Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Smycze z logo forum
Autor Wiadomość
Joy 
Administrator

Dołączył 2792 dni temu
Wysłany: 05-02-2014, 22:32  

Warrior - 05-02-2014, 21:59 napisał/a:
smycze smyczami, a z opaskami silikonowymi coś się kręci?

Jak będzie wystarczające zainteresowanie smyczami, zainwestujemy też w opaski.

Monic87 - 05-02-2014, 22:26 napisał/a:
A jest jakaś damska wersja tych koszulek?

Na dniach dojdą wersje damskie koszulek. Pojawi się także opcja dodania nicku na plecach.

Profil Facebook

Carl van Gander 
Administrator
Trance me

Zaproszone osoby: 3
Dołączył 2763 dni temu
Wysłany: 06-02-2014, 10:12  

Za jakiś czas sprawię sobie komplecik :) ^^

Profil Facebook

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 06-02-2014, 15:05  

Smycz zamówiona :lubieto:

Profil Facebook

Maarnaa 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła 1961 dni temu
Wysłany: 06-02-2014, 17:31  

Ja poczekam na damskie i wtedy zamówię sobie zestawik :D Tym razem skuszę się chyba na czarną :D

Profil Facebook

zeneq 
Weteran
Trance MUSIC ! <3

Dołączył 2161 dni temu
Wysłany: 06-02-2014, 19:31  

Opaska to jest coś :zakochani: :zakochani: :zakochani:

Profil Facebook

Joy 
Administrator

Dołączył 2792 dni temu
Wysłany: 07-02-2014, 19:22  

Doszły wersje dla kobiet oraz możliwość zamawiania wraz z nickiem na plecach :) Opaski najpewniej będą, ale wszystko zależy od Was - jeśli zainteresowanie smyczami będzie niskie, sens inwestowania w partię opasek wydaje się bezzasadny.
Jak już ktoś będzie w posiadaniu koszulki, czekamy na info odnośnie jakości.

Profil Facebook

Maarnaa 

Dołączyła 1961 dni temu
Wysłany: 07-02-2014, 20:06  

no to teraz mogę zamawiać :D

Profil Facebook

Hestin 
128bpm

Dołączył 1533 dni temu
Wysłany: 07-02-2014, 20:47  

Smycz przyszła do mnie dziś rano, jest zadowalająca. Wkurza mnie trochę sposób szycia przy sprzączkach i nieco krzywo nadrukowane logo pomiędzy metalem a plastikiem.
Mój Soundcloud.
Nut Free Podcast hosted by Hestin - Every FRIDAY , 20:00 CET on http://www.trancefamilybelgium.be/tfb-radio

Profil Facebook

Maarnaa 

Dołączyła 1961 dni temu
Wysłany: 07-02-2014, 20:54  

Hestin - 07-02-2014, 20:47 napisał/a:
Smycz przyszła do mnie dziś rano, jest zadowalająca. Wkurza mnie trochę sposób szycia przy sprzączkach i nieco krzywo nadrukowane logo pomiędzy metalem a plastikiem.

podrzuciłbyś tutaj focziszę jak smycz się prezentuje ?

Profil Facebook

Hestin 
128bpm

Dołączył 1533 dni temu
Wysłany: 07-02-2014, 23:53  

Nie mam dobrego aparatu/wyjściowej mordeczki

Mój Soundcloud.
Nut Free Podcast hosted by Hestin - Every FRIDAY , 20:00 CET on http://www.trancefamilybelgium.be/tfb-radio

Profil Facebook

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 10-02-2014, 13:35  

Przyszła do mnie dzisiaj duża, brązowa, papierowa koperta, poobklejana taśmą. A w niej byle jak wrzucona (przez co teraz wyraźnie wygnieciona) smycz. Dobra, czepiam się, ale w innych przypadkach smycze są zazwyczaj złożone, zafoliowane i wrzucone do małej koperty (bąbelkowej lub nie). Co zaś do samej smyczy, z wyglądu prezentuje się bardzo ładnie. Jednak wiem, że na co dzień (tak jak planowałam do kluczy) używać jej nie będę. Miałam styczność już z takim materiałem i wiem, jak łatwo się go zaciąga. Wolę dlatego pozostawić ją w celach kolekcjonerskich. Co do części metalowej, u mnie to zapięcie jest nieco skrzywione no i dosyć spory prześwit w nim występuje. Ale to już może po prostu mi się tak pechowo trafiło ;) Sam napis i logo wyglądają bardzo korzystnie :)

Profil Facebook

wojtas185y 
Pann Asot xD

Dołączył 2732 dni temu
Wysłany: 10-02-2014, 19:54  

Tez dziś otrzymałem smycz i jestem z niej zadowolony :P

Joy 
Administrator

Dołączył 2792 dni temu
Wysłany: 11-02-2014, 00:28  

adagio28 napisał/a:
Przyszła do mnie dzisiaj duża, brązowa, papierowa koperta, poobklejana taśmą.

