Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubione piwo?
Autor Wiadomość
Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 3079 dni temu
Wysłany: 10-02-2014, 19:26  

Hestin napisał/a:
Dębowe Mocne
:ok: Tyskie
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

alexa 

Pomogła: 64 razy
Dołączyła 2387 dni temu
Wysłany: 10-02-2014, 19:43  

Zależy od nastroju i tzw. 'smaka'. Generalnie Warka, Perła, Kasztelan niepasteryzowane, czasem Desperados / Gingers ;)

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 10-02-2014, 21:09  

A myślałam, że ulubione to darmowe? :hyhyhy:

Anjunabeats9 
Weteran
And We Flew Away

Dołączył 1718 dni temu
Wysłany: 10-02-2014, 23:11  

Ja bardzo lubię lokalne więc smakuję w Raciborskim oraz Krakowiaku ; )
"Nie chcę dalej żyć na tej planecie - co to znaczy "dobra muzyka"? Dobrą, czyli brzmiącą jak każdy inny pi***zony track EDM, który też jest dobry? To jakaś gehenna, świat już jest przepełniony "dobrą" muzyką. Nie róbcie "dobrej" muzyki, róbcie muzykę, która coś dla was znaczy, jest dla was ważna".

Profil Facebook

mau5 
Weteran

Dołączył 2549 dni temu
Wysłany: 11-02-2014, 00:45  

Takie tam, zawsze trzeźwy jestem... :D :hyhyhy: #trolling

Sziszka 
H8R

Dołączył 3121 dni temu
Wysłany: 11-02-2014, 09:10  

Jarek - 10-02-2014, 19:26 napisał/a:
Hestin napisał/a:
Dębowe Mocne
:ok: Tyskie

Dębowe jeszcze zrozumiem, ale Tyskie? Przecież "piwo" w tym wypadku to trochę nad wyraz powiedziane. :) W Polsce pijam praktycznie wszystko z browara Namysłów. W obecnym miejscu zamieszkana trafiłem na lokalne piwko Lindeboom i Pils od nich smakuje wyśmienicie. Ogólnie staram się już nie pić piwa, bo bęben rośnie. :D

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 3079 dni temu
Wysłany: 11-02-2014, 10:24  

Sziszka napisał/a:
Pils od nich smakuje wyśmienicie

Rozumiem Tyskie, ale to?... Ile ryjow do picia tyle smakow :ok:
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

godlesowned 
ILIKEITPURE

Dołączył 1809 dni temu
Wysłany: 11-02-2014, 13:31  

Obok mnie stała praktycznie tylko biedronka, a te wszystkie piwa które tam są... Sami wiecie jakiej jakości są, i raz kupiłem sobie jedyne butelkowe piwo jakie jest w biedronce zawsze, nie na promocjach. Za całe 2 złote i okazało się że jest całkiem niezłe, lepsze od tych wszystkich tyskich i wark które nie są najlepsze, normalnie lubie Łomżę miodową, na prawdę polecam. A najlepsze piwo jakie jest to Heineken z puszki... Z 5 litrowej puszki, idealny smak idealna piana i kolor :) Polecam spróbować. Co do innych piw to raczej szkoda gadać, mam do piw gust jak użytkownik "Kanar" do muzyki ;)

Pabloo 

Dołączył 1676 dni temu
Wysłany: 11-02-2014, 13:56  

Ostatnio trochę się naczytałem o tym i szczerze mówiąc staram się ograniczać "piwa" typu Tyskie,Lech itp bo tak naprawdę to nie są piwa ;) Jeżeli chcemy się napić prawdziwego piwa to trzeba sięgać po browar regionalny typu Ciechan itp.I tak też robię od jakiegoś czasu,wiadomo że słabo się opłaca ten biznes bo piwa regionalne kosztują w granicach 4-5 zł..to przy większej ilości gdy się wypija to trochę drogo..ale jak powiedzmy planuje sobie wieczór z jakimś meczykiem,gdzie wypijam zazwyczaj jakieś 2 piwka to tylko regionalne ;) a jak jakaś popijawa z kumplami gdzie się kupuje browar kratami :D to wtedy lecą jakieś żubry itp ;) ale z tych tańszych to smakują mi jeszcze te nowe Królewskie,chyba 3 rodzaje są.

Maarnaa 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła 2291 dni temu
Wysłany: 11-02-2014, 21:16  

Fortuna wiśniowa, Carlsberg, Heineken :) ale nie pogardzę też dobrym Kasztelanem :P byle żeby było zimne bo ciepłego nie zdzierżę a fuj :P aczkolwiek są dni szczególnie latem kiedy sięgam po jakieś owocowe typu Somersby albo Okocim Radler :) (tak wiem że to już w ogóle nie piwo ale mi smakuje i jest orzeźwiające):)

Profil Facebook

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 3079 dni temu
Wysłany: 11-02-2014, 21:24  

Maarnaa napisał/a:
byle żeby było zimne bo ciepłego nie zdzierżę a fuj
+1 :* :przytul:

Profil Facebook

Hestin 
128bpm

Dołączył 1863 dni temu
Wysłany: 14-04-2014, 01:00  

Pabloo - 11-02-2014, 13:56 napisał/a:
Ostatnio trochę się naczytałem o tym i szczerze mówiąc staram się ograniczać "piwa" typu Tyskie,Lech itp bo tak naprawdę to nie są piwa ;) Jeżeli chcemy się napić prawdziwego piwa to trzeba sięgać po browar regionalny typu Ciechan itp.I tak też robię od jakiegoś czasu,wiadomo że słabo się opłaca ten biznes bo piwa regionalne kosztują w granicach 4-5 zł..to przy większej ilości gdy się wypija to trochę drogo..ale jak powiedzmy planuje sobie wieczór z jakimś meczykiem,gdzie wypijam zazwyczaj jakieś 2 piwka to tylko regionalne ;) a jak jakaś popijawa z kumplami gdzie się kupuje browar kratami :D to wtedy lecą jakieś żubry itp ;) ale z tych tańszych to smakują mi jeszcze te nowe Królewskie,chyba 3 rodzaje są.

Ostatnio nabrałem niemal identycznego nastawienia: Piwo piję sztuk 1 max 2 i ostatnio spasowały mi bardzo Ciechan Lagerowe, Miłosławy i Lubuskie.
Patriotyzm konsumencki ;) Jak mam się nawalić to wolę łychą albo voojitsu zamiast truć się 6pakami siurów - do takich wniosków doszedłem jakiś czas temu.
Mój Soundcloud.
Nut Free Podcast hosted by Hestin - Every FRIDAY , 20:00 CET on http://www.trancefamilybelgium.be/tfb-radio

Profil Facebook

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 3079 dni temu
Wysłany: 14-04-2014, 12:25  

Mnie ostatnio bardzo posmakowal desperados, i tylko go ostatnio pije.

Profil Facebook

matush77 

Zaproszone osoby: 1
Dołączył 2779 dni temu
Wysłany: 26-04-2014, 15:16  

Moje ulubione piwo na ten czas to Namysłów Pils :)

Profil Facebook

Kenobi4 

Asot-Only

Dołączył 1568 dni temu
Wysłany: 19-05-2014, 15:28  

Żywiec lubię...

Odpowiedz do tematu