Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje związane z forum
Autor Wiadomość
airline 

Dołączył 1331 dni temu
Wysłany: 11-01-2016, 17:59  

Jakby była potrzeba, to mógłbym się zastanowić nad próbą zestawienia takiej listy, tylko to wszystko zależy od wolnego czasu i głosu administracji. :)

M@tix 
Vocal Trance +138BPM

Dołączył 1888 dni temu
Wysłany: 12-01-2016, 09:22  

Byłoby wspaniale gdyby ten pomysł wypalił. Dzięki za zainteresowanie. :)

kenvi 

Dołączył 1153 dni temu
Wysłany: 12-01-2016, 10:31  

airline - 11-01-2016, 17:59 napisał/a:
Jakby była potrzeba, to mógłbym się zastanowić nad próbą zestawienia takiej listy, tylko to wszystko zależy od wolnego czasu i głosu administracji. :)

Również mogę pomóc, jeśli admini się zgodzą

01. Alex Rusin - Chasing The Sun
02. Craig Connelly feat. Renny Carroll - Elevate
03. Robert Nickson - Heliopause
04. Deadmau5 x Attlas - Bad at Titles
05. Röyksopp feat. Susanne Sundfør - Never Ever (Yotto Remix)

Carl van Gander 
Administrator
Trance me

Zaproszone osoby: 3
Dołączył 2833 dni temu
Wysłany: 12-01-2016, 15:12  

W tej chwili chodzi o samą listę?

Profil Facebook

M@tix 
Vocal Trance +138BPM

Dołączył 1888 dni temu
Wysłany: 12-01-2016, 20:38  

Carl van Gander - 12-01-2016, 15:12 napisał/a:
W tej chwili chodzi o samą listę?

Tak jak napisałem wcześniej. Wiem, że będzie to wymagać wiele pracy, ale nie ma sensu zakładać tematów (każdego z osobna). Chodzi o samą listę. Później można ewentualnie dodać linki do YT, by było trochę wygodniej dla każdego. Oczywiście jeśli pomysł się naprawdę sprawdzi to może kiedyś każdy link miałby swój osobny temat. Na forum mielibyśmy jedną, wielką encyklopedię trance'u. :)

airline 

Dołączył 1331 dni temu
Wysłany: 12-01-2016, 21:20  

Zawsze można wykorzystać forumowy dział z klasykami - po kliknięciu w tytuł, przenosiłoby nas do odpowiedniego tematu. Jeżeli nie ma tematu = brak odnośnika lub jakiś link do YT.

M@tix 
Vocal Trance +138BPM

Dołączył 1888 dni temu
Wysłany: 13-01-2016, 09:41  

airline - 12-01-2016, 21:20 napisał/a:
Zawsze można wykorzystać forumowy dział z klasykami - po kliknięciu w tytuł, przenosiłoby nas do odpowiedniego tematu. Jeżeli nie ma tematu = brak odnośnika lub jakiś link do YT.

Dokładnie. :) Ale myślę, że na klasyki przyjdzie jeszcze pora. Zwłaszcza, że w pierwszej kolejności czekają "świeższe" lata. :D

B0BS0N 

Dołączył 2860 dni temu
Wysłany: 03-02-2016, 19:35  

Jak już napisałem w komentarzu pod jednym z dziesięciu ID opisanych jako Armin - wnoszę o wprowadzenie do regulaminu punktu zakazującego wróżenia z fusów i typowania "po jednej nutce" producenta utworu. Powinno być krótko, np.: ID - ID (Track 08 Armin van Buuren @ ASOT Toronto) czy (ID - ID (Hazem Beltagui live set track 03). Jak będzie oficjalne potwierdzenia wykonawcy, to edycja tematu i problem z głowy.

http://asot-only.pl/va-ye...son-vt14726.htm

Myspace:
www.myspace.com/bobsondj
Soundcloud:
www.soundcloud.com/bobsondj/

ZDobrejWoli 
Official :D

Asot-Only

Dołączył 1028 dni temu
Wysłany: 18-02-2016, 11:00  

Nie wiem, czy ta sprawa była tutaj poruszana, ale proponuję dodać w dziale Nowe single / Wydawnictwa mały tutorial tego, jak dodawać na forum filmy z Facebooka, aby wyświetlał się nam player ;)

Zapowiedzi lub fragmenty utworów coraz częściej są prezentowane w takiej formie, a widzę, że mało kto wie, jak to robić (łącznie ze mną :D ) :) Za prawie każdym razem temat musi być edytowany przez moderatora/administratora :) Warto by było Was trochę odciążyć ;)

** Komentarz dodany przez: Carl van Gander: 24-02-2016, 11:50 **
Zrobione :)
Opis: http://asot-only.pl/z-dobrej-woli-vt33252.htm

Warrior 

Dołączył 2637 dni temu
Wysłany: 09-05-2016, 19:43  

Może warto by było przysiąść nad układem forum i w końcu uporządkować sprawy związane z poszczególnymi "edycjami" Armin Only. Można bez problemu odnaleźć info nt ASOTa 450, AO Mirage, Embrace, ale o Intense to niemało się trzeba naszukać.

Joy 
Administrator

Dołączył 2862 dni temu
Wysłany: 13-05-2016, 13:10  

Asot 450, AO Mirage i Embrace są wyróżnione z racji tego, że odbyły się w Polsce.

Profil Facebook

Warrior 

Dołączył 2637 dni temu
Wysłany: 16-05-2016, 00:59  

Tak, ale obecnie nie da się niczego odnaleźć na temat Intense - tak jakby tego zupełnie nie było.

philosopher 

Dołączył 1589 dni temu
Wysłany: 21-06-2016, 20:54  

Hmm, z racji tego że grom użytkowników ma konto na Facebooku to sugerowałbym, poza moderatorami, utworzyć także specjalną grupę użytkowników zajmujących się zarządzaniem fanpejdża na FB. Jakoś zapraszanie na forum, np. linki do najgorętszych dyskusji, ciekawych kawałków (wraz z linkiem do forum) i, może to karkołomne, ale wykupienie kampanii reklamowej na FB by zachęcić do odwiedzania forum i nowych użytkowników? (już o SB nie wspomnę).

philosopher 

Dołączył 1589 dni temu
  Wysłany: 21-06-2016, 21:41  

Zmiany, zmiany, zmiany, zmiany...

1. Wstęp

Jestem mniej, lub bardziej, aktywnym użytkownikiem tego forum. od mniej więcej 2012 roku. Wtedy zainteresowałem się ASOTem i chociaż od tamtego czasu moje muzyczne preferencje grubo się zmieniły, to jednak prędzej czy później wszystkie moje internetowe kroki prowadzą na to forum. Poznałem tutaj wielu wspaniałych ludzi (pozdrawiam Rafała, Łukasza, Szymka, Karola, Asię i całą gromadę którą zapomniałem przez małą pamięć) i od kilkunastu miesięcy zauważyłem niepokojąco kurczący się udział użytkowników tutaj i malejącą aktywność ogółem. Popatrzmy na to co się dzieje jak leci ASOT. Ja rozumiem że spada jakość audycji, że forum to tylko miły umilacz czasu itp. ale generalnie ASOT przyciąga większą część tutaj kiedy jest Top 20 danego roku. Poza tym, cisza, niestety... Jako miłośnik tego forum chciałbym zaproponować szereg zmian jakie można by wprowadzić tutaj by nie skończyć jak inne fora i by to forum było tylko miłym wspomnieniem. Po kolei...
2. Działy
Do działu Wydawnictwa nie mam najmniejszych zarzutów. Jedyne co tam kuleje to dział związany z klasykami i recenzjami. Nie że kuleje przez jakość a bardziej przez ilość i aktywność.
Sprawy forum: pomijając zainteresowanie Propozycjami (sic!) to tutaj widzę jedno z ogniw które mogą posłużyć do poprawy. Top 20 Of The Year jest okay gorzej z Top 10 of The Month. Słabiutko to stoi z promocją. Praktycznie nie wiadomo nic na temat takowego głosowania poza tematem (albo ja nie widzę), brakuje chętnych do miksowania (ciekawe czemu?) i ogólnie bida. Rozwiązanie widzę w mediach społecznościowych i reklamie. Ale o tym potem. Największy potencjał widzę w DJ Encounter. Nie wiem jak wyglądają stosunki asot-only.pl w ah.fm ale czy promocją dla wielu młodych djów nie byłoby utworzenie podcastu (np. raz lub dwa razy w miesiącu, widzę że poniedziałki na ah.fm są wolne) w którym byłby np. mix jakiegoś użytkownika forum który wygrałby w głosowaniu przeprowadzonym przez obecnych użytkowników? Popatrzcie jaki hype budził DJ Encounter 2015, dlaczego by nie spróbować robić takiej akcji raz na miesiąc? Pasowałoby dowiedzieć się jakie byłyby koszta względem AH.FM (zrzutka raz na rok lub miesiąc?) i odrobina promocji.
Armin van Buuren
Najbardziej kontrowersyjna postać całego forum. Producent i DJ przez jednych uwielbianych przez drugich modus operandi hejtu tutaj. Dlaczego w dziale A State Of Trance nie ma wszystkich epizodów wraz z odsłuchem jak i w reszcie audycji związanych z Arminem/Armadą? Powinna tutaj być wzorowa biblioteka wyżej wspomnianych bo to dodatkowy wabik. Dogadać się, załóżmy, ze stroną TrancePodcasts.co.uk, która za frajer udostępnia epizody do pobrania i heja. Plus Spotify, oczywiście ;)
Ze świata muzyki:
Kolejny, po singlach, najciekawszy dział z całego forum a taki niedopieszczony! Myślę że znalazłoby się wielu producentów chcących udzielić wywiadu, dział teledyski powinien mieć swoją playlistę na YouTube a i Sylwetki brzmi ciekawie. Imprezy, myślę że tutaj mogłoby wpaść troszkę złociszy. To forum jest jednym z największych forów tego typu w Polsce, ale myślę że nie powinniśmy się zamykać tylko na temat imprez związanych z Trance. Jest wiele klubów które grają lubiane przez nas gatunki jak house lub techno i myślę że mała promocja nie zaszkodziłaby jednym i drugim.
Muzyka: zwłaszcza pasowałoby posegregować dział związany z audycjami radiowymi (może jakaś ankietka dotycząca ulubionych?) jak i znów zmierzam do dogadania się z TrancePodcasts w sprawie epizodów. Myślę że to by była owocna współpraca, bo chodzi nam o to samo.
Kącik Producenta/DJa
Ten dział powinien być zmieniony. Zarówno oczyszczony z tematów zawierających niedziałające linki jak i zarówno do Produkcji jak i Setów powinien być osobny dział (np. Demo Corner) który pozwalałby zaprezentować się danemu producentowi i dopiero móc wrzucać utwory we właściwe działy. Wiem że to drastyczne, ale pełno tam śmieci, na czele z moimi. Sprzęt i Programy wrzuciłbym do Ogólnych, co tylko poprawiłoby czytelność.
3. Userzy i marketing
Jak wspomniałem we wstępie, forum cierpi na brak nowych użytkowników jak i malejącą aktywność obecnych. Chciałbym przedstawić kilka kroków które mogłyby temu zaradzić:

- rozwój fanpejdża na fejsie
    - rozesłanie wiadomości e-mail do mało aktywnych użytkowników i stworzenie newslettera dla wszystkich z najciekawszymi wydarzeniami na forum?
    - współpraca ze stronami poświęconymi trance w sprawie wzajemnej promocji?
    - usprawnienie forum pod kątem TapaTalk?
    - wykupienie kampanii na Google AdWords i Facebook (jeżeli ktoś się na tym zna to prosiłbym o ewentualne koszty)
    - logowanie za pomocą portali społecznościowych

Tak samo przydałby się szereg zmian które mogłyby zachować obecnych użytkowników:

- zmiana wyglądu - ten który jest to jest może i ładny, jednak przydałaby się nieco nowocześniejsza forma
    - konkursy z rangami
    - pogodzenie się z ProLogic - dawno nie widziałem tutaj postów Huberta a i z kontekstu zrozumiałem że niezbyt ciepło o nas myśli. Może pora to zmienić? Wszakże jemu też zależy na promocji a nam na nowych płytach

Proponowane kontrowersje - wyżej wspomniałem że pasowałoby ponieść jakieś koszty a doskonale orientuje się że nie każdy ma i może wyłożyć na sponsoring tego. To forum jest formą jakiś mediów, a nie znam takiego które jest w stanie przetrwać bez reklam. Wiem że to kontrowersyjne i każdy na dzień dobry myśli o Adblocku, ale jednak jakieś reklamy tutaj pozwoliłby sfinansować koszty (proszę o opinie osób w temacie). Jeżeli pomysł z nowym layoutem by nie przeszedł, to i tak zostaje tutaj masa niezagospodarowanego miejsca na reklamy. Myślę że obrazek czy animacja gdzieś by nie przeszkadzała a i proszę o opinie w sprawie bota który by wrzucał w dyskusji dyskretne posty z reklamami. Bez pieniędzy nie będzie należytego sukcesu, nawet Ektoplazm to zrozumiał.

4. Podsumowanie

Proszę Was o posty poniżej. Nie w SB ale tutaj. Wspólnie się dowiedzmy jak wszystkim zależy na tym forum i może wspólnie weźmy się do roboty. Bo, bez urazy, ale w takiej formie daję nam góra dwa, trzy lata. Nadal nie mogę darować że cieszący się AO w Polsce nie poprawił nam słupków.

Pozdrawiam :papa:

kenvi 

Dołączył 1153 dni temu
Wysłany: 21-06-2016, 22:03  

@raanst

Ze swojej strony mogę zaoferować niewielką pomoc w postaci reaktywacji działu "Klasyki" tzn. raz na jakiś czas coś wrzucić. Dobrze by tylko było, gdyby poza tworzeniem tematów ktokolwiek komentował itp :/

EDIT:

Tak patrzę, że niemal wszystko w tym dziale, co już zostało wrzucone strasznie podupadło, niedziałające linki z YT, brak informacji na temat wydań... Mam teraz trochę wolnego czasu to jeśli administracja się przychyli mogę zająć się tym na dłużej :D

01. Alex Rusin - Chasing The Sun
02. Craig Connelly feat. Renny Carroll - Elevate
03. Robert Nickson - Heliopause
04. Deadmau5 x Attlas - Bad at Titles
05. Röyksopp feat. Susanne Sundfør - Never Ever (Yotto Remix)

Odpowiedz do tematu