Kolor koperty czy jej rodzaj nie ma znaczenia - to tylko pierwsze wrażenie, a tak czy tak ostatecznie wyrzucisz ją do kosza.

adagio28 napisał/a:
A w niej byle jak wrzucona (przez co teraz wyraźnie wygnieciona) smycz. Dobra, czepiam się, ale w innych przypadkach smycze są zazwyczaj złożone, zafoliowane i wrzucone do małej koperty (bąbelkowej lub nie).

Przekaże uwagi, chociaż tak szczerze powiedziawszy to z reguły spotykałem się ze smyczami wysyłanymi luzem :) Faktycznie jeżeli chodzi o estetykę, to znacznie ładniej by to wyglądało, gdyby smycz była poskładana i zafoliowana. Co do wygniecenia, jest to typ tkaniny gęsto tkanej satynowej, która sama rozprostowuje się w codziennym użytkowaniu.

adagio28 napisał/a:
Jednak wiem, że na co dzień (tak jak planowałam do kluczy) używać jej nie będę. Miałam styczność już z takim materiałem i wiem, jak łatwo się go zaciąga.

Zaciąga w jakim sensie? Może zanim z góry założysz, że coś będzie się działo, to najpierw ponoś, no bo jak możesz oceniać jakość na podstawie czegoś, co kiedyś już miałaś? Materiał materiałowi nierówny, nawet z pozoru podobny. Jak Ci się 'zaciągnie', pokażesz wtedy, co miałaś na myśli, a my przyślemy Ci całkiem nową smyczkę za free. Taka nasza umowa, co byś nie trzymała jej w gablotce, a mogła Ci służyć.

EDIT:
Uwagi odnośnie sposobu pakowania zostały przekazane

Profil Facebook

Joy 
Administrator

Dołączył 2792 dni temu
Wysłany: 12-02-2014, 02:10  

W kwestii sposobu pakowania smyczy otrzymałem odpowiedź:
Embros napisał/a:
Jeśli chodzi o smycze to oczywiście przekaże Pana uwagi do paczkowalnii, aby lepiej zabezpieczali smycze :)

Profil Facebook

Maarnaa 

Dołączyła 1961 dni temu
Wysłany: 14-02-2014, 17:25  

Zestaw zamówiony ;)

** Dodano: 19-02-2014, 16:15 **
Dobra więc czas i na moją opinię na temat najnowszych forumowych gadżetów, oczywiście najbardziej ciekawa byłam koszulek a raczej bawełny z której są wykonane, bo nie zawsze cena równa się jakość, posiadam koszulkę "starą" zakupioną w sklepie koszulka.pl więc mam porównanie obydwu.

Jakościowo koszulki z embros są o wiele lepsze, gramatura bawełny odpowiednia, koszulki nie są cienkie jak firanka ale też nie super grube spokojnie mogę je porównać do mojej ulubionej koszulki z Hi Mountain która "tłucze" od wielu już lat w warunkach górskich. Koszulki z embros zdecydowanie są lepsze jakościowo przyjemniejsze w dotyku, nadruk moim zdaniem jest dobrze i solidnie utrwalony na materiale, nie dopatrzyłam się krzywych nitek na wykończeniach. Jedyną wadą może być nieuciągliwość materiału, lubię koszulki które nieco się uciągają i przylegają do ciała, jednak właściwe dla mnie to wadą nie jest mi to nie przeszkadza.

Ja zdecydowałam się na opcję damską rzecz jasna + nick no i tego byłam bardzo ciekawa jak też on będzie wyglądać...

Nie jestem zawiedziona tego nie mogę powiedzieć ,uważam że napis wygląda dobrze choć plusem serwisu koszulka.pl była możliwość skomponowania projektu napisu według własnego gustu tutaj podajemy tylko nazwę i nie mamy wpływu na rozmiar czy czcionkę. Mi osobiście pasuje nie będę narzekać choć nie ukrywam napis mógłby być ciut większy :P ale to już takie doszukiwanie się .

Krój damskiej koszulki:

jest troszkę lepiej , jest ze 2-3 cm dłuższa (mam rozmiar L moja stara koszulka również ma rozmiar L) stare koszulki miały to do siebie że były szerokie i krótkie tutaj też nie jest perfekcyjnie ale krój jest optymalnie zachowany taki jak być powinien.

Smycze

W związku z tym że robiłam spore zamówienie dostałam w gratisie smycz Embros taki upominek :) (jednak koszulka zamówiona dla Warriora)
Smycz AO tylko jedna jest moja nie doszukałam się pseudo krzywych karabińczyków, krzywych nadruków czy niewykończonych szwów itd, co do materiału mam dwie inne smycze z tego typu materiału i nigdy nie miałam najmniejszych problemów z zaciąganiem itd plusem takiego materiału jest fakt że smycze się nie gniotą ;)

Podsumowując Joy Wodzu to był świetny pomysł z tymi nowymi gadżetami jestem mega zadowolona na formę wysyłki jak i zapieczętowanie koperty też nie będę narzekać, wszystko szybko i sprawnie bez żadnych przykrych niespodzianek , czekam teraz na opaski :D
Dodatkowo kiedy robimy następne zakupy bądź chyba udostępnimy link na fb otrzymujemy 5% rabatu , a kiedy polecimy sklep 3 znajomym otrzymamy dowolny T-shirt za free :)

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu