Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Smycze z logo forum
Autor Wiadomość
Parego 

Dołączył 1386 dni temu
Wysłany: 29-01-2015, 14:26  

Maarnaa - 29-01-2015, 11:49 napisał/a:
Parego - 29-01-2015, 00:21 napisał/a:
FireIsland - 28-01-2015, 20:10 napisał/a:
Parego -28-01-2015, 14:09 napisał/a:
Mam pytanie.
Czy z tylu koszulek gdzie mozna dac np swoj nick to czcionka napisu jest taka jak na zdjeciu "adagio28", czy jest mozliwosc wyboru innej przy zakupie?

Tutaj możesz wybrać sobie rodzaj czcionki: http://www.koszulkomat.eu...asnym-nadrukiem
Tylko przy zamówieniu musisz dokładnie opisać w którym miejscu ma być nadruk, jaka czcionka, jaki wielki itp.

Hmmm no dobrze ale czy jesli zrobie ten napis itp to co mam zrobic screena i zalaczyc jakos przy uwagach czy po prostu opisac polozenie, czcionke itp - w ogole beda mieli taka jak na tej stronie w twoim linku. Generalnie nie zauwazylem zeby tam byla opcja zalcz plik czy cos...

Myślę że możesz wysłać im zdjęcie ale jednocześnie dokładnie opisać gdzie Twój nick ma się znaleźć nazwę czcionki etc. :)

Wlasnie tak zrobilem. Zamowilem koszulke i opisalem tak jak na tej stronie z wymyslaniem wlasnego nadruku polozenie napisu, kolor, czcionke itp. Zobaczymy czy bedzie taka jak napisalem. :D
Generalnie dzieki za pomoc :)

Maarnaa 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła 2031 dni temu
Wysłany: 29-01-2015, 15:43  

Parego - 29-01-2015, 14:26 napisał/a:
Maarnaa - 29-01-2015, 11:49 napisał/a:
Parego - 29-01-2015, 00:21 napisał/a:
FireIsland - 28-01-2015, 20:10 napisał/a:
Parego -28-01-2015, 14:09 napisał/a:
Mam pytanie.
Czy z tylu koszulek gdzie mozna dac np swoj nick to czcionka napisu jest taka jak na zdjeciu "adagio28", czy jest mozliwosc wyboru innej przy zakupie?

Tutaj możesz wybrać sobie rodzaj czcionki: http://www.koszulkomat.eu...asnym-nadrukiem
Tylko przy zamówieniu musisz dokładnie opisać w którym miejscu ma być nadruk, jaka czcionka, jaki wielki itp.

Hmmm no dobrze ale czy jesli zrobie ten napis itp to co mam zrobic screena i zalaczyc jakos przy uwagach czy po prostu opisac polozenie, czcionke itp - w ogole beda mieli taka jak na tej stronie w twoim linku. Generalnie nie zauwazylem zeby tam byla opcja zalcz plik czy cos...

Myślę że możesz wysłać im zdjęcie ale jednocześnie dokładnie opisać gdzie Twój nick ma się znaleźć nazwę czcionki etc. :)

Wlasnie tak zrobilem. Zamowilem koszulke i opisalem tak jak na tej stronie z wymyslaniem wlasnego nadruku polozenie napisu, kolor, czcionke itp. Zobaczymy czy bedzie taka jak napisalem. :D
Generalnie dzieki za pomoc :)

Nie ma za co ! koniecznie pochwal się w temacie jak do Ciebie już dojdzie ! :)

Profil Facebook

Parego 

Dołączył 1386 dni temu
Wysłany: 03-02-2015, 14:17  

Dostalem koszulke wczoraj. Generalnie jest spoko, material, rozmiar itp. Jedyne co to nick z tylu koszulki nie jest takiej czcionki jak pisalem w opisie. Wybralem czcionke "orbit" ktora jest na tej stronie koszulkomat.eu. I wlasnie teraz nie wiem czy mozna to zareklamowac bo byc moze oni u siebie po prostu takiej czcionki nie maja. Nie zalezy mi tez tak bardzo na tym bo ta co napisali mi nick nie jest zla! Chcialem wlasnie zobaczyc czy uda im sie zrobic akurat w taki sposob. Byc moze bede jeszcze zamawial koszulke ale tym razem bez napisu z tylu :)

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 04-02-2015, 12:42  

Parego - 03-02-2015, 14:17 napisał/a:
Jedyne co to nick z tylu koszulki nie jest takiej czcionki jak pisalem w opisie. Wybralem czcionke "orbit" ktora jest na tej stronie koszulkomat.eu.

Weszłam sobie w word 2003 (bo taką wersję mam) i tam nie ma takiej czcionki, więc... Może w tym cały kłopot? Może oni też taką nie dysponują? :P Aczkolwiek dziwne, że nic Ci nigdzie nie odpisali na ten temat. Reklamacja reklamacją, ja bym z ciekawości do nich napisała, dlaczego wyszło tak a nie inaczej :) Żeby na przyszłość wiedzieć, jak to z tymi czcionkami u nich jest ;)

Parego 

Dołączył 1386 dni temu
Wysłany: 05-02-2015, 19:20  

Poslalem im maila w tej sprawie. Jak narazie nie dostalem zadnej odpowiedzi.

Przy okazji zamieszczam zdjecie tylu koszulki z nickiem :D Przod nie potrzebny bo jak zgaduje wiekszosc wie jak wyglada ;)

Hestin 
128bpm

Dołączył 1603 dni temu
Wysłany: 08-07-2015, 01:40  

Smyczka mi się rozleciała, metal pękł :(
Mój Soundcloud.
Nut Free Podcast hosted by Hestin - Every FRIDAY , 20:00 CET on http://www.trancefamilybelgium.be/tfb-radio

Profil Facebook

RaCmin 
Thomas Datt's Fan

Dołączył 2703 dni temu
Wysłany: 08-07-2015, 21:23  

Hestin napisał/a:
Smyczka mi się rozleciała, metal pękł :(

Heh, mam to samo :P

Najlepsze trance'owe produkcje wydane w styczniu 2017

Profil Facebook

Joy 
Administrator

Dołączył 2862 dni temu
Wysłany: 08-07-2015, 21:40  

Nie wiem co Wy robicie z tymi smyczkami, mi i paru moim kolegom jeszcze bez skazy :P chcecie nówki? Po kosztach przesyłki

Profil Facebook

Warrior 

Dołączył 2637 dni temu
Wysłany: 08-07-2015, 22:38  

Niebawem będę kupował swoją drugą koszulkę, ale z tego co dzisiaj oglądałem to na Embrosie smyczki są po piątaka.

Parego 

Dołączył 1386 dni temu
Wysłany: 10-07-2015, 12:24  

A co w koncu z tymi smyczami za zbiorke na serwer? :D

Odpowiedz do tematu