Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze dziwactwa, odchyły od normy.
Autor Wiadomość
Kendziooor 
Raczej nie hrabia :P

Dołączył 2561 dni temu
Wysłany: 25-05-2013, 15:20  

Dawid zacząłem sie zastanawiać czy nie jesteśmy spokrewnieni, 3/4 twojej listy u mnie też występuje :D Gole się tylko czasami i tylko dlatego że dostałem elektryczną w prezencie i wstyd nie używać, zamknięcie mojego Czarnego Mustanga marki Fiat modelu Seicento zajmuje mi pare minut a dolną częsć monitora zasłania mi kilka pustych kubków.
http://asot-only.pl/kendz...8279.htm#144315 :)

alexa 

Pomogła: 64 razy
Dołączyła 2386 dni temu
Wysłany: 26-05-2013, 09:09  

Panowie, kilkoro Użytkowników (4?;p) znalazło swoje ukochane tutaj i jak sądzę, żaden z Nich się nie zawiódł ;p I vice versa ;) <koniecofftopu>

Zielczan 

Dołączył 2553 dni temu
Wysłany: 26-05-2013, 09:30  

Co ma piernik do wiatraka? xd

www.soundcloud.com/zielczan/pm005 - Moje TOP 10 roku 2011

Sziszka 
H8R

Dołączył 3120 dni temu
Wysłany: 27-05-2013, 08:36  

alexa - 26-05-2013, 10:09 napisał/a:
Panowie, kilkoro Użytkowników (4?;p) znalazło swoje ukochane tutaj i jak sądzę, żaden z Nich się nie zawiódł ;p I vice versa ;) <koniecofftopu>

Ty wiesz ile razy ja miałem serce złamane? ;d

Hestin 
128bpm

Dołączył 1861 dni temu
Wysłany: 27-05-2013, 21:26  

Dlatego tak hejcisz? :hyhyhy:
Mój Soundcloud.
Nut Free Podcast hosted by Hestin - Every FRIDAY , 20:00 CET on http://www.trancefamilybelgium.be/tfb-radio

Profil Facebook

ulcia44 
FSOE <3

Dołączyła 2225 dni temu
Wysłany: 31-05-2013, 15:57  

Dawid - 25-05-2013, 14:36 napisał/a:

12. Nienawidzę pakować brudnych talerzy do zmywarki (problemy pierwszego świata) :>

a myślałam że jestem jedyna ;) mogę wypakowywac czyste naczynia na półki kilka razy dziennie, ale włożenie jednego brudnego talerza do środka jest ponad moje siły (niestety jednak muszę to robić :D )

A poza tym? Jak zobaczyłam temat myślałam że nie znajdę w sobie nic takiego bo w sumie jestem bardzo przeciętna, ale jak chwilę się zastanowiłam lista zrobiła się bardzo dłuuga... a więc tak:

-moim pierwszym i dla większości najbardziej niezrozumiałym dziwactwem jest to że... nie lubię alkoholu, nie jestem jakąś abstynentką czy strażniczką moralności która uważa że to jakieś straszne zło, po prostu... nie smakuje mi i tyle, próbowałam w różnych formach i za każdym razem... no nie jestem w stanie przełknąć, wiem że potem w towarzyswie wychodzę na jakąś kosmitkę ale po prostu tak mam.

-jeśli mam dalej lecieć z takimi maksymalnymi odchyłami od normy, to kocham matematykę xD

-dalej będzie długi ciąg odchyleń związanych z muzyką. Wiem, że sformułowanie "słucham cały czas" dla większości osób tutaj to norma, ale ja naprawdę nie ruszam się nigdzie bez słuchawek, nawet jak wychodzę wynieść śmieci to je zakładam bo zawsze te pół piosenki zdążę prześłuchać to po co marnować czas :P

-co związane z tą wszechobecnością muzyki w moim życiu - moją podstawową jednostką czasu jest 1 utwór. Np. "ile czasu jedziesz do szkoły?" "a, tak z 5-6 nutek" :)

-i jeszcze jeden punkt z tym związany - jak mam słuchawki na uszach to każdy ruch czy krok zawsze musi być do rytmu muzyki. Do tego stopnia, że powtarzam sobie, że jak kiedyś przedwcześnie umrę to dlatego, że rozjedzie mnie samochód, bo ja się zatrzymam na środku ruchliwej ulicy "bo akurat ładny breakdown wszedł" :P Inny zabawny efekt ma to gdy np. sprzątam,w chodzi jakaś podniosła melodia a ja zaczynam tańczyć z mopem jak z jakimś królewiczem na balu i tylko ciesze się, że nikt mnie wtedy nie widzi :D

-każdą piosenkę muszę dosłuchać do samego końca, do momentu, kiedy minie ostatnia sekunda na odtwarzaczu, nawet jeśli dany plik ma na końcu jeszcze 10s ciszy, zawsze muszę je przeczekać i dopiero wtedy właczam kolejny utwór. O wyłaczaniu jakiegoś tjunu w połowie oczywiści nie ma w ogóle mowy ;P

-kiedy słucham muzyki, to mam swoje ścisłe zasady co do wybierania kolejnych utworów, tworzę sobie takie jakby łańcuchy w których każdy kolejny utwór musi mieć coś wspólnego z poprzednim słuchanym. Nie za bardzo umiem to opisać, ale to zawsze musi być jakaś wspólna cecha - niewazne czy ten sam remixer, wokalistka o podobnej barwie głosu, w ten sam sposób użyty jakiś sampel, ten sam instrument w breakdownie, to moze być naprawdę cokolwiek - ale jakąś cechę zawsze muszę znaleźć. Oczywiście to nie musi być za każdym razem ta sama cecha, więc w krótkim ciągu czasem potrafię przejść do utworu kompletnie różniącego się od "wyjściowegpo", a czasem wręcz przeciwnie, godzinę obracać się w podobnych klimatach, ale za każdym razem jest ta płynność miedzy utworami :)

-kończąc już temat muzyki i zaczynając inne dziwactwa: mam obsesję na punkcie piłki nożnej. Gadać o niej potrafię bez ustanku, wiecznie siedzę i oglądam mecze albo czytam newsy, a wszyscy znajomi, nawet ci, którzy futbol też lubią, zgodnie twierdzą, że nawiązuję do niej zdecydowanie za często

-dla ludzi, dla których to jednak nie jest nic dziwnego, coś bardziej szczegółowego: zawsze jak oglądam mecz Premier League to czekam na pomeczowe statystki czy też te w przerwie... żeby posłuchać głównego motywu muzycznego rozgrywek od Kasabian. Czasami potrafi być to dla mnie bardziej emocjonujące niż sam mecz :P

-mimo, że jestem kobietą, poświęcam naprawde mało czasu na swój wygląd, nigdy się nie maluję, nie poprawiam, nie stosuję nie wiadomo czego, po prostu szkoda mi na to czasu, ograniczam ten spędzony przed lustrem do minimum

-a, no i nie znoszę kupować nowych butów. To znaczy inaczej, lubię mieć nowe buty, ale jak pomyśle, ze musiałabym obejść x sklepów, przeszukać je wszystkie, znaleźć ileśtam par, każdą przymierzyć i to często nie tylko raz, to wolę przechodzić cały rok w jednych starych trampkach niż siedzieć godzinami w centrum handlowy, żeby znaleźć jakieś nowe. Czasem mam też tak z ubraniami, ale to już zależy od mojego nastroju.

-no to przechodzimy do dziwnych nawyków. Przede wszystkim mam dziwną potrzebę cały czas mieć coś w rękach i bawić się jakimś małym przedmiotem, kiedy akurat ręce mam niezajęte żadną czynnością, czyli na przykład kogoś słucham albo siedzę i nic nie robię. Na wszelki wypadek noszę zawsze w kieszeni trzy małe magnesiki, żeby w razie potrzeby móc nimi obracać i się bawić kiedy poczuję taką potrzebę, a akurat nic nie będzie pod ręką :)

-przechowywuję całą masę różnych świstków papieru, zwłaszcza ze szkoły, wszystkie stare ćwiczenia na kserówkach czy kartkówki, mam je poupychane po wszystkich zeszytach. kiedyś znalazłam w domu sprawdzian sprzed 4 lat :P

-zawsze wiercę się w nocy przed zaśnięciem, co 10 minut przekręcając się na drugi bok. nie mam pojecia, jak w tym wszystkim udaje mi się zasnąć.

-czasami myślę po angielsku. tak po prostu, jakby to był mój język ojczysty.

-nadużywam słów "generalnie" i "w każdym razie"

-zawsze jak wychodzę z domu i zamykam drzwi na klucz muszę kilka razy złapać za klamkę i pociągnąć za nią, żeby upewnić się, że są zamknięte. A 5 minut później i tak o tym zapominam i dopóki nie dojdę na przystanek, zastanawiam się, czy ja je zamykałam, czy jednak wrócić się i sprawdzić... :D

-lubię długie smsy, zarówno pisać, jak i dostawać, jak mam komuś jedno zdanie do wysłania potrafię dobre kilak minut jeszcze siedzieć i myśleć co by tu jeszcze dopisać żeby nie wysyłać takiego krótkiego, ale i nie dodawać pustej treści, staram sie na maxa wykorzystać limit znaków :P . A potem w odpowiedzi i tak zwykle dostaję dwa słowa i się wściekam :)

-bardzo lubię jak pada deszcz. Bardzo mnie to nastraja i wszystko wydaje mi się wtedy takie bardziej... magiczne. A już zwłaszcza jak do tego zapuszcze sobie jakiś klimatyczny utwór - wtedy mogę chodzić po okolicy, zachwycać się światem i mieć gdzieś to że moknę.

-cały czas podśpiewuję sobie pod nosem jakąś nutę, do tego stopnia, że jeśli danego dnai akurat nie słuchałam niczego na tyle chwytliwego, żeby mi utkwiło w głowie i prześladowalo cały dzień, to improwizuję i składam w głowie na jakąś banalną melodię równie banalną mieszankę słów w pierwszym lepszym języku, jaki mi wpdanie do głowy (ale najczęściej angielskim). To co z tego wychodzi jest żałosne i zapominam to po max 5 minutach, ale czasem mam taką potrzebę.

-jeśli wychodząc z domu muszę gdzieś jechać komunikacją miejską, nigdy nie sprawdzam wcześniej rozkładu jazdy. Najwyżej poczekam cały cykl, jeśli okaże się, że wyszłam akurat o minutę za późno...

-co już pewnie zdążyliście zauważyć, zawsze jak coś piszę - wiadomość, posta, komentarz, jakiś tekst czy nawet wypracowanie do szkoły, to strasznie się rozpisuję, tak że zdarzają się naprawdę potężnej długości teksty.

A przy ostatnim, jeśli jeszcze nie siedzicie, zróbcie to, bo możecie sie przewrócić...

-uważam, że Warszawa jest najpiękniejszym miastem na świecie. Po prostu mieszkam tutaj całe swoje życie, jestem olbrzymią sentymentalistką, a jak dokądkolwiek jadę to każda mala, nieznana uliczka wydaje mi się skrywac swój urok, swoją tajemnicę... a w niektórych momentach w tym mieście naprawde da się zakochać.

Hestin 
128bpm

Dołączył 1861 dni temu
Wysłany: 03-06-2013, 16:09  

Ostatnio mam problemy z zasypianiem, stres przed sesją i pewna śliczna dama :D - dlatego ćwiczę, męcząc się zasypiam.
Mój Soundcloud.
Nut Free Podcast hosted by Hestin - Every FRIDAY , 20:00 CET on http://www.trancefamilybelgium.be/tfb-radio

Profil Facebook

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 04-06-2013, 20:12  

Mogę dopisać jeszcze tyle:
- nie chodzę do lasów ze względu na to, co mogę tam znaleźć (robactwo i wszelkiego rodzaju pełzaki brrr). Wręcz zakrawa to o jakąś fobię, gdyż wystarczy, że idę dróżką obok lasu a już czuję, że mnie wszystko swędzi :/
- gdy nadjeżdża pociąg sprawdzam, czy nikt nie chce mnie pod niego wrzucić (ale z tego co już wiem nie tylko ja mam taką obawę :P )
- boję się, że nie zdążę otworzyć drzwi przy wysiadaniu w TLK i pojadę dalej ( :facepalm: )
- boję się lokomotywy TLK. Nie pytajcie dlaczego i o co chodzi, po prostu boję się jej i już :cripes:

Profil Facebook

Warrior 

Dołączył 2895 dni temu
Wysłany: 04-06-2013, 20:26  

aktualizacja ode mnie:

- w 95% przypadków gdy słucham muzyki w słuchawkach - słucham jej tylko na jedno ucho. Nienawidzę stanu odizolowania się od świata zewnętrznego, i zawsze muszę słyszeć zgiełk życia codziennego.
- ostatnio zasypiać potrafię tylko na prawym boku (plus, bo ponoć zdrowiej niż na lewym, wówczas serce nie musi pompować krwi "do góry").
- zawsze jak prowadzę rower pieszo - wyciągam licznik - żeby mi tak przypadkiem średnia "jazdy" nie spadła.
- nigdy nie piję gorących napojów, zawsze czekam aż będą letnie.
w nawiązaniu do powyższego nigdy nie piję herbaty w szklance/kubku bez ucha - zawsze muszę mieć za co chwycić naczynie.
- czuję się poirytowany <za kogoś> kiedy w większym gronie ktoś notorycznie przeklina.

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 3077 dni temu
Wysłany: 04-06-2013, 20:50  

Ja to mam taki odchyl, ze jak napije sie piwa to nigdy nie konczy sie na tym jednym, tylko minimum 4pak :]
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

B. Rabbit 

Asot-Only

Dołączył 3088 dni temu
Wysłany: 04-06-2013, 21:31  

DeJoker - 04-06-2013, 21:50 napisał/a:
Ja to mam taki odchyl, ze jak napije sie piwa to nigdy nie konczy sie na tym jednym, tylko minimum 4pak :]

Mam podobnie :D wychodzę z założenia, że jednym nie ma co robić sobie smaków :D

Profil Facebook

Kanar 
old trance digger

Dołączył 3120 dni temu
Wysłany: 04-06-2013, 21:38  

Mnie bardzo irytuje jak osoby używają slungów młodzieżowych typu "rozkminiać", "hejt" itp, uznaję to za prostactwo umysłowe i niestety (również i niesłusznie) mam złe mniemanie o danej ów personie :P

krystianr 
Weteran
Classic Trance

Dołączył 2713 dni temu
Wysłany: 05-06-2013, 11:20  

- muszę mieć zawsze gaz(LPG) w aucie(nie lubię gdy jeżdżę na benzynie, bo za drogo wychodzi xD)
- sprawdzam zawsze czy drzwi są zamknięte, radio wyłączone, itp.
- sprawdzam zawsze parę razy czy jest wszystko dobrze ustawione w programie
- sprawdzam fb paranaście razy dziennie :D
- jak pije to na flaszce się nie kończy xD
4yl@ - 29-08-2010, 11:50 napisał/a:

- Lubię burze. Uwielbiam jeździć samochodem w czasie burzy (wiem że to mało bezpieczne). Bardzo lubię błyskawice rozświetlające caaałe niebo, grzmoty już mniej lubię. Poza tym, jeśli burza jest w nocy, to zawsze śpi mi się luxusowo.

- nikt nie może jeździć moim autem oprócz mnie :D
- lubię słuchać głośno muzyki
- lubię gdy mam dużą brodę

i to by było na tyle

INSTAGRAM 

Profil Facebook

Sziszka 
H8R

Dołączył 3120 dni temu
Wysłany: 05-06-2013, 11:22  

DeJoker - 04-06-2013, 21:50 napisał/a:

Mam tak samo, więc póki co przestałem pić :P

Kenobi4 

Asot-Only

Dołączył 1567 dni temu
Wysłany: 18-10-2013, 11:10  

- Często wracam się z drogi sprawdzając czy zamknąłem drzwi.
- Jak napije się alkoholu z towarzystwem, stawiam, aż skończy mi się gotówka, karty na szczęście nie zabieram
- Nie mogę podróżować samochodami, w których pali się papierosy
- Nie wyjde z domu nieogolony

Odpowiedz do tematu