Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Sety

Które 4 sety uważasz za najlepsze?
ThiasG
7%
 7%  [ 7 ]
grzesiu1331
3%
 3%  [ 3 ]
Jackob Rocksonn
8%
 8%  [ 8 ]
raanst
2%
 2%  [ 2 ]
Franek Kimono
2%
 2%  [ 2 ]
Kornel Gora
4%
 4%  [ 4 ]
Siveen
8%
 8%  [ 8 ]
Timo
4%
 4%  [ 4 ]
Ango
4%
 4%  [ 4 ]
Airdream
2%
 2%  [ 2 ]
Adriano77
4%
 4%  [ 4 ]
ViVi
3%
 3%  [ 3 ]
Borys
5%
 5%  [ 5 ]
Addicted23
1%
 1%  [ 1 ]
Carl van Gander
6%
 6%  [ 6 ]
Logic
5%
 5%  [ 5 ]
MPC
4%
 4%  [ 4 ]
FraQu
4%
 4%  [ 4 ]
RaCmin
10%
 10%  [ 10 ]
B0BS0N
6%
 6%  [ 6 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 92

Autor Wiadomość
Carl van Gander 
Administrator
Trance me

Zaproszone osoby: 3
Dołączył 3040 dni temu
Wysłany: 07-11-2015, 16:52  Sety

Etap odsłuchu zgłoszonych setów. Każdy zarejestrowany (przed rozpoczęciem konkursu) użytkownik forum może oddać 4 głosy na swoich faworytów. Głosowanie potrwa od 11 do 28 listopada do godziny 20:00. Zwycięski set będziecie mogli usłyszeć w radiu AH.fm podczas specjalnej audycji End Of Year Countdown.

1. ThiasG

2. grzesiu1331

3. Jackob Rocksonn

4. raanst

5. Franek Kimono

6. Kornel Gora

7. Siveen

8. Timo

9. Ango

10. Airdream

11. Adriano77

12. ViVi

13. Borys

14. Addicted23

15. Carl van Gander

16. Logic

17. MPC

18. FraQu

19. RaCmin

20. B0BS0N

Głosowanie na własne sety jak i zakładanie dodatkowych kont w celu zagłosowania jest surowo zabronione - jakiekolwiek wykryte nieprawidłowości oznaczają natychmiastową dyskwalifikację z konkursu.
Ostatnio zmieniony przez Carl van Gander 11-11-2015, 17:35, w całości zmieniany 1 raz  

Profil Facebook

logic91 

Asot-Only

Dołączył 2701 dni temu
Wysłany: 08-11-2015, 19:50  

a czemu tylko jedna wielka ankieta ? ;)

Carl van Gander 
Administrator
Trance me

Zaproszone osoby: 3
Dołączył 3040 dni temu
Wysłany: 09-11-2015, 09:29  

Bo nie ma sensu rozbijać na kilka

Profil Facebook

B0BS0N 

Dołączył 3067 dni temu
Wysłany: 09-11-2015, 20:03  

Nie spodziewałem się takiego poziomu w tym roku! Przesłuchałem pierwsze 3 sety póki co i wszystkie są świetne, do tego w klimatach, które bardzo sobie cenię. Brawo Panowie! ;)

http://asot-only.pl/va-ye...son-vt14726.htm

Myspace:
www.myspace.com/bobsondj
Soundcloud:
www.soundcloud.com/bobsondj/

Adriano77 

Dołączył 3001 dni temu
Wysłany: 11-11-2015, 17:31  

Sprawdziłem niecałą połowę z całej 20stki i poziom jest naprawdę mega wysoki. Takiemu Arminowi byłoby wstyd, gdyby porównać jego obecny poziom mixowania asotów z tymi setami z forum. Wybór jednego zwycięzcy będzie naprawdę strasznie trudny i zarazem trochę niesprawiedliwy. Powinniście załatwić, że forum dostanie cały jeden dzień na AH- to by było dopiero coś :D :) Mamy tu różne wizje trensu i to cieszy, że ten gatunek ma się wciąż dobrze :)

Kamilo 

Dołączył 1670 dni temu
Wysłany: 11-11-2015, 18:15  

Poszły 4 głosy ;) Poziom bardzo wysoki - niech wygra najlepszy ;)

Profil Facebook

philosopher 

Dołączył 1795 dni temu
Wysłany: 12-11-2015, 16:39  

Cztery głosy poszły i pozostaje życzyć powodzenia :)

FireIsland 
C'mon

Dołączył 2052 dni temu
Wysłany: 16-11-2015, 21:39  

ThiasG - Szczególne podziękowania za Between The Rays oraz kapitalne Intro.Przyjemnie się słuchało, nie było drażniących kawałków nieminej jednak te które były, nie specjalnie mnie wciągnęly. Jedno przejście wydało mi się za głośne. Całośc oceniam na 7/10.
grzesiu1331 - Technicznie wszystko było okej. Dobór kawałków również na plus. Fajnie utrzymany klimat przez całą godzinkę. Nie zabrakło też kawałków z wokalem. Za całość 8/10.
Jackob Rocksonn - Pierwszy kawałek, to jeden z moich ulubionych choć nie do końca ta wersja. Natomiast jeśli chodzi o całość, to set niespecjalnie w moich gustach. 5/10
raanst - Początek jak najbardziej dla mnie. Upchnąłeś dużo kawałków. Przyjemnie się słuchało, chociaż zdarzyło się kilka utworów,które nie specjalnie lubię, jak np. Nobody Told Me czy inne.Na plus chociażby Here We Go Again. Podsumowując: do połowy set super, potem już niestety trochę nie dla mnie. 8/10 - za początek.
Franek Kimono - Dużo kawałków lubianych przeze mnie, było Echo,dwa kawałki od Markusa, Juno, także pod tym względem secik bardzo dobry. Ostatnie przejście brzmiało dośc specyficznie :) . 8,5/10
Kornel Gora - Potężny, mocny set! Wow. Wielkie podziękowania za Speaker Syndrome. Energiczne kawałki, mocne, szybkie. Bardzo mi przypadły do gustu. Całościowo set bardzo dobry. 9,5/10
Siveen - Bardzo dobry set. Dobór kawałków wyśmienity. Początek spokojny, progresywny, potem zaczęło się rozkręcać. Genialny kawałek był bodajże 3 od końca, jakby klasyczny (?)(w każdym razie nie znam,ale wpadł mi w ucho) i no mocne zakończenie. Przyjemnie się słuchało. 10/10
Tim0 - Upliftowo i lekko klasycznie. Healesville Sanctuary na plus, podobnie jak Beggin You mimo tego że w mashupie. Całościowo set bardzo mi przypadł do gustu. Myslę że będę do neigo wracał. 9,5/10
Ango - Co za klimat ! Wygrałeś pod tym względem. Mistrzowski dobór kawałków. Nie mam się do czego przyczepić, słuchało się bardzo dobrze pod każdym względem. 10/10. Ps. Secik już gra w aucie :D
Airdream - Spora dawka upliftowej energii. Dzięki zwłaszcza za Find Yourself. Szybko, mocno i energicznie. 9,5/10
Adriano77 - Fajny, klimatyczny, lekki, momentami wciągający secik. Miło się słuchało, nie było żadnych zgrzytów ani drażniących dźwięków. Za całość 8,5/10
Vivi - Set raczej nie dla mnie,kawałki niespecjalnie mnie wciągnęły. Podziękowania szczególnie za Kepler22. 7.5/10
Borys - Set bardzo dobry. Kawałki - marzenie. Podziękowania szczególnie za Atkinsona. 9,5/10.
Addicted23 - Dobór kawałków bardzo dobry, jedanak na całość niestety rzutuje technika, która troszkę kuleje. Gdyby nie to, set byłby naprawdę bardzo dobry. 6/10.
Carl van Gander - Ładny, miły upliftowy secik. Niektóre przejścia nie brzmiały zbyt dobrze. Co do kawałków to fajnie było usłyszeć Sisa oraz Hold On. 8/10
Logic - Set bardzo dobry, jak to przeważnie bywa u Ciebie :D Dobór kawałków również na wysokim poziomie, zwłaszcza dwa pierwsze a potem dwa kawałki od Gaia, za to wielki plus. Całościowo elegancko utrzymany klimat, wciągająco. 9,5/10.
MPC - Technicznie wszystko okej. Jeśli chodzi o dobór kawałków to niestety nie bardzo mi podeszły, niemniej trafiło się kilka całkiem fajnych. Nie moje klimaty, nie oceniam.
FraQu - Nie odstajesz od reszty, wysoki poziom. Może troszkę niektóre przejścia nie brzmią dobrze. Kawałki wybrane całkiem pomysłowo, trochę starsze, trochę nowsze. Plus za I'll Listen, Homeward. 9/10.
RaCmin - Początek mroczny - plusik. Chociaż niektóre utwory niespecjalnie wpadły mi w ucho. Potem zrobiło się o niebo lepiej, za sprawą Numb The Pain, Skyliner oraz Rider Of Rohan. 8,5/10
BOBSON - Co tu dużo mówić. Set bardzo dobry. Miłe dla ucha intro, ciekawe utwory. Plusik za Alive, Heal This Empty Heart, i za Eco. Za całość 9,5/10.

Sprzedam konsolę DJ: Numark NDX 800, Reloop RMX 20, Numark NDX 200. Info -> Priv.

Karol 
A&B Fan

Dołączył 3034 dni temu
Wysłany: 17-11-2015, 19:48  

Aj szkoda, że nie zauważyłem info :) Przesłucham sobie w pracy, powodzenia :)

CD/DVD! || Eventy!

Facebook || Soundcloud || Twitter

Traktor Kontrol X1 mk2 || Traktor Pro 2 || LogicX || M-Audio Fast Track C400 || M-Audio Studiophile BX5 D2 || M-Audio Axiom 49 II || AKG 44v2 || Urbanears Zinken

Profil Facebook

FraQu 

Dołączył 1772 dni temu
Wysłany: 19-11-2015, 14:43  

Półmetek za mną :) Dużo dobrego Panowie :) Jak skończę to podzielę się opinią ;)

+Jackob Rocksonn 
Jackob Rocksonn

Asot-Only

Dołączył 2477 dni temu
Wysłany: 21-11-2015, 10:48  

Rzeczywiście konkurencja wysoka , głosy oddane , powodzenia :)

Profil Facebook

FraQu 

Dołączył 1772 dni temu
Wysłany: 26-11-2015, 01:15  

ThiasG - Muzycznie bardzo fajnie. Na plus remixy do dwóch soundtracków. Dobry tytułowy kawałek. Technika ok :)

grzesiu1331 - Pierwsza połowa seta nudnawa. Druga znacznie lepiej. Technicznie, również bez zarzutu.

Jackob Rocksonn - Muzycznie trochę nie mój styl, jednak coś tam wpadło w ucho :P

raanst - Technicznie całkiem poprawnie. Muzycznie, więcej tu pseudo trance i prog house, jednak dało się słuchać :D

Franek Kimono - Znaczny progress techniczny względem poprzedniej edycji. Dużo topowego progressu z tego roku :)

Kornel Gora - Od razu rzuca się w uszy za głośny mix. Często słychać było również artefakty i przestery na przejściach. Jeśli chodzi o muzykę to tu znacznie lepiej. Dzięki za Stardust i Deep Blue !!

Siveen - Świetny klimat, słuchało się jak muzyczną opowieść. Dla mnie zdecydowanie druga połowa najlepsza :D Solarstone, Z21, Stardust :) Technicznie ok, może jedno przejście średnio wyszło :P Gratuluje seta ;)

Timo - Dobry set pod każdym względem. Dzięki za genialne Healesville Sanctuary, RAMsterdam (JvD Remix) i rzecz jasna świetny klasyk Interia - The System.

Ango - Muzycznie trochę nie moje klimaty. Technika bardzo dobra, mocne zakończnie na plus.

Airdream - Kolejny upliftowy set. Przyjemnie się słuchało. Plus za Supernovą :D

Adriano77 - Tym razem progressive. Plus za Nova Zembla (Armin van Buuren Remix) i 550 Andrzeja :D Technicznie bez zarzutu :)

ViVi - Sporo klasyków, ale set jakoś specjalnie mnie nie przekonał. Wręcz jeden wokalny kawałek doprowadził mnie do śmiechu, ale z zażenowania tym voicem :D Mimo to znalazły się dwie perełki, mowa oczywiście o Serenity i Adagio for Strings. Placebo też fajny kawałek :)

Borys - Zdecydowanie mój klimat. Co tu dużo komentować świetny set pod każdym względem. Brawo :brawo:

Addicted23 - Technicznie dwa średnie przejścia, poza tym ok :) Pomysłowy start w postaci Above & Beyond - Small Moments i oczywiście plusik za Anahere :D

Carl van Gander - Całkiem poprawnie technicznie, choć niektóre przejścia nie brzmiały za dobrze. Muzycznie pierwsze 40 min kapitalne. Bardziej podobał mi się set na kontest ah.fm ;)

Logic - Muzycznie nie moje klimaty. Spodobało mi się tylko Echo i Will To Belive.

MPC - Jak wyżej, nie moje klimaty. Technika jednak bardzo dobra ;-)

RaCmin - Set progresywny na początku z mocniejszą, upliftową drugą połową. Sam osobiście jestem zwolennikiem takiej metody co można również usłyszeć w moim secie :P Podoba stylistyka jak u Siveen'a. Set również mi się bardzo podobał. Dzięki za Numb The Pain i Z21 <3 i świetny remix Mike Saint Juls'a, którego moim zdaniem mogłeś dać trochę wcześniej, aby mocniej zakończyć ;) Technicznie ok :D

B0BS0N - Muzycznie całkiem przyjemnie się słuchało, technicznie wiadomo rewelacja :) Wielkie dzięki za przypomnienie Heal This Empty Heart <3.

Dzięki wszystkim za kawał porządnej muzyki. :) Ocen numerowych nie daje, bo myślę z samej treści idzie się domyśleć na kogo zagłosowałem :)

Download:
http://www34.zippyshare.com/v/xeB27wv1/file.html

Franek Kimono 
J'ai Envie de Toi

Dołączył 1920 dni temu
Wysłany: 27-11-2015, 17:59  

Bardzo wysoki poziom w tym roku, co cieszy niezmiernie :)
Każdy odwalił kawał dobrej roboty i tutaj dobra propozycja padła na Asot-Only.pl Day :D Aczkolwiek, zwycięzca może być tylko jeden, i coś czuję że znajdzie on się wśród moich głosów.
Życzę powodzenia każdemu ;)
3. Armin van Buuren feat. Josh Cumbee - Sunny Days (Pure NRG Remix)
4. Markus Schulz feat. Ethan Thompson - Love Me Like You Never Did (Standerwick Remix)
5. Markus Schulz feat. Delacey - Favorite Nightmare (Fisherman & Hawkins Remix)
6. Purple Haze - Kill Kitten
7. Markus Schulz - A Better You (Daxson Remix)
8. Jase Thirlwall - Animal
9. Alpha 9 - Lily
10. Giuseppe Ottaviani - Lumina

TOP 30 OF 2016
TOP 30 OF 2015

kornelgora 

Asot-Only

Dołączył 719 dni temu
Wysłany: 28-11-2015, 10:37  

FraQu co do mojego seta i wpisanych wyżej rzeczy to one w finalnej wersji nie bedą występować jeśli by mój set wygrał.

B0BS0N 

Dołączył 3067 dni temu
Wysłany: 28-11-2015, 20:42  

Nie za bardzo rozumiem te wyniki, ale gratuluję zwycięzcy ;)

http://asot-only.pl/va-ye...son-vt14726.htm

Myspace:
www.myspace.com/bobsondj
Soundcloud:
www.soundcloud.com/bobsondj/

Odpowiedz do tematu