Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
VA - Yearmix 2012 mixed by Bobson
Autor Wiadomość
B0BS0N 

Dołączył 3117 dni temu
Wysłany: 25-03-2014, 21:11  VA - Yearmix 2012 mixed by Bobson

Po trwających ponad rok męczarniach z mixowaniem seta z wybranymi subiektywnie najlepszymi utworami roku 2012, przyszedł w końcu czas na jego publikację. ;)
Tym razem w 3-godzinnym secie znalazły się aż 124 utwory z najwyższej półki gatunku trance.
Pozostaje zaprosić do słuchania i wyrażania opinii ;) Będę wdzięczny za każdy wyraz wsparcia dla tego projektu, a szczególnie za te bardziej obszerne recencje. Z góry dziękuję !!

Download:

Zippyshare
CD 1
CD 2
CD 3

4Shared
CD 1
CD 2
CD 3

Tracklist:

CD1

1. ATB feat. Ramonna Nera - In & Out Of Love (Intro Edit)
2. Cerf, Mitiska and Jaren feat. Rank 1 - Witness
3. Tucandeo - Club Stalkin' (Basil O'Glue Remix)
4. Styller - All That Remains (Basil O'Glue Remix)
5. Susana feat. Leon Bolier - Chasing Dreams
6. Beat Service - Impulse
7. Andy Moor - K Ta
8. Richard Durand feat. Paul Oakenfold - Crashed
9. Orjan Nilsen - Burana
10. Jonas Steur - Noctis
11. Rank 1 - 7 Instead Of 8
12. Khomha - The Dark Knight
13. Alexander Popov - Elegia
14. Ozo Effy - Eve
15. Ayda - Coliseum
16. Ayda - Queen
17. Heatbeat - Arganda
18. Mike Foyle and Surpresa - Placebo
19. Ayda - Legend
20. Ferry Corsten feat. Aruna - Live Forever (Shogun Remix)
21. Khoha - Vapor
22. Parker & Hanson - Afterthought (Heatbeat Remix)
23. Stoneface & Terminal feat. Elli Lawson - Breaking Through (Club Mix)
24. Omnia - Infina
25. Estiva feat. Tania Zygar - Death Of Me
26. Cosmic Gate feat. Emma Hewitt - Calm Down
27. Daniel Kandi - 3 Strikes UR In
28. Eco - Desert Song
29. Leon Bolier - 29 Bigroom
30. Skytech - What's Wrong (Stadium Mix)
31. Richard Durand & Pedro Del Mar feat. Roberta Harrison - Paint The Sky (Eximinds Remix)
32. Jaytech feat. Steve Smith - Stranger (Kyau & Albert Remix)
33. Richard Sebastian - Full Disclosure
34. Evol Waves - Evolver
35. Basil O'Glue - Cosmogony
36. Bobina - Diamond Hell
37. Orjan Nilsen - Amsterdam
38. Oen Bearen - Emas Pantai

CD2

39. Shogun - UFO
40. Leon Bolier - Me
41. Leon Bolier - Kiev
42. Wallenrausch - Shape Of Berlin (Basil O'Glue Remix)
43. Airwave - Cathedrals Of Hope
44. Above & Beyond feat. Zoe Johnston - Alchemy (Extended Mix)
45. Andrew Bayer and Matt Lange feat. Kerry Leva - In And Out Of Phase (Club Edit)
46. The Blizzard - Piercing The Fog
47. Ana Criado and Omnia - No One Home
48. Markus Schulz feat. Ana Diaz - Nothing Without Me (Markus Schulz Return To Coldharbour Remix)
49. Orjan Nilsen - Copperfield
50. Protoculture - Perpetual Motion
51. Armin van Buuren feat. Jan Vayne - Serenity (Eximinds Remix)
52. Cosmic Gate - Perfect Stranger (Wezz Devall Remix)
53. Orjan Nilsen - Endymion
54. Orjan Nilsen - Filthy Fandango
55. Ummet Ozcan - The Box
56. Talla 2XLC and Surpresa - Silver (Surpresa Mix)
57. Rank 1 & Jochen Miller feat Sarah Bettens - Wild and Perfect Day (Dub Mix)
58. Andy Moor feat. Sue McLaren - Trespass (Antillas and Dankann Club Mix)
59. Faruk Sabanci - Elveda
60. Richard Durand - Chopstick
61. 8 Wonders - Together We Will Rise
62. James Dymond - Overthrow (Protoculture Remix)
63. Armin van Buuren and Orjan Nilsen - Belter
64. Alexander Popov - Attractive Force
65. Oen Bearen - Effra
66. Anton Firtich and Cramp - Amazing
67. Karanda - Cloud Nine
68. Paul van Dyk feat. Arty - The Ocean
69. Ralphie B - Demons Are Forever
70. Super8 & Tab - Black Is Back (Classic Dub Mix)
71. Nifra - Dark Harbour
72. Khomha - Dejavu
73. Armin van Buuren feat. Ana Criado - Suddenly Summer
74. Ronski Speed feat. Stine Grove - Run To The Sunlight (Kyau & Albert Remix)
75. Spark7 - Insania
76. Orjan Nilsen - Legions
77. Super8 & Tab - Awakenings
78. Leon 78 pres. Northia feat. Hanna - Dare (Kaimo Kerge Remix)
79. Store N Forward - Roses
80. Eco - Echoes
81. Solarstone feat. Claire Stagg - The Spell (Pure Mix)
82. Delerium feat. Michael Logan - Days Turn Into Nights (Solarstone Pure Mix)
83. Daniel Kandi - Sagittarius
84. Eco - Prism
85. Richard Durand feat. Protoculture - Pleasure
86. Alex M.O.R.P.H. - Eternal Flame (Reach Out Of The Stars Mix)
87. Stoneface & Terminal - Green Velvet (Club Mix)
88. Stoneface & Terminal - Gallery Of Sound (Club Mix)

CD3

89. Ralphie B - Icarus
90. James Dymond and Atlantia - Imperium
91. Giuseppe Ottaviani feat. Amba Sheperd - Lost For Words (On Air Mix)
92. Ellie Lawson with Adrian & Raz - A New Moon (Kaimo K Remix)
93. Paul van Dyk feat. Plumb - I don'™t Deserve You (Giuseppe Ottaviani Remix)
94. Matt Bukovski - Retrospection
95. Aligator feat. Daniel Kandi - The Perfect Match (Instrumental Club Mix)
96. Sean Tyas and Giuseppe Ottaviani - Arcobaleno (Classic Mix)
97. Solarstone and Giuseppe Ottaviani - Falcons (On Air Mix)
98. C-Systems feat. Bushi - Ari (Suncatcher Remix)
99. Will Holland feat. Jeza - Every Heartbeat (Matt Bukovski Remix)
100. Mavi - Neza
101. Ozo Effy - Eve (C-Systems Remix)
102. Porter Robinson - Spitfire (Bjorn Akesson Remix)
103. RAM & Alex M.O.R.P.H. - Grotesque
104. Ferry Corsten - Take Me
105. James Dymond - Paladin
106. Jorn van Deynhoven - Headliner
107. Ayda - Pharaoh (James Dymon Remix)
108. A.R.D.I. and Ren - Infinity
109. A.R.D.I. - Premonition
110. Darren Porter - Culture
111. Wach pres. Oussama Mlaouhia - Tunisia
112. Veselin Tasev - Sant Rafel De Sa Creu
113. Aly & Fila - 200 (FSOE 200 Anthem)
114. Fadi & Mina - Kepler 22
115. Space Raven - Samantha
116. Ahmed Romel - City Of Life
117. Arctic Moon - Starships Over Alice
118. Tonny Nesse - Hole In The Sky (Arctic Moon Remix)
119. Photographer - Airport
120. Chris Turner and Luke Terry - Drifting Through Darkness (Photographer Remix)
121. The Noble Six - Sundown In Dubai
122. Pedro Del Mar - Midnight Sun (Kaimo K Remix)
123. Ozo Effy - Endless World
124. Simon O'Shine - Distant World

