Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Twoja przygoda z muzyką
Autor Wiadomość
han350 
Abducted by Design

Dołączył 3038 dni temu
Wysłany: 02-02-2011, 21:40  Twoja przygoda z muzyką

Poszperałem ale nie znalazłem takiego tematu...

Zainspirowany dzisiejsza dyskusja na SB o rapie i hip-hopie pomyślałem o takim temacie :) Aby nie przedłużać czego słuchaliście wcześniej? Może pomińmy tutaj coś czego słuchaliśmy gdy ktoś tego słuchał a wypiszmy własne wybory ;)

Ja sam na świadomi zacząłem od rapu i hip-hopu około 2000-2002 r.... I tak było przez ładne parę latek ;) Później powiedzmy w 2005-2006 zainteresowałem się ze tak to ujmę eskowymi hitami :P Znany z naszego forum już Max Fahrenheit :smiech: (czy jak mu tam było), Benassi i podobne :) W 2008 zacząłem z Transem i tak już zostało ;) Czasem dorzucimy innych rodzajów elektroniki szukając hardcorowych produkcji.

Profil Facebook

Zielczan 

Dołączył 2497 dni temu
Wysłany: 02-02-2011, 21:44  

Hmm ja jak byłem mały to słuchałem takiego dance z lat 90, potem zwariowałem na punkcie Modern Talking, następnie miałem okres słuchania Linkin Park i Limp Bizkit, potem przeszedłem już do muzyki klubowej, zaczynałem od szeroko pojętego Hands-up, w tym stylu pracowałem zresztą na FL, generalnie po handsie trafił się już od razu trance ;p

www.soundcloud.com/zielczan/pm005 - Moje TOP 10 roku 2011

Dołączyła 2807 dni temu
Wysłany: 02-02-2011, 21:49  

Mając starsze kuzynostwo uczęszczające na różnego rodzaju eventy nie pozostało mi nic jak słuchanie techna .. od najmłodszych lat. Dużo Tiesta też się przewijało. A od 3 lat Trance... i gdzieś tam w chwilach odskoku pojawiają się polscy artyści typu: Molesta Ewenement, Hemp Gru, donGURALesko i tego rodzaju ludzie ;D No i jak raczej każdego zafascynują mnie od czasu do czasu popowe klimaty ;P
YOU ARE THE MUSIC.!

+Hajzer 
@Blue Horizon

Dołączył 2642 dni temu
Wysłany: 02-02-2011, 21:51  

Ze mną było podobnie z początku słuchałem hip-hop rap i toche regge(ale mało) hip hopu na dobre zacząłem słuchać po przesłuchaniu kawałka "kaliber44-garbaty anioł" (ohh i aahh jaki to był hicior każdy u mnie na osiedlu znał ten tekst) i "normalnie o tej porze" słuchałem tego non stop:) potem gdy kupiłem pierwszy "sprzęt" czyli głośniki creative 5.1 zacząłem słuchać czegoś mocniejszego, głownie techno, a czykolwiek hard techno nie pamiętam teraz tytułów,, jakiś czas póżniej usłyszałem niektóre kawałki atb i tiesto i już wiedziałem czego będe słuchał aż do teraz : )

Profil Facebook

Kendziooor 
Raczej nie hrabia :P

Dołączył 2506 dni temu
Wysłany: 02-02-2011, 22:30  

Rock i klasyki. Słuchałem kiedyś, słucham i teraz. Nie jestem jakimś fanboyem tych stylów jakim jestem mniej-więcej w Trance, ale zawsze z chęcią powracam do instrumentalnych twardych brzmień gitary i popu z przełomu latu 90 i nowego wieku. :)
http://asot-only.pl/kendz...8279.htm#144315 :)

jagiellon 

Dołączył 2490 dni temu
Wysłany: 02-02-2011, 22:53  

Ja zanim poznałem Trance słuchałem, trudno się przyznać, byle czego (jakiegoś starego popu - boney m itp.) Przeciwnie do innych użytkowników forum nigdy nie słuchałem HIP-HOPU. Wcześniej, jak to każdy niedouczony , myślałem za pomocą krzywdzących stereotypów. Elektronikę uważałem za syf (boże wybacz :doh: ). Dopiero z poznaniem Trance'u wykształciłem swój gust muzyczny. Wiadomo młody=głupi :D W tej chwili w mojej szkole propaguje ten gatunek muzyczny, jednak z miernym skutkiem. Trafiłem na wywyższające się towarzystwo rockmenów walczących z systemem :doh: , którzy uważają, że jak ktoś nie słucha rocka bądź Bednarka jest bezwartościowym zje**m.

** Dodano: 02-02-2011, 22:57 **
Jeszcze dodam, że zanim słuchałem Trance miałem najgorszy słuch w całej klasie. Zawsze ze śpiewania miałem niskie oceny. Natomiast gdy już na maksa się wkręciłem w trancowe klimaty mój słuch się bardzo poprawił. Aż nauczycielka się dziwiła :D Ludzię powiadam: Trance leczy!

Profil Facebook

JADD 
Classic Trance Fan

Dołączył 3064 dni temu
Wysłany: 04-02-2011, 11:14  

Hip-Hop i jakiś Rock ,zresztą do dzisiaj słucham wszystkiego . Muzyka jest dla mnie rzeczą w której nie chcę się ograniczać . Pamiętam w wieku 14 lat to świrowałem na punkcie Linkin Park ,Limp Bizkit ,Metallica i takich podobnych zespołów. Dzisiaj numerem jeden jest dla mnie Hip-Hop i Trance ,zresztą jak już niektórzy widzieli w HH sam się bawie ostatnio .

Profil Facebook

Warrior 

Dołączył 2840 dni temu
Wysłany: 04-02-2011, 11:22  

do dzisiaj słucham Rocka (konkretnie AC/DC), metalu (Running Wild, wybrane utwory Hammerfalla, Manowar'a). Elektro zaczynałem od typowego techna, ale trwało to może dwa lub trzy miesiące po czym na Trance się przerzuciłem.
Do teraz mam zajawki na posłuchanie muzyki z gier (Jagged Alliance, seria Command&Conquer, GTA, trochę NFS'a, Commandosa (!) ) i z niektórych filmów (szczególnie z Helikoptera w ogniu, polowania na czerwony październik, Twierdzy <tej o Alcatraz, notabene soundtrack bardzo podobny został użyty w C&C Generals :D >)
Hip-Hopu w jakiejkolwiek postaci się nie śmiem tknąć. Ogólnie nie przepadam za Polską muzyką, tak jakoś...

Sziszka 
H8R

Dołączył 3064 dni temu
Wysłany: 04-02-2011, 11:30  

Nie pamiętam czego słuchałem w dzieciństwie, ale był okres, kiedy słuchałem tylko i wyłącznie trance. Później zaczęły się pojawiać takie grupy jak LP, Limp Bizkit, Paktofonika, Kaliber 44 itd. Trance ostatni mi trochę zbrzydł, więc słuchał trochę minimalu, trochę house, d'n'b, dubstepy, alternatywa, rock itd. Nie zamykam się w jednym gatunku i tak znajdziecie u mnie na pendrive w aucie : 30 seconds to mars, The muse, Limp Bizkit, Linkin Park & Jay-Z, Fort Minor, Surowa Wersja, Grubson, EastWest Rockers, Nickelback, P.O.D., Dead by sunrise i wiele innych łącznie z trance oczywiście :)

Zielczan 

Dołączył 2497 dni temu
Wysłany: 04-02-2011, 17:57  

Warrior napisał/a:
i z niektórych filmów (szczególnie z Helikoptera w ogniu, polowania na czerwony październik, Twierdzy <tej o Alcatraz, notabene soundtrack bardzo podobny został użyty w C&C Generals :D >)

Właśnie o to miałem spytać - słucha ktoś muzyki filmowej? Bo ja całkiem sporo - głównie Zimmera, bo on ma teraz monopol na muzyke w Hollywood, ale oprócz tego to Williams, Badelt, czasem Danny Elfman.

jagiellon 

Dołączył 2490 dni temu
Wysłany: 04-02-2011, 21:01  

Jeśli chodzi o muzykę filmową polecam Angelo Badalamentiego.

Profil Facebook

Zielczan 

Dołączył 2497 dni temu
Wysłany: 04-02-2011, 23:57  

jagiellon napisał/a:
Jeśli chodzi o muzykę filmową polecam Angelo Badalamentiego.

Niszowy autor, Twin Peaks głównie i tyle, ja natomiast Badalamentiego kojarzę bardziej z gier komputerowych (z Fahrenheita). ;p

Kendziooor 
Raczej nie hrabia :P

Dołączył 2506 dni temu
Wysłany: 05-02-2011, 13:55  

Jeśli chodzi o muzykę filmową to ja polecam Michała Lorenca, np. za soundtrack do Bandyty.
http://asot-only.pl/kendz...8279.htm#144315 :)

Pacino1890 
Trance is trance

Dołączył 2387 dni temu
Wysłany: 08-04-2011, 21:16  

Do momentu wydania przez ATB albumu "No Silence" (miałem wtedy 14 lat) słuchałem całego śmietnika densowo- hiphopowego z MANIECZKAMI NA CZELE !! ! :jupi:
Andre mnie uratował :aloha:
A dalej jakoś poszło...co dla mnie istotne, przez te 7 jest on u mnie na pierwszym miejscu wśród ulubionych artystów :)

http://www.lastfm.pl/user/damek1690

krystianr 
Weteran
Classic Trance

Dołączył 2658 dni temu
Wysłany: 26-04-2011, 17:24  

ja przed trance słuchałem takiej łupaniny że głowa mała, m.in. Manieczki, Energy 2000, Max Farenthide i szeroko podobne do tego
A trance słucham juz z 1 rok i do teraz go słucham

INSTAGRAM 

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu