Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasz dorobek eventowy
Autor Wiadomość
Kanes 
Administrator



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 22 razy
Dołączył 3068 dni temu
Posty: 8601
Skąd: WLKP
Wysłany: 28-10-2009, 14:13  Wasz dorobek eventowy


W tym temacie możecie się pochwalić eventami na których byliście ;)
Mój 'dorobek' póki co skromny ;)


[x] Insomnia Ferstiwal 2006 (Osieczna)
[x] Euforia Festival 2007 (Boszkowo)
[x] Euforia Festival 2008 (Boszkowo)
[x] Armin Only 2008 (Arena Poznań)
[x] Global Gathering 2009 (Tor Poznań)
[x] Sound of Electrocity 2009 (Jezioro Kunice)
[x] Euforia Festival 2009 (Boszkowo)
 
 
Profil Facebook
 
 
Dawid_Es 



Wiek: 26
Dołączył 3039 dni temu
Posty: 228
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28-10-2009, 14:24  


Hehe, mój jest skromny, bowiem od niedawna zacząłem serio podchodzić do wszelkich eventów itp.

enHouse 2008

i... w tym roku zaliczę Planet of Angels...
 
 
 
 
Kabra 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 29
Dołączył 3020 dni temu
Posty: 1341
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 28-10-2009, 14:48  


Ja eventuje od niedawna, ale za to intensywnie :P

- Godskitchen 2008 (Wrocław)
- Stadium of sound 2008 (Poznań)
- Armin Only 2008 (Poznań)
- Trance Xplosion 2009 (Poznań)
- EnTrance 2009 (Bydgoszcz)
- Godskitchen 2009 (Wrocław)
- Global Gathering 2009 (Poznań)
- Euforia Festival 2009 (Boszkowo)
- Dzień w parku 2009 (Poznań)

w tym roku jeszcze zaliczę:

- Planet of Angels 2009 (Łódź)
- Transmission 2009 (Praga)
- I love new year 2009/2010 (Wrocław)
 
 
 
 
Dawid_Es 



Wiek: 26
Dołączył 3039 dni temu
Posty: 228
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28-10-2009, 16:59  


Kabra, kasiasty jesteś widzę :D
 
 
 
 
Kabra 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 29
Dołączył 3020 dni temu
Posty: 1341
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 28-10-2009, 17:09  


W tym roku nie narzekam :P Zresztą 100zł raz na 2 miesiące chyba to nie tak dużo :)
 
 
 
 
wojtas185y 
Pann Asot xD



Pomógł: 9 razy
Wiek: 27
Dołączył 3009 dni temu
Posty: 2658
Skąd: Kuków
Wysłany: 28-10-2009, 19:12  


Sunrise 2008 :P
_________________
Black is the colour.....
Ratownictwo Medyczne :P
 
 
 
 
Tavistock 
AFTER THE SUNSET



Wiek: 34
Dołączył 3068 dni temu
Posty: 314
Skąd: Rzeshow
Wysłany: 28-10-2009, 19:47  


Kabra napisał/a:
- Stadium of sound 2008 (Poznań)
też tam byłem.

Dodatkowo jeszcze w tym roku będzie One Life Festival :brawo:
_________________
ASOT 450-10.04.2010
ASOT 500-17.03.2011
ASOT 600-14.02.2013
ASOT 700-15.01.2015
ASOT 800-15.12.2016
ASOT 900-15.11.2018
ASOT1000-15.10.2020
 
 
 
 
Dawid_Es 



Wiek: 26
Dołączył 3039 dni temu
Posty: 228
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28-10-2009, 22:29  


Kabra, niekoniecznie sto złotych. Taki wyjazd na Planet of Angels jest bardzo kosztowny...

80zł bilet - 60zł bilety PKP, obiad na miejscu, w drodze coś wypić, na miejscu coś wypić. Około 180zł trzeba liczyć :D

Ale zazdroszczę. Liczę, że w przyszłości będę godnie zarabiał i pozwoli to na pełne delektowanie się muzyką ;)
 
 
 
 
Rogal 
Asot Lover



Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył 3057 dni temu
Posty: 523
Skąd: Włocławek
Wysłany: 29-10-2009, 10:51  


cała historia moich eventów zaczyna sie od kołobrzegu...

Sunrise Festival 2005 (Kołobrzeg)
Sunrise Festival 2006 (Kołobrzeg)
Entrance 2006 (Bydgoszcz)
Revolution (Poznan)
Insomnia Open Air Festival (Osieczna/koło Leszna)
Beach Party Gdynia 2006 (Gdynia)
Outdoor Clubbing Experience 2006 (Bydgoszcz)
Sensation White 2006 (Wrocław)
Independance 2006 (Poznan)
RMI Trance Xplosion With Armin Van Buuren 2007 (Poznan)
Entrance 2007 (Bydgoszcz)
Sunrise Festival 2007 (Kołobrzeg)
Revolution 2007 (Poznan)
Sensation White 2007 (Wrocław)
Atb In Concert 2007 (Poznan)
Mayday New Euphoria @ Spodek (Katowice)
Rmi Trance Xplosion 2008 (Poznan)
Entrance 2008 (Bydgoszcz)
Godskitchen 2008 (Wrocław)
Global Gathering 2008 (Poznan)
Sunrise Festival 2008 (Kołobrzeg)
Tunnel Electrocity 2008 (Lubiąż)
I Love New Year 08/09 (Wrocław)
6 Edycja Trance Xplosion 2009 (Poznan)
Godskitchen 2009 (Wrocław)
Entrance 2009 (Bydgoszcz)
Sunrise Festival 2009 (Kołobrzeg)
Enhouse 2010 (Bydgoszcz)
Entrance 2010 (Bydgoszcz)
Asot 450 (Wrocław)


jak widac najobfitniejszy był dla mnie rok 2006 jak skonczylem 18 lat potem coaz wiecej było nauki i mniej kasy i z rokiem na rok tych imprez widze jest coraz mniej...
_________________
Ostatnio zmieniony przez Rogal 29-04-2010, 08:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
brzoozkaa 

Asot-Only

Dołączył 2986 dni temu
Posty: 146
Skąd: Ibiza
Wysłany: 30-10-2009, 16:59  


ja dopiero niedawno zacząłem (dopiero 2 lata temu skończyłem 18 lat) także mój dorobek jest jeszcze mały no ale:

Sunrise Festival 2007
Sunrise Festival 2008
enHouse 2008
Terminal Summer Beat 2009
Sunrise Festival 2009

za tydzień kolejnym moim eventem będzie Planet of Angels, moje plany na przyszły rok to ASOT 450, enTrance, Sunrise Festival, Sensation (w przyszłym roku ma być bardziej trancowy line up), no i mam nadzieje że uda się zrealizować plany związane z Trance Energy, no chyba że okaże się jednak że ta impreza w końcu zostanie zorganizowana w Polsce. Oczywiście jeśli na innych eventach będą ciekawe line upy, to na pewno rozważę swoją obecność na nich.
 
 
 
 
Nayaa 
zŁo$niCa #1 !!!



Pomogła: 1 raz
Wiek: 30
Dołączyła 3068 dni temu
Posty: 11
Skąd: ZDUŃSKA WOLA !
Wysłany: 02-11-2009, 10:54  


ILNY 2007/2008 (wrocLove)
Trance Xplosion 2008 (poznan)
Godskitchen 2008 (wrocLove)
Electronic Connection 2008 (Praga)
Global Gathering 2008 (Poznan)
Euforia Festival 2008 (Boszkowo)
Armin Only 2008 (poznan)

i to chyba wsjo :huh:
 
 
 
 
Iv 
Ivka



Wiek: 31
Dołączyła 3028 dni temu
Posty: 14
Skąd: Sieradzew
Wysłany: 02-11-2009, 11:37  


Trochę tego jest.
Insomnia Lipiec 2006 - Osieczna

First Touch 2007 Styczeń - Łódź
RMI Trance Xplosion 2007 Luty 2007 -Poznań
Stadium of Sound - Poznań - Sierpień 2007
Sensation White 2007 - Hala Ludowa Październik 2007 -Wrocław

RMI Trance Xplosion 2008 - Luty 2008 - Poznań
EnTrance Marzec 2008 -Bydgoszcz
Godskitchen, Kwiecień 2008 Hala Ludowa -Wrocław
Beach Party Sierpień 2008 - Gdynia
Euforia Sierpień 2008 - Boszkowo :heart:
Creamfields Siierpień 2008 Wrocław
Stadium of Sound Wrzesień 2008 - Poznań
(Global Trance Anthems Październik 2008 - Łódź )
Armin Only 2008 Listopad - Poznań
I Love New Year 2008/2009 Grudzień - Wrocław


Trance Xplosion 2009 Luty - Poznań
EnTrance
Godskitchen
Global Gathering
Sunrise Festival
Beach Party
A day at The Park

No i na koniec roku
Planet of Angels
_________________
Kazde slowo,kazdy dźwięk
dotyka mej duszy.
Przenika do środka
pieszcząc i glaszcząc.
W ten najpiękniejszy sposób
porusza strunami uczuć.
Do głębi...
I popadam w trans...
Tak właśnie działa Ono...
Idealne dziecko muzyki...
Trance...
Created by Iv



 
 
 
 
Dawid_Es 



Wiek: 26
Dołączył 3039 dni temu
Posty: 228
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 13-01-2010, 13:53  


Ja zacząłem dopiero w roku 2008...

enHouse 2008, na enTrance nie dotarłem, bo byłem w górach w tym terminie
Planet of Angels
enHouse 2009

w tym roku planuje zaliczyć enTrance 2009 i ASOT 450, a znajomi namawiają mnie na Sunrise... Znajomy słuchał wczoraj radio z naszego miasta, gdzie prowadzący, dj, puścił najpierw jeden z numerów Armina, a potem zaczął mówić o niespodziance, której nie może zdradzić. Po chwili dodał, że puści coś co wszystko wyjaśni i zapodał jakiś jingiel Sunrise Festival. Czy to możliwe, żeby Armin w Polsce zawitał trzy razy w 2010 roku?
 
 
 
 
ANDY 

Asot-Only

Pomógł: 2 razy
Wiek: 25
Dołączył 2841 dni temu
Posty: 236
Skąd: Rawicz
Wysłany: 13-01-2010, 17:06  


Mój dorobek skromny ale się z czasem poprawi ;)

Euforia Festival 2007 (Boszkowo)
Euforia Festival 2008 (Boszkowo)
Euforia Festival 2009 (Boszkowo)
I Love New Year 2009/2010 (Wrocław)
A State Of Trance 450 2010 (Wrocław)
Global Gathering 2010(Poznań)
Godskitchen 2010 (Poznań)
I Love New Year 2010/2011 (Wrocław)
enTrance pres. Armada Night 2011 (Bydgoszcz)


Będzie więcej :D
Ostatnio zmieniony przez ANDY 12-03-2011, 17:38, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Profil Facebook
 
 
Luccas 
Łukasz



Wiek: 28
Dołączył 2884 dni temu
Posty: 12
Skąd: Łapy
Wysłany: 31-01-2010, 15:44  


W tym roku wybieram się na swój pierwszy event.
10 kwiecień 2010r. - Wrocław, Hala Stulecia
A State Of Trance 450 :)
 
 
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Joy & han350.



Regulamin | Faq | Statystyki | AsotOnly - Facebook | Kontakt

Znajdziesz nas w Google+
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 14