Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Podziękowania
Autor Wiadomość
adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 31-05-2016, 19:12  Podziękowania

Nie chcę żeby to zabrzmiało patetycznie (jak kawałki RAMa...), ale po przeszło czterech latach pobytu tutaj głupio byłoby odejść bez słowa. Pozwoliłam zatem sobie założyć ten temat, żeby podziękować Wam wszystkim i każdemu z osobna za wspólnie spędzony tutaj przez te lata czas :) Największe, osobiste podziękowania dla Maćka MPC - za wszystko. Dosłownie. Zresztą sam wiesz najlepiej Bracie :przytul:
Dziękuję załodze 'rządzącej' za zaufanie i współpracę. Robiłam co mogłam, aby to forum prosperowało jak najlepiej i jeśli chociaż w 10% spełniłam Wasze oczekiwania, to znaczy, że było warto :)
Dziękuję każdemu użytkownikowi, który zechciał chociażby słowo ze mną zamienić w/na shoutboxie. Oj, było tych rozmów, było :roll:
Dziękuję tym, którzy wspierali mnie ostatnio w trudnym czasie. Może kiedyś będę w stanie się odwdzięczyć (oczywiście oby nie w takiej sytuacji, bo nikomu tego nie życzę, ale jak coś to walcie jak w dym :) )
Mam nadzieję, że gdzieś kiedyś na jakiejś imprezie (a z niektórymi pewnie i ot tak, prywatnie) uda mi się spotkać, pogadać. Jakby coś, (niemal)zawsze znajdziecie mnie na facebooku ;)
A jeśli się jeszcze zdarzy, że tutaj wrócę to pamiętajcie - tej siły już nie powstrzymacie i choćbyście mnie wywalali drzwiami, wrócę oknem. I nie odejdę :hyhyhy:
Życzę Wam, abyście dalej spędzali tutaj miło czas i oby się forum wyrwało z czasowej stagnacji i odżyło na nowo! :D Trzymajcie się :)

mau5 
Weteran

Dołączył 2493 dni temu
Wysłany: 31-05-2016, 22:11  

CO TO MA ZNACZYĆ?! :( Ja się nie zgadzam!

Borys 
Classic Trance

Dołączył 1353 dni temu
Wysłany: 31-05-2016, 22:14  

Wrócisz ;) ale i tak życzę powodzenia w życiu i szczęścia :) mimo iż nawet się nie znamy.

Moja kolekcja winyli i płyt CD:
https://www.discogs.com/user/borys125/collection

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 3024 dni temu
Wysłany: 31-05-2016, 23:08  

adagio28 napisał/a:
Oj, było tych rozmów, było
Oj mnostwo. Mysle ze (mimo czasem ponizej poziomu) Zaawsze w koncu rozmowa wracal na wlasciwy tor :)
adagio28 napisał/a:
tej siły już nie powstrzymacie i choćbyście mnie wywalali drzwiami, wrócę oknem. I nie odejdę
Dla Ciebie Asiu, Ejża, drzwi i okna zawsze beda otwarte, a kod do alarmu znasz :) Mam nadzieje ze nie opuszczasz nas na dobre, i mimo wszystko czasami da rade spotkac Cie w SB, tak co bys przywalila nam z mlotka na opamietanie :D
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 3024 dni temu
Wysłany: 31-05-2016, 23:11  

BTW. Nie zegnam sie na dobre, bo mam nadzieje ze jeszcze wrocisz na dobre :D
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

Franek Kimono 
J'ai Envie de Toi

Dołączył 1919 dni temu
Wysłany: 01-06-2016, 07:33  

Szkoda, że odchodzisz, ale miejmy nadzieje że niedługo wrócisz :D
Powodzenia ;)
3. Armin van Buuren feat. Josh Cumbee - Sunny Days (Pure NRG Remix)
4. Markus Schulz feat. Ethan Thompson - Love Me Like You Never Did (Standerwick Remix)
5. Markus Schulz feat. Delacey - Favorite Nightmare (Fisherman & Hawkins Remix)
6. Purple Haze - Kill Kitten
7. Markus Schulz - A Better You (Daxson Remix)
8. Jase Thirlwall - Animal
9. Alpha 9 - Lily
10. Giuseppe Ottaviani - Lumina

TOP 30 OF 2016
TOP 30 OF 2015

szymek94 

Dołączył 1490 dni temu
Wysłany: 01-06-2016, 22:09  

Życzę ci powodzenia w życiu i szczęścia też, ale liczę na to że wrócisz do nas :)

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu