Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Euforia Festival 2016
Autor Wiadomość
karwan_2007 
Glat ;)

Asot-Only

Dołączył 2259 dni temu
Wysłany: 29-12-2015, 20:10  Euforia Festival 2016

:jupi: Boszkowo 30.07.2016 główna gwiazda Paul Van Dyk podana przez organizatorów. :jupi:
(Info w ich ofercie klubowych eventów pdf.)

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 1879 dni temu
Wysłany: 29-07-2016, 18:06  

Euforia Festival 2016 już jutro! Nie mogę się doczekać! :)

Profil Facebook

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 1879 dni temu
Wysłany: 03-08-2016, 06:19  

Bardzo udany event i pod względem muzycznym i organizacyjnym bez zarzutu. Po dwóch ostatnich halowych edycjach Euforii bardzo chciałem uczestniczyć w jej domowej, letniej formie i było znakomicie. Łatwy dojazd pociągami, miejscowość letniskowa, a miejsce imprezy bardzo klimatyczne. Piękne, duże jeziorko, plaża, piasek, ładna pogoda - dla mnie idealnie.
Publika dopisała, było kilka tysięcy klubowiczów, osobiście nie spotkałem się z żadną nieprzyjemną sytuacją. Scena duża, na co pozwalały warunki, ze względu na brak wymuszonych ograniczeń spowodowanych wielkością halowego obiektu. W porównaniu do poznańskiej i wrocławskiej edycji widziałem duży postęp w kwestii wizualizacji i laserów. Wyglądało to pięknie, duże ekrany, płynne i intensywne wizuale, które w połączeniu z muzyką sprawdzały się znakomicie. Nagłośnienie dobre, bez pogłosu, lepiej niż ostatnio. Brawa dla namiotu odpowiedzialnego za oprawę podczas tej imprezy.
Rozsądne ceny w namiotach gastronomicznych: piwo lane Lech 8zł, w puszce 10zł, redbull 15zł, zapiekanka 10zł, hot dog 8zł itd. Również ceny gadżetów związanych z imprezą nie były porażające, w przeciwieństwie do Armin Only: Embrace. Koszulka ładnie wykonana, z line-upem imprezy 45zł, opaska na rękę 15zł, pałka świecąca 5zł, otwieracze... Można było również kupić single wydane na vinylu od PvD i Alexa Morpha. Raptem kilka sztuk do wyboru, choć o cenę nie pytałem, to zawsze coś. :)
Muzycznie:
Kroos i Smart - rozkręcili publiczność, prezentując muzyczny miszmasz gatunkowy od "Dominatora" po masę starszych numerów. Nieźle na początek.
Lissat & Voltaxx - wkręcający housowy występ w równym tempie. Mi się podobało, szczególnie w połączeniu z oprawą.
Chris Montana - moim zdaniem jeszcze lepiej niż poprzedni duet, raz wolniej, a raz szybciej, kulminacyjne momenty. Naprawdę dobry występ, nie zawiodłem się.
Alex M.O.R.P.H. - jeden z headlinerów, autor hymnu imprezy. Początkiem swojego występu zaskoczył, rozpoczynając psy-trensowo. Nie spodziewałem się raczej tego po Alexie, a po niespełna 20 minutach zagrał hymn imprezy. Pięknie wybrzmiał, były maski dla publiczności. Materiał do oficjalnego klipu tego utworu, chyba nie zawiedliśmy Niemca. Po anthemie Alex wrócił do grania, z którego jest doskonale znany. Dużo numerów pływających, upliftowych, a swój występ zakończył balladą.
Paul van Dyk - dla wielu z nas główna gwiazda tej nocy. Został pięknie zapowiedziany, "Przed wami żywa legenda..." w połączeniu ze wstawkami "For An Angel". Bardzo dobry występ, lepszy w porównaniu do sylwestrowego występu w Warszawie. Jedyny z największych muzyki trance, który aż tak radykalnie nie odciął się gatunku i nie podążył za modą na EDM. Jego styl grania jest niepowtarzalny, nie sposób go pomylić z nikim innym. Żywa legenda! :)
Ben Nicky - najmocniejszy set całej imprezy! Świetne, wysokie tempo i mnóstwo zagranych numerów. Wiedziałem generalnie czego się spodziewać, ale i tak wyrwało mnie z butów.
Alex i onTune b2b Blue Silence - niezłe zakończenie imprezy, dużo lekkich numerów, ale i kilka klasyków się znalazło. Super atmosfera, a sam onTune zaprosił do siebie za konsolę kilkanaście osób bawiących się tuż przy samych barierkach. Euforia Festival :)
Już teraz czekam do jesiennej edycji i jednocześnie wiem, że wracam za rok do Boszkowa. Warto! :)

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu