Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezent dla teścia
Autor Wiadomość
Hefajstos
Gość
Wysłany: 13-03-2017, 21:05  Prezent dla teścia

Tak jak wyżej szukam prezentu dla teścia :/ nie dość że to to teść to jeszcze ma 50-tke więc musze się jeszcze bardziej postarać. Mam nadzieje że macie lepszą wyobraźnie ode mnie i pomożecie mi :D z góry dziękuję i pozdrawiam :D

kenvi 

Dołączył 1181 dni temu
Wysłany: 13-03-2017, 22:31  

Rozumiem, że dla 50-letniego teścia szukasz prezentu w postaci trance'owej płytki? :P

A tak serio, to dla teścia w takim wieku butelka czegoś dobrego (naprawdę dobrego) zawsze podejdzie, tak myślę ;)

01. Alex Rusin - Chasing The Sun
02. Craig Connelly feat. Renny Carroll - Elevate
03. Robert Nickson - Heliopause
04. Solarstone & Meredith Call - I Found You
05. Caellus - Yesenia (Epic Trance Mix)

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 2846 dni temu
Wysłany: 14-03-2017, 19:40  

czarny johnnie walker na pewno zrobi robote :ok:
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

Hefajstos
Gość
Wysłany: 15-03-2017, 15:15  

Kumpel polecił mi przejażdżkę na torze wyścigowym nie wiem czy to dobry pomysł dla takiego starego kolesia haha ale w sumie z tego co wiem to uwielbia samochody co sadzicie?
https://www.autoprezent.pl/tory-samochodowe/

Profil Facebook

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 2846 dni temu
Wysłany: 24-03-2017, 17:49  

Na 18tke brata zrobilem mu taki prezent. Brat jezdzi fordem focusem 1 i marzy mu sie focus 2 RS. Gdy dostal karte z 4 okrazeniami fordem focusem 2 RS na torze w kiecach w jego oczach widzialem cos, czego nigdy wiecej juz nie zobacze :) Nieopisana radosc i spelnione marzenie. Takze zdecydowanie polecam te forme prezentu
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

Hefajstos
Gość
Wysłany: 11-04-2017, 12:01  

Teściu też był mega zadowolony haha nawet nazwał mnie synem haha więc zapunktowałem prezent jak najbardziej trafiony :D

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach