Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitaj się
Autor Wiadomość
RaCmin 
Thomas Datt's Fan

Dołączył 2910 dni temu
Wysłany: 03-12-2014, 12:30  

Witaj Adam :hi5:

Profil Facebook

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 03-12-2014, 15:45  

Witaj i obyś faktycznie znalazł coś dla siebie :lubieto:

Profil Facebook

Kubala92 

Dołączył 1054 dni temu
Wysłany: 04-12-2014, 00:56  

Witajcie :)
Jestem Jakub mam 22 lata i mieszkam w miejscowość Czempiń niedaleko Poznania :) Muzyką Trance interesuję się od ok. 10 lat poznawszy sety i filmy z nieistniejącego już klubu Ekwador :)

Profil Facebook

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 05-12-2014, 09:00  

10 lat to niezły staż, witaj :siema:

Profil Facebook

Darcyś 

Asot-Only

Dołączył 1047 dni temu
Wysłany: 13-12-2014, 23:02  

Witam Wszystkich jeszcze raz, Nie wiem co stało się z moim kontem, stare darekguma, nie mogłem się na nie zalogować więc musiałem założyć nowe. Witam ponownie :aloha:

eLeFTi 

Asot-Only

Dołączył 660 dni temu
Wysłany: 02-01-2016, 13:58  

:siema:

Witam wszystkich. Jestem eLeFTi .

Troszkę ponad rok temu przesłuchałem jeden z podcastów ASOT. Tak mi się spodobał, że postanowiłem przesłuchać wszystkie (od 2007 roku). Więc mam jakiś skrót z ostatnich lat, aczkolwiek pewnie wiele mnie ominęło. Najbardziej gustuje w utworach uplifting.

Będę bacznie wypatrywał jakiś fajnych imprez ... :aloha:

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 03-01-2016, 15:29  

Ło matko, jak dawno nikt się tutaj nie przedstawiał :P Witaj eLeFTi, miłego korzystania z zasobów forum ;)

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 3026 dni temu
Wysłany: 03-01-2016, 20:59  

eLeFTi napisał/a:
Najbardziej gustuje w utworach uplifting

:piwo: :piwo: :piwo:
:siema: siema, witaj elefti :ok:
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

eLeFTi 

Asot-Only

Dołączył 660 dni temu
  Wysłany: 04-01-2016, 21:50  

adagio28 - 03-01-2016, 15:29 napisał/a:
miłego korzystania z zasobów forum ;)

Na początek wywiady ...

Fajnie, że tu trafiłem :padam:

RaCmin 
Thomas Datt's Fan

Dołączył 2910 dni temu
Wysłany: 04-01-2016, 22:55  

Witam serdecznie :) Obyś u nas znalazł to czego szukasz ;)

Profil Facebook

jalapos22 

Dołączył 636 dni temu
Wysłany: 27-01-2016, 20:27  

witam serdecznie
dziękuje za przyjęcia na forum

Woa-VooDoo 

Asot-Only

Dołączył 678 dni temu
Wysłany: 29-01-2016, 22:34  

Witam wszystkich :)

Nazywam się Krzysiek, mam 26 lat i pochodzę z województwa Śląskiego :)
Odwiedzam to forum od roku czasu, przyprowadziła mnie tu audycja ASOT 750 part 1 ( epizod w którym propozycję utworów proponowali fani muzyki Trance ) :aloha:

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 30-01-2016, 11:49  

jalapos22, Woa-VooDoo, witajcie :siema:

Maarten Metz 
Mroczna dusza

Dołączył 590 dni temu
Wysłany: 12-03-2016, 14:09  

Hejka wszystkim!!!! Trafiłem tu dzięki użytkownikowi ZDobrejWoli ;) Jestem Maarten, mieszkam w Katowicach. Moją największą w życiu pasją jest różnorodna muzyka elektroniczna (głównie Trance/Prog House/Deep House/Chillout&Experimental). Kocham głębokie, melancholijno-mroczne brzmienia. Najważniejsze w muzyce są dla mnie prawdziwe, czyste emocje, klimat i dusza. Tworzę własne, dość osobiste, emocjonalne miksy z serii "I'm From Another World". Mam swoją stronkę na facebooku -> https://www.facebook.com/maartenmetzofficial/ , gdzie dzielę się nie tylko moimi miksami oraz ulubionymi utworami, a także przemyśleniami na temat muzyki, otaczającego mnie świata i samego siebie. Mam też swój profil na mixcloudzie -> https://www.mixcloud.com/Maartenmetz/ Uważam, że trzeba w jak największym stopniu promować wartościową, uduchowioną muzykę elektroniczną. Muzyka jest dla mnie słodką ucieczką od szarej rzeczywistości... Nie wyobrażam sobie mojego życia bez muzyki. A ponadto pasjonuje się emocjonalnym, mało lub średnio komercyjnym kinem (dramaty, thrillery, horrory, melodramaty, filmy obyczajowe, psychologiczne, przygodowo-katastroficzne i animacje), jestem na filmwebie -> http://www.filmweb.pl/user/Maartenmetz oraz piłką nożną (zwłaszcza polską piłką - interesują mnie losy reprezentacji, polskich klubów w rozgrywkach europejskich, polskich piłkarzy grających za granicą i generalnie polskiej ligi). Poza tymi trzema rzeczami mało co mnie w życiu rusza... Trudno mi dogodzić... Jestem człowiek konkret - nie lubię i nie umiem pieprzyć od rzeczy... A poza tym nie potrafię udawać, że jest dobrze, kiedy jest źle... Gdy coś wymyka mi się spod kontroli to staje się nerwowy i tracę pewność siebie. Zanim zrobię cokolwiek zadaje sobie dwa pytania: Jaki to ma sens?, Po co? Zapraszam serdecznie do śledzenia moich wypocin na fb oraz mx. Mam nadzieję, że dobrze mi tu będzie z Wami ;)
♫♪♪♫ Szukam muzyki, której domaga się moja dusza. Kocham różnorodną muzykę elektroniczną, klimatyczną, emocjonalną, melodyjną, głęboką, zmysłową z nutką melancholii i mroku a przy tym energetyczną i rytmiczną. ♫♪♪♫

Like It & Follow me on facebook/mixcloud:
☻♥☻ https://www.facebook.com/maartenmetzofficial ☻♥☻

https://www.mixcloud.com/Maartenmetz/

Profil Facebook

MPC 

Dołączył 2396 dni temu
Wysłany: 13-03-2016, 12:35  

Maarten Metz, witaj :siema: Odkąd napisałeś do mnie na Mixcloudzie, śledzę Twoje sety i fanpage (zwłaszcza, że podchodzi to pod moje preferencje muzyczne) - kawał dobrej roboty :ok: Fajnie, że zarejestrowałeś się tutaj. Życzę miłego czasu spędzonego na forum :)

Personality Disorder - F32 included on Abora Chillout: Best of 2016 (Mixed by Johannes Fischer & Ori Uplift)

Pioneer Stereo Amplifier A-6 | Sennheiser HD 205 II | Jensen Challenger 1000 | Yamaha YTP-220 | Ableton Live 9 Suite | Adobe Audition CS6

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu