Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubione piwo?
Autor Wiadomość
VerCislav 
Naczelny Krytyk Trance

Asot-Only

Wiek: 29
Dołączył 2957 dni temu
Posty: 65
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 21-01-2010, 23:22  Ulubione piwo?


Temat jak najbardziej w slusznym dziale, bo okresla NAS, nasz gust, nasze poczucie smaku, a dla niektorych (Betina :D ) pasje. ;) Ktore piwo najbardziej lubicie? :)
 
 
 
 
Sziszka 
H8R



Pomógł: 17 razy
Wiek: 28
Dołączył 3123 dni temu
Posty: 1307
Skąd: Maasbree
Wysłany: 22-01-2010, 09:31  


Otwarte :hyhyhy:

Warka czerwona i Tychacz ;)
_________________
"Love each other
Hold each other
You never know when it's over"
 
 
 
 
Tavistock 
AFTER THE SUNSET



Wiek: 34
Dołączył 3123 dni temu
Posty: 314
Skąd: Rzeshow
Wysłany: 22-01-2010, 11:17  


Dębowe Mocne :hyhy: Tudzież Tyskie jak i browar z zielonej butelki :)

Ostatnio wspieram lokalny przemysł browarniczy i popijam Leżajsk, polecam!! Browar pierwsza klasa!!
_________________
ASOT 450-10.04.2010
ASOT 500-17.03.2011
ASOT 600-14.02.2013
ASOT 700-15.01.2015
ASOT 800-15.12.2016
ASOT 900-15.11.2018
ASOT1000-15.10.2020
 
 
 
 
Dawid_Es 



Wiek: 26
Dołączył 3094 dni temu
Posty: 228
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 22-01-2010, 12:06  


Kiedyś tylko i wyłącznie Warka, aktualnie Lech, a Warka sporadycznie w pobliskiej Piwiarni.
Ostatnio ogólnie mało piwa pijam, w porównaniu z tym co piłem kiedyś :P

Ostatnio piłem Budweisera, znakomite czeskie piwo :)
 
 
 
 
B. Rabbit 

Asot-Only

Pomógł: 9 razy
Wiek: 28
Dołączył 3091 dni temu
Posty: 1496
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 22-01-2010, 12:44  


Tylko i wyłącznie Tyskie. Bo Tyskie ponad wszystkie :D
_________________
Największy grzech, to brak wiary w siebie !!
 
 
Profil Facebook
 
 
Kanar 
old trance digger



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył 3124 dni temu
Posty: 2307
Skąd: Boży Dar
Wysłany: 22-01-2010, 12:46  


Tavistock napisał/a:
Dębowe Mocne :hyhy:

o tak tak :D
Tavistock napisał/a:
Ostatnio wspieram lokalny przemysł browarniczy

Tavistock napisał/a:
browar z zielonej butelki :)

o tak tak :D z tym ze u mnie lubelska PERŁA równiez polecam :)
 
 
 
 
buurendj 
Administrator



Zaproszone osoby: 7
Pomógł: 163 razy
Wiek: 28
Dołączył 3122 dni temu
Posty: 15096
Skąd: Łapy
Wysłany: 22-01-2010, 12:54  


1.Desperados
2.Lech
3.Strong
4.Heineken
5.Pilsner Urquell

Pięć moich ulubionych piw ;D
_________________
 
 
Profil Facebook
 
 
Szydera 

Asot-Only

Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył 3123 dni temu
Posty: 125
Skąd: ZdW
Wysłany: 22-01-2010, 15:26  


najczesciej w powietrzu czuc Heinekenem :D
_________________
Pytasz gdzie jest Szakal.
Szakal jest u twojej siostry :D
 
 
 
 
kaarl188 
Scyzorro



Wiek: 29
Dołączył 3063 dni temu
Posty: 98
Skąd: Kielce
Wysłany: 22-01-2010, 16:06  


Żubrzyk ewentualnie Carlsberg:)
 
 
 
 
Franzi 
Nu NRG



Pomogła: 7 razy
Wiek: 26
Dołączyła 3120 dni temu
Posty: 238
Skąd: Kraków/Śląsk!
Wysłany: 22-01-2010, 18:21  


VerCislav napisał/a:
a dla niektorych (Betina :D ) pasje.


nie rob ze mnie pijaczki :o

Dla mnie nr 1 Lech, lubię też perłę (ale u mnie nie ma jej nigdzie :/ ) desperadosa, warkę. W sumie wypije każde piwo które mi dadzą byle było zimne :)
 
 
 
 
Kanes 
Administrator



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 22 razy
Dołączył 3123 dni temu
Posty: 8601
Skąd: WLKP
Wysłany: 22-01-2010, 18:24  


Franzi napisał/a:

Dla mnie nr 1 Lech



Dla mnie też :D Ewentualnie Żubr albo Tyskie ;)
_________________
TOP Marzec 2015

* Airscape - Beautiful Tomorrow [High Contrast]
* Dimension - Origami [Flashover]
* Matt Holliday - New Leaf [GO On Air]
* Orkidea - Revolution Industrielle [Black Hole]
* Rex Mundi - Garden [Afterglow]
* Robert Nickson - Spiral 2015 [Who's Afraid Of 138?!]
* Silvermine - Flying (Solarstone Pure Mix) [Pure Trance]
* Will Atkinson - Numb The Pain [Subculture]
 
 
Profil Facebook
 
 
VerCislav 
Naczelny Krytyk Trance

Asot-Only

Wiek: 29
Dołączył 2957 dni temu
Posty: 65
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 22-01-2010, 19:58  


Cytat:
nie rob ze mnie pijaczki :o


Nie robie pijaczki, tylko czesto przez nasza dyskusje przewija sie temat piwa. :lol:
_________________
Posty tegoż autora sa tylko i wyłącznie subiektywna opinia jego chorego umysłu, szalonego rozumu. NIE SA to obiektywne opinie, fakty, informacje. Wiec jesli masz zamiar zastrzelic tego autora, pamietaj, Ty tez masz swoje zdanie i za nie tez ktos Cie moze zastrzelic.
 
 
 
 
JADD 
Classic Trance Fan



Wiek: 26
Dołączył 3123 dni temu
Posty: 399
Skąd: Tuchola
Wysłany: 23-01-2010, 13:50  


Heineken i Miller :P
_________________
 
 
Profil Facebook
 
 
Joy 
Administrator



Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył 3124 dni temu
Posty: 3628
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 23-01-2010, 14:19  


Mogę się napić ze znajomymi, ale nie przepadam. Wolę inne trunki, ale bez szaleństw ;)
 
 
Profil Facebook
 
 
radadek 

Asot-Only

Wiek: 30
Dołączył 3050 dni temu
Posty: 15
Skąd: Błaszki
Wysłany: 23-01-2010, 21:52  


B. Rabbit napisał/a:
Tyskie ponad wszystkie


dokładnie!!!
 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Joy & han350.



Regulamin | Faq | Statystyki | AsotOnly - Facebook | Kontakt

Znajdziesz nas w Google+
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12