Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
J00F: 'Zacznijcie znów słuchać muzyki'
Autor Wiadomość
jagiellon 

Dołączył 2494 dni temu
Wysłany: 03-09-2011, 21:32  

Ja popieram zdanie Hajzera.

Profil Facebook

Kanar 
old trance digger

Dołączył 3069 dni temu
Wysłany: 03-09-2011, 23:01  

Szukanie nowych dzwięków jak widać jest bardzo zgubnym rozwiązaniem. Owszem jest czas na ewolucje, ale nie rewolucje. To co prezentuje większość ówczesnych artystów w moim odczuci woła o pomstę do nieba. Nie bede tu wymieniał konkretnych producentów, ale słuchając ASOTa nowszego czy Globala, albo radioshow innych znanych artystów odnoszę wrażenie, że aktualnie leci jakaś mieszanka kawałków ze sławnej kompilacji Future Trance i popowego błota z wokalami. Reasumując, trans jaki słuchamy teraz jest bardziej wyrazisty, nie ma tego za co pokochaliśmy go parę lat temu. Całe to iście razem z postępem doprowadziło do tego, że muzyka ta jest łatwiej dostępna, łatwiej przyswajalna dzięki "mocnym bitom", rzępoleniu melodii, że uszy bolą i tym się teraz ludzie jarają. Idzie taki trend i za parę lat mogę się załozyć, że mało kto wymieni kilka "klasyków", które grane są w tych "postępowych" czasach bo co łatwo przyszło to i łatwo pójdzie :)

Kendziooor 
Raczej nie hrabia :P

Dołączył 2510 dni temu
Wysłany: 03-09-2011, 23:46  

Dla mnie to jest to rozpaczliwa gatka producenta, o którym mało kto pamięta i mało kto mówi i nie są to dla mnie słowa wielkiej wagi - ba, po prostu się z nimi nie zgadzam i nie chce mi się po raz setny mówić o tym, czemu Trance dla mnie wciąz ma prawo nazywać się Trance. Fleming najwyraźniej nie pojmuje istnienia show-biznesu i jego wpływu na rynek muzyczny, zatrzymał się na wcześniejszych latach i żyje tamtym światem - ok, ale sugerowanie że aktualny Trance nie ma nic wspólnego z poszukiwaniem dźwięków czy ambitnością to słona przesada, albo po prostu kłamstwo - bo to dawne brzmienie gatunku było prymitywne, i za to w sumie było i jest uwielbiane.
http://asot-only.pl/kendz...8279.htm#144315 :)

Odpowiedz do tematu