Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Trancefusion: The Legends
Autor Wiadomość
adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 10-09-2014, 11:20  

No to sprawdźmy, ile osób się wybiera ;)

1. adagio28
2. Carl van Gander

alexa 

Pomogła: 64 razy
Dołączyła 2331 dni temu
Wysłany: 11-09-2014, 20:10  

Bilety + PB ogarnięte, a zatem:

1. adagio28
2. Carl van Gander
3. alexa
4. matush77

:)

** Dodano: 13-09-2014, 16:25 **
p.s. coś bieda z Ludźmi póki co :(

Monic87 

Asot-Only

Pomogła: 13 razy
Dołączyła 2602 dni temu
Wysłany: 14-09-2014, 20:24  

1. adagio28
2. Carl van Gander
3. alexa
4. matush77
5. Monic87

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 2153 dni temu
Wysłany: 15-09-2014, 10:58  

Z wielkim żalem rezygnuję z tej edycji TranceFusion, jak i również z listopadowego Trancemission. Najbliższe dwa, trzy miesiące są niezwykle ciekawe, trzy imprezy, na które warto jechać. Szkoda, że wszystkie się tak zazębiają w krótkim okresie czasu. TranceFusion to klasyki, legendy klubowego grania, zaś natomiast Trancemission ma jeden z najlepszych transowych line-upów w swojej historii. Postanowiłem, że pojadę na Armin Only, które jest tak blisko naszej granicy, że grzech nie pojechać. Nie zawiodłem się na edycji Mirage, więc również na Intense będzie pięknie.

Profil Facebook

Carl van Gander 
Administrator
Trance me

Zaproszone osoby: 3
Dołączył 3038 dni temu
Wysłany: 25-09-2014, 09:39  

Profil Facebook

alexa 

Dołączyła 2331 dni temu
Wysłany: 09-10-2014, 21:11  

Do zobaczyska pojutrze :) ! My będziemy ok 21:00 pod halą, bo tak mamy Polskiego Busa. Są telefony jak cos :ok: ;) ! Bez odbioru, w kontakcie !

philosopher 

Dołączył 1793 dni temu
Wysłany: 11-10-2014, 11:11  

Dobrze że na Afterhours.fm będzie leciała transmisja :)

Kamilo 

Dołączył 1667 dni temu
Wysłany: 11-10-2014, 19:05  

Ah.fm

21:00 - 22:00 Dave 202
22:00 - 23:00 Talla 2XLC
23:00 - 00:00 ---
00:00 - 01:00 Rank 1
01:00 - 02:00 Kai Tracid
02:00 - 04:00 ---
04:00 - 05:00 DJ Quicksilver
05:00 - 06:00 Scot Project

Profil Facebook

alexa 

Dołączyła 2331 dni temu
Wysłany: 12-10-2014, 19:18  

Co mogę powiedzieć... Muzyczny wehikuł czasu ;) ! Co prawda przybyliśmy dopiero ok 21:00 i ominęliśmy początkowe sety, ale za to starczyło sił, by bawić się do końca :)

Najważniejsze, czyli Muzyka trafiła w gusta - na szczęście wszyscy zagrali według konwencji eventu, czyli stawiając na swoje starsze produkcje i remiksy :)
Na podium nominuję sety M.I.K.E'a, Talli 2XLC i Kaia Tracida :roll: Mike zagrał klasycznie, a w tym wiele kawałków, których do tej pory nie słyszałam na żywo (tj. nieoklepanych, lekko zakurzonych w pamięci). Na Tallę i Kaia wiedziałam, że mogę liczyć :ok:
Qiucksilver i Scott również przypomnieli swoje największe hity, przy czym ten drugi już nieźle pobudził nas cięższymi klimatami pod koniec imprezy.
Jedynym niepasującym elementem tej układanki była Marusha, która cóż... Grała po swojemu, czyli w stylu rave/happy hardcore, co wg mnie równa się jeb jeb jeb w BPM 170 + kiczowata melodyjka. Całą ekipą byliśmy lekko zmieszani nagłą zmianą klimatu z klasycznego Trance Talli na te hmm... 'skoczne rytmy' i o ile przez pierwsze 5 minut mieliśmy po prostu ubaw, to potem poczuliśmy się jak w rzeźni i trzeba było się na godzinę ewakuować w bezpieczne miejsce, co łatwe nie było :D Wiadomo, że gusta są różne i fani Marushy na pewno byli zadowoleni, no ale my nie za bardzo ;p Był czas na odpoczynek i potem było już tylko pięknie :roll:

Organizacyjnie mogło być lepiej, bo było kilka niedociągnięć, ale narzekać też nie ma co. Z minusów zdecydowanie stawiam na najdziwniejsze eventowe menu, jakie widziałam. Napoje spoko, ale wybór jedzenia ograniczał się do bodajże 4 rzeczy: hot-doga z chipsami, hot-doga z cebulą, chipsów solonych i ... bananów :D Organizatorzy mogli też się bardziej postarać o o klimat, bo np. laserów nie było w OGÓLE. Nie to, żeby były mi one jakoś szczególnie potrzebne, ale zawsze to jakaś składowa ogólnego wrażenia. Zwłaszcza, że to przedostatnia ich impreza... No i oczywiście na liberalnych Czechach nie brakowało fazowiczów raczących się co rusz tabletkami, gazami i innymi cudami, które zdecydowanie aspiryną nie były...

Najważniejsze rzeczy, czyli Muzyka, humor i Towarzystwo dopisały, więc z tego się cieszę :ok:
Szkoda, że to już moja ostatnia impreza spod szyldu TF, ale zostaną miłe wspomnienia :) !

Monic87 

Asot-Only

Pomogła: 13 razy
Dołączyła 2602 dni temu
Wysłany: 13-10-2014, 13:49  

Ja jestem bardzo zadowolona z eventu, jak zwykle zresztą kiedy muzycznie mi wszystko (prawie, bo pomijam to "coś" co zaserwowała Marusha) odpowiada :) Cała oprawa nie ma wtedy dla mnie żadnego znaczenia. Było świetnie, również na pierwszym miejscu stawiam set M.I.K.E.'a, szkoda tylko że dość mocno go "zagadał", bez tego byłoby idealnie. Reszta też na bardzo dobrym poziomie. Zaskoczył mnie nawet DJ Quicksilver, który o takiej godzinie potrafił wszystkich rozbudzić :) W zasadzie tylko Airscape minimalnie mnie przymulili, co nie znaczy że zagrali źle.
Szkoda tylko, że to też moja ostatnia edycja :(

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 13-10-2014, 20:30  

Muzycznie był to, póki co, najlepszy event w jakim dane mi było uczestniczyć. Jak cudownie się człowiek czuje, kiedy nie zalewa go fala trouse'u i bigroomu :roll: Usłyszeć dwa razy jednej nocy Adagio For Strings - bezcenne. Generalnie z Karolem byliśmy tam jakoś po 21, zawinęliśmy się około 4:30 (zmęczenie podróżą i ciągłe niedosypianie musiało w końcu dać o sobie znać). Osobiście najlepiej bawiłam się przy secie Rank 1, ale pewnie dlatego, że zagrał troszkę 'pod publikę', czyli sypał baaardzo popularnymi kawałkami :P (m.in. Adagio, Tuvan). No i wreszcie zobaczyłam i posłuchałam Kaia !! Prócz Marushi i tłuczenia kotletów, żadnych słabych muzycznie punktów raczej nie stwierdzam... No, może właśnie Airscape, tak jak Monika mówi :) Tak czy siak, nie żałuję ani jednego grosza (czy korony).
Z innych kwestii, osobiście spodziewałam się trochę więcej od strony wizualnej... Ale za to jakość dźwięku nieziemska, o niebo lepsza niż chociażby na ASOT 600. Menu faktycznie dziwne i w ogóle jedzenie na stojąco przy stolikach to trochę niezrozumiała dla mnie koncepcja. Ciekawa była oferta gadżetów eventowych, zwłaszcza stringi ;d A, no i co jeszcze ważne, bardzo sprawnie poszło z wejściem, ale to pewnie też zasługa tego, że jakoś porażającej frekwencji jak na teki event IMO nie było.
Dziękuję Oli, Monice, Mateuszowi i Damianowi (może akurat jeszcze postanowi tutaj do nas wrócić ;d ) za cudownie spędzoną noc :) I do zobaczenia na kolejnych imprezach.

Kabra 

Dołączył 3017 dni temu
Wysłany: 14-10-2014, 23:22  

Dziękuję Wam wszystkim za towarzystwo :)

Odpowiedz do tematu