Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Simon Patterson - listopad 2013
Autor Wiadomość
alexa 

Pomogła: 64 razy
Dołączyła 2214 dni temu
  Wysłany: 24-11-2013, 19:18  Simon Patterson - listopad 2013

Artysta Trance'owy, którego przedstawiać nie trzeba. Od lat jeden z czołowych producentów UK Trance, stawiający na mocniejsze, a w ostatnim czasie 'ciemniejsze' wcielenie muzyki elektroczniczej. Twórca takich hitów jak 'Us', 'Always' czy 'The One'.
Przed Wami, w krótkim wywiadzie specjalnie dla Asot-Only -
Simon Patterson

Hej Simon, jak się masz? Cieszymy się, że nadarzyła się okazja, by zadać Ci kilka pytań:)
Oto one:

1. Twoja ostatnia wizyta w Polsce miała miejsce na New Year’s Eve 2012/2013 w Poznaniu. Event w maju (przyp. red. Trance Spring @ Gdansk), podczas którego liczyliśmy na Twoją obecność został odwołany. Kiedy możemy spodziewać się Twojej następnej wizyty w Polsce?

Mam nadzieję, że już niebawem. Kilkakrotnie eventy były odwoływane, ale mam nadzieję, że odwiedzę Wasz kraj w najbliższej przyszłości.

2. Twoja żona jest Polką, nieprawdaż? Czy z tego powodu bywasz w Polsce częściej, niż nam się wydaje ;) ?

Kocham Polskę i Warszawę. Jeżdżę tam, gdy tylko mogę, jednak nie na tyle często, na ile bym chciał.

3. Czy znasz jakieś polskie słowa, może nawet umiesz trochę mówić polsku?

Znam kilka słów, jednak z jakiegoś powodu pamiętam tylko przekleństwa ! Co oczywiście nie jest mile widziane podczas rozmów rodzinnych!

4. Wracając na chwilę do tematu odwoływanych eventów … Ostatnimi czasy wiele zmieniło się w Polsce pod względem organizacji imprez – na gorsze. Wielkoformatowe imprezy trance’owe wymierają, jednak mniejsze edycje klubowe mają się całkiem dobrze w klubowych podziemiach (np. kolektyw Essential Vibes skupiający się na bardziej dynamicznych brzmieniach tech/psyt trance). Co sądzisz o tej zmianie?

Myślę, że można to zaobserwować wszędzie. Ze względu na to, że duże imprezy dominowały przez tak długi czas, sądzę, że scena muzyczna wróciła do klubów, aby tam się umacniać i zdobywać nowych fanów.

5. Czy myślałeś o tym, aby zorganizować w Polsce edycję klubową Open Up Night w ślad wydawnictwa Mental Asylum (Mental Asylum Night)?

Może pewnego dnia, jednak jeszcze się nad tym poważnie nie zastanawiałem.

6. Twój najnowszy album miał zostać wydany w kwietniu, jednak do tej pory tak się nie stało. Kiedy możemy się spodziewać Twojego krążka?

Nie zamierzam wydawać albumu. Zrobiłem za dużo singli, które wolę wydawać pojedynczo. Album? Kiedyś na pewno !

7. Czego możemy spodziewać się po albumie pod kątem muzycznym?

Różnorodności.

8. Którą ze swoich produkcji cenisz najbardziej i dlaczego?

Wszystkie. W każdy utwór wkładam bardzo dużo wysiłku. Jestem zadowolony ze wszystkich. Oczywiście ich jakość zawsze może być lepsza, ja jednak jestem zadowolony z wyników swojej pracy odkąd tylko zacząłem tworzyć.

9. Powiedz coś więcej o swojej audycji – Open Up. Jego zawartość muzyczna zdaje się zdecydowanie różnić od muzyki, którą tworzysz. Znajdziemy tam więcej undergroundowej, bardziej mrocznej muzyki klubowej. Masz nawet nieoficjalną ksywę ‘ Psymon’ ;)

Tworzę też wiele mrocznej muzyki. W moje audycji gram po prostu to, co lubię. Najlepsze utwory niekomercyjne.

10. Co lubisz w byciu Producentem/DJem, a czego nie?

Uwielbiam podróże i spotkania z fanami, nienawidzę dwulicowości i zazdrości, z którą się spotykam.

11. Jak wygląda Twój dzień na co dzień? Mam na myśli dzień bez eventu, wystąpień publicznych itp.?

Wstaję wcześnie rano, słucham muzyki, spędzam kilka godzin w studio, jem i śpię. Każdy dzień wygląda tak samo :)

12. Co lubisz robić w swoim wolnym czasie prócz tworzenia muzyki?

Lubię leżeć w łóżku oglądać reality TV. Coś w stylu Jersey show. Lubię całą tą dramaturgię tego typu widowisk.

13. Psymon says…;)?

Dziękuję i do zobaczenia niedługo, Polsko !

Oryginał:

Cytat:
Hey Simon, how are you? It's very nice to have this opportunity to ask you a few questions :)

There they are:

1. You haven't been in Poland since New Year's Eve 2012/2013 in Poznań. The May event (Trance Spring @ Gdansk) when we hoped to see you was cancelled. When can we expect you in Poland?

I hope soon. A few times the event was cancelled but I hopefully in near future I will be back.

2. Your wife is Polish, isn't she ? Therefore, are you in Poland more often than we think you are ;) ?

I love Poland and I love Warsaw. I try and go when I can. Not as much as I'd like though.

3. Do you know any Polish words or maybe speak a little?

I know some words but for some reason I only remember the rude words! Which isn't good for family conversations!

4. Coming back to the topic of the cancelled events for a while... A lot has changed on the Polish event market - for worse. The big events in Poland are dying out but the smaller club editions are doing well in the underground (e.g the collective Essential Vibes - focusing on the driving tech/psytrance genre). What do you think about this shift?

I think it's happening everywhere. I think the scene has to go back to club land in order to grow and get new fans as the big shows have dominated for so long. I

5. Have you thought about organizing a club edition of Open Up Night in Poland, as it has been done in the case of Mental Asylum label (Mental Asylum Night)?

Maybe one day but no real
Plans.

6. Your new artist album was supposed to be out in April but it has not been released yet. When can we expect it?

There won't be an album. I have made too many singles that I would rather release as individuals. Album one day!

7. Musicwise, what can we expect from the album?

Variety

8. Which of your productions do you appreciate most and why?

All of them. So much effort goes into every track. I'm happy with all of them. Obviously production quality can always improve but I feel happy since day 1.

9. Tell us something about your radio show - Open Up. The musical content seems to be much different from what you produce. It's more about the underground, darker side of EDM. You even have the unofficial nickname ‘Psymon’ ;)

I produce lots of dark stuff too. I just play stuff I like on the show. The best of the underground.

10. What do you like and dislike about being a Producer/DJ?

Love travelling and meeting fans, hate the two faced jealousy that exists.

11. How does your everyday look like? I mean, a day without the event, a live performance etc.?

Up early, listen music, few hours studio, eat and sleep. Every day is same :)

12. What do you like doing in your free time apart from making music?

I love to lie in bed and watch reality tv. Jersey shore type stuff. I like all the drama these shows bring

13. Psymon says ... ;) ?

Thank you and see u soon Poland!!

zeneq 
Weteran
Trance MUSIC ! <3

Dołączył 2318 dni temu
Wysłany: 24-11-2013, 19:35  

Kapitalny wywiad , nie spodziewałem się , że będzie aż taki wylewny . Swoją drogą bardzo długie i konkretne wypowiedzi , otwarty człowiek . Miła osoba :)

Profil Facebook

Hestin 
128bpm

Dołączył 1690 dni temu
Wysłany: 24-11-2013, 22:09  

Konkret :) Przynajmniej nie poleciał w stylu tak/nie :hyhyhy:
Mój Soundcloud.
Nut Free Podcast hosted by Hestin - Every FRIDAY , 20:00 CET on http://www.trancefamilybelgium.be/tfb-radio

Profil Facebook

buurendj 
Administrator

Zaproszone osoby: 7
Dołączył 2947 dni temu
Wysłany: 25-11-2013, 01:52  

Zby wylewny to on nie jest : ) Dzieki Ola za wywiad : )

Profil Facebook

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 25-11-2013, 10:27  

Jersey Shore :facepalm: No tak, zapomniałam, że wraz z żoną bardzo się tym 'programem' fascynują, heh. No cóż. Grunt, że raczył w dobie swojego ostatniego olewania fanów odpisać cokolwiek. Dzięki Oleńko po raz kolejny za trud Twojej pracy :*

Profil Facebook

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 2036 dni temu
Wysłany: 25-11-2013, 10:40  

Ola, jeszcze raz dziękujemy za trud i pracę, aby ten wywiad doszedł do skutku! Simon to jeden z najciekawszych producentów na scenie trance, szkoda, że bardziej nie rozwinął swoich wypowiedzi, a tak zwięźle odpowiadał.

Profil Facebook

gitek 

Asot-Only

Dołączył 2607 dni temu
Wysłany: 25-11-2013, 11:06  

dosyć krótkie odpowiedzi, ale za to sensowne :D

MarRey 
Weteran
Dark & Deep

Dołączył 1918 dni temu
Wysłany: 25-11-2013, 17:07  

Nie wiedziałem, że ma żonę Polkę :D Kiedyś na ASOT 450, wiem że Sean Tyas gadał, że Simon to ze 3,4 razy w tygodniu na siłownię chodzi :P Teraz trochę masę ma większą :D Thx za wywiad :)

Maarnaa 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła 2118 dni temu
Wysłany: 25-11-2013, 17:36  

ciekawy wywiad spodziewałam się jednak jego bardziej rozbudowanych wypowiedzi, aczkolwiek szkoda że nie wyda krążka :( , dziękujemy Olu za wywiad :*

Profil Facebook

alexa 

Pomogła: 64 razy
Dołączyła 2214 dni temu
Wysłany: 26-11-2013, 18:36  

Osobiście też nieco się zawiodłam po otrzymaniu odpowiedzi zwrotnej.
Naprawdę liczyłam, że bardziej rozwinie myśli... Ale cóż.. Ważne, że jest :)

FireIsland 
C'mon

Dołączył 1933 dni temu
Wysłany: 26-11-2013, 19:57  

Dzięki za ciekawy wywiadzik i przybliżenie sylwetki tego producenta :thx:

Sprzedam konsolę DJ: Numark NDX 800, Reloop RMX 20, Numark NDX 200. Info -> Priv.

RaCmin 
Thomas Datt's Fan

Dołączył 2790 dni temu
Wysłany: 26-11-2013, 20:01  

Dzięki Ola za wywiad :* Wiadomo, szkoda, że Simon nie był za bardzo wylewny, ale grunt, że wgl zgodził się na ten wywiad i udzielił skromnych odpowiedzi. Przykro słyszeć potwierdzenie, że albumu jak na razie nie będzie od niego :( Ale z drugiej strony jeśli ma wydawać takie choony jak 'Brush Strokes' to album jest nie potrzebny :)

Najlepsze trance'owe produkcje wydane w lutym 2017

Profil Facebook

trance_driver 

Dołączył 2281 dni temu
Wysłany: 26-11-2013, 22:44  

poza 7 pytaniem dlugie odpowiedzi :P

Monic87 

Asot-Only

Pomogła: 13 razy
Dołączyła 2486 dni temu
Wysłany: 28-11-2013, 22:05  

Dobrze, że w ogóle odpisał, nie wszyscy są tak mili :P
Odpowiedzi krótkie, ale konkretne. Co do albumu, to jest już od lat album widmo, więc pewnie można się było spodziewać, że tak to się skończy... Szkoda :(
Podziękowania dla Oli za pracę, którą w ten wywiad włożyła :)

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 2906 dni temu
Wysłany: 30-11-2013, 20:45  

Good job Alexandra :D Co z tego ze nie byl wylewny, jak to co chcieliscie, to sie dowiedzieliscie? :D
Przyjemnie sie czytalo :ok:
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu