Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc w zakupie Pioneer XDJ-R1 lub...
Autor Wiadomość
Pczs4 

Asot-Only

Dołączył 1926 dni temu
Wysłany: 09-03-2014, 22:08  Pomoc w zakupie Pioneer XDJ-R1 lub...

Chciałbym niedługo zakupić sobie sprzęt do grania. Jest dużo ciekawych kontrolerów Midi ale mi zależy na sprzęcie na którym można pograć bez konieczności komputera. Zależy mi również na obsłudze USB więc zdecydowałem się na XDJ-R1. myślałem też nad używanymi CDJ + DJM ale w tej cenie (ok 3500zł) Nie ma nic ciekawego z USB. Czy ma ktoś z Was taki sprzęcik i mógłby polecić czy może lepiej zdecydować się na jakiś używany zestaw DJM + CDJ? Jeśli znacie jakieś podobne produkty które mają wszystko w jednym + USB jak XDJ-R1 to chętnie wezmę je pod uwagę.

Na amazonie są za 800 $ co wychodzi prawie 1000zł taniej niż w PL. Kupował ktoś tam? Jak to jest z płatnością/dostawą?

Karol 
A&B Fan

Dołączył 3087 dni temu
Wysłany: 11-03-2014, 20:34  

Na Amazonie musisz doliczyć podatek i przesyłkę, która nie jest zbyt tania. Jak chcesz kupić tego pioneera to do końca kwietnia jak kupisz u autoryzowanego dealera to zwracają 350zł. Fajna promka myślę. Też zastanawiałem się nad zakupem, jakoś może na jesień sobie sprawię właśnie XDJ-R1. Na początku były z nimi problemy, ale są już dobre firmware :)
BTW za 3500 znajdziesz 2xCDJ-400+ DJM-400 - też ma USB :)

** Dodano: 11-03-2014, 20:43 **
PS: Jak ja szukałem na amazonie to w końcowym rozrachunku nie wychodziło taniej. W dodatku, wiele osób nie wysyłało do europy lub PL. A jak już była to nie było tak kolorowo. Polecam poszukać na allegro lub ceneo. Naprawdę można niezłe okazje znaleźć.

CD/DVD! || Eventy!

Facebook || Soundcloud || Twitter

Traktor Kontrol X1 mk2 || Traktor Pro 2 || LogicX || M-Audio Fast Track C400 || M-Audio Studiophile BX5 D2 || M-Audio Axiom 49 II || AKG 44v2 || Urbanears Zinken

Profil Facebook

Pczs4 

Asot-Only

Dołączył 1926 dni temu
Wysłany: 12-03-2014, 19:38  

Dzięki za wyczerpujący komentarz ;) No właśnie obawiam się tych problemów, bo dużo czytałem o awaryjności tego sprzętu i niektórzy piszą, że nawet po aktualizacjach sprzęt się potrafi zawiesić :(

koras
[Usunięty]

Wysłany: 07-08-2014, 11:04  

bardzo dobry sprzęt wybrałeś, też bym się na niego zdecydowała gdybym miała tyle funduszy

Odpowiedz do tematu