Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Giuseppe Ottaviani - Alma
Autor Wiadomość
FraQu 

Dołączył 1534 dni temu
Wysłany: 13-09-2016, 15:46  

Phantom 
Weteran

Dołączył 1969 dni temu
Wysłany: 13-09-2016, 16:30  

Znakomicie zapowiada się ten album
Countdown chyba będzie najlepszym numerem z albumu
3.Paul Thomas & Alex Di Stefano - Shining (Anske Remix)
4.Adina Butar - Right In The Night
5.Arkham Knights - Awakening (Original Mix)

adamik55 

Dołączył 986 dni temu
Wysłany: 13-09-2016, 21:44  

Ja to mocno czekam na ten album :)
Krótki preview uświadomił mnie że warto czekać bo kilka nutek brzmi ciekawie. Szczególnie Miracle, Loneliest Night, Wait Till You Miss Me, Home i Slow eMotion 2.

Mam nadzieję że Ottaviani będzie miał na tyle rozumu że wyda więcej singli z tego albumu, szczególnie te w/w utwory. Włącznie z OnAir Mix.

szymek94 

Dołączył 1254 dni temu
Wysłany: 15-09-2016, 12:46  

Odsłuchałem preview albumu i szczerze ? Zapowiada się super. Kilka nutek wpadło mi w ucho że mam ochotę posłuchać w wersji Extended :) Czekam na 30.09 i na pełne single :music:

Profil Facebook

qlimax1982 

Dołączył 687 dni temu
Wysłany: 25-09-2016, 19:35  

oby album był lepszy niż "Magenta"...

Adriano77 

Dołączył 2762 dni temu

Wysłany: 29-09-2016, 14:23  

Tak na gorąco o @Alma: liczyłem na coś lepszego. Jest duże zróżnicowanie utworów pod względem gatunków. Są i szybsze kawałki, mocniejsze, lekkie, etc. To pokazuje że GO jest wszechstronnym artystą. Choć niektóre wokale mnie trochę denerwują, zwłaszcza te wyjce Lumierowe :D Z czasem, po kilku dokładniejszych odsłuchach może bardziej sie przekonam. Czuć tu komercje, nawet trochę za dużo.

qlimax1982 

Dołączył 687 dni temu
Wysłany: 01-10-2016, 13:00  

Właśnie jestem po odsłuchu płyty, fajne nagrania przeplatane są na albumie z tymi słabszymi, album przeciętny, są lepsze, które wcześniej wychodziły, ale warto mieć w swojej kolekcji.

LordOfTranz 

Dołączył 1173 dni temu
Wysłany: 01-10-2016, 15:17  

Strasznie kiepski ten album. Jak wcześniej GO miał wzwyżkę formy tak na albumie słychać jakby dopadł go jakiś kryzys. Żaden utwór mi nie podszedł.. słabo naprawdę słabo.

Franek Kimono 
J'ai Envie de Toi

Dołączył 1682 dni temu
Wysłany: 01-10-2016, 15:45  

Przesłuchałem po krótce, na tą chwilę moi faworyci to: Alma, Ozone, On The Way You Go, Brightheart i Burn Bright.
Może coś jeszcze dojdzie :D
3. Arctic Moon - Cyberpunk
4. Armin van Buuren - I Live For That Energy (ASOT 800 Anthem) (MaRLo Remix)
5. Markus Schulz feat. Brooke Tomlinson - In The Night (Eddie Bitar Remix)
6. Arty pres. Alpha 9 - The Night Is Ours
7. Max Graham & Estiva - Generation (Breakbeat Mix)
8. Protoculture - Pegasus (Vigel Remix)
9. Radion6 - Cycle Of Life
10. Heatbeat - Mechanizer

TOP 30 OF 2016
TOP 30 OF 2015

adamik55 

Dołączył 986 dni temu
Wysłany: 03-10-2016, 17:04  

Przesłuchałem ten album już ze trzy razy i teraz czas abym zrecenzował dla was utwory które zostały umieszczone w albumie i jak one wypadają w mojej ocenie.

1. Brightheart (And Christian Burns) - Ten utwór każdy zna. Miał okazję poznać wersję OnAir Mix podczas odsłuchu takich setów jak A State Of Trance 778, Future Sound Of Egypt 459, GO On Air 211 i 214 lub Pure Trance Radio 051, 052 lub 055. W mojej ocenie ten utwór promujący nowy album Włocha zarówno w wersji Extended jak i OnAir Mix nie wyszedł najlepiej, a to za sprawą wokalu który tutaj wcale nie pasuje. Mam wrażenie jakbym ja słuchał wyjca który wyje jak debil do mikrofonu a nie śpiewa. Moim zdaniem pan Burns miał lepsze popisy jako wokal w produkcjach takich jak In The Dark z Tiesto, This Light Between Us z AvB albo Power Of You i On The Wire z Allure itp. Tutaj angielski wokalista z Liverpoolu nie postarał się.

2. Ozone - Przyjemny lekki progres warty posłuchania. Miło się słucha. Eksperyment na Plus.

3. Firefly (With Kyler England) – Kyler England miałem okazję posłuchać w takich produkcjach jak Change Your Mind, My World czy też Flatline. O ile w tamtych produkcjach Kyler wypadała super tak i tutaj wypada super. Progres który jest rzadko spotykany u takich producentów jak GO, lekki, idealny w sam raz do wyciszenia się.

4. Loneliest Night (featuring Tricia McTeague) – Mieliście okazję posłuchać podczas ASOT 783. Ja też miałem okazję dlatego też powiem wam jak w mojej ocenie wypada ten utwór. Na początku miałem mieszane uczucia ponieważ wokalistka która śpiewa w tym utworze robi to znakomicie, ale cała melodia moim zdaniem jest zbyt wesoła. Może jak ukaże się wersja Extended lub OnAir to może będę miał pozytywne zdanie ? Kto wie…

5. On The Way You Go (featuring Tim Hilberts) – Kto słuchał Pure Trance 054 ? Jeśli ktoś słuchał to miał okazję posłuchać ten utwór który moim zdaniem wypada średnio. Melodia tak jak przy „Loneliest Night”, jest zbyt wesoła ale wokal to „totalna” porażka. Widać że to amerykański wokalista który moim zdaniem nie umie śpiewać a tylko wyć jak debil. Idealny kandydat do Radia Eski.

6. Alma – Tytułowa „Alma” która pojawiła się na ASOT 783. Jak sama nazwa mówi nie mamy tu do czynienia z polską siecią sklepów spożywczych, tylko z duszą która jest z nami jak np. ktoś nad nami czuwa. Całość wypada super. Czekam na przyspieszoną wersję pod tytułem OnAir Mix bo taki utwór zasługuje na przyspieszenie. PS: Oddałem głos na FF. ;)

7. Primavera – Cudowny chillout. Można się rozpłynąć ahhhh….

8. Miracle (with Paul van Dyk featuring Sue McLaren) - Mówi się że po znanych wykonawcach można oczekiwać więcej. Pamiętacie numery „La Dolce Vita” i „Far Away” ? W latach 2007-2008 myśląc o nich mogliśmy marzyć by dostać kawał świetnego upliftu od dwóch znanych wykonawcach. A pamiętacie numery „A Wonderful Day” i „In Your Arms” ? Każdy myślał że dostaniemy świetny uplift od nich. Niestety tak się nie stało. Czy dlatego że panowie mieli kryzys w produkcji ? Tego się nie dowiemy. Ale wróćmy do „Miracle” o którym teraz będę mówił. W mojej ocenie, utwór wypada dobrze ale…. Przy takim składzie trzeba odpowiedzieć kto za co odpowiada. I ja się pytam w której minucie pan Ottaviani odpowiada za swoją robotę, a w której pan Matthias Paul ? Wokal wypada dobrze do Sue zastrzeżeń nie mogę mieć. W latach 2007-08 nikt tym się nie interesował kto za co odpowiada. Ale teraz kiedy to znani producenci zdobywają większą sławę i robią coś wspólnego trzeba odpowiedzieć na pytanie kto za co odpowiada. Cóż… Nie dowiemy się ale miejmy nadzieję że jak powstanie singiel to może wyjdzie w kilku wersjach OnAir Mix, Club Mix itp.

9. Burn Bright (with Eric Lumiere) – Tego pana mógł posłuchać w 2013 roku każdy kto czekał na „Magentę” . W mojej ocenie utwór tak jak większość nutek z męskimi wokalami w dzisiejszych czasach wypadają dość średnio. Czy tylko dlatego że już nie umieją śpiewać ? Czy może nie mają ochoty ? Nie wiem. Melodia i wokal na minus.

10. Countdown – Bardzo ciekawy eksperyment od GO. Można cofnąć się w czasie kiedy dominowała taka muza. Może powstanie z tego singiel kto wie.

11. Aurora – Przyjemny pure z tego powstał. Szczerze powiedziawszy to już 10x tego słucham i nie mogę się oderwać. Utwór na plus.

12. Wait Till You Miss Me (feat. Sue McLaren) – Na początku powiem że jest zapowiedź singla który ma wyjść jeszcze w tym roku. Co do utworu miałem okazję posłuchać wcześniej a mianowicie na FSOE 463. Szczerze to powiem wam że ten utwór mnie bardzo zaskoczył. Break cudowny, wokal na plus, melodia też na plus. Nic tylko czekać na full wersję, można odpłynąć !

13. Slow eMotion – Ten utwór każdy zna. Miał okazję posłuchać w wakacje podczas ASOT 774. W mojej ocenie, utwór jest przekozacki ! Udany eksperyment Live 2.0 .

14. Slow eMotion 2 – O ile pierwsza wersja ma w sobie coś co przyciąga słuchacza i ma w sobie te ochy i achy to druga wersja też ma w sobie co pierwsza wersja ale już tak przekozacka nie jest . Myślałem że to będzie kontynuacja pierwszej wersji ale niestety myliłem się.

15. Home (with Jennifer Rene) – Ostatni utwór zamykający album Włocha. Cudny chillout, wokal poezja . Klimat idealnie pasujący do… zaciszu domowego i do relaksu. Czy szykuje nam się następca Lean On Me ? Tego nie wiem, ale miejmy nadzieję że niebawem usłyszymy szybszą wersję tego utworu.

Podsumowując: Trzeci album Włocha pt: „Alma” który miał na celu przekazać słuchaczowi swoją „duszę” okazał się być moim zdaniem średnim pomysłem. Jest kilka nutek które mają potencję by wyszła szybsza wersja i nie tylko jak i też są takie utwory które idealnie nie pasują do albumu bo psują klimat. Dla mnie kompletnym nie porozumieniem jest utwór pt: „Miracle” z PvD i Sue McLaren gdzie myśląc że po takich producentach możemy spodziewać się lepszego utworu otrzymujemy utwór który nic znakomitego nie wnosi. W ogóle nie wiem jaki artysta za co odpowiada w tym utworze. Nie porozumieniem dla mnie są również utwory z męskimi wokalami które miały dać „duszę” i mocnego kopa a okazały się być utworami idealnie pasujące do Radia Eski i 4Fun TV. Całość albumu oceniam na 7/10.

PS: Jest to moja pierwsza mini recenzja więc proszę o uszanowanie tego ;)

Odpowiedz do tematu