Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsze kroki w nagrywaniu setów
Autor Wiadomość
Gabrielek 

Dołączył 2138 dni temu
Wysłany: 09-12-2013, 14:27  Pierwsze kroki w nagrywaniu setów

Cześć. Dziś piszę do was z dość częstym i popularnym pytaniem. Jak mogliście zapewne zauważyć chodzi o początki w nagrywaniu setów. Aktualnie jestem posiadaczem zestawu 2x Numark NDX200 oraz Numark iM1(poradzili mi że to najlepszy zestaw na początek). Jedyna chyba wada tego zestawu to brak BPM i wyświetlacza głośności na mikserze. I tu jest moje pytanie. Jaką najlepiej technikę przyjąć do przejść? Aktualnie robię to na słuch. Nie zawsze wychodzi ale jakieś efekty są. Próbowałem także nagrywać płyty z trackami o podobnych BPM aby nie mieć problemów z przejściami, lecz jest to czasochłonne. Chyba powiedziałem już wszystko, liczę na jakąkolwiek pomoc.

PS. Wiem że najlepiej by było abym kupił chociażby NDX400, lecz kiedy to kupowałem nie miałem dużego pojęcia na ten temat.

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 3025 dni temu
Wysłany: 09-12-2013, 15:42  

Jak napisales, najlepiej na sluch. Wyczucia w sluchu zaden soft/sprzet nie zastapie :ok: Po prostu cwicz, z czasem ejdzie w nawet
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu