Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Hazem Beltagui ekskluzywnie dla Asot-Only
Autor Wiadomość
Hestin 
128bpm

Dołączył 1598 dni temu
  Wysłany: 05-12-2013, 15:03  Hazem Beltagui ekskluzywnie dla Asot-Only

Wschodząca gwiazda, genialny producent, odkrycie 2013 roku, zarządca sublabelu Red Soho. Swoimi produkcjami zaskarbił sobie już wielu fanów, a i sporo wielkich nazwisk umieszcza go w swoich tracklistach.
'We Are' obecne na kompilacji Armina van Buurena 'A State Of Trance 2013', to tylko jeden z genialnych utworów Egipcjanina - nie sposób wymienić wszystkich bez wspomnienia o geniuszu jego wykonań. Specjalnie dla Asot-Only, w krótkim wywiadzie:

Hazem Beltagui

Pierwsze pytanie jest chyba całkiem oczywiste. Czemu właśnie gatunek Trance? Co lub kto jest Twoją największą inspiracją?
Trance przyszedł do mnie naturalną drogą, gdyż zawsze kochałem melodyjną i emocjonalną muzykę i zawsze dawała mi radość.
Dlatego Trance tak do mnie pasuje! A moją największą inspiracją jest z pewnością Nic Chagall jako producent i Armin van Buuren jako artysta ogólnie.

Jakie są Twoje trzy ulubione utwory z tego gatunku tego roku?
Armin van Buuren feat. Richard Bedford - Love Never Came
Driftmoon - Howl At The Moon (Solarstone Retouch)
Aly & Fila vs Fady & Mina - The Journey

Czego możemy się spodziewać po nadchodzącym albumie?
Możecie się spodziewać dużo melodyjnego Trance'u oraz progressive, a także kilka collabów z innymi producentami i wokalistami.

Jak uważasz, kto spośród polskich DJów i producentów zasługuje teraz na uwagę?
Podobają mi się prace Arisen Flame'a oraz Sebastian'a Weikum'a.

Jakie jest Twoje zdanie na temat dzisiejszej sceny Trance - czy ten gatunek wciąż zapewnia ten sam poziom co kiedyś?
Właściwie uważam, że teraźniejszy czas jest najlepszy dla gatunku, niemal każdego dnia dołącza do niego wielu świetnych producentów. Także dzisiejsza
technologia sprawiła, że producenci mogą w łatwiejszy sposób eksperymentować z nowymi dźwiękami i technikami tworzenia.

Jaki jest Twój wymarzony collab? Ty i ___ ?
Moim marzeniem byłoby z pewnością współpracować z Nic'iem Chagall'em.

Jaki jest Twój ulubiony wokalista/wokalistka?
Moim ulubionym wokalistą jest Richard Bedford, zaś wokalistką na pewno Susana.

Twój styl jest bardzo rozpoznawalny na scenie, a Twoje utwory były doceniane odkąd stworzyłeś swoją własną technikę tworzenia. Jak myślisz,
co jest źródłem Twojego sukcesu?

Myślę, że moja muzyka jest doceniania przez tak wielu słuchaczy oraz DJ'i przede wszystkim dlatego , że słyszą oni ile serca oraz emocji
wkładam w swoją twórczość.

Posiadasz wiele niewydanych utworów i previewów na swoim Soundcloudzie itd. Kiedy możemy się spodziewać jakichś wieści o tych utworach?
Zwykle umieszczam tylko wycinki moich prac, które są jeszcze w fazie tworzenia na moim soundcloudzie, tak aby moi fani mogli jak ma się dany projekt w moim studio.
Rzeczy, które wrzucam są tylko ułamkiem tego co właściwie tworzę, ale nie mogę umieszczać wszystkich odsłuchów.
Niektóre z tych projektów nigdy nie będą skończone, gdyż straciłem część prac razem ze swoim laptopem, a niektóre zostaną wydane w 2014 roku.

No i ostatnie pytanie, ode mnie: Jaka jest największa impreza, na której było dane Ci zagrać w Twoim odczuciu?
Jak na razie, najważniejszą imprezą w mojej karierze było FSOE 300 w Sharm ElSheikh, a także Earth 2 Heaven u boku Arisen Flame'a w Tunezji w sierpniu tego roku.

Wielkie dzięki, że postanowiłeś poświęcić nam chwilę czasu, by odpowiedzieć na zadane wyżej pytania. Mamy wielką nadzieję, aby w końcu zobaczyć Cię w Polsce!
To ja Wam dziękuję! Cieszy mnie wsparcie, które mi dajecie.

ENGLISH/ORYGINAŁ:
Cytat:
1. What made you choose such a genre? What or who is your biggest inspiration?

choosing trance came naturally to me,
as i've always enjoyed and loved melodic and emotional music,
so trance was the most suitable for me !! my biggest inspiration is definetly
Mr. Nic Chagall as a producer and Armin Van Buuren as an overall artist.

2. What are your 3 favourite Trance tracks of 2013?

Armin van Buuren feat. Richard Bedford - Love Never Came
Driftmoon - Howl At The Moon (Solarstone Retouch)
Aly & Fila vs Fady & Mina - The Journey

3. What can we expect from your upcoming album?

you can expect alot of melodic trance and prog trance !! with a bunch of collabs with other producers and vocalists

4. In your opinion : Who of the Polish Dj's and producers are worth an attention now?

i love the works of Arisen Flames and Sebastian Weikum

5. What do you think of today's Trance scene - does the genre provide the same quality as some time ago?

actually i think this time is the best for trance, alot of
quality producers are coming almost everyday and the technology has made it easier for producers to experiment with new sounds and techniques

6. What is a collaboration of your dreams? You and ___ ?

my dream collab would definetly be Nic Chagall

7. Who is your favourite singer?

my fav male singer is Richard Bedford and my fav Female singer is Susana for sure

8. Your style is very recognisable all over the scene .
Your tracks have been appreciated since you actually created your sound. How do you think , what's a source of your success?

i think my sound has been admired by so many people and djs simply bcuz they can hear that i m pouring my heart out into my works,
lots of emotions in my music.

9.You have many unreleased previews on your soundcloud etc. when can we expect some news about them?

i usually put some samples of work in progress projects on my soundcloud,
so that my fans and followers can see how the work is going in my studio the stuff i post are only a fraction of what i actually make,
but i cant post samples of everything.
some of these projects will never be finished cuz i lost a bunch of them with my old laptop and some will be released in 2014.

10. And the last one and my personal question: What is the most important gig of your life so far in your opinion?

so far the most important gig in my career has been the FSOE 300 in Sharm,
also the Earth 2 heaven gig i did along with Arisen Flame in Tunisia in august was extremely important

Wow, Hazem, you're great. Thank you very much for spending some time on our questions. We hope to see you in Poland some day

i owe you at least some time guys !! love the support you've been all giving me
Mój Soundcloud.
Nut Free Podcast hosted by Hestin - Every FRIDAY , 20:00 CET on http://www.trancefamilybelgium.be/tfb-radio

Profil Facebook

mau5 
Weteran

Dołączył 2283 dni temu
Wysłany: 05-12-2013, 15:11  

I jest moje pytanie ! :padam: Oczywiście za wywiad duży plus. Widać, że chłopak ma potencjał i chce być kimś. :)

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 05-12-2013, 16:01  

Pytanie od Asi na drugim miejscu, łiii :P Wydaje się być skromniutki. Warto wiedzieć o nim więcej, gdyż wyrasta nam na mocnego zawodnika w tym 'biznesie' :ok:

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 2814 dni temu
Wysłany: 06-12-2013, 11:00  

adagio28 napisał/a:
wyrasta nam na mocnego zawodnika w tym 'biznesie'

Oby tylko nie skonczyl jak wielu, ktorzy wyrastali na mocnych zawodnikow :ok:
Sam wywiad bardzo spoko ;)
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 06-12-2013, 17:26  

DeJoker - 06-12-2013, 11:00 napisał/a:
adagio28 napisał/a:
wyrasta nam na mocnego zawodnika w tym 'biznesie'

Oby tylko nie skonczyl jak wielu, ktorzy wyrastali na mocnych zawodnikow :ok:

Zgadzam się z Tobą :)

Profil Facebook

MarRey 
Weteran
Dark & Deep

Dołączył 1826 dni temu
Wysłany: 07-12-2013, 22:17  

Wszechstronny, potrafi stworzyć bardzo spokojne, prog-housowe kawałki jak i szybsze, Trancowe produkcje, zdecydowanie jedno z odkryć tego roku :)

Franek Kimono 
J'ai Envie de Toi

Dołączył 1709 dni temu
Wysłany: 09-12-2013, 18:44  

Jest i moje pytanie, ehhehehe.
Wywiad bardzo dobry :ok:
3. Andrew Rayel - Tacadum
4. David Gravell - Energy
5. Exis - Mantra
6. Heatbeat & Jordan Suckley - Brutal
7. Ben Gold - Pilot
8. Paul Oakenfold & Jordan Suckley - Amnesia
9. Zac Waters & Marcus Santoro - Space We Create
10. Hazem Beltagui & Julie Scott - When Nothing's True

TOP 30 OF 2016
TOP 30 OF 2015

Zielczan 

Dołączył 2289 dni temu
Wysłany: 09-12-2013, 19:13  

Nie czytałem, mam uwagę do czego innego.

Formatowanie tekstu - straszliwie nieprzyjazne dla oczu, ciężko się czyta, źle wygląda.

www.soundcloud.com/zielczan/pm005 - Moje TOP 10 roku 2011

Hestin 
128bpm

Dołączył 1598 dni temu
Wysłany: 10-12-2013, 00:12  

Zielczan - 09-12-2013, 19:13 napisał/a:

Formatowanie tekstu - straszliwie nieprzyjazne dla oczu, ciężko się czyta, źle wygląda.

Wymaga atencji i przemieszczania oczu - to wymusza czytanie z większą uwagą i wzmaga ciekawość tekstu, czytałem o tym w WebShows
Mój Soundcloud.
Nut Free Podcast hosted by Hestin - Every FRIDAY , 20:00 CET on http://www.trancefamilybelgium.be/tfb-radio

Profil Facebook

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 2814 dni temu
Wysłany: 10-12-2013, 11:29  

Zielczan, +1 :agree: Tez uwazam, ze wszystkie wysrodkowania w wywiadach, artykulach czy nawet tracklistach zle sie czyta.
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

Monic87 

Asot-Only

Pomogła: 13 razy
Dołączyła 2393 dni temu
Wysłany: 13-12-2013, 19:22  

Świetnie, że udało sie przeprowadzić z nim wywiad :) Dla mnie zdecydowanie odkrycie tego roku :)

gitek 

Asot-Only

Dołączył 2514 dni temu
Wysłany: 17-12-2013, 10:24  

niezły wywiad, dla mnie odkrycie i producent roku :P

mam nadzieję że nie zejdzie na złą drogę ;)

ulcia44 
FSOE <3

Dołączyła 1961 dni temu
Wysłany: 17-12-2013, 19:32  

Hestin - 10-12-2013, 00:12 napisał/a:
Zielczan - 09-12-2013, 19:13 napisał/a:

Wymaga atencji i przemieszczania oczu - to wymusza czytanie z większą uwagą i wzmaga ciekawość tekstu, czytałem o tym w WebShows

nie ma to jak cięta riposta, jednak w tym przypadku nie piszesz artykułu do gazety ktory ma przyciagnac publiczke, jesli ktos wchodzi w ten temat to z gory zakladamy ze juz jest zaciekawiony tematem :)

Maarnaa 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła 2026 dni temu
Wysłany: 18-12-2013, 19:47  

świetny wywiad, z niecierpliwością czekam na jego album :roll: dla mnie Hazem jest zdecydowanym odkryciem roku 2013 :)

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu