Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Galaxy S4 a Lollipop 5.0.1
Autor Wiadomość
adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 11-04-2015, 12:47  Galaxy S4 a Lollipop 5.0.1

Potrzebuję pomocy :( Wczoraj kupiłam Galaxy S4, był na nim system KitKat 4.4.2. Wszystko pięknie śmigało. Dzisiaj nastąpiła aktualizacja do Lollipop 5.0.1 i ostała się tragedia - telefon zwolnił, aplikacje ładują się dłużej, przy przechodzeniu z menu do ekranu startowego telefon zacina się. Stąd moje pytanie - czy jest jakaś możliwość powrotu do poprzedniej wersji systemu? ;(

szymek94 

Dołączył 1490 dni temu
Wysłany: 11-04-2015, 13:36  

Jedyna opcja jaka pozostaje to ustawienia fabryczne. Ja miałem podobny problem z androidem i problem się rozwiązał po sformatowaniu smarta przez ustawienia fabryczne.

Profil Facebook

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 11-04-2015, 14:20  

Pierwsze co zrobiłam przed pisaniem tego posta to powrót do ustawień fabrycznych, ale niestety nic to nie dało. Zostaje albo salon samsunga, albo czekanie na jakieś ulepszenia do tego żałosnego lizaka :/

Profil Facebook

Maarnaa 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła 2235 dni temu
Wysłany: 11-04-2015, 21:13  

Na początku może mulić , bynajmniej ja z początku na Nexusie 5 kiedy dostałam lizaka to też niektóre apki się wolno ładowały itd. dopiero po kompletnej aktualizacji wszystkich aplikacji itd wszystko zaczęło działać miodnie. Lizak śmiga jak ta lala :D

Profil Facebook

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 3024 dni temu
Wysłany: 11-04-2015, 21:15  

Jedynie odin i fabryczny obraz 4.4.2 jesli nie chcesz nabic licznika flashowan :P
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

szymek94 

Dołączył 1490 dni temu
Wysłany: 11-04-2015, 21:45  

adagio28 - 11-04-2015, 14:20 napisał/a:
Pierwsze co zrobiłam przed pisaniem tego posta to powrót do ustawień fabrycznych, ale niestety nic to nie dało. Zostaje albo salon samsunga, albo czekanie na jakieś ulepszenia do tego żałosnego lizaka :/

Pytanie - Czy telefon został kupiony w salonie operatora ? Jeśli tak to tam możesz zgłosić problem ze swoim smartfonem.
Ostatnio zmieniony przez szymek94 29-05-2015, 23:32, w całości zmieniany 1 raz  

Profil Facebook

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 11-04-2015, 21:55  

Marta, no właśnie chyba jutro dogłębniej posiedzę nad tymi aplikacjami, ewentualnie poczekam aż się smartfon 'dotrze' lub pojawi jakaś aktualizacja :) Jarek, niestety sama jestem całkiem tępa w tych sprawach. Niby coś dzisiaj czytałam na ten temat, ale to trochę skomplikowane :( Szymon, telefon kupiony w Media Markt, bez żadnej umowy z jakąkolwiek siecią.

Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi! :piwo:

Profil Facebook

szymek94 

Dołączył 1490 dni temu
Wysłany: 11-04-2015, 22:09  

adagio28 - 11-04-2015, 21:55 napisał/a:
Telefon kupiony w Media Markt, bez żadnej umowy z jakąkolwiek siecią.

To w takim razie możesz a raczej musisz oddać telefon do MM i zgłosić problem + o ile masz paragon i gwarancję w pudełku od telefonu, bo bez tego nic nie zrobią z twoim smartfonem.

Profil Facebook

Sziszka 
H8R

Dołączył 3066 dni temu
Wysłany: 11-04-2015, 22:11  

Downgrade tylko przez specjalny program odin. Do tego trzeba zrootować telefon :P Ja mam lizaczka w swojej Moto G i działa jak trzeba :) Zmień sobie launcher, bo Touchwiz jest pamięciożerny.

Odpowiedz do tematu