Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Fame Music Festival
Autor Wiadomość
Kanes 
Administrator

Zaproszone osoby: 3
Dołączył 2861 dni temu
Wysłany: 04-02-2015, 20:41  Fame Music Festival

Famous Events Agency ma przyjemność zaprosić wszystkich zwolenników muzyki elektronicznej na pierwszy w historii Polski halowy festiwal muzyki elektronicznej Fame Music Festival. Dzięki temu wydarzeniu planujemy wypełnić lukę istniejącą w kalendarzu imprez klubowych w Polsce. Wierzymy, że Fame Music Festival będzie wspaniałym wydarzeniem dla wszystkich klubowiczów!

Festiwal odbędzie się 10-11 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu, znanej już, dzięki wspaniałym eventom, które odbyły się tam wcześniej, wszystkim klubowiczom w całej Polsce. Impreza odbywać się będzie cyklicznie w pierwszy weekend po Wielkanocy i będzie wydarzeniem, które każdego roku otworzy sezon festiwali klubowych w Polsce.

W ciągu dwóch dni trwania festiwalu będzie można posłuchać Djów zarówno zagranicznych, jak i polskich, i bawić się do niesamowitej muzy w wykonaniu licznych artystów reprezentujących różne gatunki muzyki elektronicznej. Oprócz wspaniałych dźwięków muzyki klubowej z profesjonalnym nagłośnieniem, będziecie mogli również podziwiać powalające efekty świetlne i laserowe oraz nacieszyć oczy dzięki hipnotyzującym tancerzom.

Już 5 lutego od godz.18-tej na FTB.pl rusza sprzedaż 1000 sztuk karnetów dwudniowych w super promocyjnej cenie 120 zł

Oraz :
Karnet jednodniowy - 99 zł.
Karnet do sterefy VIP dwudniowy - 700 zł
Karnet do sterefy VIP jednodniowy - 400 zł.

Po wyczerpaniu się puli promocyjnej ceny karnetów, uruchomimy drugi etap sprzedaży:

Karnet dwudniowy - 150 zł.
Karnet jednodniowy - 99 zł.

Informacje za: FTB.pl

Profil Facebook

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 04-02-2015, 20:59  

Czuję, że wyjdzie z tego Fake Music Festival :P Nie piszę się na to, za bardzo podejrzane jest to wszystko ;d Aczkolwiek pozostałych artystów jestem bardzo ciekawa :D

Profil Facebook

AreekPL 

Dołączył 1988 dni temu
Wysłany: 04-02-2015, 21:05  

Wierząc FTB.pl sam Tiesto za seta bierze min $350k. W życiu nie nazbierają tyle na evencie halowym, a są jeszcze inni artyści. (to n/t opisu na fb)
Też jestem ciekawy reszty artystów, pewnie niedługo ogłoszą.

gitek 

Asot-Only

Dołączył 2519 dni temu
Wysłany: 04-02-2015, 21:13  

wybrałbym się, ale pewno nic z tego nie będzie :P

FraQu 

Dołączył 1565 dni temu
Wysłany: 04-02-2015, 21:17  

Hahaha nie wiem co o tym myśleć :hyhyhy:

EDIT: Na pewno prawda, błędy ortograficzne organizatora na FB Hahahah

Franek Kimono 
J'ai Envie de Toi

Dołączył 1713 dni temu
Wysłany: 04-02-2015, 21:18  

5 lat po pamiętnym ASOT'cie w tym samym miejscu... Komorowski nie dotrwa do końca kadencji? :hyhyhy:
3. Andrew Rayel - Tacadum
4. David Gravell - Energy
5. Exis - Mantra
6. Heatbeat & Jordan Suckley - Brutal
7. Ben Gold - Pilot
8. Paul Oakenfold & Jordan Suckley - Amnesia
9. Zac Waters & Marcus Santoro - Space We Create
10. Hazem Beltagui & Julie Scott - When Nothing's True

TOP 30 OF 2016
TOP 30 OF 2015

m.nova 
Weteran
A State Of Trance

Dołączył 1724 dni temu
Wysłany: 04-02-2015, 21:31  

Ciężko cokolwiek tutaj pisać, ten rejon europy jest marny jeśli chodzi o organizację tego typu eventów z KONKRETNYMI gwiazdami.
Przebąkują, że Armin i Tiesto... Armin gra 11 w Buenos Aires. Nie poszedłby na taki układ dzień przed w drugim końcu globu grać, jak na drugi dzień prowadzi swoją audycję. Także tą ploteczkę można śmiało zlekceważyć. Czy będzie Tiesto czy nie, szczerze mówiąc lata mi to, dla mnie ten gość skończył się już... Jeśli dojdzie do tego eventu, to chyba najlepsza gwiazdą będzie ATB ;) . Swoją drogą niedawno grał na Mayday, bezsensu w tak krótki czasie ponownie zapraszać tą samą gwiazdę...

Wracając do Armina, jak ma zajrzeć, to lepiej na Sunrise, oczywiście to już jest w ogóle mało prawdopodobne.

FraQu 

Dołączył 1565 dni temu
Wysłany: 04-02-2015, 21:48  

m.nova - 04-02-2015, 21:31 napisał/a:

Wracając do Armina, jak ma zajrzeć, to lepiej na Sunrise, oczywiście to już jest w ogóle mało prawdopodobne.

Czemu bywał w poprzednich latach na Sunrise (oczywiście <2012) Coś mi się wydaje, że Armin zawita do Polski, w końcu nie było go już 2 lata, a zawsze raz na rok nas odwiedzał :)

Trance Logic 
Weteran

Dołączył 2568 dni temu
Wysłany: 04-02-2015, 22:40  

Fake Music Festival :D Znów trzeba będzie się rozliczać z pieniędzy za bilet w sądzie ;)

Joy 
Administrator

Dołączył 2861 dni temu
Wysłany: 05-02-2015, 03:56  

Ja bym nie skreślał z góry tej imprezy, szczególnie jeśli biorą się za nią osoby odpowiedzialne za nieistniejącą już agencję MSM Events (info wyczytane w komentarzach, nie miałem czasu zweryfikować). Pamiętajcie, że płacąc przez internet kartą płatniczą, w przypadku gdy usługa nie zostaje zrealizowana, otrzymujecie zwrot środków (tzw. chargeback, warto poczytać). Także ryzyko żadne :)
Jako że na polskim rynku eventowym nie dzieje się obecnie nic, kwestią czasu był fakt, że pojawi się ktoś, kto zechce wypełnić wolną lukę.

Profil Facebook

Warrior 

Dołączył 2636 dni temu
Wysłany: 05-02-2015, 08:30  

Skopiuję swój komentarz z ftb:
Na stronie hali stulecia nie ma w ich grafiku żadnej imprezy w tej dacie. ILNY, ASOT450 zawsze był obecny w ichniejszym grafiku. W tym newsie informacja jest podana że ma się to odbyć w Hali Stulecia i to przyjmuję za wiążące, żadne facebooki i informacje o Hali Arenie mnie nie interesują. Odwołane NYE Special też w dniu 24 października 2013 nie było obecne w grafiku imprez hali imprez (dla przypomnienia - pierwsze bilety sprzedawano od września, zmianę na łuczniczkę ogłoszono w listopadzie).
Nie jest moją intencją torpedowanie próby organizacji imprezy przez organizatorów (odstraszając od zakupu biletów), ale zbudujcie fundamenty by Wam zaufać.

W dniu startu sprzedaży biletów asot 450, ILNY w grafiku imprez Hali stulecia się znajdowały. Jest to jakaś podstawa, że umowy między organizatorem a osobami z hali stulecia zostały zawarte. NYE Special zdaje się że nigdy nie był wpisany w rozpiskę Hali S (jak wiemy dopiero później przeniesiono do Łuczniczki). Po prostu zalecam ostrożność. Nie powiem: impreza w piątą rocznice ASOTa450 kusi niesamowicie.

arnie3 

Asot-Only

Dołączył 1651 dni temu
Wysłany: 05-02-2015, 14:13  

Po mojemu impreza ma sporą szanse się odbyć, sądzę że może być tam trochę ciekawych artystów i ogólnie impreza może być całkiem niezła, ale nie wierzę w to że mają być Armin i Tiesto. To jest IMO zwykła plotka aby zwiększyć sprzedaż biletów i szum wokół imprezy co jak widać się udało.

Armin van Buuren - Birth Of An Angel (Original Mix)
Masters & Nickson feat. Justine Suissa - Out There (Daniel Kandi Remix)
Paul van Dyk - For An Angel 2009
Super8 & Tab - Irufushi
Arctic Moon - True Romance (Original Mix)

mq1 

Dołączył 2605 dni temu
Wysłany: 05-02-2015, 14:21  

Joy napisał/a:
Pamiętajcie, że płacąc przez internet kartą płatniczą, w przypadku gdy usługa nie zostaje zrealizowana, otrzymujecie zwrot środków (tzw. chargeback, warto poczytać).

Tylko chwilę trzeba poczekać, już na początku listopada zgłosiłem się o chargeback za bilet na Armin Only, na rozwiązanie sprawy czekam do dzisiaj ;)

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 1948 dni temu
Wysłany: 05-02-2015, 18:39  

Z jednej strony cieszę się, że pojawia się nowy pomysł na event, ale z doświadczenia podejdę do tego tematu z dużą rezerwą. Nie takie już imprezy kończyły się totalną klapą, więc również tutaj mam wiele obaw. Po pierwsze, kto jest organizatorem? Po drugie - kto wystąpi? .Atb zagra 11 kwietnia w Niemczech, więc może dzień wcześniej nie jest wykluczony u nas. A reszta gości? Sama strona festiwalu nie działa do chwili pisania tego postu, może chwilowy problem na starcie, a może...?
Poczekajmy.

Profil Facebook

B. Rabbit 

Asot-Only

Dołączył 2829 dni temu
Wysłany: 06-02-2015, 22:00  

Dołącza Chicane
Moguai

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu