Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Podsumowanie roku 2013
Autor Wiadomość
Kanes 
Administrator



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 22 razy
Dołączył 3120 dni temu
Posty: 8601
Skąd: WLKP
Wysłany: 04-12-2013, 21:17  Podsumowanie roku 2013




Koniec roku zbliża się z prędkością błyskawicy, jest to więc doskonały czas na muzyczne podsumowanie mijających 12 miesięcy. Za nami wydawnictwa doskonałe, ale też i takie, o których warto jak najszybciej zapomnieć. Przed Wami szansa na podzielenie się własnymi spostrzeżeniami w 12 wyselekcjonowanych kategoriach.
 
 
Profil Facebook
 
 
Trance Logic 
Weteran



Pomógł: 6 razy
Wiek: 27
Dołączył 2828 dni temu
Posty: 13330
Skąd: Silesia
Wysłany: 04-12-2013, 23:02  


1. Markus Schulz
2. Armin van Buuren
3. A.R.D.I
4. Allen & Envy
5. Tempo Giusto - All Gone But Hope
6. Tempo Giusto - From The Core
7. Markus Schulz - Buenos Aires '13
8. In Sessions
9. A State Of Trance
10. Transmission 2013
11. Hazem Beltagui
12. DJ MAG 2013 wygrywa gościu który zagrał niby dobrego seta i nie zrobił nic więcej !! Żenada do kwadratu :[
 
 
 
 
Siveen 
NajwyższyCzas!



Pomógł: 24 razy
Wiek: 26
Dołączył 3088 dni temu
Posty: 1187
Skąd: Zduńska Wola/Łódź
Wysłany: 05-12-2013, 10:45  


W moim podsumowaniu wyszedłem także poza trance ;)
1.Najlepszy Dj
1.Solarstone
2.Menno De Jong
3.Basil O'Glue
2.Najlepszy Producent
1.John '00' Fleming
2.Solarstone
3.Simon Templar
3.Najlepszy Polski Producent
1.A.R.D.I
2.Deep Fog
3.Darkployers
4.Najlepszy Remikser
1.Airwave
2.Gui Barone
3.Solarstone
5.Najlepszy Track
1.Airwave - Game Of Life
2.Solarstone - Seven Cities (Solarstone Pure Mix)
3.Grube & Hovsepian - Trickster (Gai Barone Remix)
6.Najlepszy Album
1.John '00' Fleming - One Hundred Ten WKO
2.Moby - Innocents
3.M83 - Oblivion OST
7.Najlepsza Kompilacja
1.Pure Trance 2 Mixed By Solarstone & Giuseppe Ottaviani
2.Sasha - Involv3r
3.Balance Presents Guy J
8.Najlepsza Wytwórnia
1.Touchstone Recordings
2.Platipus Records
3.Mistique Music
9.Najlepsza Audycja
1.Solaris International Solarstona
2.Global Trance Grooves Johna '00' Fleminga
3.Momentum Basila O'Glue
10.Najlepsza Impreza
Z tych na których byłem to ILNY 2012/2013 i część która działa się już w 2013tym czyli Simon , Rich i Airwave. A z tych których tylko słuchałem w domowym zaciszu to jak co roku Luminosity Beach Festival.
11.Odkrycie Roku
Jeremy Rowlett,Matt Holliday,Gary Delaney,Hazem Beltagui,Darkployers,Fismoll,Julia Marcell,Jonas Mantey,Kodaline.
12.Rozczarowanie Roku
Eco zapomniał o wydaniu kompilacji :P A tak na poważnie to poziom dyskusji na naszym forum który strasznie spadł.
_________________
 
 
 
 
Pabloo 



Pomógł: 9 razy
Dołączył 1675 dni temu
Posty: 1383
Skąd: Białystok
Wysłany: 05-12-2013, 11:45  


1.Najlepszy Dj
Simon Patterson
John '00' Fleming
2.Najlepszy Producent
John '00' Fleming
Airwave
Simon Patterson
3.Najlepszy Polski Producent
Andromedha
Darkployers
CJ Art
Simon O'Shine
4.Najlepszy Remikser
Airwave
5.Najlepszy Track
ciężko wybrac ten jeden bo tak naprawdę bardzo dobrych produkcji było dużo,wypisałem kilka i to te które pierwsze mi na myśl przyszły,ale na pewno jest ich więcej
John '00' Fleming - WKO
The Digital Blonde - Noc2one (Midnight Mix)
Simon Patterson - Brush Strokes
Gai Barone - Lullaby (Airwave Remix)
POB - Cloud
Solarstone - Love Theme from Blade Runner (Pure Mix)
Simon Patterson & Blazer - Contraband (Simon Patterson Mix)
Matt Holliday - Psybient
6.Najlepszy Album
John '00' Fleming - One Hundred Ten WKO
7.Najlepsza Kompilacja
tu się na razie wstrzymam
8.Najlepsza Wytwórnia
J00F Recordings
Platipus Music
Bonzai Progressive
9.Najlepsza Audycja
Global Trance Grooves
10.Najlepsza Impreza
Luminosity invites Perfecto Fluoro & Friends ( w tym roku nie byłem na żadnym evencie więc nie mogę powiedziec gdzie byłoby najlepiej ale LU Luminosty mówi sam za siebie ;)
11.Odkrycie Roku
Polski label Darkpload Records i jego sublabel Darkpload Deep
12.Rozczarowanie Roku
Zdecydowanie nowy album Armina "Intense" niby tyle lat pracy nad albumem,niby taka miłośc do muzyki trance a dostaliśmy taki słaby materiał,oczywiście jakieś plusy są ale minusów jest o wiele więcej.Jak dla mnie mega rozczarowanie
 
 
 
 
Hestin 
128bpm



Pomógł: 39 razy
Wiek: 23
Dołączył 1862 dni temu
Posty: 2613
Skąd: Czarnków/Poznań
Wysłany: 05-12-2013, 12:33  


1. Najlepszy DJ -> Indecent Noise
2. Najlepszy Producent -> Hazem Beltagui
3. Najlepszy Producent PL -> A.R.D.I. , Simon O'Shine
4. Najlepszy Remixer -> Aurosonic, Solarstone
5. Najlepszy Track -> A.R.D.I. - The Ultimate Destination (jednakże mnóstwo tracków na świetnym poziomie w tym roku, można wymieniać i wymieniać...)
6. Najlepszy Album -> Schiller - Opus (troszkę obok Trance) . No i Intense wyszedł całkiem nieźle. Do tego Zero Point One (Remixes)
7. Najlepsza Kompilacja -> Pure Trance 2
8. Najlepsza Wytwórnia -> A State Of Trance, Blue Soho (Red Soho), Anjunabeats, Black Hole (Songbird)
9. Najlepsza Audycja -> Solaris International, ASOT
10. Najlepsza Impreza -> Luminosity , ASOT 600 Den Bosch
11. Odkrycie Roku -> Hazem Beltagui
12. Rozczarowanie -> Polska sytuacja z eventami.
_________________
Hestin na Facebook'u!
Mój Twitter
MIXCLOUD (sety)
Mój Soundcloud.
Nut Free Podcast hosted by Hestin - Every FRIDAY , 20:00 CET on http://www.trancefamilybelgium.be/tfb-radio
 
Profil Facebook
 
 
adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 05-12-2013, 12:43  


1. Najlepszy DJ: Solarstone
2. Najlepszy Producent: Simon Patterson
3. Najlepszy Polski Producent: A.R.D.I
4. Najlepszy Remikser: Jordan Suckley
5. Najlepszy Track: Simon Patterson - Brush Strokes (Original Mix)
6. Najlepszy Album: Aly&Fila - Quiet Storm
7. Najlepsza Kompilacja: Pure Trance vol. 2 - Mixed by Solarstone & Giuseppe Ottaviani
8. Najlepsza Wytwórnia: Nie interesuję się wytwórniami ;)
9. Najlepsza Audycja: Solaris International
10. Najlepsza Impreza: Essential Vibes & Lifestream pres. Techno Club
11. Odkrycie Roku: Hazem Beltagui
12. Rozczarowanie Roku: ASOT 600 w Den Bosch/Electik Music Festival (a konkretnie cała afera z nim związana)/Patterson, który po raz kolejny olał wydanie albumu
 
Profil Facebook
 
 
Phantom 
Weteran



Pomógł: 4 razy
Dołączył 2259 dni temu
Posty: 4592
Skąd: Goszczanów
Wysłany: 05-12-2013, 12:45  


1.Najlepszy Dj: Markus Schulz
2.Najlepszy Producent: Mark Sixma, Purple Stories, Markus Schulz
3.Najlepszy Polski Producent: Purple Stories
4.Najlepszy Remikser: Ian Standerwick
5.Najlepszy Track: Mark Sixma - Requiem
6.Najlepszy Album: Giuseppe Ottaviani - Magenta
7.Najlepsza Kompilacja: Markus Schulz - Buenos Aires '13
8.Najlepsza Wytwórnia: Coldharbour
9.Najlepsza Audycja: GDJB
10.Najlepsza Impreza: Coldharbour Day 2013
11.Odkrycie Roku: Alter Future, Purple Stories, Alex Wackii
12.Rozczarowanie Roku: Cała tegoroczna twórczość Armina wraz z albumem Intense
_________________
TOP 10 OF 2017
1.Mauro Picotto - Unthinkable (Fabio XB Rework)
2.Jonas Hornblad & Cari - Keep The Faith (Original Mix)
3.Cosmic Gate & JES - Materia( Intro Mix)
4.Alexander Popov - Awake The Flow (Extended Mix)
5.Solarstone - A State of Mind (Extended Mix)
6.Radion 6 - Celebrate (Extended Mix)
7.Markus Schulz feat. Delacey - Favorite Nightmare (Fisherman & Hawkins Remix)
8.Cosmic Gate & Arnej - No Strings Attached (Album Mix)
9.Daxson - Persona
10.Paul Thomas & Alex Di Stefano - Shining (Anske Remix)
 
 
 
 
zeneq 
Weteran
Trance MUSIC ! <3



Pomógł: 4 razy
Wiek: 24
Dołączył 2490 dni temu
Posty: 5949
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: 05-12-2013, 19:56  


1. Najlepszy DJ
Aly & Fila , Armin Van Buuren
2. Najlepszy Producent
Aly & Fila
3. Najlepszy Polski Producent
Arctic Moon , Abandoned Rainbow
4. Najlepszy Remikser
Solarstone , Ferry Tale
5. Najlepszy Track
Dominik Von Francois - Strogressive (Mosahar Remix)
6. Najlepszy Album
Aly & Fila - Quiet Storm (2013)
7. Najlepsza Kompilacja
Niestety nic mnie nie zachwyciło :)
8. Najlepsza Wytwórnia
Infrasonic Recordings
9. Najlepsza Audycja
Future Sound Of Egipt
10. Najlepsza impreza
Nie wiem , nie byłem :)
11. Odkrycie Roku
Damian Wasse , Wach , Farzam , Bluskay , Araya
12. Rozczarowanie Roku
Nie było jakoś :)
_________________
I LOVE TRANCE <3 !
 
 
Profil Facebook
 
 
Kamilo 



Pomógł: 16 razy
Wiek: 20
Dołączył 1722 dni temu
Posty: 3047
Skąd: Konin
Wysłany: 05-12-2013, 20:49  



1.Najlepszy Dj
1.Simon Patterson
2.Bryan Kearney

2.Najlepszy Producent
1.Bryan Kearney
2.Solarstone

3.Najlepszy Polski Producent
1.A.R.D.I
2.Arctic Moon
3.Simon O'Shine

4.Najlepszy Remixer
1.Solarstone
2.Ian Standerwick

5.Najlepszy Track
1.Adam Ellis - Napalm Poet
2.Arctic Moon vs Bryan Kearney - Dreamers & Dreams
3.Dart Rayne & Yura Moonlight feat. Sarah Lynn - Silhouette (Allen & Envy Remix)

6.Najlepszy Album
1.Lange - We are Lucky People

7.Najlepsza Kompilacja
1.Pure Trance 2 Mixed By Solarstone & Giuseppe Ottaviani

8.Najlepsza Wytwórnia
1.Blue Soho
2.Black Hole

9.Najlepsza Audycja
1.Future Sound of Egypt
2.A State Of Trance
3.Outburst Radioshow by Mark Sherry

10.Najlepsza Impreza
1.Luminosity Beach Festival
2.Grotesque Indoor Festival

11.Odkrycie Roku
1.Ian Standerwick
2.Hazem Beltagui

12.Rozczarowanie Roku
1.Kolejny rok bez ASOT'u w Polsce
2.Album Intense
 
 
Profil Facebook
 
 
FraQu 



Pomógł: 12 razy
Wiek: 23
Dołączył 1825 dni temu
Posty: 2870
Skąd: Polska
Wysłany: 08-12-2013, 16:30  


1. Najlepszy DJ:
Armin van Buuren
2. Najlepszy Producent:
Armin van Buuren
3. Najlepszy Polski Producent:
Simon O'Shine
4. Najlepszy Remixer:
Ian Standerwick
5. Najlepszy Track:
Sergey Nevone & Simon O'Shine - Apprehension (Aly & Fila Mix) lub RAM feat. Susana - RAMelia (Original Mix) [A Tribute to Amelia], nie moge się jeszcze zdecydować :P
6. Najlepszy Album:
Armin van Buuren - Intense (2013), hejty raz, dwa....
7. Najlepsza Kompilacja:
Armin Van Buuren - Universal Religion Chapter 7
8. Najlepsza Wytwórnia:
Monster Digital
9. Najlepsza Audycja:
A State Of Trance
10. Najlepsza Impreza:
A State Of Trance 600: Den Bosch, WOA 138?! Stage
11. Odkrycie Roku:
Ian Standerwick
12. Rozczarowanie Roku:
Brak Amin Only Intense w Polsce. Nie mówię gdyby ALDA Events organizowała max 8 eventów, to jednak patrząc na polskie realia panujące teraz żadnego rozczarowania by nie było. Ale wybierając, niby 30 eventów, nie wyobrażałem sobie, że nie dostaniemy Armin Only, a jednak wyszło inaczej.....
_________________


Download:
http://www34.zippyshare.com/v/xeB27wv1/file.html
 
 
 
 
airline 



Pomógł: 12 razy
Dołączył 1590 dni temu
Posty: 5628
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-12-2013, 17:19  


1. Najlepszy DJ: John 00 Fleming
2. Najlepszy Producent: Darren Porter
3. Najlepszy Polski Producent: A.R.D.I.
4. Najlepszy Remikser: Ahmed Romel
5. Najlepszy Track: (najgorsze pytanie, bo nie można się zdecydować) ReOrder & Ian Standerwick pres. Skypatrol - Folding Your Unvierse (Original Mix)
6. Najlepszy Album: Andrew Bayer - If It Were You, We'd Never Leave
7. Najlepsza Kompilacja: Anjunadeep 05
8. Najlepsza Wytwórnia: Mental Asylum Records
9. Najlepsza Audycja: Open Up by Simon Patterson
10. Najlepsza Impreza: ASOT 600, Who's Afraid of 138?! w Den Bosch
11. Odkrycie Roku: Adam Ellis
12. Rozczarowanie Roku: Dusky (a zaczynali świetnym albumem w Anjunadeep), album "Intense" Armina
 
 
 
 
pkomar94 
Vive la Trance!



Pomógł: 64 razy
Wiek: 23
Dołączył 1969 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Rumia/Poznań
Wysłany: 09-12-2013, 00:18  


FraQu - 08-12-2013, 16:30 napisał/a:

[b]6. Najlepszy Album:

Armin van Buuren - Intense (2013), hejty raz, dwa....

... trzy. :h8:


01. Najlepszy DJ:
1. Orkidea
2. John 00 Fleming
3. Solarstone

02. Najlepszy producent:
1. Solarstone
2. John 00 Fleming
3. Airwave

03. Najlepszy Polski Producent:
1. Thomas Datt (jeśli mówimy o nim jako o Polskim producencie) :P
2. CJ Art.

04. Najlepszy Remikser
Solarstone i Airwave. Nikt się do ich poziomu nie zbliża moim zdaniem. :)

05. Najlepszy track:
1. Solarstone – Love Theme from Blade Runner (Pure Mix)
2. Airwave – Game Of Life
3. J00F – WKO

06. Najlepszy album:
1. John 00 Fleming – 110 WKO
2. Lange – We Are Lucky People

07. Najlepsza kompilacja:
1. Pure Trance vol. 2
2. Sasha – Involv3r

08. Najlepsza wytwórnia:
1. JOOF Recordings
2. Touchstone Recordings
3. Platipus Music

09. Najlepsza audycja:
1. Solaris International with Solarstone
2. Global Trance Grooves with John 00 Fleming
3. Radio Unity with Orkidea
4. Beyond The Black Radio with Ben Lost

10. Najlepsza Impreza:
Solarstone pres. Pure Trance @ Rong Manchester

11. Odkrycie Roku:
Gai Barone

12. Rozczarowanie roku
Wszelkie akcje propagujące szybki trance (Team 140, WAO138), które w moich oczach tylko wyszły na złe, gdyż utwory te zamiast trzymać dobry poziom jaki prezentowały w poprzednich latach w tym roku brakiem oryginalności przebijają produkcje z Top 10 beatportu.
_________________
Topka 2014
Orkidea Only
Trance Classics Parts I-V
Trapeze Artists' Podcast Guestmix
https://hearthis.at/pawel.komarnicki1/
 
 
 
 
ThiasG 



Zaproszone osoby: 1
Pomógł: 17 razy
Wiek: 25
Dołączył 2459 dni temu
Posty: 2895
Skąd: Słupsk
Wysłany: 09-12-2013, 19:12  


1. Najlepszy Dj: Solarstone, Eco, Max Graham
2. Najlepszy Producent: A.R.D.I., Basil O'Glue, Eco, Rex Mundi, Max Graham
3. Najlepszy Polski Producent: A.R.D.I., TrancEye
4. Najlepszy Remikser: Solarstone, Beat Service
5. Najlepszy Track: A.R.D.I. - Ultimate Destination
6. Najlepszy Album: John '00' Fleming - One Hundred Ten WKO, Giuseppe Ottaviani - Magenta, Lange - We are Lucky People
7. Najlepsza Kompilacja: Pure Trance 2 , A State of Trance 600 mixed by ATB, A State of Trance 600 mixed by Rank 1
8. Najlepsza Wytwórnia: Blue Soho, Future Sound of Egypt, ASOT,
9. Najlepsza Audycja: M.I.K.E. - Club Elite Sessions
10. Najlepsza Impreza: -
11. Odkrycie Roku: Hazem Beltagui
12. Rozczarowanie Roku: Intense, chociaż można było się tego spodziewać ;)
_________________
The future starts today, not tomorrow . . .
 
 
 
 
matthEw 
Trance Lover <3



Wiek: 26
Dołączył 3120 dni temu
Posty: 698
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 09-12-2013, 19:55  


1. ---
2. Falcon
3. A.R.D.I.
4. Daniel Kandi
5. Dart Rayne & Yura Moonlight feat. Sarah Lynn - Silhouette (Allen & Envy Remix)
6. ---
7. ---
8. Infrasonic, Enhanced
9. Always Alive
10. ---
11. Araya
12. Rayel, Cosmic Gate, Orjan Nilsen
_________________
https://www.facebook.com/matthEwtfm
 
 
Profil Facebook
 
 
ShootingStar 

Asot-Only

Wiek: 21
Dołączył 1740 dni temu
Posty: 149
Skąd: Zamość/Lublin
Wysłany: 09-12-2013, 20:36  


1. Armin van Buuren / A.R.D.I. / Simon Patterson (poza trance: Porter Robinson)
2. deadmau5 / RAM / Mat Zo
3. A.R.D.I. / Arisen Flame / Indecent Noise (poza trance: Tom Swoon)
4. Jorn van Deynhoven / Aly & Fila / Hardwell
5. Armin van Buuren - Intense / Dart Rayne & Yura Moonlight - Silhouette (Allen & Envy Remix) / A.R.D.I. - Beyond The Time
6. Armin van Buuren - Intense / Mat Zo - Damage Control / Disclosure - Settle
7. UR7 / Full on Fluoro vol. 1 (mixed by Simon Patterson) / Toolroom Ten
8. ASOT / Digital Society / Blue Soho (poza trance: Revealed)
9. ASOT
10. ASOT 600 @ Den Bosch (Mainstage i WAO138?!) / Ultra Miami
11. Hazem Beltagui / Alexandre Bergheau / Damian Wasse (poza trance: Martin Garrix)
12. Tiesto i jego "obietnice wyborcze" / W&W (nie licząc remixu do Love Never Came) / DJ Mag Top 100 i brak w niej wielu DJów trance'owych i polskich
_________________
Zapraszam na mój Last.fm
 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Joy & han350.



Regulamin | Faq | Statystyki | AsotOnly - Facebook | Kontakt

Znajdziesz nas w Google+
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 13