Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
New Year's Eve Special 2014
Autor Wiadomość
Kanes 
Administrator

Zaproszone osoby: 3
Dołączył 2861 dni temu
Wysłany: 10-08-2013, 00:30  New Year's Eve Special 2014

Jest nam niezmiernie miło przekazać Wam oficjalną zapowiedź naszego kolejnego eventu, którym jest New Years Eve Special. Na tym wyjątkowym wydarzeniu spotkamy się już 31 grudnia 2013 roku. Publiczność zebraną w bydgoskiej Hali Łuczniczka pochłonie totalne sylwestrowe szaleństwo! Oprócz potężnej dawki muzyki serwowanej przez artystów światowego formatu, doświadczyć będzie można również przyprawiającego o gęsią skórkę, prawdziwie spektakularnego show audiowizualnego dozującego szeregu niezapomnianych wrażeń, przygotowanego przez naszych partnerów - firmy Visual Sensation, Djak oraz Clockwork!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Nazwa imprezy: New Years Eve Special 2014
Data: 31.12.2013
Miejsce: Hala Łuczniczka, Bydgoszcz
Start: 20:00
Cena biletu standard: 95 zł
Cena biletu VIP: 500 zł
www.electikproductions.com
Bilety: www.electik.roboticket.pl/nye

Profil Facebook

B. Rabbit 

Asot-Only

Dołączył 2829 dni temu
Wysłany: 10-08-2013, 10:10  

Już chyba całkowicie zrezygnowali z ILNY we Wrocławiu

Profil Facebook

matush77 

Zaproszone osoby: 1
Dołączył 2519 dni temu
Wysłany: 10-08-2013, 10:12  

Ooo, sylwester wraca do Wrocławia :jupi: Mam nadzieję, że line-up będzie miłym zaskoczeniem, bo bilety kupuję w ciemno :D

Profil Facebook

alexa 

Pomogła: 64 razy
Dołączyła 2127 dni temu
Wysłany: 10-08-2013, 10:21  

Mnie ten news szalenie cieszy z dwóch względów:
1. Mieszkam we Wro, będzie rzut beretem :aloha:
2. Organizator jest godny zaufania ;) Jest wielka szansa, że się odbędzie. Teraz pozostaje tylko czekać na LU, sprawdzamy z Matim bookingi artystów, a nuż może coś wiadomo :hyhy:

Warrior 

Dołączył 2636 dni temu
Wysłany: 10-08-2013, 11:57  

w zeszłym roku nic trensowego tam nie było (lineup). Czyli ILNY znowu na pewno nie w Stulatce. :(
Znowu się pi***olić do Poznania (czy tam gdzieś indziej) @ PKP.

Ostatnimi czasy obserwuję taką tendencję: organizatorzy bez podawania jakiegokolwiek nazwiska wypuszczają pulę biletów i liczą że mamy tak dobrze i przyjedziemy.
O ile w przypadku imprez typu SF, Mayday, GG ludzie, którzy jeżdżą rok w rok - i tak pojadą, o tyle nowych raczej nie skusi by jechali "w ciemno".

lab303 
Weteran

Asot-Only

Dołączył 2856 dni temu
Wysłany: 10-08-2013, 12:34  

Jak ja lubię narzekania, że daleko... Ja mam daleko do Wrocławia, lecz chętnie pojadę, jeśli będzie warto. :) Co więcej, dawno tam nie byłem - ostatni raz I Love New Year 2011/2012..

Póki co, nie myślę o tym.

Warrior 

Dołączył 2636 dni temu
Wysłany: 10-08-2013, 13:47  

Zacząłem narzekać na PKP odkąd moja stacja kolejowa, hucznie uważana za jedną z największych w europie została wyłączona z bezpośrednich połączeń do reszty kraju. Pogadamy jak stracisz zniżki studenckie i wyjeździe na jakikolwiek event - cena samego biletu na imprezę będzie odgrywała najmniejszy procent. Docenia się zniżki dopiero wtedy gdy się je utraci.

Nie mam jakoś mega upierdliwego dojazdu do Poznania, poza faktem że na stację muszę dojechać samochodem 25 kilometrów oraz w pociągu spędzić 4,5 godziny. Inni mają zdecydowanie gorzej.

alexa 

Pomogła: 64 razy
Dołączyła 2127 dni temu
Wysłany: 10-08-2013, 13:57  

Warrior - 10-08-2013, 11:57 napisał/a:
w zeszłym roku nic trensowego tam nie było (lineup). Czyli ILNY znowu na pewno nie w Stulatce. :(

Wiecie, jezeli ILNY się jedna odbędzie (póki co nie ma informacji na ten temat...) to oczywiście zdecydujemy się na tę opcję - jedziemy tam, gdzie ekipa Asot-Only, choćby to było na drugim końcu Polski :) Jednak biorąc pod uwagę, że w zeszłym roku ILNY był organizowany przez innych organizatorów, a szyld Electik dobrze przędzie, w tym roku ILNY moze się nie odbyć.. Poczekamy :)

matush77 

Zaproszone osoby: 1
Dołączył 2519 dni temu
Wysłany: 10-08-2013, 14:02  

Warrior - 10-08-2013, 11:57 napisał/a:

W zeszłym roku NYE zajmowali sie inni organizatorzy - Evento S.A. z Wrocławia. Tym razem organizacją zajmie się Electik Records, więc myślę że jednak z trance coś będzie. Jestem dobrej myśli ;)

p.s był jeden artysta tranceowy w zeszłym roku - Bryan Kearney :P

Profil Facebook

Maarnaa 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła 2030 dni temu
Wysłany: 10-08-2013, 14:07  

kusi kusi ja do Wrocławia też mam znacznie dalej niż do Poznania ale wszystko zależy od LU biletów w ciemno na razie nie kupuje póki nie podadzą jakichś artystów :P ale pewnie będzie tak że gdzie pojedzie większość ekipy tam pewnie zjawimy się z Pawłem :D

Profil Facebook

lab303 
Weteran

Asot-Only

Dołączył 2856 dni temu
Wysłany: 10-08-2013, 14:15  

Warrior - 10-08-2013, 13:47 napisał/a:
Zacząłem narzekać na PKP odkąd moja stacja kolejowa, hucznie uważana za jedną z największych w europie została wyłączona z bezpośrednich połączeń do reszty kraju. Pogadamy jak stracisz zniżki studenckie i wyjeździe na jakikolwiek event - cena samego biletu na imprezę będzie odgrywała najmniejszy procent. Docenia się zniżki dopiero wtedy gdy się je utraci.

Nie mam jakoś mega upierdliwego dojazdu do Poznania, poza faktem że na stację muszę dojechać samochodem 25 kilometrów oraz w pociągu spędzić 4,5 godziny. Inni mają zdecydowanie gorzej.

Łukasz, nie wiem, skąd wysnułeś taki wniosek, że ja nie doceniam zniżek. Dobrze wiem, ze bilety normalnie to nie są już takie tanie. Zresztą, chodziło mi o kwestie dojazdu, a nie finansowe. :P

Hestin 
128bpm

Dołączył 1602 dni temu
Wysłany: 11-08-2013, 00:19  

Mnie raczej tam nie będzie. :) Inaczej spędzam imieninki ;P
Mój Soundcloud.
Nut Free Podcast hosted by Hestin - Every FRIDAY , 20:00 CET on http://www.trancefamilybelgium.be/tfb-radio

Profil Facebook

Maarnaa 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła 2030 dni temu
Wysłany: 11-08-2013, 15:08  

swoją drogą zastanawia mnie LU ale wszystko się okaże chociaż tak teraz doszłam do wniosku że nie wiem jak będzie wyglądać mój sylwester w tym roku w każdym bądź razie się zobaczy:)

Profil Facebook

Monic87 

Asot-Only

Pomogła: 13 razy
Dołączyła 2398 dni temu
Wysłany: 14-08-2013, 10:43  

Fajnie, że coś planują zorganizować, zawsze to jakaś opcja jeśli uda mi się w tym roku w ogóle gdzieś pojechać :P

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 14-08-2013, 14:33  

Czekam na więcej info, bo mam(y) zamiar spędzić tego sylwestra z Wami... Ale biletów w ciemno kupować nie zamierzam :)

Odpowiedz do tematu