Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Euforia Back & Forth 2016
Autor Wiadomość
lab303 
Weteran

Asot-Only

Zaproszone osoby: 3
Dołączył 2911 dni temu
Wysłany: 05-09-2016, 23:26  Euforia Back & Forth 2016

Euforia Festivals oraz Euforia Bookings mają przyjemność zaprosić na drugą edycję Back & Forth.

Wyobraźcie sobie halę pelną ludzi, potężną scenę oraz czyste nagłośnienie L-Accoustics, z których płyną potężne bity, a wśród nich takie klasyki jak Andain, As The Rush Comes, Zocalo, Tracking Treausre Down, Sunshine, Yimanya... Tej nocy usłyszycie najlepsze, najmocniejsze i najpiękniejsze brzmeinia trance oraz house, także te klasyczne.

Lineup:

Eddie Halliwell
Gabriel & Dresden
Jordan Suckley
Standerwick
Filterheadz
ALex
onTune
Blue Silence
Kros
Smart

Pierwsza limitowana pula biletów w cenie 59PLN - wyprzedana

Druga pula wkrótce

Niech ogarnie Was Euforia!

PS. Ktoś jedzie?

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 2003 dni temu
Wysłany: 06-09-2016, 22:17  

Obecny! Bilecik już czeka, więc nie mogę już się doczekać, ponieważ LU jest dla mnie wręcz idealny! Ostatnie trzy imprezy spod szyldu Euforii bardzo, ale to bardzo mi się podobały, więc nie może mnie zabraknąć na jesiennej edycji. Październik wygląda bajecznie, Euforia i Transmission! :chairdance:

Profil Facebook

wojtas185y 
Pann Asot xD

Dołączył 2856 dni temu
Wysłany: 13-10-2016, 19:55  

Standardowo ja będę na 100% kto ma do mnie numer to ma a kto nie to tu jest 503994043 ( pisać po nikach lub tylko ze z asot only ) będziemy się łapać w trakcie imprezy w Poznaniu bede juz po 18 :P

kjb 

Asot-Only

Dołączyła 472 dni temu
Wysłany: 14-10-2016, 21:38  

Sprzedam bilet.

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 2003 dni temu
Wysłany: 14-10-2016, 22:11  

Już jutro ogarnie nas... Euforia! :)

Profil Facebook

wojtas185y 
Pann Asot xD

Dołączył 2856 dni temu
Wysłany: 15-10-2016, 13:54  

Ja juz startuje :P Bede koło 19 na miejscu :P

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 2003 dni temu
Wysłany: 15-10-2016, 15:27  

Już w drodze! Widzimy się! 😀

Profil Facebook

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 2003 dni temu
Wysłany: 18-10-2016, 13:30  

Druga edycja Back & Forth od Euforii przeszła do historii. Czy była lepsza od zeszłorocznej imprezy? Dla jednych tak, dla drugich nie. Ja stawiam znak równości pomiędzy nimi: Back & Forth = Back & Forth 2.0 .
Organizacyjnie impreza wypadła bardzo dobrze, podobnie jak rok temu. Dobrze rozmieszczone punkty piciu-amciu, więc nie było większych kolejek. Dobrym pomysłem było wygospodarowanie miejsca na parkiecie Areny dla strefy piwnej. Piwo słabsze ustawowo, niż w namiocie znajdującym się obok hali, ale dzięki temu można było się napić ze znajomymi i dobrze się bawić jednocześnie.
Frekwencja dopisała, wręcz chyba identycznie jak podczas pierwszej Back & Forth. Do pokaźnej liczby klubowiczów z letniej Euforii jednak trochę zabrakło.
W kwestii audio-video nie mam się do czego przyczepić, było naprawdę bez zarzutu.
Zostaje więc najważniejsza cześć: Muzyka.
Podczas występu Eddiego szaleństwo na parkiecie. Dla starszych klubowiczów najlepszy punkt w LU. Publika świetnie się bawiła, Eddie również. Nieźle żonglował tempem grania i jako headliner imprezy nie zawiódł.
Gabriel & Dresden. Amerykański duet nie wystąpił w komplecie, grał tylko Josh. Dla mnie ten występ, klasyczny i nieco nostalgiczny wypadł najlepiej. Znakomita traklista, kamienie milowe w gatunku trance. Tracking Treasure Down, Zocalo, As the Rush Comes, Beautiful Things, No One on Earth, Till The Sky Falls Down... Długo by wymieniać. Występ był znacznie wolniejszy od poprzedniego, trochę osób na nim odpoczęło i wróciło później.
Jordan Suckley - wulkan energii. Występ równie dobry jak podczas lutowego Tranceformations.
Standerwick - pamiętam go dobrze z występu b2b z Reorderem podczas FSOE 400 w Gdańsku. Bardzo dobry występ, spodziewałem się The Game Changer w jego remiksie i i było.
Zamykający imprezę gospodarz Euforii, Ontune pięknie zakończył event. Świetne numery: Are You Fine, Fire, Test Your Might... Do samego końca imprezy wysokie loty i skakanie, pomimo rosnącego zmęczenia. I koniec, po evencie.

Szczególne podziękowania dla was Panowie: Mati, Wojtek i Adam oraz dla osób z poza forum: Marcin, Marek i Kamil. Dzięki Wam impreza 10/10 !

Przed nami Transmission, Mayday (na 99%) i Above & Beyond!
Do następnego!

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu