Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc przy zakupie sprzetu
Autor Wiadomość
b3herith 

Dołączył 2430 dni temu
Wysłany: 17-02-2012, 20:30  Pomoc przy zakupie sprzetu

Witam

Pare dni temu po dluzszych przemysleniach doszedlem do wniosku ze w moim zyciu nie dzieje sie nic ciekawego. Poza fotografia niemam zadnej pasji a biorac pod uwage staz w byciu milosnikiem trance to az wstyd aby nie rozwijac sie w ktoryms z muzycznych kierunkow. Postanowilem ze w domowym zaciszu zaczne miksowac utowry ktore tak mocno uwielbiam. Kto wie moze z czasem okaze sie calkiem niezle mi to wychodzi i bede mogl grac dla chociazby malego grona znajomych przy wspolnym domowym imprezowaniu. Jedyne czego jestem pewien to to ze jesli nie sprobouje to sie nie dowiem czy to co sobie wyznaczylem bedzie dla mnie.
Stad tez rowniez pisze do was moi drodzy. Zeby zaczac grac musze miec sprzet. Na celownik padl kontroler NI Kontrol s2. Recenzje sprzetu w sieci sa dosc przychylne, ludzie nie narzekaja, ja mysle ze rowniez nie bylbym zawiedziony. Jak myslicie ? a moze jestescie w stanie doradzic cos lepszego za podobne pieniadze ?

Licze na wasza pomoc.
Pozdrawiam Piotr

Profil Facebook

Gnapek 

Dołączył 3007 dni temu
Wysłany: 17-02-2012, 20:51  

Jeżeli chciałbyś grać dla znajomych na domówce bądź dla samego siebie to kontroler będzie dobrym wyborem. Jeżeli zaś chciałbyś czegoś więcej lepiej by było gdybyś zainwestował w jakiś mixer i odtwarzacze CD ;) Niestety nie powiem Ci czy ten kontroler za te pieniądze jest dobrym wyborem bo używałem jedynie dwóch kontrolerów Reloopa (Digital Jockey 2 oraz Mixage). Jest to oficjalny kontroler Traktora więc myślę, że powinien być dobry :)

Crea
[Usunięty]

Wysłany: 17-02-2012, 20:53  

Hej.

400 euro to jakieś 1700zł.

Ja poleciłbym Ci Ergo Pioneera. W Dj Shopie 1870zl. Znajomy ma i jest bardzo zadowolony :)

b3herith 

Dołączył 2430 dni temu
Wysłany: 17-02-2012, 21:14  

Witam

Ergo rowniez byl brany pod uwage ale ze wzgledu ze wizualnie mi sie nie podoba, a zapewne S2 jak i ergo maja podobne jak nie identyczne parametry wybralem produkt NI. Kontrol s2 na brytyjskim ebayu kosztuje 320 funtow wiec okolo 1612zlotych. W kwestii finansowej spokojnie moge dac te pare stow wiecej, raczej chodzi mi o ergonomie i parametry urzadzenia.

Pozdrawiam

Profil Facebook

Crea
[Usunięty]

Wysłany: 17-02-2012, 21:20  

Myślę, że ten s2 traktora będzie ok :)

Profil Facebook

b3herith 

Dołączył 2430 dni temu
Wysłany: 17-02-2012, 21:37  

Tez tak mi sie wydaje ze s2 bedzie jak najbardziej odpowiedni. Chcialbym jeszcze uslyszec opinie osob ktore bawily sie podobnymi urzadzeniami. Jest tu ktos taki ?

Profil Facebook

Dawid 
Ableton Live User

Dołączył 3125 dni temu
Wysłany: 18-02-2012, 09:27  

Jeśli patrzeć nie tylko na sprzęt, co również na dołączone do niego oprogramowanie, bez zastanowienia bierz Traktora S2. W zestawie dołączony jest Oryginalny Traktor Pro 2, a do Pioneera Ergo jedynie Virtual DJ LE. Pioneer z rozmieszczeniem klawiszy i potencjometrów przypomina swoje produkty PRO DJ, ale jest po prostu kontrolerem. Native Instruments wprowadzając coś takiego jak Traktor Kontrol łączy używanie Hardware'u z Software'm, bo S2 od pierwszego podłączenia jest już przypisany do Programu (To się nazywa jakoś.. Obsługa Natywna? :P ). Podobnie jest z innymi produktami NI, na przykład Maschine - świetny Hardware'owy kontroler/sampler z bogatą bazą sampli zainstalowanych na Komputerze.
Nie miałem styczności z żadnym, ale na Twoim miejscu brałbym Traktora :D

Pozdrawiam!

Profil Facebook

Kendziooor 
Raczej nie hrabia :P

Dołączył 2566 dni temu
Wysłany: 18-02-2012, 16:53  

Mój kumpel sprzedawał ostatnio niezły kontrolerek za 800zł, był to jakiś Vestax z dołączonym VirtualDJ. Coś takiego mógłbym ci polecić, dosyć wygodny, łatwy w obsłudze i nauce, a także posiadający jako takie możliwości :)
http://asot-only.pl/kendz...8279.htm#144315 :)

Odpowiedz do tematu