Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Future Sound Of Egypt 400: A New Age
Autor Wiadomość
kenvi 

Dołączył 1297 dni temu
Wysłany: 13-08-2015, 22:35  

Będę także i ja wraz z 3 kumplami :)

1. Hestin
2. Pawel
3. Franek Kimono
4. BOBS0N
5. Paweł
6. kenvi

01. Alex Rusin - Chasing The Sun
02. Craig Connelly feat. Renny Carroll - Elevate
03. Robert Nickson - Heliopause
04. Emod - Celestial Forces
05. Solarstone & Meredith Call - I Found You

rsx78re 

Asot-Only

Dołączył 743 dni temu
Wysłany: 14-08-2015, 00:54  

Będę na pewno

Profil Facebook

Adriano77 

Dołączył 2938 dni temu
Wysłany: 14-08-2015, 16:54  

7.Adriano77

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 2093 dni temu
Wysłany: 15-08-2015, 16:54  

Muzycznie znakomicie, ludzie dopisali swoją obecnością, super klimat. Niestety, do ideału sporo zabrakło z powodu kilku problemów technicznych i organizacyjnych.
Centrum Stocznia Gdańsk jest zlokalizowane w samym centrum Gdańska, więc logistycznie nie było problemów z dotarciem.
Oprawa wizualna sprawdziła się. Didżejka w specjalnej piramidzie, lasery umieszczone w trzech punktach, dodatkowe światła i lampy. Wszystko dobrze zsynchronizowane z muzyką przyniosło dobry efekt.
Muzyka ponad wszystko, więc kilka słów o niej. W mojej skromnej ocenie poszczególni dj'e zagrali tak o to:
1. Arisen Flame - 6/10 - Pierwszy występ, set otwarcia. Nasz rodak nie zawiódł i dobrze nakręcił publikę do zabawy.
2. Omar Sherif & Jonathan Carvajal - 6/10 - Panowie nie rozczarowali, zagrali mocno i szybko. Zasłużone gratulacje za debiut w Polsce.
3. Mohamed Ragab - 6/10 - Kolejny udany występ, dużo energii za deckami, dobra robota.
4. Matt Bukovski - 7/10 - Piotrek w swoim dobrym stylu, melodyjnie i upliftowo. Publiczność bawiła się znakomicie. Brawo!
5. ReOrder & Standerwick pres. Sky Patrol - 8/10 - Panowie doskonale się bawili, my również. Gdy pojawił zanik prądu nie stracili głowy i kontynuowali zabawę. Klasa sama w sobie.
6. Aly & Fila - 8/10 - Główny punkt wieczoru i niestety, kulminacja problemów z zanikami energii. Set był kilka razy niespodziewanie przerywany, ale pomimo nerwowych sytuacji, Fadi zawsze kontynuował swoje znakomite granie. Zrezygnowano z laserów i wizualizacji, ale muzyka była najważniejsza.
7. Sean Tyas - 8/10 - Na szczęście, kłopoty już nas opuściły i scena wyglądała jak należy. Sean spisał się bardzo dobrze i pozostawił po sobie pozytywne wrażenia.
8. Jordan Suckley - 8/10 - Mocny występ Brytyjczyka, kwintesencja klubowego grania.
9. Sneijder - 7/10 - Bez najmniejszego zarzutu, nie zawiodłem się, mimo już zmęczenia.
10. Will Rees - 7/10 - Kolejny debiut w naszym kraju, bardzo udany zarazem. Ostatni set tej nocy.

Minusy:
1. Brak sprawnej wentylacji. Już o godzinie 22 zrobiło się duszno, a później było tylko już gorzej. Po prostu lało się wiadrami z człowieka. Trudno mi powiedzieć, ile dokładnie osób brało udział we wczorajszej imprezie, ale hala i strefa piwna z ławkami była zapełniona w pełni. Ludzie przyjechali i nie zawiedli swoim udziałem. Było również ciepło, upalnie, ale to są tylko dodatkowe czynniki, które powinny zmusić organizatora do bardziej skutecznych działań i rozwiązań.
2. Kłopoty z prądem. To jest podstawowa kwestia, która w ogóle nie podlega dyskusji. Całe szczęście, że udało się kontynuować dalej imprezę, ponieważ sytuacja stawała się coraz poważniejsza. Duży zawód dla FSOE, samego Fadiego i oczywiście dla wszystkich klubowiczów.
3. Kwestia nagłośnienia. Moim zdaniem chyba przedobrzono z basem i innymi technikaliami, w efekcie czego było głośno, nie wszystko było wyraźnie słychać i w dodatku to wszystko męczyło. Kwestia sprzętu i być może kwestia samej akustyki hali.
4. Ceny. Otóż było calkiem drogo, burger za conajmniej 16 złotych, energetyk 10 zł, woda i słodkie napoje po 8 zł. Oczywiście było stoisko z eventowymi gadżetami jak maski, okulary, peruki, różne świecidełka, lecz ich cen nie znam. Pamiątkowa koszulka "400 A New Age" i trzypłytowa kompilacja po 75 zł. Cóż...
Płatności odbywały się za pomocą żetonów, które mają swoje ograniczenia i niepotrzebnie komplikują życie na imprezie.

Mam mieszane odczucia. Z jednej strony znakomite granie, klimat, zabawa, natomiast wymienione przeze minusy znacznie obniżają końcową ocenę - 6/10.

Profil Facebook

m.nova 
Weteran
A State Of Trance

Dołączył 1869 dni temu
Wysłany: 15-08-2015, 19:44  

Co do seta Arisena, mnie akurat pasuje, ale jak ktoś nie lubi setów Armina van Buurena, to byłby niezadowolony, bo w 80% to był set skopiowany :)
Reszta dla mnie petarda, mimo problemów technicznych, mogłem odpłynąć, wyszaleć się i delektować do woli muzyką w połączeniu z efektami świetlnymi :) BAJKA !

B0BS0N 

Dołączył 3004 dni temu
Wysłany: 16-08-2015, 10:45  

Arisen zagrał trochę bigroomowo na początku, ale na rozgrzewkę dobrze. Potem zaczął sypać samymi petardami i bawiłem się genialnie już od mniej więcej 20-25 minuty seta. Było energicznie, melodyjnie i na poziomie. 8/10 Nagłośnienie przy jego secie dawało radę doskonale, wtedy jeszcze wszystkie dźwięki były wyważone i nie było żadnych przesterów.
Omar Sherif & Jonathan Carvajal - po szaleństwie na secie Arisena musiałem chwilę odpocząć, wiec zaraz po hymnie imprezy poszedłem się napić tego "darmowego" piwa... Matko Boska co za szczochy. i to od razu chcieli nalać dwa na raz (WTF??) - wziąłem jedno, a to i tak o jedno za dużo... dramat.
Wróciłem pod scenę - panowie grali w kratkę, od melodyjnego upliftu, poprzez mocniejsze brzmienia, skończywszy na klasyku 10 in 01 w jakimś remixie. Ogólnie dało sie potańczyć, klimat też niezły, choć jeden z DJów wyglądał jakby trafił tam przez przypadek. Nawet nie potrafił klaskać do bitu :P Pojawiły się pierwsze "problemy" z nagłośnieniem, mianowicie ktoś za bardzo podkręcił volume i zrobiło się tak głośno, że ciężko było ustać ok. 5-10m pod sceną, przez co pojawiły się szumy i strasznie nieprzyjemne dla ucha przestery wysokich tonów.
Na szczęście na set Ragaba ktoś z obsługi wrócił po rozum do głowy i nieco przyciszył całość, przez co znowu dźwięk zyskał na jakości. Ragab, którego szczerze mówiąc nigdy nie słuchałem zagrał za***iście. Genialny kontakt z publiką, no i przede wszystkim świetna mieszanka tego "nowego", nieco elektronicznego trance'u oraz bardziej melodyjnych, ale równie energicznych utworów. Energia płynąca z DJki wprost mnie zniszczyła bo po tym secie byłem cały zlany potem, genialne granie na takie imprezy !!
Następnie wszedł Bukowski na secie którego dość dobrze się bawiłem - grał na przemian melodyjnie i techowo, jednak wkurzała mnie ilość przesłodzonych wokali. Do tego znów jakiś inteligent postanowił dobić uszy imprezowiczów i zrobić z nas benchmark głośników. Było coraz głośniej i jednocześnie coraz więcej "smaczków" z jakich znane są rozbudowane produkcje trance'owe uchodziło bokiem. Ogólnie mówiąc słychać było kick i main lead, ew. piszczące wokale. Realizator dźwięku się nie popisywał.
Potem, jak dla mnie było już tylko gorzej. Skypatrol grali bardzo słabo, mdło i bez wyrazu. Masa słodkich, gównianych wokali, słabe, oklepane melodie i prawie sama napier**lanka techliftingowa. Totalnie nie mój gust muzyczny, nie potrafię tego słuchać w domu, a co dopiero się przy tym bawić na imprezie. Do tego 20 stopień zasilania na scenie przez kilka minut... spojrzałem na LU i stwierdziłem, że się zwijam. Po A&F nie było dla mnie nic znośnego do zabawy, a Fadiego i tak słyszałem już 2 razy wcześniej, a biorąc pod uwagę ich obecny poziom produkcji (czyt. wszystko na jedno kopyto), nie miałem powodu by dalej się męczyć.

Co do miejscówki - byłem tam chyba 3 czy 4 raz i zawsze to samo - mega duszno i gorąco. Nawet zimą, podczas TATW było tam mega ciężko, choć wtedy przynajmniej muzyka była super. No i jak wspomnieli koledzy wyżej - w uj drogo, nawet jak na standardy eventowe. To już na SF jest taniej.

http://asot-only.pl/va-ye...son-vt14726.htm

Myspace:
www.myspace.com/bobsondj
Soundcloud:
www.soundcloud.com/bobsondj/

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 2093 dni temu
Wysłany: 16-08-2015, 13:35  

Ja bawiłem się znakomicie, pojawiłem się na imprezie równo z godziną 18, a pół godziny później za sprawą Arisen Flame'a rozpoczęło się muzyczne święto. Wszyscy zagrali bardzo dobrze i nikt nie zawiódł. Od strony muzycznej 10/10.

Profil Facebook

Adriano77 

Dołączył 2938 dni temu
Wysłany: 16-08-2015, 17:32  

O organizacyjnych rzeczach nie będę się rozwodził, bo powyżej został temat wyczerpany. Muzycznie bomba, właśnie dla takich chwil się jeździ na eventy, żeby przeżywać te kawałki na żywo. Emocje i uczucia towarzyszące nie do opisania. Dla mnie to było osobiste top 3 muzcyczne eventów (obok FSOE 350 i TranceFusion), na któych miałem okazję być. Fila- ogromny szacun dla niego za to, co robi. Armin przy nim się chowa. Szkoda trochę że nie pomyślano by ten event zrobić na polu. Na terenie Stoczni było tyle powierzchni, że chyba może by i Tomorrowland zmieścił (oczywiście żartuję :D ). Może za rok u nas FSOE 450? Albo w Czechach- chętnie bym pojechał :)

Set Aly&Fila w skrócie:
https://www.youtube.com/watch?v=QnB5luXsi48

kenvi 

Dołączył 1297 dni temu
Wysłany: 16-08-2015, 18:22  

Najpierw muzyka:
1. Arisen Flame - Spodziewałem się duże ilości mainstreamowego transu i bigroomu, nie przeliczyłem się, jak ktoś wyżej napisał, wzorowane na arminie... Ostatni track genialny, piraci z karaibów w interpretacji tiesta 4/10
2. Omar Sherif & Jonathan Carvajal - chłopaki polecieli od samego początku ostro, bez czajenia się, co miało swoje plusy i minusy, spędziłem na ich secie blisko pół godziny i uważam, że było dobrze... 6/10
3. Mohamed Ragab - jak tylko zacząl grać to zrobiło się na maska za głośno, przez co nie szło wytrzymać, potem wróciłem, grał dobrze i można było nieźle poskakać... 6,5/10
4. Matt Bukovski - Wystarczyła Confusia na dzień dobry i oszalałem, Piotrek zagrał rewelacyjnie, doczekałem się Simfonii na żywo, set oceniam na 8/10
5. SkyPatrol - Ogólnie duecik znakomicie nakręcał publikę, można było się nieźle wyszaleć, ale muza była cienka... Nadrabiałem sobie wrażenia widokiem jakby narąbanego ReOrdera :P 5/10
6. Aly & Fila - początek seta bawiłem się przednio... w zamian za kilkanaście minut straconych przez brak prądu wyszalałem się z tłumem... jak ju ż nie było problemów, to było jeszcze lepiej :) 8/10
7. Sean Tyas - po prostu magia!!! genialny set Tyasa, świetne kawałki, do Reach Out się wyskakałem 8,5/10
8, 9 i 10. Jordan Suckley, Sneider i Will Rees - zagrali bardzo podobnie, lecz także rewelacyjnie, każdy z nich otrzymuje 7/10

Współczuję tylko Fadiemu, któremu co chwila prąd wysiadał, żal mi go było, wielki szacunek za to, że nie stracił głowy!!

01. Alex Rusin - Chasing The Sun
02. Craig Connelly feat. Renny Carroll - Elevate
03. Robert Nickson - Heliopause
04. Emod - Celestial Forces
05. Solarstone & Meredith Call - I Found You

Franek Kimono 
J'ai Envie de Toi

Dołączył 1858 dni temu
Wysłany: 18-08-2015, 00:03  

Organizacyjnie - prąd nawalał na secie Fili z 5 razy, widać było że Fila jest zły, miejmy nadzieję że nie odbije się to na ew. wyborze Polski na FSOE450.
Co do setów - 2 sety nieupliftingowe troszkę mało, ale Arisen i Mohamed dali radę, B2B nie było złe, ale jak dla mnie rozwalili scenę Fila, Piotrek i Jordan.
3. Orjan Nilsen - Swoosh
4. Super8 & Tab - Quest
5. Matt Bukovski - Magnetia
6. Hardwell - We Are One (Instrumental)
7. Purple Haze - Contrast
8. Ben Gold x Omnia - The Gateway
9.
10.

TOP 30 OF 2016
TOP 30 OF 2015

Odpowiedz do tematu