Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Miejsce, kraj ktory chcielibyscie kiedyś zwiedzić?
Autor Wiadomość
Shon 

Asot-Only

Dołączył 2872 dni temu
Wysłany: 10-09-2010, 22:40  Miejsce, kraj ktory chcielibyscie kiedyś zwiedzić?

Osobiście marzy mi się wycieczka do Japonii i Nowej Zelandii :)

Jeśli chodzi o miasto to Dubaj - najdroższe miasto świata i Nowy Jork.

Jichynn 
Walet Trefl

Dołączył 3032 dni temu
Wysłany: 10-09-2010, 23:28  

Kaliningrad, Ryga, St. Petersburg, Helsinki, Sztokholm, Bornholm i z powrotem do domu

Martins
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2010, 10:47  

Ibiza :D

Lio 

Dołączył 2614 dni temu
Wysłany: 11-09-2010, 11:12  

Miami, cała Japonia

Kanar 
old trance digger

Dołączył 3065 dni temu
Wysłany: 11-09-2010, 12:15  

Wyspa Bora Bora (czarny piasek :D ), góry Kaledońskie (Szkocja , Walia), parę miejsc w Amazoni, Praga, WIedeń i St. Petersburg jak Jichyn

han350 
Abducted by Design

Dołączył 3038 dni temu
Wysłany: 12-09-2010, 11:42  

Tokio i Nowy Jork chyba tak najbardziej... Miami, San Francisco, Paryż :) Jednym słowem wielkie metropolie i po Ameryce podroż

Profil Facebook

soczek 

Asot-Only

Dołączył 2881 dni temu
Wysłany: 12-09-2010, 11:52  

Egipt, Ibiza - Ibiza pewnie za rok ;)

4yl@ 

Dołączyła 2608 dni temu
Wysłany: 13-09-2010, 12:37  

Ja bym chciała pojechać oczywiście na Ibizę i zabalować w tych klubach Pacha, Amnesia.... :D
Gdybym chciała coś zwiedzić to pewnie byłby to Rzym, wieczne miasto, piękne zabytki, ciekawe miejsca, taka kolebka kultury eurpoejskiej.... ^^
No i taka wycieczka po Stanach, tzn o co mi chodzi, tak przejechać Stany wszerz na przykład... Dla samej jazdy tak jak w filmach, jazda przez pustynie, spanie po motelach z wibrującymi łóżkami (hehe jaki wynalazek, z filmów) tak jeeeechac i jeeechać...
Marzenia ^^

Profil Facebook

han350 
Abducted by Design

Dołączył 3038 dni temu
Wysłany: 13-09-2010, 13:58  

4yl@ napisał/a:
No i taka wycieczka po Stanach, tzn o co mi chodzi, tak przejechać Stany wszerz na przykład... Dla samej jazdy tak jak w filmach, jazda przez pustynie, spanie po motelach z wibrującymi łóżkami (hehe jaki wynalazek, z filmów) tak jeeeechac i jeeechać...
Marzenia ^^

to możemy jechać razem :D tez o tym myślałem... samochodzik... i jechać...

Profil Facebook

Warrior 

Dołączył 2840 dni temu
Wysłany: 13-09-2010, 15:29  

taaaak, samochodzik, powiedz lepiej że tobie bardziej zależy na wibrujących łóżkach :P

Jak kraj to chciałbym zwiedzić w szerz i poprzek Kanadę i Australię oraz jakikolwiek kurort wypoczynkowo-hotelowy ala Korsyka/Wyspy kanaryjskie, ale jeden zasadniczy warunek: do swojego domku musieć dopływać motorówką/łodzią/jachtem.

Konkretne miejsca to: Czarnobyl (!), klimatycznie (klimat 2 WŚ) odtworzone plaże Normandii, Wilczy Szaniec Hitlera, muzeum czołgów w Kubince pod Moskwą, Alcatraz, obaczyć start promu kosmicznego na żywo, wycieczka po największej na świecie stacji wiertniczej (lub jakiejkolwiek olbrzymiej konstrukcji morskiej), przebywać na tankowcu podczas sztormu. Jakiś okręt podwodny atomowy zwiedzić... i kilka pomniejszych, których w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć.
Ostatnio zmieniony przez Warrior 13-09-2010, 19:15, w całości zmieniany 1 raz  

han350 
Abducted by Design

Dołączył 3038 dni temu
Wysłany: 13-09-2010, 17:34  

Warrior napisał/a:
taaaak, samochodzik, powiedz lepiej że tobie bardziej zależy na wibrujących łóżkach :P

ty .... noo :P

hmm alcatraz o ciekawe... Ja chodziłem po bunkrach i tunelach powojennych... masakra^^ główne szyby wielkie^^ samochodem spokojnie śmigasz na tym kilkumetrowym odcinku. Jakby tam było wszędzie światło, trochę więcej ludu i ogrzewanie to nawet by można mieszkać ciekawie xP A tak na boku w takich wycieczkach lepiej trzymać się grupy... Idac w całkowicie ciemnym korytarzu kiedy masz świadomość ze ciągną się kilometrami jest przes** jednym słowem... idąc słyszysz echo swoich kroków... zaczyna się robić nieciekawie.. boisz sie wiec zaczynasz biec, osoba za tobą (czyli echo samego ciebie) zaczyna automatycznie biec za tobą... Po takiej wycieczce z koszulki pewnie by spływał pot... a przejście przez las w nocy nie byłoby żadna atrakcja :P

Profil Facebook

4yl@ 

Dołączyła 2608 dni temu
Wysłany: 14-09-2010, 21:19  

han350 napisał/a:
Warrior napisał/a:

ty .... noo :P

Chłopacy, tu nie chodzi o same wibrujące łóżka, tylko o podróż. Taka długą, jak we filmach amerykańskich, ja lubię takie "filmy drogi"... A łóżka to mi się skojarzyły bo w takich filmach to nocują w przydrożnych motelach i zazwyczaj śpią w takich wibrujących łóżkach... Czego to amerykańce nie wymyślą :D

Profil Facebook

Luccas 
Łukasz

Dołączył 2880 dni temu
Wysłany: 25-09-2010, 02:21  

Zawsze moim marzeniem była wycieczka na Jamajkę :D Do kraju w którym narodziła się legenda - Bob Marley ;)

Profil Facebook

Bartas 
Addicted To Trance

Dołączył 2831 dni temu
Wysłany: 25-09-2010, 15:06  

Jamajka fajny pomysł. Ale mi się marzy ogólnie wyjazd gdzieś, gdzie nikt nie będzie mnie męczył i będę mógł odpocząć sobie :)

Kanar 
old trance digger

Dołączył 3065 dni temu
Wysłany: 25-09-2010, 16:10  

dodam jeszcze, że chcialbym zwiedzić moskiewskie metro...ślicznie wygląda na obrazkach :P

Odpowiedz do tematu