Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Trancefusion 2015: Time To Say Goodbye
Autor Wiadomość
alexa 

Pomogła: 64 razy
Dołączyła 2331 dni temu
Wysłany: 23-12-2014, 09:44  

Kurde, miałam nie jechać, ale teraz po prostu coraz trudniej rezygnować z tego wydarzenia !
Dylemaaaaat :help:

Adriano77 

Dołączył 2999 dni temu
Wysłany: 23-12-2014, 23:00  

+ Andrew Rayel b2b Orjan Nilsen. No to na koniec dorzucili kolejnych przedstawicieli Pjur Trensu. Ludzie też hejtują na facebooku, a organizatorzy napisali: "Trancefusion is about all trance styles, not just 138+. We fully stand up for the line up and believe that everyone can find his/her favorite." Tylko żeby można było nazwać trance'm to co ci panowie prezentują. Przeczuwam że tego seta jak i Beat Service b2b M6 trzeba będzie spędzić na innej sali :D Cały skład dosyć solidny, więc myśle że warto zameldować się w Pradze na ostatniej edycji mimo wypadających Świąt Wielkanocnych. Bilety już zamówione na wlotkach, teraz można spokojnie oczekiwać do kwietnia ;)

Borys 
Classic Trance

Dołączył 1353 dni temu

Wysłany: 17-01-2015, 11:10  

Ma ktoś namiary na jakiś nocleg w okolicach imprezy ?

Moja kolekcja winyli i płyt CD:
https://www.discogs.com/user/borys125/collection

Borys 
Classic Trance

Dołączył 1353 dni temu

Wysłany: 05-02-2015, 12:30  

ponawaiam pytanie, czy ktoś może polecić jakiś nocleg w Pradze

lab303 
Weteran

Asot-Only

Zaproszone osoby: 3
Dołączył 3061 dni temu
Wysłany: 05-02-2015, 17:45  

Borys, poszukaj tutaj.

http://www.wirtualnapraga...hp?segregacja=1

Adriano77 

Dołączył 2999 dni temu
Wysłany: 17-03-2015, 20:31  

Ludzie, jak tam przygotowania ?! Co tu tak cicho w tym temacie, taaaaaaaaaaaaaka impreza sie szykuje :D :piano:

Borys 
Classic Trance

Dołączył 1353 dni temu

Wysłany: 31-03-2015, 13:33  

wybiera się ktoś ?

Trance Logic 
Weteran

Dołączył 2773 dni temu
Wysłany: 31-03-2015, 21:32  

Borys - 31-03-2015, 13:33 napisał/a:
wybiera się ktoś ?

Co to za pytanie :D No jasne :)

Borys 
Classic Trance

Dołączył 1353 dni temu

Wysłany: 01-04-2015, 12:53  

Cytat:
TIMETABLE:
MAIN STAGE (RIGHT WING OF THE PALACE)
Time DJs
18:00-19:00 Driftmoon b2b Thomas Coastline
19:00-20:00 Kyau&Albert b2b Stoneface & Terminal
20:00-21:00 Beat Service b2b Mark Sixma
21:00-22:00 Roger Shah b2b Pedro del Mar
22:00-22:10 Eller van Buuren
22:10-23:10 Andy Moor b2b Lange
23:10-23:25 Susana live
23:25-00:25 Richard Durand b2b Omnia
00:25-00:40 Main performance
00:40-01:50 Andrew Rayel b2b Orjan Nilsen
01:50-03:00 PURE NRG
03:00-04:00 Protoculture b2b Max Graham
04:00-05:00 RAM b2b Sied van Riel
05:00-06:00 Sean Tyas b2b Menno de Jong
06:00-07:00 Bryan Kearney b2b Sneijder
07:00-08:00 Manuel le Saux b2b Darren Porter

CLASSIC STAGE (MIDDLE HALL)
Time DJs
20:00 - 21:00 Taucher
21:00 - 22:00 Space Brothers
22:00 - 23:10 Woody van Eyden
23:10 - 00:20 The Thrillseekers
00:20 - 01:30 Kai Tracid
01:30 - 02:40 Johan Gielen
02:40 - 03:50 DuMonde
03:50 - 05:00 Marusha
05:00 - 06:00 Skypatrol
06:00 - 07:00 A.S.Y.S.
CZ/SK STAGE (FOYER)
Time DJs
21:00 - 22:00 DJ Beck
22:00 - 23:00 Martin Michniak
23:00 - 00:00 Luboš Novák
00:00 - 01:00 Martin Gredner
01:00 - 02:00 Nifra
02:00 - 03:00 Laydee Jane
03:00 - 04:00 Joe Cormack
04:00 - 05:00 Unbeat & Zolike
05:00 - 06:00 K1aptcha

jak zawsze jakieś dylematy, większość jakoś godzę ze sobą, udało się, że Tracid gra wtedy co Rayel z Orjanem :D a najbardziej koliduje mi Gielen z Pure NRG.. :(

Adriano77 

Dołączył 2999 dni temu
Wysłany: 06-04-2015, 23:55  

Mam głowę pełną wrażeń i w sumie nie wiem od czego zacząć, a także jak ładnie uporządkować te wszystkie szczegóły. No ale spróbujmy Wyruszyliśmy w sobotę o 8 rano. Droga upłynęła w miarę sprawnie, ogólnie miały miejsce 3 postoje, w tym jeden przed granicą z Czechami, aby zakupić winiety. Spodziewaliśmy się kosztów rzędu 50 zł, a na ostatniej polskiej stacji okazało się że chcą 70. Pojechaliśmy jednak dalej i kupiliśmy je już u Czechów za około 300 CZK. Po przekroczeniu granicy panował ogólny entuzjazm. W Pradze i naszych pokojach zameldowaliśmy się lekko po 16. Szybkie wypakowanie, prysznic i ruszyliśmy w kierunku Pałacu Przemysłowego. Niezbędny był przejazd tramwajem nr 17. Pod samym Palacem najpierw konieczne były pamiątkowe fotografie i popularne zdjęcia z ręki. Pod bramami w miarę szybko poszła kontrola i wpuszczenie na teren imprezy, bo była to dosyć wczesna pora godzina 18 (w sumie wszystko trwało 14 godzin). Dalej zwiedzanie obiektu, wymiana tokenów, itp. Było chwilę zamieszania z punktem gastro, bo Czesi późno go otworzyli, a tu człowiek był głodny i chciał uzupełnić niedobory energii. Pierwsi zagrali Driftmoon b2b Thomas Coastline. Bardzo entuzjastycznie przyjąłem ich występ. Pojawiło się wiele znanych kawałków, np. Markus Schulz - Winter Kills Me, Bluestone-Tesseract, Denis Kenzo - Ashes. Warto zwrócić uwagę, na otoczkę i zapowiedzi artystów. Wywiady po każdym kolejnym występie i video pogląd + ciekawe intro wyszły bardzo dobrze. Kolejni o 19 wystartowali Stoneface & Terminal vs Kyau & Albert. Na pierwszy rzut oka rzuciła się liczba artystów, bo aż 4. Lecz panowie się nie nudzili, tylko pobudzali publikę do zabawy. Grali swoje kawałki, słuchałem w sumie tylko pierwszych 10 minut, bo trzeba było odwiedzić gastro, ale patrząc po trackliście z AH.FM był to przyzwoity materiał muzyczny. Wróciliśmy na ich końcówkę i od 20 ruszyli Beat Service vs M6. Z początku było względnie, ale duże pokoje i poniewieranie klasyków jakimiś beznadziejnymi maszapami mnie zniechęciło, więc niezbędna była przesiadka na drugą scenę, czyli Classic Stage. Wystartowała ona równo o 20. Premierowego seta zagrał Taucher. Niewiele słyszałem o tym starym wyjadaczu, ale bawiłem się przednio na jego secie. Dodatkową atrakcją były jego wygłupy i mega kontakt z publiką. Pomijam już fakt, że ten pan musiał mieć kontakt ze środkami odurzającymi i perfidne korzystanie z napojów wyskokowych mieszanych z Redbullami. Ale show zrobił kapitalne. Później, po nim pojawili się The Space Brothers, czyli dwóch artystów. Zaczęli od kawałka Shine. Wow, piękny wokal ze starym klimatem. Postanowliśmy jednak się przemieścić na scenę główną. Samo poruszanie się po obiekcie wyglądało bardzo sprawnie. Nie podobała mi się jednak jedna rzecz. Mianowicie umieszczenie strefy dla palących w korytarzu pomiędzy dwoma scenami. Osobiście, tytoniowców wyrzuciłbym gdzieś na pole (bez urazy). Udaliśmy się na seta Roger Shah vs Pedro del Mar. Z daleka było słychać kawałek Louder (najnowsza współpraca Rogera z Paulem van Dyk). Później już tylko same petardy. Nogi same rwały się do zabawy Lost, Going Wrong, Hope, Eye 2 Eye, + live acty Rogera to po prostu brak słów. Kapitalny set, mój osobisty nr 1 wieczoru. Usłyszeć kawałki które milion razy słyszałeś w audycjach i różnych setach bezcenne. Dla takich właśnie chwil się właśnie jeździ na takie imprezy. Około 22 pojawił się wraz z gitarą młodszy z braci van Buuren. Ładnie się prezentował ten występ. Mocne wejście do kawałka Queen, a potem Zocalo (pisałem Ellerowi prośbę o ten utwór) i Coming Home. Był tylko jeden zgrzyt bo coś nagłośnienie padło i giatara Ellera wydawała ciężkie dźwięki dla uszu. Niemniej jednak brawa dla niego. Po jego występie pojawili się panowie Lange i Andy Moor. Trochę się zawiodłem na ich secie, zwłaszcza początku bo grali trochę mainstreamowo. Nie mogę się jednak w pełni wypowiedzieć, bo większość tego czasu spędziłem na Classic Stage, gdzie grał Woody van Eyden. Nie spodziewałem się tak dobrego seta w jego wykonaniu. Mnóstwo klasyków i dobry kontakt z publiką stawiają jego występ w moim top 3 wieczoru. O godzinie 23:10 pojawiła się na głównej scenie Susana. Ma kapitalny głos, śpiewając na żywo niemal przypominało to oryginalne wokale nagrywane w studiu. Jestem pewien, że to nie żadne playbacki. Na początek zaśpiewała SHivers również wysłałem na jej fanpage'a prośbę o ten kawałek. Kapitalnie to brzmiało na żywo, po prostu magia. Potem Home i na koniec RAMelia. Pojawił się również RAM, który asystował Susanie w czasie breakdownu. Oceniam występ Holenderki na celujący. 23:25 to początek Duranda b2b Omnia. Jakoś nieszczególnie ciekawił mnie ten set, więc trzeba było się skierować na Classic. Tam do 01:30 grał Kai Tracid. Podobał mi się spokój tego artysty (w porównaniu do jego poprzedników Taucher i Woody). Równocześnie był pełen entuzjazmu, przypominał mi trochę Armina, który na swoich występach po prostu zaraża swoim nastawieniem. No a jego dźwięki mnie po prostu zahipnotyzowały. Połączenie trance'u i acid'™u owładnęło moje kończyny. Muszę w wolnym czasie dokładnie zbadać jego twórczość. W międzyczasie udało mi się też zrobić fotkę z RAMem, dzięki uprzejmości Rogera Shaha, który zawołał Holendra pod barierki scenowe. Byłem też chwilę na secie Orjan vs Rayel, ale długo tam nie zabawiłem. Pajacowanie Andrzeja to nie dla mnie, grając Calvina Harrisa na takiej imprezie, to żenada. Ale jego twórczość to osobna bajka. Kolejny był Gielen na Classic Stage, ale tylko 20 min bo zbliżało się PURE NRG. Panowie Solar i GO zrobili niezłego seta z laptopów, kontrolerów i innych cudów techniki. Niestety brakowało już sił, więc trzeba było skupić się bardziej na słuchaniu i delektowaniu tymi dźwiękami, aniżeli na skakaniu i lataniu. Szkoda że nie transmitowano tego seta, bo chętnie bym do niego wrócił. Potem Protoculture vs Max Graham, ale to też takie wybiórcze. Początek dobry Pegasus, a potem jakoś nie zaintersował mnie ich set. Równolegle grała Marusha, ta pani to dopiero zagrała! Tempo 150 bpm i się działo. My spędziliśmy jednak godzinkę na odnowie w poczekalni, czy też miejscu wyciszenia. Było to niezbędne dla naszych nóg i w ogóle. Było jednak słuchać trochę poczynania Niemki, na koniec zagrała kapitalny kawałek o nazwie Ready or Not. Tytuł znaleźliśmy dopiero w poniedziałek, ależ to był klimat DnB. Następnie Thrillseekers od godziny 4. Słuchaliśmy jego dwa pierwsze kawałki, a następnie szybko na RAM vs Sied van Riel. Szkoda że Steve grał akurat równolegle do tych Holendrów, bo miał to być jeden z głównych punktów tej imprezy. Wszystko jednak zepsuły zmiany w harmonogramie spowodowane problemami z transportem Thrillseekers'a. RAM i Sied zagrali mega seta, też top 3 wieczoru. RAM grał bardziej pod publikę wokale i znane utwóry ( w tym RAMsterdam, o który również prosiłem na facebooku). Natomiast Sied się nie patyczkował i grał potężne uplifty i inne cięższe kawałki. Następnie Menno vs Tyas. Szczerze to zawiodłem się na nich, dosyć zamulili imprezę (jak dla mnie). Jedynie Creatures of the night postawiło nas na nogi. Od 6 rano Kearney vs Sneijder. Też miałem duże nadzieje co do ich seta. Była jednak niespodzianka, chyba w złym znaczeniu. Bryan zdecydowanie przesadził na alko i musiał ewakuować się ze sceny. Dla ciekawskich polecam sprawdzić fanpage Sneijdera i wrzuconą fotkę na której jest z Kearney'em. How many times bez Bryana, to już nie ten sam kawałek. Ale i tak usłyszeć go live, to duża przyjemność. Sneijder ładnie pocisnął imprezę, w tym Purity- ale super kawałek ! Na końcu grali jeszcze Porter vs le Saux. Niestety z braku sił opuściliśmy mury Pałacu. Ale chętnie bym jeszcze posłuchał ich seta, ale jakby grali wcześniej bo nogi po prostu odmówiły posłuszeństwa. Udało nam się jedynie końcówkę posłuchać na AH już w pokoju. Tak w sam raz do poduszki. Wychodząc z Pałacu o 7 rano miałem takie dziwne odczucia. Wróciłem jakby do świata realnego. Tak to całą noc spędziłem w innym wymiarze. Kosmos po prostu, hemoglobina i te sprawy, hehe. Sam event oceniam wzorowo, goodbye zostało powiedziane, a wręcz wykrzyczane z wielkim przytupem. Szkoda z drugiej strony, że taka marka jak TF znika z rynku, ale organizatorzy zostają w grze. Możemy się uczyć od Czechów jak zrobić imprezę. Pierwszy raz nie musiałem się martwić w ostatnim tygodniu czy czasem nie odwołają albo okroją pół składu. Ale BTL to klasa sama w sobie. Trochę się rozpisałem, ale chciałem jakoś oddać klimat tej imprezy. No i żeby odczuli to ci, którzy nie mogli tam być. Mimo że wypadło to w Święta, to warto się było poświęcić i skosztować Trancefusion poraz ostatni. Ahoj ! (jak mawiają Czesi)

Warrior 

Dołączył 2841 dni temu
Wysłany: 07-04-2015, 19:29  

Oglądam filmiki i scena na której RAM zagrał wygląda identycznie jak ta z ILNEgo 2011/2012.
RAMsterdam w wersji oryginalnej czy JvD remix? Drugie pytanie: Walk the Edge było zagrane tak całkiem przypadkiem?

Adriano77 

Dołączył 2999 dni temu
Wysłany: 07-04-2015, 20:56  

RAMsterdam w remixie z tym, że był to maszup z Man on the run. Walk the edge było u Woody'ego na Classic Stage, no i wydaje mi się że było to zamierzone. Woody grał ogólnie same starsze kawałki...

Odpowiedz do tematu