http://asot-only.pl/va-ye...son-vt14726.htm

Myspace:
www.myspace.com/bobsondj
Soundcloud:
www.soundcloud.com/bobsondj/

buurendj 
Administrator

Zaproszone osoby: 7
Dołączył 3116 dni temu
Wysłany: 26-03-2014, 15:21  

CD1

Świetne, genialne. Nie usłyszałem żadnego zgrzytu (chyba że nie miałem dość uwagi w którymś momencie) Super jeśli się nakładają na siebie nawet 3 kawałki. Albo coś z moim słuchem. Łączenia nie za szybko i nie za wolno. Wszystko w sam raz. Widać że zostało tutaj wszystko dopieszczone. Wysokim poziom pierwszego krążka. Dużo melodii pochodnych od Boliera. Wiadomo dlaczego tak bardzo lubisz tego producenta. Najlepszy moment w tym krążku do od tracków 22-25. Miodzio ; )

CD2

Wiadomo że pasują do siebie te tracki, ale to już zostało mistrzowsko połączone. Na start drugiego krążka taki geniusz. Piszę o Me, Kiev, Shape Of Berlin ! Jeśli ktoś będzie odsłuchiwał tego momentu od razu będzie chciał więcej i więcej. Dalsza część setu poprawna. No One Home jawnie jak mash z Nothing Without Me. Świetnie mi to współbrzmiało. W momencie z Filthy Fandango na The Box aż chciało się tańczyć. Genialne wyczucie rytmu jak i połączenia tych dwóch utworów. Następne genialne przejście. Nazwałbym tą część YearMix'u tą parkietową i zarazem miłą dla ucha. Jest przy czym zgubić buty że tak napiszę. Od Chopstick zaczęła się inna bajka. Ta bardziej parkietowa, zmiana troszkę stylu grania i to mi się podoba że nie było jednolitości w tym krążku. Później remix Proto do Overthrow to był jak cały pięknie brzmiący break a później znów powrót do normalnej części CD. Nie podobało mi się tylko łączenie z Insania na Legions. Z Roses na Echoes ponownie ładnie Ci współbrzmiało, kapitalne łączenie i nie łatwe. Oj, troszkę przy dużo tych zmian tempa. Troszkę to się roztroiło, co nie oznacza że nie jest dobrze. Po prostu troszkę jestem zniesmaczony wolniejszym tempem.
Zdecydowanie za dużo w tej części jest zmian tempa. Tak wiem, to prezentacja Twoim zdaniem najlepszych tracków '12 roku. Ale dla mnie również liczy się utrzymanie tempa i nie za dużo go zwolnienie. Wszystko inne to miły koloryt na tym krążku. Na pewno znajdą się osoby które te zmiany polubią.

CD3

W Icarus brakowało mi basu, ale nie wiem czy i w Oryginale on się znajduje. W każdym bądź razie, brakowało mi go. Zdecydowanie nie dla mnie jest ta część YearMix'u. Dlatego że nie przepadam za tym gatunkiem muzyki. Są naprawdę godne kawałki, ale tutaj wszystko mi praktycznie zabrzmiało tak samo. Tyle samo uderzeń na minutę i całkowicie mi się nużyło. Nie mniej jednak udało mi się ją przesłuchać w całości i stwierdzić że nie mam żadnych zastrzeżeń. Być może to najłatwiejsza CD ; ) Nie wiem ... . Wolałbym, byś troszkę pomieszał z mocniejszymi kawałkami. Ale to tylko kwestia gustu.

Mam wrażenie że chciałeś podzielić to wszystko, na stronę łagodną CD1, stronę bardziej parkietową CD2 i stronę upliftową CD3. Koncepcja YearMix'ów Armina. Z tymże u holendra mamy zdecydowanie krótsze momenty i mniej możemy się cieszyć z odsłuchu swojej ulubionej nuty. Tutaj jest bardziej odważnie, z większym zaangażowaniem. Nie ma tzw.mułu. Nie było momentu do którego mógłbym się przyczepić. Łączenia pochodnych Boliera czy Orjana opanowałeś do perfekcji. Może to było proste, nie wiem, ale nie słychać w tym mixie by do czegoś mniej zwrócił uwagę.

Jeśli miałbym oceniać YM tegoroczny z ubiegłorocznym, to wyżej oceniam tegoroczny. Same słuchowisko nie było nudne. Tak właśnie powinno być - radość ze słuchania. Wyczucie klimatu i łączenie nut w spójną całość bez bezmyślnej widzimisię zmiany tempa.

Cóż, szkoda że już nie będziesz kontynuował jakby nie patrzeć świetnej pracy. Wyniki trudu są zachwycające i poważnie pisząc. Jakbyś to wydawał, promowałbym i sam bym kupił nawet jakby to była cena wygórowana na PL rynek.

Czekam teraz na Twój zbiór kawałków Boliera o którym wspominałeś.

Tak więc, polecam gorąco, bo naprawdę jest czego słuchać.

PEACE !

Profil Facebook

Maarnaa 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła 2287 dni temu
Wysłany: 26-03-2014, 17:26  

Właśnie zabrałam się do odsłuchu :D od razu lepiej mi się rozdział pracy piszę przy takim muzycznym zestawieniu ;)

Profil Facebook

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 3076 dni temu
Wysłany: 27-03-2014, 12:07  

Przesluchalem cd3 i szczerze powiem, nawet nie wiem kiedy ta godzinka zleciala :o blyskawicznie czas poplynal przy tak genialnym zestawieniu. Technicznie tez rewelacyjnie :padam:
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 28-03-2014, 11:08  

Oj, długo kazałeś sobie czekać na ten yearmix, Maćku ;d Dlatego tutaj już nie mogło być mowy o jakichkolwiek błędach, zwłaszcza, że jesteś zdecydowanie w czołówce tego forum, jeśli o tworzenie setów (najprościej mówiąc) chodzi. Poprzeczka postawiona wysoko, ale zdecydowanie obroniłeś się :bravo: Co zaś do poszczególnych CD:
-> CD1, pod względem muzycznym zupełnie nie dla mnie. Oczywiście nie da się nie zauważyć, iż jest to godzinka, mająca swój odrębny klimat. Z tym się spierać nie zamierzam. Ale mimo wielu wspaniałych utworów czegoś mi tam brakuje. Jakiegoś jednego kawałka, który byłby pierwiastkiem przerywającym tę monotonię. Niby tracklista tej części yearmixa prezentuje się naprawdę godnie, ale w praktyce godzina takiej muzyki to dla mnie było za dużo. No trudno, jest jeszcze CD2 i CD3, więc jest nadzieja :D
-> CD2, ah. W tej części najbardziej pokazałeś swój kunszt :roll: Nie jestem obeznana w 'seto-klejeniu', ale chyba ta część była najbardziej 'problematyczna'? :) Tak przynajmniej mi się wydaje. Wszystkie utwory pięknie się zgrały ze sobą, także kapitalne ich ułożenie z Twojej strony. Tutaj nie było mowy o monotonii, z każdym następnym utworem chciało się więcej i więcej. Największym zaskoczeniem tej godziny było wrażenie, jak bardzo The Box straciło na swojej mocy ;d (tak to odebrałam - nie jako taką nachalną 'pompkę', a dobry utwór). Bardzo dobra godzina...
-> ...jednak nie tak dobra jak CD3. No ale to jest właśnie muzyka, która jest najbliższa mojemu sercu, więc nie mogło być inaczej :P I właśnie ta część zagości u mnie na dłużej. Choon za choonem. Wybornie, jednym słowem mówiąc :padam:
W sumie ciesze się, że ten yearmix pojawił się dopiero teraz. Człowiek to z natury istota leniwa, a dzięki Tobie można było sobie przypomnieć/odświeżyć wiele naprawdę znakomitych utworów. Niektóre z nich co prawda jakoś mi do Ciebie nie pasują... Czy raczej bym Ciebie o ich zagranie nie posądzała :P (np. Ferry Corsten feat. Aruna - Live Forever (Shogun Remix)). Niektóre utwory wolałoby się w innych wersjach. Ale mimo to spisałeś się na 6+ :bravo: :padam:

Profil Facebook

B0BS0N 

Dołączył 3117 dni temu
Wysłany: 28-03-2014, 16:10  

Dzięki za pochlebne opinie !! :)

Myspace:
www.myspace.com/bobsondj
Soundcloud:

ThiasG 

Zaproszone osoby: 1
Dołączył 2457 dni temu
Wysłany: 29-03-2014, 12:59  

Ja się nie będę rozpisywał, powiem tylko, że odwaliłaś świetną robotę. Z resztą nie pierwszy raz ;) . Moim zdaniem twoje yearmixy są najlepsze jakie kiedykolwiek słyszałem. A jeżeli chodzi, które CD było najlepsze to tak na prawdę wszystkie są wyśmienite, ale najczęściej słucham jednak CD 2 ;) . No i co tu jeszcze napisać, czekam na yearmix 2013 :P .

B0BS0N 

Dołączył 3117 dni temu
Wysłany: 29-03-2014, 14:05  

@ThiasG,
Dzięki przede wszystkim ;)
co do YM 2013... takowy na pewno nie powstanie... ale... myślę nad zrobieniem megamixu 2013+2014... i tak ani w zeszłym roku, ani w tym nie znalazłbym po 100-120 naprawdę godnych utworów ;) a z dwóch lat myślę, że dałbym radę :P

Myspace:
www.myspace.com/bobsondj
Soundcloud:

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 3076 dni temu
Wysłany: 29-03-2014, 15:03  

B0BS0N napisał/a:
a z dwóch lat myślę, że dałbym radę

CZekamy!
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

Maarnaa 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła 2287 dni temu
Wysłany: 29-03-2014, 22:05  

Kurcze kolejne pozytywne rozczarowanie dlaczego tak krótko :D ?! Zawsze lubiłam Twoje sety , podoba mi się w nich to iż potrafisz dobrać takie zestawienie utworów że całość jest niczym jedno wielkie ciacho którym można się delektować cały czas. Nie będę się wymądrzać o kwestiach technicznych bo to nie moja bajka. Jednak Długo się czekało na Twoje dzieło i po kilkukrotnym odsłuchu ma się niedosyt i chce się więcej. Z niecierpliwością chciałabym usłyszeć Twoje kolejne YM bo ten wypadł genialnie :)zresztą każdy YM jest na wysokim poziomie. Swoją drogą skromnie powiem że sety,mixy itd Karola oraz Twoje to jedne z moich ulubionych może właśnie pod względem dobierania utworów. Niemniej warto było czekać bo zrobiłeś kawał dobrej roboty, oby takich YM więcej i więcej ! Poświęciłeś wiele czasu na stworzenie genialnego dzieła. Jeszcze raz dzięki za tak świetną TLkę ! :)

:brawo: :padam:

Profil Facebook

B0BS0N 

Dołączył 3117 dni temu
Wysłany: 30-03-2014, 11:32  

:padam: dziękuję Wam wszystkim :)
Właśnie policzyłem, że przez 5 lat w moich yearmixach zagrałem 570 utworów :) co przy 15 godzinach muzyki daje średnią 1,57 minuty na utwór :P jest czego słuchać :D

Myspace:
www.myspace.com/bobsondj
Soundcloud:

MPC 

Dołączył 2445 dni temu
Wysłany: 30-03-2014, 11:51  

Ja również nie będę nie wiadomo jak długo się rozpisywał, bo po prostu nie potrafię pisać dłuższych wypocin.

W każdym razie pobrałem sobie Twojego Yearmixa podczas pobytu w Maladze (bez TL) i odsłuchałem całość podczas powrotnej podróży samolotem do Krakowa. Dziękuję za zafundowanie 3 godzin wspaniałej drogi jak i dziękuję za przypomnienie takich kawałków jak Insania, Together We Will Rise, 29 Bigroom i wielu wielu innych :padam: BTW. Skąd wiedziałem, że po Dark Harbour wejdzie Dejavu... :hyhyhy:

Co do techniki to nie mam zastrzeżeń, nie usłyszałem większych zgrzytów. Podpisuję się pod słowami Asi, że jesteś jednym z lepszych DJ-ów (czy tam "mikserów" :hyhyhy: ) na tym forum i że znajdujesz się w czołówce, jeśli chodzi o tworzenie setów. Całość była spójna i gratuluję pracy, bo wiem, że jest to nie lada wyczyn (sam się poddałem przy tegorocznym Yearmixie). Jeszcze raz, brawa za technikę i wytrwałość :padam:

Podsumowując, po raz kolejny dzięki za miksa. Myślę, że spokojnie będę wracał do krążka pierwszego i drugiego, gdyż one najbardziej mnie urzekły.

Personality Disorder - F32 included on Abora Chillout: Best of 2016 (Mixed by Johannes Fischer & Ori Uplift)

Pioneer Stereo Amplifier A-6 | Sennheiser HD 205 II | Jensen Challenger 1000 | Yamaha YTP-220 | Ableton Live 9 Suite | Adobe Audition CS6

Profil Facebook

Hestin 
128bpm

Dołączył 1859 dni temu
Wysłany: 30-03-2014, 17:05  

I ja również jestem po odsłuchu całości. Jako, że nie jestem typem, który się rozpisuje, powiem krótko.

Świetny mix.

Technicznie bez zarzutu, tempo zmieniania w sam raz, dobór kawałków - tylko tutaj mógłbym mieć kilka zastrzeżeń, brakuje kilku moich faworytów, techu, może psy (warto uwzględniać te gatunki), oczywiście wiem, że dobierałeś to subiektywnie, także dużego czepiania się nie będzie :hyhyhy: .
Mega klimat, polecam każdemu, 2012 był z pewnością rokiem ciekawym muzycznie.

Naprawdę słychać, że się napracowałeś, odwaliłeś gigantyczną robotę, 3 CD, 300% normy ;)
Mój Soundcloud.
Nut Free Podcast hosted by Hestin - Every FRIDAY , 20:00 CET on http://www.trancefamilybelgium.be/tfb-radio

Profil Facebook

gitek 

Asot-Only

Dołączył 2776 dni temu
Wysłany: 30-03-2014, 18:41  

znakomita robota

technicznie, palce lizać, muzycznie również bardzo dobrze

najlepiej spodobało mi się cd3, ogólnie te 3h szybciutko zleciały przy twoim mixie ;)

B0BS0N 

Dołączył 3117 dni temu
Wysłany: 31-03-2014, 07:27  

@Hestin,
Co do techu i psy, to osobiście nie cierpię takiej muzyki, więc musisz wybaczyć mi brak tych utworów na TLce :)
No ale i tak zmieściłem w 3h tyle, ile się dało i myślę, że żadnej słabej pozycji tu nie ma ;)

Ale wielkie dzięki, że przesłuchaliście i miło, że się podobało :)

Myspace:
www.myspace.com/bobsondj
Soundcloud:

Odpowiedz do tematu