Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Carl van Gander
22-07-2011, 17:22
Podsumowanie roku 2010
Autor Wiadomość
Joy 
Administrator



Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył 3121 dni temu
Posty: 3628
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 20-12-2010, 23:04  Podsumowanie roku 2010




Do końca roku pozostało niewiele ponad tydzień, jest to więc doskonały czas na muzyczne podsumowanie roku. Za nami wiele różnych wydawnictw, jedne w jakiś sposób nas urzekły, o innych lepiej zapomnieć. Każdy z Was ma w tej chwili szansę podzielenia się z nami swoimi własnymi odczuciami w następujących kategoriach:

 
 
Profil Facebook
 
 
Bartas 
Addicted To Trance



Pomógł: 7 razy
Wiek: 27
Dołączył 2887 dni temu
Posty: 856
Skąd: P-ń
Wysłany: 20-12-2010, 23:13  


1. Najlepszy DJ
Above & Beyond
2. Najlepszy Producent
-
3. Najlepszy Polski Producent
Nitrous Oxide
4. Najlepszy Remikser
-
5. Najlepsza Wytwórnia
Anjunabeats / Enhanced / SSR
6. Najlepszy Album
"Dreamcatcher" Nitrous Oxide / "Mirage" Armin van Buuren
7. Najlepsza Kompilacja
-
8. Najlepszy Track
Juventa - For That Special Girl
9. Najlepsza Audycja
Trance Around The World
10. Najlepszy Event/Impreza
ASOT 450 / TATW
11. Odkrycie Roku
Juventa
12. Rozczarowanie roku
"Do You Dream?" Markus Schulz
_________________
YouTube Channel: B4r7a5
 
 
 
 
Kanar 
old trance digger



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył 3120 dni temu
Posty: 2307
Skąd: Boży Dar
Wysłany: 21-12-2010, 00:48  


1. Najlepszy DJ
Dj Eco
2. Najlepszy Producent
Thomas Bronzwear/Robert Nickson
3. Najlepszy Polski Producent
Nitrous Oxide
4. Najlepszy Remikser
Alex M.O.R.P.H
5. Najlepsza Wytwórnia
Armada/Enhanced
6. Najlepszy Album
Solarstone - Touchstone
7. Najlepsza Kompilacja
-
8. Najlepszy Track
Thomas Bronzwear - Still Water
9. Najlepsza Audycja
DJ Eco - The Sound Of You(th)
10. Najlepszy Event/Impreza
-
11. Odkrycie Roku
Dart Rayne
12. Rozczarowanie roku
Markus Schulz - Do You Dream?
 
 
 
 
buurendj 
Administrator



Zaproszone osoby: 7
Pomógł: 163 razy
Wiek: 28
Dołączył 3119 dni temu
Posty: 15096
Skąd: Łapy
Wysłany: 21-12-2010, 10:33  


1. Najlepszy DJ
Armin van Buuren
2. Najlepszy Producent
Mat Zo
3. Najlepszy Polski Producent
Nitrous Oxide
4. Najlepszy Remikser
Arty
5. Najlepsza Wytwórnia
Anjunabeats / Armada
6. Najlepszy Album
"Dreamcatcher" Nitrous Oxide / "Mirage" Armin van Buuren
7. Najlepsza Kompilacja
ASOT 2010
8. Najlepszy Track
Armin van Buuren - Orbion
9. Najlepsza Audycja
Trance Around The World
10. Najlepszy Event/Impreza
ASOT 450 / TATW #350
11. Odkrycie Roku
Phynn
12. Rozczarowanie roku
'Empire' Super8 & Tab
_________________
 
 
Profil Facebook
 
 
RaCmin 
Thomas Datt's Fan



Pomógł: 109 razy
Wiek: 26
Dołączył 2962 dni temu
Posty: 9157
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 21-12-2010, 12:43  


1. Najlepszy DJ
Armin van Buuren
2. Najlepszy Producent
Orjan Nilsen/Daniel Kandi
3. Najlepszy Polski Producent
Nitrous Oxide
4. Najlepszy Remikser
Arctic Moon
5. Najlepsza Wytwórnia
Enhanced/Armada
6. Najlepszy Album
Michael Cassette - Temporarity/Armin van Buuren - Mirage
7. Najlepsza Kompilacja
-
8. Najlepszy Track
Sebastian Brandt - 450/
9. Najlepsza Audycja
a State of Trance
10. Najlepszy Event/Impreza
a State of Trance 450
11. Odkrycie Roku
Juventa
12. Rozczarowanie roku
-
Ostatnio zmieniony przez RaCmin 22-12-2010, 00:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Profil Facebook
 
 
Kanes 
Administrator



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 22 razy
Dołączył 3120 dni temu
Posty: 8601
Skąd: WLKP
Wysłany: 21-12-2010, 13:44  


1. Najlepszy DJ
Above & Beyond
2. Najlepszy Producent
Orjan Nilsen
3. Najlepszy Polski Producent
Nitrous Oxide
4. Najlepszy Remikser
Alex M.O.R.P.H
5. Najlepsza Wytwórnia
Enhanced
6. Najlepszy Album
Leon Bolier - Phantasma
7. Najlepsza Kompilacja
Ferry Corsten - Once Upon A Night 2
8. Najlepszy Track
-
9. Najlepsza Audycja
Streamlined
10. Najlepszy Event/Impreza
-
11. Odkrycie Roku
Arty & Juventa
12. Rozczarowanie roku
Albumy od Super8 & Tab i Markusa Schulza
_________________
TOP Marzec 2015

* Airscape - Beautiful Tomorrow [High Contrast]
* Dimension - Origami [Flashover]
* Matt Holliday - New Leaf [GO On Air]
* Orkidea - Revolution Industrielle [Black Hole]
* Rex Mundi - Garden [Afterglow]
* Robert Nickson - Spiral 2015 [Who's Afraid Of 138?!]
* Silvermine - Flying (Solarstone Pure Mix) [Pure Trance]
* Will Atkinson - Numb The Pain [Subculture]
Ostatnio zmieniony przez Kanes 21-12-2010, 16:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Profil Facebook
 
 
FAZA001994 
TRANCE FANATIC



Dołączył 2730 dni temu
Posty: 586
Skąd: POLSKA
Wysłany: 21-12-2010, 15:38  


1. Najlepszy DJ
Armin van Buuren
2. Najlepszy Producent
Armin van Buuren
3. Najlepszy Polski Producent
Nitrous Oxide
4. Najlepszy Remikser
Arty
5. Najlepsza Wytwórnia
Anjunabeats / Armada
6. Najlepszy Album
"Dreamcatcher" Nitrous Oxide / "Mirage" Armin van Buuren
7. Najlepsza Kompilacja
ASOT 2010
8. Najlepszy Track
Onova-Achipelago
9. Najlepsza Audycja
A STATE OF TRANCE
10. Najlepszy Event/Impreza
ASOT 450 / TATW #350
11. Odkrycie Roku
Juventa
12. Rozczarowanie roku
'Empire' Super8 & Tab
_________________
Trance is not just music. This way of life, others, sensual look at the
world, the love of the deep sound of the excitation great excitement.
Trance is like an ocean of feelings, once you dive in it,
will make you and will accompany you for ever ...
 
 
 
 
Lathos 
L'pool fan



Zaproszone osoby: 3
Pomógł: 36 razy
Wiek: 23
Dołączył 2728 dni temu
Posty: 2436
Skąd: Koszalin
Wysłany: 21-12-2010, 15:49  


1. Najlepszy DJ
Markus Schulz
2. Najlepszy Producent
Orjan Nilsen
3. Najlepszy Polski Producent
Nitrous Oxide
4. Najlepszy Remikser
Arty
5. Najlepsza Wytwórnia
Armada , Redux Recordings
6. Najlepszy Album
Signum - For You
7. Najlepsza Kompilacja
10 Years Of Anjunabeats
8. Najlepszy Track
Juventa - Perfecta
9. Najlepsza Audycja
ASOT 485
10. Najlepszy Event/Impreza
-
11. Odkrycie Roku
Juventa
12. Rozczarowanie roku
-
 
 
Profil Facebook
 
 
Monic87 

Asot-Only

Pomogła: 13 razy
Wiek: 30
Dołączyła 2657 dni temu
Posty: 10096
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-12-2010, 18:03  


1. Najlepszy DJ
Armin van Buuren
2. Najlepszy Producent
Orjan Nilsen
3. Najlepszy Polski Producent
Nitrous Oxide
4. Najlepszy Remikser
DNS Project
5. Najlepsza Wytwórnia
Armada
6. Najlepszy Album
Leon Bolier - Phantasma
7. Najlepsza Kompilacja
-
8. Najlepszy Track
Daniel Kandi pres Timmus - Symphonica
9. Najlepsza Audycja
ASOT
10. Najlepszy Event/Impreza
ASOT 450
11. Odkrycie Roku
-
12. Rozczarowanie roku
Albumy: Gareth Emery - Northern Lights, Markus Schulz - Do You Dream?
 
 
 
 
krystianr 
Weteran
Classic Trance



Pomógł: 18 razy
Wiek: 24
Dołączył 2714 dni temu
Posty: 3692
Skąd: z domu
Wysłany: 21-12-2010, 18:26  


1. Najlepszy DJ
Kyau & Albert
2. Najlepszy Producent
Orjan Nilsen
3. Najlepszy Polski Producent
Nitrous Oxide
4. Najlepszy Remikser
Cosmic Gate
5. Najlepsza Wytwórnia
Armada
6. Najlepszy Album
Armin van Burren - Mirage / deadmau5 = 4*4=12
7. Najlepsza Kompilacja
-
8. Najlepszy Track
Armin Van Buuren Feat Cathy Burton - Rain (Cosmic Gate Remix)
9. Najlepsza Audycja
ASOT / Club life
10. Najlepszy Event/Impreza
ASOT 450
11. Odkrycie Roku
Juventa / phynn
12. Rozczarowanie roku
Markus Schulz - Do You Dream?
_________________
A State Of Trance 483 -> Najlepszy ASOT od 2010 roku :serce:

INSTAGRAM 
 
 
Profil Facebook
 
 
Sziszka 
H8R



Pomógł: 17 razy
Wiek: 28
Dołączył 3120 dni temu
Posty: 1307
Skąd: Maasbree
Wysłany: 21-12-2010, 18:51  


1. Najlepszy DJ
Markus Schulz
2. Najlepszy Producent
Amurai/Nuera
3. Najlepszy Polski Producent
-
4. Najlepszy Remikser
Andy Moor
5. Najlepsza Wytwórnia
Streamlined
6. Najlepszy Album
Leon Bolier - Phatasma
7. Najlepsza Kompilacja
-
8. Najlepszy Track
Masoud ft. Josie - Leave it all behind (Tritonal Air Up There mix)
9. Najlepsza Audycja
Global DJ Broadcast
10. Najlepszy Event/Impreza
ASOT 450
11. Odkrycie Roku
Dart Rayne
12. Rozczarowanie roku
Armin van Buuren - Full focus
_________________
"Love each other
Hold each other
You never know when it's over"
 
 
 
 
Bartas 
Addicted To Trance



Pomógł: 7 razy
Wiek: 27
Dołączył 2887 dni temu
Posty: 856
Skąd: P-ń
Wysłany: 21-12-2010, 18:56  


eQus napisał/a:

7. Najlepsza Kompilacja
10 Years Of Anjunabeats

TO wyjdzie dopiero w 2010.
_________________
YouTube Channel: B4r7a5
 
 
 
 
Warrior 



Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył 2895 dni temu
Posty: 1590
Skąd: Tarn.Góry/Cz-Dz
Wysłany: 21-12-2010, 18:56  


1. Najlepszy DJ
Armin van Buuren (energia i radość z grania podczas występów wycieka z tego człowieka i udziela się innym dookoła)
2. Najlepszy Producent
- (nie ogarniam kto jest producentem a kto nie, przyznaję się bez bicia)
3. Najlepszy Polski Producent
nie wiem czy dobrze myślę (mając w świadomości powyższą uwagę) ale stawiałbym na Arctic Moona za całokształt wkładu w światową scenę muzyczną
4. Najlepszy Remikser
Markus Schulz (za genialne mashupy Globala i Cytadeli od Emeryta - wg mnie tak miały brzmieć od samego początku)
5. Najlepsza Wytwórnia
Armada
6. Najlepszy Album
mało ich znam ale z tych co znam to stawiam na Armin van Buuren - Mirage (tuż za nim Northern Lights Emeryta)
7. Najlepsza Kompilacja
A State of Trance 2009 Yearmix (wyszedł jako podsumownie roku 2009, ale zaliczam go na ten o ile mogę)
8. Najlepszy Track
Gareth Emery - Sanctuary (dub mix)
blisko za nim Dimension - Queensland (Arctic Moon Remix) wyżej wspomnianego Pana z PL (oraz reszta podana przeze mnie w temacie top20 Asota http://asot-only.pl/gloso...0-vt6994,30.htm )
9. Najlepsza Audycja
ASOT na równi z GDJB
10. Najlepszy Event/Impreza
Pleasure Island Festival Czechy (najznakomitsi [wg mnie.-przyp] w jednym miejscu)
11. Odkrycie Roku
-
12. Rozczarowanie roku
techniczne problemy ze streamem LIVE z przeróżnych imprez :(
_________________
życie bez roweru powoduje raka płuc i choroby serca
 
 
 
 
Cobretti 
Non Stop T.R.A.N.C.E



Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył 3036 dni temu
Posty: 758
Skąd: Poznań
Wysłany: 21-12-2010, 21:31  


1. Najlepszy DJ
Armin Van Buuren / Sean Tyas
2. Najlepszy Producent
Daniel Kandi
3. Najlepszy Polski Producent
Arctic Moon
4. Najlepszy Remikser
Aly & Fila
5. Najlepsza Wytwórnia
Enhanced / Armada
6. Najlepszy Album
Leon Bolier - Phantasma
7. Najlepsza Kompilacja
Trance World vol. 11
8. Najlepszy Track
Orjan Nilsen - So Long Radio (Aurosonic Overdrive mix) / Right Face - Morning Dew
9. Najlepsza Audycja
A State of Trance / Future Sound of Egypt
10. Najlepszy Event/Impreza
Transmission
11. Odkrycie Roku
Matias Faint
12. Rozczarowanie roku
-Album Mirage od AvB - spodziewałem się popowych kawałków ale niestety Armin pod tym wzgledem sie zagalopował serwując nam "eskowy" albumik.
-Dość mała ilość transowych imprez/eventów w naszym kraju.
_________________
Stop trying to change me, I am what I am ...

"Każdy, kto kocha muzykę trance wie, że jest ona czymś więcej jak tylko pasją czy podgatunkiem muzycznym. To styl życia wypełniony rytmem, melodią i emocjami. Spróbuj usunąć którykolwiek z tych pierwiastków a otrzymasz coś całkiem ... innego." - Solarstone
 
 
Profil Facebook
 
 
Crea
[Usunięty]

Wysłany: 21-12-2010, 21:45  


1. Najlepszy DJ
Armin van Buuren
2. Najlepszy Producent
Arty
3. Najlepszy Polski Producent
Artic Moon, Solar Energy
4. Najlepszy Remikser
Arty
5. Najlepsza Wytwórnia
-
6. Najlepszy Album
-
7. Najlepsza Kompilacja
-
8. Najlepszy Track
Solar Energy - Time Runs Too Fast
9. Najlepsza Audycja
-
10. Najlepszy Event/Impreza
-
11. Odkrycie Roku
Arty
12. Rozczarowanie roku
"Do You Dream?" Markus Schulz
 
Profil Facebook
 
 

Lock Temat zamknięty

Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group -
Template modified by Joy & han350.



Regulamin | Faq | Statystyki | AsotOnly - Facebook | Kontakt

Znajdziesz nas w Google+
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 13