Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
VA - Yearmix 2012 mixed by Bobson
Autor Wiadomość
FireIsland 
C'mon

Dołączył 1872 dni temu
Wysłany: 06-04-2014, 14:27  

Właśnie przez takie mixy ta muzyka ma szanse się jeszcze utrzymać :)
Kilka groszy ode mnie :
CD1 - nie będę się rozpisywał o każdym z kawałków z osobna bo to nie w moim stylu i nie lubię. Bardzo dobre zestawienie kawałków które lubię, oraz których nie znałem ale polubiłem :)Znalazło się tam kilka moich ulubionych jak np. Desert Song, albo Amsterdam, 7 Instead of 8 i jeszcze kilka innych. Przyjemnie zbudowany klimat, można słuchać wiele razy.Technicznie bez zastrzeżeń ;)
CD2 - kilka pierwszych utworów nie bardzo mi się spodobało, potem już było lepiej. Znowu wpadło kilka moich ulubionych jak: Alchemy, Perpetual Motion, Endymion, Elveda i Green Velvet. W porówaniu z CD1 jakoś łatwiej mi było się oderwać od słuchania . Ale poza tym również klimat jest, przejścia eleganckie.
CD3 - Uplift ! To co lubię najbardziej. Dużo moich perełek z ubiegłych 2 lat, Headliner, Infinity, Starships Over Alice, Airport i jeszcze kilka innych. Świetnie wszystko połączone, tak jak przystało na porządny YearMix. 3 część najlepsza ze wszystkich właśnie za sprawą uplitu. Na pewno będę do niej wracał.

Podsumowując: Genialny YearMix. Wyrównany poziom we wszystkich częściach. 1 bardzo klimatyczna tak jak lubię no i trzecia pełna energii - tak jak myślałem.
Rok 2012 to mój początek z tą muzyką :) więc miło było posłuchać kawałków od których w moim przypadku się zaczęło.
Doświadczyłem wiele radości i miłych wspomnień podczas odsłuchu. Wielkie dzięki za włożoną pracę :thx:

Carl van Gander 
Administrator
Trance me

Zaproszone osoby: 3
Dołączył 2861 dni temu
Wysłany: 07-04-2014, 20:49  

CD1 technicznie chyba najlepiej tu Ci poszło, zdecydowana większość to utwory z górnej półki :)
CD2 część bardziej taneczna, genialne utwory, a może i lepszy miks :D już sam nie wiem (nie miałeś problemów z kompem lub kartą dźwiękową? przy pewnej częstotliwości słychać charakterystyczne charczenie)
CD3 do utworów nie mam zastrzeżeń, parę nowych świetnych utworów poznałem :D technicznie wydaje mi się, że miałeś ciężej ;) zapewne przez dłuższe melodie

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu