Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje związane z forum
Autor Wiadomość
Borys 
Classic Trance

Dołączył 1078 dni temu
Wysłany: 23-10-2015, 17:24  

albo będą komentarze, że to Tech a nie Uplifting itp.

Moja kolekcja winyli i płyt CD:
https://www.discogs.com/user/borys125/collection

Maarnaa 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła 1961 dni temu
Wysłany: 30-10-2015, 13:59  

Cienko widzę to kategoryzowanie, singli wychodzi mnóstwo i tak jest sporo z tym pracy nie wspominając o poprawkach które też często są nanoszone a do tego jeszcze wrzucać osobno do "szufladki" czy to progressive czy co innego jaki w tym w ogóle jest sens i do czego ma to dążyć ? :hmm:

Profil Facebook

kenvi 

Dołączył 1083 dni temu
Wysłany: 30-10-2015, 20:34  

Trudne, ale możliwe do zrealizowania... mi bardzo się podoba ten pomysł, gdyż mam swoje ulubione gatunki trance'u, i w każdy temat nie wchodzę :) byłaby to niemała pomoc

North 

Asot-Only

Dołączył 1496 dni temu
Wysłany: 01-11-2015, 17:36  

Nie mam propozycji.

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 2749 dni temu
Wysłany: 05-11-2015, 17:43  

kenvi - 30-10-2015, 20:34 napisał/a:
Trudne, ale możliwe do zrealizowania... mi bardzo się podoba ten pomysł, gdyż mam swoje ulubione gatunki trance'u, i w każdy temat nie wchodzę :) byłaby to niemała pomoc

Dokladnie :ok: zgadzam sie w 100% :) :piwo:
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

RaCmin 
Thomas Datt's Fan

Dołączył 2633 dni temu
Wysłany: 06-11-2015, 14:34  

Jak dla mnie taka kategoryzacja może bardziej zaszkodzić aniżeli pomóc. Już widzę te posty nie do końca na temat odnośnie czy dana kategoria jest poprawna :facepalm: Dlatego byłbym bardziej za utworzeniem osobnego poddziału w Wydawnictwach typu 'Nietrance' i tam wrzucać wszelkie wydania znanych producentów do utworów nietrance'owych. Chociaż taki poddział i tak większego sensu nie ma.

airline - 23-10-2015, 14:16 napisał/a:
Problem w tym, że dzisiaj jakby nie nadążają z wydawnictwami, a teraz jeszcze mieliby prefiksów pilnować... cienko to widzę. :)

I to jest właśnie poważna przeszkoda dla tego pomysłu. I wydaję mi się, że zamiast porządku o którym wspomniał jego autor będzie większy bajzel :D

Najlepsze trance'owe produkcje wydane w czerwcu 2015

Profil Facebook

Maarnaa 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła 1961 dni temu
Wysłany: 06-11-2015, 16:47  

RaCmin - 06-11-2015, 14:34 napisał/a:
Jak dla mnie taka kategoryzacja może bardziej zaszkodzić aniżeli pomóc. Już widzę te posty nie do końca na temat odnośnie czy dana kategoria jest poprawna :facepalm: Dlatego byłbym bardziej za utworzeniem osobnego poddziału w Wydawnictwach typu 'Nietrance' i tam wrzucać wszelkie wydania znanych producentów do utworów nietrance'owych. Chociaż taki poddział i tak większego sensu nie ma.

airline - 23-10-2015, 14:16 napisał/a:
Problem w tym, że dzisiaj jakby nie nadążają z wydawnictwami, a teraz jeszcze mieliby prefiksów pilnować... cienko to widzę. :)

I to jest właśnie poważna przeszkoda dla tego pomysłu. I wydaję mi się, że zamiast porządku o którym wspomniał jego autor będzie większy bajzel :D

Dobrze że ktoś ma podobne zdanie do mojego. Dla innych użytkowników którzy tylko przeglądają i komentują single nie ma w tym nic trudnego. Jednakże dla moderatorów którzy zajmują się tym od strony technicznej żeby wszystko grało w temacie już tak kolorowo nie jest. Singli jest multum i wychodzi coraz więcej a samo odhaczanie ich co poniedziałek jest bardzo pracochłonne. Kategoryzowanie konkretnych singli stworzy dla nas jedynie większy bałagan który i tak czasem się robi :facepalm:

Profil Facebook

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 06-11-2015, 18:06  

RaCmin - 06-11-2015, 14:34 napisał/a:
Jak dla mnie taka kategoryzacja może bardziej zaszkodzić aniżeli pomóc. Już widzę te posty nie do końca na temat odnośnie czy dana kategoria jest poprawna

Doookładnie tak, też już to widzę oczyma wyobraźni, ba, nawet wiem kto się o to będzie czepiał :roll:
Zupełnie zbędny zabieg i już mówię dlaczego. Wybaczcie, ale nie wmówicie mi, że patrząc na dane nazwisko producenta nie wiecie CO on mniej więcej produkuje. Logicznym jest, że jeśli lubię uplifting to nie będę zwracała uwagi na produkcje Gravella lub Heatbeat, prawda? ;d Także raczej skłaniałabym się ku apelowi do wrzucających nowe single: róbcie większą selekcję tego, co umieszczacie.
Jak najbardziej jestem za zmianami, ale jeśli one mają sens. W praktyce natomiast będzie to rodziło jeszcze większe konflikty, bo nie daj borze tucholski któryś z modów źle zdefiniuje gatunek danego utworu, ho ho, afera :hyhyhy:

Profil Facebook

buurendj 
Administrator

Zaproszone osoby: 7
Dołączył 2790 dni temu
Wysłany: 06-11-2015, 19:47  

Kategoryczne nie, dla tej decyzji.

Profil Facebook

lab303 
Weteran

Asot-Only

Zaproszone osoby: 3
Dołączył 2787 dni temu
Wysłany: 01-01-2016, 14:10  

Wypadałoby uaktualnić ten przesuwajacy się pasek informujący o nadchodzących imprezach. :)

szymek94 

Dołączył 1215 dni temu

Wysłany: 01-01-2016, 16:06  

lab303 - 01-01-2016, 14:10 napisał/a:
Wypadałoby uaktualnić ten przesuwajacy się pasek informujący o nadchodzących imprezach. :)

A no wypadałoby to zrobić :)

Profil Facebook

Carl van Gander 
Administrator
Trance me

Zaproszone osoby: 3
Dołączył 2763 dni temu
Wysłany: 01-01-2016, 20:23  

Jak Joy przeczyta to zrobi

Profil Facebook

M@tix 
Vocal Trance +138BPM

Dołączył 1819 dni temu
Wysłany: 11-01-2016, 09:57  

Moją propozycją byłoby uzupełnienie archiwum (tzn. dodanie starszych lat od 2011 w dół). Wielu by na tym skorzystało. Oczywiście wystarczyła by lista bez zakładania tematów. To jednak zbyt czasochłonne, ale forum byłoby naprawdę kompletne. ;)

airline 

Dołączył 1261 dni temu
Wysłany: 11-01-2016, 16:46  

Możesz trochę rozwinąć ten pomysł? :)

M@tix 
Vocal Trance +138BPM

Dołączył 1819 dni temu
Wysłany: 11-01-2016, 16:53  

airline - 11-01-2016, 16:46 napisał/a:
Możesz trochę rozwinąć ten pomysł? :)

Chodzi mi o ulepszenie Naszego archiwum, jak to mamy tutaj: http://asot-only.pl/archiwum-vf113.htm. Dodanie starszych lat 2010, 2009 i coraz niżej. Osoby, które są doświadczone będą wiedzieć co było dobre. Później można by to rozwinąć (dodać chociaż odnośniki do YT, czy BP).

Odpowiedz do tematu