Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinia o poprzedniku
Autor Wiadomość
mau5 
Weteran

Dołączył 2496 dni temu
Wysłany: 20-02-2012, 13:14  

MPC xD, Sympatyczny człowiek, dobrze mi się z nim pisze :) żadnych sprzeczek z nim nie ma. Przyjazny i zarazem utalentowany młodzieniec, tak bym to określił :D . Oby takich ludzi było jak najwięcej na tym forum, bo przez to buduje się wspaniałą przyjaźń. ;)

Dawid 
Ableton Live User

Dołączył 3068 dni temu
Wysłany: 20-02-2012, 13:48  

Strong, kolejny gówniarz na forum :hyhy: :wstyd:
Musi naprawdę dużo robić, skoro ma Premium Membera, a tych jest na forum niewielu :D
Powiedzmy, że niezbyt często jestem na Szałtboksie, więc mogłem nie rozmawiać dłużej z nim, ale widać, że porządny dzieciak :luka:
Mam nadzieję że kiedyś będę każdego znał na tym forum :D

Profil Facebook

Carl van Gander 
Administrator
Trance me

Zaproszone osoby: 3
Dołączył 3040 dni temu
Wysłany: 12-07-2012, 18:05  

Dawid, ostatnio mało przesiaduje na forum (tak mi się zdaje) zna się na sprzęcie i mógłbym powiedzieć żę jest pasjonatem nowości technicznych :D

Profil Facebook

lab303 
Weteran

Asot-Only

Dołączył 3064 dni temu
Wysłany: 12-07-2012, 19:18  

Karol (Carl Van Gander) - błąd w nazwie użytkownika, ale już wie, że 'van' pisze się z małej. :)

Zakochany w ostrych potrawach, od czasu do czasu coś produkuje, pisze wiersze, łapie burze, w każdą Środę i w każdą Niedzielę gra stare epizody audycji Armina (posiada ich całą kolekcję). :ok: Ogólnie, Karol jest spoko. :hi5:

Lathos 
L'pool fan

Dołączył 2676 dni temu
Wysłany: 13-07-2012, 10:18  

Łukaszu lab ;D Eventowiec , promujący ASOT-ONLY na koszulce na plaży :P TO pewnie sobie zaplusował u Wodza :D I lubi słuchać często Kai Tracid podrzucał linki na SB to się brało :hyhy:

Profil Facebook

pick 

Dołączył 2300 dni temu
Wysłany: 13-07-2012, 10:34  

Radek (eQus) - czyli inaczej "Leoś" :) - fanatyk Leona Boliera i jego StreamLined.
Lubi mocniejsze klimaty i dobre piwko :)
Można go posłuchać w audycjach Midnight Sessions

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 13-07-2012, 12:12  

Pick. Wiem, że ma na imię Igor i że ma ostatnio mało czasu dla forum :P W zasadzie nie rozmawiałam z nim (jeszcze) w sb chociażby. Kojarzę go ze zdjęcia z Full on Ferry :)

RaCmin 
Thomas Datt's Fan

Dołączył 2910 dni temu
Wysłany: 13-07-2012, 12:29  

adagio28, czyli po prostu Asia :) Jest z nami na forum od niedawna a już zdążyła zdobyć naszą sympatię, może dlatego, że jest taka aktywna ;) Jest otwarta i świetnie się z nią pisze na różne tematy. Jeśli chodzi o zainteresowanie do muzyki to nie ma swojego ulubionego dj'a, ale chętnie słucha np. Faraonów czy Armina.

Profil Facebook

Dawid 
Ableton Live User

Dołączył 3068 dni temu
Wysłany: 13-07-2012, 15:21  

Racmin, nasz moderator :D
W rozmowie niezwykle otwarty, dobrze się z nim dywaguje na Shoutboxie jak już się tam pojawię :)
Miło sie słucha jego setów, skillsy rosną!

Pozdrawiam :>

Profil Facebook

Maarnaa 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła 2238 dni temu
Wysłany: 24-10-2012, 21:08  

Dawid towarzyski forumowicz , dobre linki na FB wstawia :D zakochany po uszy :D tylko żeby częściej do Nas zaglądał :D

Profil Facebook

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 24-10-2012, 21:17  

Marta, sisunia moja! :aloha: Lubi zdobywać szczyty, bardzo charakterna kobitka, ale o naprawdę złotym sercu. Potrafi też nieźle dopiec, żeby nie było :P Ma wielki talent artystyczny (co widać na zdjęciach, które udostępniała). Mamy dosyć zbliżony gust muzyczny, nie tylko jeśli o 'elektronikę' chodzi. Kocha ją jakieś 90% męskiej części forum :hyhyhy: I bardzo lubi się z tą częścią forum drażnić ;P Polecam każdemu prywatną rozmowę z nią :ok:

Profil Facebook

Maarnaa 

Dołączyła 2238 dni temu
Wysłany: 24-10-2012, 21:24  

adagio28,

Asia najbliższa mi wśród damskiej społeczności forum osóbka. Bardzo ciepła i życzliwa, zdrowo szurnięta tak jak ja :hyhyhy: . W końcu co dwie wariatki to nie jedna :hyhyhy: Muzycznie odnajdujemy się idealnie :D Poza forum jak siostry rozumiemy się bez słów. Krótko mówiąc dla mnie siostra którą zawsze chciałam mieć :*

Profil Facebook

Kanar 
old trance digger

Dołączył 3068 dni temu
Wysłany: 24-10-2012, 21:49  

Maarnaa Wbrew pozorom i pseudonimom nie taka marna :hyhyhy: Bardzo żywa i sympatyczna dziewczyna, nie boi się prowokować chłopaków na SB :P
Póki co nie było mi dane spotkać osobiście, ale myślę, że zdanie o tej dziewczynie by się nie zmieniło wtedy ;d Fanka Blancos za co :padam: , miłośniczka militariów i sportów ekstremalnych - chyba :hmm: Ogólnie bardzo pozytywna osoba na forum, zawsze się robi przyjemniej jak Marta jest na pokładzie :D

Maarnaa 

Dołączyła 2238 dni temu
Wysłany: 24-10-2012, 22:12  

Kanar wcale nie od kontroli bilecików :hyhyhy: lubi bardzo naszego Pawełka :hyhy: Buurena xd jest pomocny, mądry. Mozna z nim naprawdę na każdy temat pogadać. I baaardzo ciężko pracuje, skoro ciągle jest na forum w pracy xD Ogółem jak każdy tutaj Asotowiec simpatico chłopaczyna i taki szowinistyczny dżentelmen ^^ :D :*

Profil Facebook

mau5 
Weteran

Dołączył 2496 dni temu
Wysłany: 24-10-2012, 22:17  

Maarnaa, Moja kochana siostrzyczka ! :aloha: :hyhy: Czasami lubię ją po wnerwiać, ale przecież od tego są bracia. :D Obiecała, że przyjdzie do Łodzi na moją 18, mam nadzieję, że słowa dotrzyma :luka: NO I OGÓLNIE JEST PO PROSTU ZAJEBIASZCZA ! :D Pysiaczek :hyhy: :*

Odpowiedz do tematu