Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
VA - Yearmix 2011 mixed by Bobson
Autor Wiadomość
MPC 

Dołączył 2391 dni temu
Wysłany: 28-03-2012, 18:28  

Ja również bez większego rozpisywania - naprawdę ciekawy Yearmix. Najbardziej rozwaliła mnie 3CD - godzina energii przy której nie sposób nie oszaleć :super: Także jestem podziwu, że mimo problemów i tak się nie poddałeś i stworzyłeś naprawdę dopracowanego Yearmixa ;) Każdą płytę słuchałem z zachwytem i naprawdę nie mam się do czego przyczepić, z przyjemnością czekam na kolejny Twój Yearmix.

Pozdrawiam :)

Personality Disorder - F32 included on Abora Chillout: Best of 2016 (Mixed by Johannes Fischer & Ori Uplift)

Pioneer Stereo Amplifier A-6 | Sennheiser HD 205 II | Jensen Challenger 1000 | Yamaha YTP-220 | Ableton Live 9 Suite | Adobe Audition CS6

Profil Facebook

Karol 
A&B Fan

Dołączył 3030 dni temu
Wysłany: 28-03-2012, 22:10  

A ja czekam na TR :luka:

CD/DVD! || Eventy!

Facebook || Soundcloud || Twitter

Traktor Kontrol X1 mk2 || Traktor Pro 2 || LogicX || M-Audio Fast Track C400 || M-Audio Studiophile BX5 D2 || M-Audio Axiom 49 II || AKG 44v2 || Urbanears Zinken

Profil Facebook

Siveen 
NajwyższyCzas!

Dołączył 3031 dni temu
Wysłany: 09-04-2012, 13:07  

Po parokrotnym przesłuchaniu stwierdzam że świetny yearmix, na pewno bede do niego wracał tak jak wracam do twoich poprzednich yearmixów z dużą przyjemnością.
Tracklista kapitalna.Pomijając mase świetnych kawałków z kompilacji Boliera, fajnie że są ludzie którzy doceniają takie tracki jak Shades Of Red , Stab , Dark Temptation czy Sirya i Afersun w genialnych remiksach od Foyla.
Ogólnie żadko się zdarza żeby ktoś tak trafił z yearmixem w mój gust. Co do zgrzytów to , sam początek pierwsze 20 minut jest odrobine gorsze niż w poprzednich latach tam było więcej mrocznego klimatu tutaj bardziej tanecznie, ale być może tylko dla mnie to będzie minus.
A co do samych przejść to nie znam się na tyle żeby coś konkretnego napisać. Powiem tylko że sam miks stracił na płynności na przejściu z The Music Makers na AK47 a następnie na The Mule. Ale może poprostu mam takie odczucie bo nie znosze AK47 :P . I jeszcze nie podoba mi się przejście z Free Of You na Change The World. Jak na moje ucho
to wejście z tym wokalem z kawałka Eco średnio tutaj wyszło. A pozatym jest świetnie bardzo dobrze się tego słucha. Czytałem jak pisałeś na shoutboksie że być może będziesz robił miksa z klasykami. Jeśli tak to powodzenie i czekam z niecierpliwością. ;)
A zapomniałbym jeszcze że nie ma Unity w genialnym remiksie od Solarstona no ale to już kwestia gustu. ;)

pick 

Dołączył 2295 dni temu
Wysłany: 26-04-2012, 15:07  

Wyśmienicie się tego słuchało, wspaniałe podsumowanie yarmixa :)
Ciężko powiedzieć która cześć jest najlepsza bo całość jest kapitalna.
Z przyjemnością wrócę do tego yermixa.
Czekamy na jakieś inny nie koniecznie yearmixy :)

Odpowiedz do tematu