cud, że nie mam cukrzycy

Boję się spraw papierkowych, biurokracji

Moje dzwonki w telefonie to - na sms gwizdana melodia znana z reklam Old Spice, na połączenie The Doors - Riders on the storm , wersja z gry need for speed underground 2. O ile utwór ten się przyjmuje, o tyle sms wszystkich wkurza i chyba jestem złym człowiekiem, bo i tak nie wyciszam.

Długo się kąpię

Nigdy nie wymiotowałem po alko, czasem było blisko, zawsze piję w sam raz i co trzeba

Czasem za dużo angielskiego wplatanego w słownictwo codzienne.

z racji tego, że jestem dziwny jeszcze kilka takich postów napiszę, musi mi się w pamięci nazbierać.
Mój Soundcloud.
Nut Free Podcast hosted by Hestin - Every FRIDAY , 20:00 CET on http://www.trancefamilybelgium.be/tfb-radio

Profil Facebook

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 3077 dni temu
Wysłany: 18-10-2013, 22:57  

Do moich dziwactw ostatnio mozna dorzucic nocny tryb zycia :luka:
Nie potrafie po prostu spac w nocy, a w dzien caly czas gnilbym w lozku
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

ulcia44 
FSOE <3

Dołączyła 2224 dni temu
Wysłany: 03-11-2013, 22:06  

Hestin - 18-10-2013, 22:06 napisał/a:

Pierogi z mięsem jem tylko z ketchupem, samych nie tknę

COOOO? okropność...... ;P

godlesowned 
ILIKEITPURE

Dołączył 1807 dni temu
Wysłany: 04-11-2013, 19:18  

Byłem na konferencji pewnego człowieka który jest człowiekiem "sukcesu". Tak się go nasłuchałem że stwierdziłem że trzeba coś w życiu zmienić, zacząłem od czytania większej ilości książek a potem od uczenia się snu polifazowego (DeJoker sprawdź to jak spać nie możesz :P ) czyli spania 4,5h dziennie + 3 drzemki w ciągu dnia, tydzień przeżyłem zobaczymy jak dalej :P

Maarnaa 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła 2289 dni temu
Wysłany: 04-11-2013, 21:52  

-nie wiem czy można to nazwać dziwactwem bądź innym takim nienormalnym czymś jednak jako dziewczyna zamiast czytać romansidła bądź zajmować się plotkami , wolę wsadzić nos w podręcznik od kryminalistyki i zgłębiać tajniki np. pobierania śladów dermatoskopijnych , ujawnianie śladów krwi za pomocą nowoczesnych technik lub też z jaką prędkością pocisk przebija mózg :P i jaka dziura po tym zostaje (tak wiem trochę to obrzydliwe ) :D

-uwielbiam nerki :roll: najlepiej w potrawce z warzyw dam się za to pokroić :hyhyhy:

- wszelkie kluski i makarony wiosłuje widelcem :hyhyhy:

- jestem strasznym zmarzluchem i w sezonie jesień/zima (mimo że w blokach jest ciepło) śpię w skarpetkach

- mogę spokojnie jeśc np obiad kiedy na ekranie TV/monitora leci akurat coś obrzydliwego (zwołki, mózg na ścianie ,kupa krwi etc.)

- przy oddawaniu krwi i innych zabiegach muszę patrzeć gdzie kują mnie igłą

:hyhyhy: to tak na razie tyle :D

Profil Facebook

leny1234
[Usunięty]

Wysłany: 02-12-2013, 08:52  

Ja lubie nienaturalnie długo spać , moge spać dziennie po 15 godz. ;) A cAłkiem dużo jem , lubie sobie zrobić hamburdera a żurawiną na śniadanie ;)

Profil Facebook

Kenobi4 

Asot-Only

Dołączył 1566 dni temu
Wysłany: 19-05-2014, 15:38  

Kolekcjonuje militaria, takie jak mundur wojskowy, odznaczenia, mapy, plecaki itp.

Shane 

Dołączył 1594 dni temu
Wysłany: 16-06-2014, 12:17  

Golenie wszystkiego oprócz rąk i nóg. Najmniejszy włosek mnie irytyje.

Odpowiedz do tematu