Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Psytrance
Autor Wiadomość
Underlay 
Księżycowy Pan

Asot-Only

Dołączył 2182 dni temu
Wysłany: 05-03-2014, 21:42  Psytrance

Siemka, ostatnio zacząłem interesować się takim podgatunkiem trance'u. Może jest tu ktoś kto jest fanem tej muzyki i słucha jej na okrągło? Chodzi mi o to, czy moglibyście podać mi nazwiska artystów, którzy zajmują się produkcją tej muzyki? Tak wiem, mógłbym na własną rękę szukać (i tak właśnie robię), ale istnieje ryzyko, że natrafię na takiego producenta, na którego bym nie chciał; typu Dash Berlin w trensie, chociaż wydaję mi się, że przy takim podgatunku muzycznym jakim jest psy takie sytuacje się nie zdarzają. Tutaj jest bardziej kameralnie, undergroundowo.
Tak więc, czy są tak jakby artyści numer jeden tak jak jest w Trensie? Typu Armin, kiedyś Tiesto, JOC, Morph, Ferry, Solar, itd, mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi.
Paru artystów już słucham: Ace Ventura, Captain Hook, Psykovsky, Buddha, Astrix, Coming Soon, 1200 mics, Hallucinogen.
Dzięki za wszelką pomoc, pozdrawiam ;- )

Joy 
Administrator

Dołączył 3120 dni temu
Wysłany: 06-03-2014, 01:35  

Polecam zainteresować się twórczością Liquid Soul, najlepsze co możesz usłyszeć w tym gatunku. Sporo dobrej muzyki psytrance tworzy też John 00 Fleming, obok progresywnych kawałków. O ile się nie mylę, to Indecent Noise również obraca się w tym nurcie, ale to już że tak powiem nasz lokalny rynek, made in Poland. Wymieniony przez Ciebie Astrix to w moim odczuciu ścisła czołówka.

Profil Facebook

pkomar94 
Vive la Trance!

Dołączył 1968 dni temu
Wysłany: 07-03-2014, 22:31  

Ja ze swojej strony polecam 00.db (projekt Johna 00 Fleminga oraz Digital Blonde). Neelix równiesz wydaje bardzo dobre utwory, ale ma dość specyficzny styl.

Warto zwrócić uwagę na Lyctum, Suntree, Black Mesa, Ghost Rider, Vertical Mode, Ovnimoon, Astral Projection oraz Manmachine. Tyle na dobry początek bym dał. :D

Żeby nie być gołosłownym...(moja ulubiona wersja tego utworu, to mimo wszystko remix Johna 00 Fleminga ;) )

Trapeze Artists' Podcast Guestmix
https://hearthis.at/pawel.komarnicki1/

Underlay 
Księżycowy Pan

Asot-Only

Dołączył 2182 dni temu
Wysłany: 07-03-2014, 23:26  

Dzięki za pomoc. Obadam tych producentów, których mi podaliście. A ja w tym czasie idę w psychodeliczną podróż ;- ). Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu