Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Euforia presents Tranceformations
Autor Wiadomość
Pawel 
Paweł S.

Dołączył 1913 dni temu
Wysłany: 23-01-2016, 23:44  

Jadę! Liczę z sentymentu na Schulza (ASOT 450 dokładnie 5 lat temu w Stulatce), może nie zawiedzie słuchaczy. Jeśli się nie mylę, to będzie pierwsza duża wizyta Photographera w Polsce, więc jestem zainteresowany jego postawą. Sherry I Bukovski nie zawiodą, znam ich dobrze z imprez, więc spodziewam się tylko dobrych występów. I oczywiście ekipa od Euforii, jeśli zagrają tak jak zapowiadali w poznańskiej Arenie to będę przeszczęśliwy. Marka Sixmy już na wstępie nie chcę skreślać, ale wiem niemal w 100% czego się spodziewać.

Dzień wcześniej w piątek będzie before tej imprezy z Indecentem Noisem na czele, więc jeśli wszystko wypali to będę również na nim.

Profil Facebook

Qlki 

Asot-Only

Dołączył 388 dni temu
Wysłany: 31-01-2016, 21:33  

Ktoś chce ze mna zwiedzac Wroclaw przed impreza ?

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 1913 dni temu
Wysłany: 03-02-2016, 12:57  

Nie będę w piątek na before Tranceformations, ale sobota, na 100% obecny.
Więc kto będzie w sobotę z naszego forum?

1. Pawel
2.

Profil Facebook

RICO82 
Weteran

Asot-Only

Dołączył 1434 dni temu
Wysłany: 03-02-2016, 13:23  

Ja z kolega (nie z forum) jedziemy tylko na imprezę TF w sobotę..

1. Pawel
2. Rico82 + kolega ...

Joy 
Administrator

Dołączył 2826 dni temu
Wysłany: 05-02-2016, 19:59  

Spora szansa że się pojawię, ale nie dopisuję się na listę, bo to będzie spontaniczny wyjazd :)

Profil Facebook

B0BS0N 

Dołączył 2824 dni temu
Wysłany: 07-02-2016, 12:50  

I jak było? Eventy w PL jeszcze mają rację bytu?

http://asot-only.pl/va-ye...son-vt14726.htm

Myspace:
www.myspace.com/bobsondj
Soundcloud:
www.soundcloud.com/bobsondj/

+MattBukovski 

Asot-Only

Dołączył 1914 dni temu
Wysłany: 07-02-2016, 13:09  

Mają, oj mają...

Profil Facebook

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 1913 dni temu
Wysłany: 10-02-2016, 08:02  

Jedna z moich najbardziej udanych imprez, bez dwóch zdań! Wszyscy spisali się medal: organizatorzy, miejsce, publika i oczywiście "muzyczni szamani" ;) .
Na listopadowej Euforii mieliśmy bardziej mieszany line-up (70% trance, 30% house), ale Tranceformations postawiło w 100% na trance.
Organizacyjnie było naprawdę dobrze: sprawne wejście, szatnie i obsługa. Ceny niemal identyczne z tymi, co w Poznaniu, lecz wybór w gastro trochę skromniejszy. Wizualnie było bardziej dynamicznie w porównaniu do poznańskiej edycji, a od strony dźwiękowej również bez zarzutu. Jeśli muzyka nie "męczy", a po imprezie nie "dzwoni" w uszach to jest dobrze. Hala Stulecia znana jest dość powszechnie ze swojej akustyki, ale lepszej czy gorszej - chyba nie ma sensu rozważać. To dla klubowiczów w Polsce miejsce kultowe, niemal święte.
Muzycznie:
- Ekipa od Euforii stopniowo wkręcała ludzi do zabawy, sporo klasyków jak i również dobrze znanych aktualnych numerów.
- Mark Sixma - powitany owacyjnie spisał się na medal. Porwał ludzi swoją energią, czym samym przypominał obecnego Armina.
- Markus Schulz - jeden z ulubieńców publiczności w Polsce nie zawiódł. Był klimat, z którego jest doskonale znany (ASOT 450) :upup:
"Destiny", "Anahera"... :zakochani:
- Mark Sherry - bez zarzutu, dobrze cisnął oraz jak zawsze świetny kontakt z publiką. Nie zabrakło jego remiksu do "Sun In Your Eyes" <3 . Jak go nie lubić ?! :D
- Jordan Suckley - zastąpił Photograpera i spisał się rewelacyjnie. "Find A Way" uslyszeć na imprezie, cudo! Strzał w 10-tkę Euforii, jeden z występów imprezy.
- Matt Bukowski - bardzo dobrze się zaprezentował, bardzo melodyjnie, upliftowo. Szkoda, że zmęczenie już tak nie pozwalało się dobrze bawić, ale z trybun - super!
- Ontune - pięknie zakończył imprezę, tylko szkoda, że w połowie występu uciekałem już na pociąg...

Wielkie dzięki osobom z forum za obecność (Ola, Mati, Monika) ! Nieważne gdzie, ważne z kim! Było warto i do zobaczenia ponownie!

Profil Facebook

RICO82 
Weteran

Asot-Only

Dołączył 1434 dni temu
Wysłany: 10-02-2016, 10:32  

Relacja: TRANCEFORMATIONS 2016, [6.02.2016], Wrocław - Hala Stulecia.

Z góry przepraszam za ewentualne błędy językowe :D

1. Powiew przeszłości

Po niespełna sześciu latach po moim pierwszym evencie jakim był pamiętny ASOT450 miło było ponownie zobaczyć stulatkę, która międzyczasie doczekała się remontu...
W drodze do Wrocławia wracałem pamięcią do tego co się działo podczas celebracji 10 lat popularnej audycji "A State of Trance". Po przesunięciu terminu z uwagi na katastrofę lotniczą z Parą Prezydencką o dwa tygodnie zagrali: Armin van Buuren, Markus Schulz, Jorn van Deyhoven, Super8 & Tab, Andy Moor, Nitrous Oxide oraz za Cosmic Gate - Sebastian Brandt twórca ówczesnego hymnu.
Obecnie Armin świętuje już 15 lat swojej audycji nie mając raczej w planie odwiedzenia Polski w ramach tego tour...Ale doczekaliśmy się w końcu jakiegoś eventu a powrotem do przeszłości miał być set Markusa Schulza wypełniający Halę Stulecia we Wrocławiu....

2. Droga ku zabawie...

Korzystając z usług GTV Party Bus dość szybko i miło spędziłem dojazd w miejsce imprezy:). Na parkingu cel podróży był na wyciągnięcie reki.. Bez kurtki wyposażony w bilet wejście na teren imprezy było bardzo szybkie i bezproblemowe. Impreza dopiero się zaczynała w hali jednak już wylewały się pierwsze trancowe melodie...tak po to dziś przyjechałem!!!. Nie wiem jak później przy wejściach i szatniach czy robiły się jakieś ekstremalne kolejki czy problemy, ale chyba nie...

3. Zjadło by się coś.Nawadnianie też jest ważne

Jak zwykle przy tego typu imprezach nie zabrakło punktów gastronomicznych. Te ogólnodostępne oferowały piwo 3,5%, wode mineralna i różne napoje. Do dyspozycji był jeden punkt z jedzeniem. Menu takie sobie - karczek, kiełbasa, hotdog no i oczywiście klasyk - gatunku - zapiekanka :D . Grill pracował na pełnych obrotach, czego dowodem był wszechobecny "zapach" który można było wyczuć już u progu samej hali oczywiście nie mówiąc o kuluarach :) . Momentami drażniło a człowiek robił się znów głodny. I chyba jeden tego typu obiekt przy takiej frekwencji to za mało. No chyba, że organizator się nie spodziewał tylu klubowiczów :D . Na tym obszarze (kuluary) obowiązywała gotówka - co jest bardzo dobrym pomysłem. Żetony mają swoją zaletę..no ale nie trzeba stać za nimi w osobnych kasach i się martwić czy uda mi się wykorzystać do końca imprezy...
Dobrym pomysłem była strefa mini-vip. Tutaj obowiązywało coś w rodzaju karnetu i opłata żetonami. W sumie koszt 50 PLN (10 żetonów) wystarczył na całość imprezy (chyba dobrze zapamiętałem: piwo puszkowe - 2 żetony, drink z wódka - 2 żetony, drink z whiskey-3 żetony, napoje - 1 żeton). Do dyspozycji były stoliki gdzie można było sobie przy nich... postać. Niestety ich ilość była mała..Ludzie zaczynali rozsiadać się na schodach pomiędzy strefą a jej "oficjalnym" wejściem. Też skorzystałem z tej możliwości:)
Największa wpada przy tej imprezie - szybkie wyczerpanie się butelek z mała wodą mineralną...Oczywiście 1,5 litrowa była dostępna..ale skacz mając taką w kieszeni czy w rękach. Ktoś nie pomyślał :) Ceny normalne od momentu wejścia do końca imprezy (czyli 11 godzin) udałem niecałe 90 PLN na picie w różnej postaci oraz jedzenie :D .

4. Ależ kolorowo tu jest ale to nie wiosna

Lasery, scena i ogólnie oprawa wizualna - miało to być coś wielkiego wbijającego wzrok "słuchacza" :D ....a nie było. To znaczy ja osobiście nie przyjechałem tam dla tego typu efektów, bo one mają być tylko dodatkiem do muzyki, no ale już jeśli się coś takiego zapowiada...Całe laser show no nie wiem po co i co to miało być :D . Zaznaczam jednak, że wtedy byłem pod sceną a show może trzeba było oglądać z dalszej perspektywy....Scena i efekty specjalne to nic czego nie widziałem wcześniej - coś tam świeciło, coś tam migało na ekranach jakieś różne obiekty "latały". Przy secie Markusa dodatkowo teksty co niektórych traczków wokalnych. Dostał on też chyba najbardziej efektywne i różnorodne wizualizacje. Z drugiej strony przy dość niskiej cenie biletu czegóż więcej można było oczekiwać? Osobiście to co się działo jest da mnie wystarczające i było dobrym tłem dla muzyki :) .

5. Ahh ta koszmarna akustyka

Podobno (nie znam się) hala Stulecia nie należy do najprostszych by osiągnąć w niej odpowiedni poziom nagłośnienia. Trudna do opanowania jest akustyka. I chyba też coś kombinowanego tam było. Wydaje mi się, że troszkę spuścili z basu a przy Markusie coś namieszali. Zresztą podobnie było podczas ASOT450 gdy grał Armin oraz Markus..więc co headlinerzy mają jakieś fatum w tym obiekcie...???

6. Moje nogi - w to mi graj !! ! Czyli jak "Topacy" dali rady...

Ojjj nosiło na parkiecie... Dużo się działo ojj dużo..tak więc....

Mark Sixma - tak naprawdę to nawet nie miałem zamiaru iść na set tego dj-a..jakoś nie przekonuje mnie większość jego produkcji czy remiksów.
Aczkolwiek ostatnie jego dzieła są znośne..Z kredytem zaufania wszedłem na parkiet. Na początek "Panta Rhei" czyli kolaboracja z Arminem.
I co widać było kawałek jest bardzo popularny, w końcu sam AvB go ciągle grał/gra i umieścił na dwóch zeszłorocznych kompilacjach.
Dla mnie nie jest to wybitna produkcja,..taki średniak, jednak tłum klubowiczów jak "jeden mąż" bawił się w rytm muzyki więc i ja dołączyłem.
Poźniej można było posłuchać m.i n. "Stellar", "Restless Hearts "(z Emma Hewitt), "Adagio for Strings", "Expedition" z wokalem Sharon Den Adel, "Till The Sky Falls Down" Dasha Berlina w nienajgorszym remiksie Andreya Rayel. A na koniec "Sandstorm" od Darude :D .
Chyba pojawiło się również "Embargo" od Armina i Cosmic Gate:D. Dużo wogóle Armina w secje Sixmy było :D Spodziewałem się że będzie bigroomu sporo, fakt było ale mniej niż myślałem i wyszedł ten set bardzo dobrze:). Ps Faithless - We Come 1 2.0 (Armin Van Buuren remix) nieźle brzmi podczas takiej imprezy :D
"We come one, come one...come..one......tum, tum, tum ..." :D

Markus Schulz - headliner wydarzenia..było to widać na hali gdzie skumulowała się największa liczba bawiących podczas tej nocy. Dużo osób przyszło "tylko" dla niego. Zresztą po skończonym występie zrobiło się bardzo luźno :D . Jednak na secie Markusa nie mogło zabraknąć i mnie. Set zaczął genialnie: "Arkham Knights - Legacy" - cudeńko, potem "Andy Moor - Resurrection". W secie nie obyło się bez "Destiny". Niestety przegapiłem "Anahere" :( ..może będzie mi dane jeszcze przetestować kiedyś na żywo:D. Perełkami z pewnością były również "Nothing Without Me", "Take Me Away", hymn ostatniego TM - "The Creation", kawałek z Justine Suissa - "Perception" oraz na zakończenie "The New World". Markus zaprezentował kilka kawałków z nadchodzącego albumu. Niektóre robią wrażenie...Ciekaw jestem nowego materiału. DJ zagrał dobrego, poprawnego seta, ale mnie czegoś w nim brakowało. Tak jakby nie do końca wykorzystał niecałe dwie godziny jakie miał do dyspozycji na swój set.

Mark Sherry - żal mi było troszkę opuścić ten set. W planie miałem odpoczynek przed kolejnym DJ-em. To co udawało mi sie usłyszeć świadczyło o dobrym występie. Nie mogło zabraknąć Max Graham - The Evil ID (Mark Sherry Remix) swoje też robiło najnowsze dzieło od Willa Atkinsona - "Subconscious". Można było się dobrze wyskakać przy tym występie :) . Podczas występu DJ-a na parkiecie zrobiło się bardzo luźno. Chyba kazdy chciał odpocząć przed Photographerem....

Jordan Suckley - chyba na "ostsnią" chwilę Photographera zastąpił inny DJ. W sumie nic na ten temat dalej nie wiadomo co się stało..Nieważne... liczyłem jednak, że to właśnie set Photographera będzie podczas imprezy najlepszy a przynajmniej jeden z lepszych.."Zamiennik" jednak wykonał bardzo dobrą robotę !! !Suckley ładnie podróżował pomiędzy techem, psy i upliftingiem nie nużąć i nie dając odpocząć nogom...Kosa za kosą. Nawet nie wiem kiedy jego godzinny set minął...Tu nie było słabych produkcji :D . Mogliśmy usłyszeć między innymi: Markus Schulz feat. Vassy - Tomorrow Never Dies (Jordan Suckley remix); oraz najnowszy singiel Photographera - Atlas, Simon Patterson z Lucy Pullin (Now I Can Breathe Again). Dla mnie set wieczoru. Na hali znowu zrobiło się tłoczniej.

Matt Bukovski - a właściwie Piotr Bukowski. To jedna z naszych tranceowych gwiazd można powiedzieć już światowego formatu. Jego produkcje tudzież remixy pojawiały się w wielu audycjach m. in. A State of Trance Armina van Buurena. "Retrospection" znalazł swoje zaszczytne miejsce na "Uniwerslanej Religii". Tyle tytułem wstępu. Set Mata to dowód na to, że Polacy nie gęsi i swoje gwiazdy tranceowe maja. Set bardzo udany. Rozpoczęty hitem od ATB - Humanity, świetna Tesla potem najnowszy singiel Oaekenfolda - Blablabla !! . Swoje miejsce znalazł Cherry Blossom w remiksie Ben Golda. Kilka ciekawych pływaków też się znalazło. Bardzo dobry set z wieloma zaskoczeniami, który również bardzo szybko minął.

7. Nie znani nie znaczy gorsi..

Szczerze powiedziawszy nazwiska a raczej aliasy dj-i: onTune, DJ Kros, DJ Smart smart mi raczej nic nie mówiły. Bym spodziewałem się od nich raczej przeciętnych setów (tzw bardziej zapychaczy imprezy), Smart i Kros na początku - może tak idealnie na warm-up set?. Nic mylnego. Dj-e poszli ostro i grali już bardzo tranceowo. A takie kawałki jak Vini Vici - The Tribe (!) Photographer vs. Armin van Buuren feat. Susana - Airport Shivers (AVB Mashup) [DJ Kros] czy Beat Service - Cafe Del Mar, Svenson & Gielen - Twisted (Jorn van Deynhoven Remix) Delerium feat. Sarah McLachlan-Silence od DJ Smarta utwierdziły mnie w przekonaniu, że to nie warm-up set-y:D
On tune..No cóż najpierw dość spokojnie m .in z "Man of the Run" (!) a później już leciały kosy przez duże "K" i chyba już za mocno jak dla mnie. Albo już po prostu byłem zmęczony - była już prawie szósta i zbliżał się koniec imprezy.
Bardzo pozytywne zaskoczenie w przypadku tych DJi:)

7. Nadzieja

Na tegorocznym a tym samym pierwszym Tranceformations działo się dużo..Każdy z DJ-i zaprezentował swój charakterystyczny dla siebie styl grania. Przy każdym można było się wybawić. Tym bardziej, że każdy z nas przyjechał tam dla muzyki (no może znaczna część :D ). Podczas setów jakoś człowiek zapomniał o wszelkich niedociągnięciach..atmosfera, ludzie, muzyka ponownie zjednoczyła klubowiczów.
Czy warto narzekać? Po dłuższej posuszy w naszym kraju podjęta została próba zorganizowana stricte tranceowego eventu. Próba wydaje mi się zakończona pełnym sukcesem. Teraz została nam jedynie nadzieja, że organizatorzy pójdą za ciosem i za rok będzie można pobawić się na takiej imprezie i może w innym składzie ?? :) Impreza czytając komentarze się obroniła na oko przeszło 90% pozytywnych komentarzy to naprawdę sporo. Może zostanie zmazana skaza dotychczasowych niewypałów?. Na naszym rynku jest nisza i zapotrzebowanie na tę muzykę. Jak powiedział jeden z DJ "Polska potrzebowała takiej imprezy". Tak, właśnie potrzebowała i teraz aby organizator nie zmarnował szansy jaka przed nim stoi. Nic tylko życzyć powodzenia...!!!!

Warrior 

Dołączył 2601 dni temu
Wysłany: 10-02-2016, 17:48  

teraz już wiem co to znaczy czytać recenzję i wyczuwać w niej atmosferę imprezy. GENIALNA recenzja wydarzenia.

Tylko popraw początek bo ASOT 450 był na "almost" 10 years (a nie 11) of A State of Trance, oraz nie minęły 4 lata tylko blisko 6 (kwiecień 2010)

Tak na marginesie:
Tak mi się nasunęło, że kto wie, ale czy to nie ekipa od Euforii będzie odpowiedzialna za AO?
Bo to, że już "do tego dorośli" to wg mnie jest już spełnione.

RICO82 
Weteran

Asot-Only

Dołączył 1434 dni temu
Wysłany: 10-02-2016, 19:29  

Warrior - 10-02-2016, 17:48 napisał/a:
teraz już wiem co to znaczy czytać recenzję i wyczuwać w niej atmosferę imprezy. GENIALNA recenzja wydarzenia.

Tylko popraw początek bo ASOT 450 był na "almost" 10 years (a nie 11) of A State of Trance, oraz nie minęły 4 lata tylko blisko 6 (kwiecień 2010)

Tak na marginesie:
Tak mi się nasunęło, że kto wie, ale czy to nie ekipa od Euforii będzie odpowiedzialna za AO?
Bo to, że już "do tego dorośli" to wg mnie jest już spełnione.

Dzięki. Faktycznie mój błąd. Ależ ten czas leci :)

Co do Ekipy Euforii. Myślę, ze w przypadku Armina mogą liczyć na frekwencje praktycznie w ciemno. Więc to chyba jakoś ułatwi :)

B0BS0N 

Dołączył 2824 dni temu
Wysłany: 11-02-2016, 18:02  

@RICO82,
dzięki za recenzję, fajnie się czytało ;)
Do zobaczenia na AO !!

Myspace:
www.myspace.com/bobsondj
Soundcloud:

RICO82 
Weteran

Asot-Only

Dołączył 1434 dni temu
Wysłany: 11-02-2016, 19:19  

B0BS0N - 11-02-2016, 18:02 napisał/a:
@RICO82,
dzięki za recenzję, fajnie się czytało ;)
Do zobaczenia na AO !!

Dzięki :) .
Do zobaczenia na AO. Swoja drogą dłuży się oczekiwanie na oficjalne info :D

B0BS0N 

Dołączył 2824 dni temu
Wysłany: 12-02-2016, 10:54  

Myślę, że z oficjalnym info muszą się wstrzymać aż sam Armin to ogłosi, a ma to zrobić ponoć pod koniec lutego.

Myspace:
www.myspace.com/bobsondj
Soundcloud:

Odpowiedz do tematu