Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Ekwador Manieczki - World Of Music presents ALY & FILA
Autor Wiadomość
rsx78re 

Asot-Only

Dołączył 856 dni temu
Wysłany: 22-06-2016, 22:41  Ekwador Manieczki - World Of Music presents ALY & FILA

Jak już wiadomo- w sierpniu Aly & Fila będą u nas w Manieczkach.
Więc proste pytanie:
Kto wstępnie deklaruje, że jedzie? Takiego eventu nie można przegapić.
Pytam, bo fajnie by było jak przed AO Embrace się spotkać ;)

Profil Facebook

mq1 

Dołączył 2863 dni temu
Wysłany: 23-06-2016, 16:55  

Póki co, czekam na więcej szczegółów ;)

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 2205 dni temu
Wysłany: 23-06-2016, 19:15  

Tak, tak, tak! Wstępnie jestem bardzo zainteresowany, więc warto się znów wspólnie spotkać! :)

Profil Facebook

Cobretti 
Non Stop T.R.A.N.C.E

Dołączył 3034 dni temu
Wysłany: 24-06-2016, 09:12  

ch***wa miejscowa ze wzgledu na dojazd ale ogolnie jesli zalatwir sobie transport to będę ;)

"Każdy, kto kocha muzykę trance wie, że jest ona czymś więcej jak tylko pasją czy podgatunkiem muzycznym. To styl życia wypełniony rytmem, melodią i emocjami. Spróbuj usunąć którykolwiek z tych pierwiastków a otrzymasz coś całkiem ... innego." - Solarstone

Profil Facebook

rsx78re 

Asot-Only

Dołączył 856 dni temu
Wysłany: 28-06-2016, 09:57  

Cobretti - 24-06-2016, 10:12 napisał/a:
ch***wa miejscowa ze wzgledu na dojazd ale ogolnie jesli zalatwir sobie transport to będę ;)

Możliwe, ze będą organizowane busy, na chwilę obecną mój dojazd to pociągiem do Poznania i albo z kimś pojadę, albo będzie PKS.

Profil Facebook

lab303 
Weteran

Asot-Only

Zaproszone osoby: 3
Dołączył 3114 dni temu
Wysłany: 08-07-2016, 12:55  

LordOfTranz 

Dołączył 1462 dni temu
Wysłany: 12-07-2016, 12:08  

Nie wiem tylko po co tam kalwi & remi...

rsx78re 

Asot-Only

Dołączył 856 dni temu
Wysłany: 12-07-2016, 21:08  

LordOfTranz - 12-07-2016, 13:08 napisał/a:

Szczególnie po ostatnim numerze...szkoda, że nie wiadomo o której mieliby grać

Profil Facebook

Hestin 
128bpm

Dołączył 1860 dni temu
Wysłany: 25-07-2016, 01:45  

LordOfTranz - 12-07-2016, 13:08 napisał/a:

Nie skreślałbym ich, potrafią dobrze zagrać, wystarczy, że dopasują się do klimatu. Niewielu pamięta, że kiedyś supportowali samego Tiesto
Mój Soundcloud.
Nut Free Podcast hosted by Hestin - Every FRIDAY , 20:00 CET on http://www.trancefamilybelgium.be/tfb-radio

Profil Facebook

Cobretti 
Non Stop T.R.A.N.C.E

Dołączył 3034 dni temu
Wysłany: 03-08-2016, 08:50  

Do Kalwiego i Remiego szacun za to ze kiedys tak bardzo promowali Trance w nieistniejacym juz Radiu Rmi Poznań. Na ich setach i ich gości sie wychowałem ;)

"Każdy, kto kocha muzykę trance wie, że jest ona czymś więcej jak tylko pasją czy podgatunkiem muzycznym. To styl życia wypełniony rytmem, melodią i emocjami. Spróbuj usunąć którykolwiek z tych pierwiastków a otrzymasz coś całkiem ... innego." - Solarstone

Profil Facebook

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 2205 dni temu
Wysłany: 10-08-2016, 20:45  

Do niedzieli już tylko kilka dni! <3

Profil Facebook

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 2205 dni temu
Wysłany: 25-08-2016, 20:18  

Klubowy event na mocną szkolną czwórkę z plusem! Muzycznie było nienagannie, a także ludzie nie zawiedli i tłumnie przybyli do kultowego Ekwadoru w maleńkich Manieczkach. Miejsce niezwykłe, wręcz legendarne, utożsamiane z polskim clubbingiem lat 2000 do teraz.
Występ Fadiego z duetu Aly & Fila to klasa sama dla siebie. Było to, czego się spodziewałem i za co uwielbiam tych Egipcjan. Piękny, bardzo spójny występ, mnóstwo świetnych numerów. Dla mnie set numer 1 tej nocy.
Na głównej scenie tuż po Fadim zagrał drugi headliner wieczoru, czyli Ferry Tayle. Francuz nie zawiódł, doskonale uzupełnił swojego poprzednika.
Alex van Reeve to jeden z najzdolniejszych naszych reprezentantów trance i ostatnim występem to tylko potwierdził.
Kalwi & Remi - nie byłem na ich secie, a tylko załapałem się na ich końcówkę, gdzie przy numerze "Explosion" powiało trochę wspomnieniami i dawnymi latami. Z opinii moich znajomych polski duet nie zawiódł publiczności i nie rozczarował, co niektórzy przepowiadali przed imprezą.
Druga scena to prawdziwy wehikuł czasu, wizytówka tego miejsca i muzyczna epoka, za którą czasem jest mi tęskno. Bawiąc się tam można cofnąć się w czasie do świetnych, niezapomnianych wspomnień. Tej nocy grali tam Insane i Maciej Wowk, czyli osoby, których przedstawiać nie trzeba. Pięknie wywiązali się ze swojego zadania.
Do piątki w szkolnej ocenie niewiele brakowało tej nocy. Najsłabiej jednak było od strony organizacyjnej. Pierwszy minus to dziwny fakt związany z bonami, które każdy miał otrzymać na wejściu. Po pierwsze, nie każdy ten bon dostał (w tym ja) i wiele osób obok mnie w kolejce do kasy. Część moich znajomych, była wyraźnie zdziwiona tym faktem... Po drugie, brakowało informacji, gdzie owe bony można wymienić. Tym miejscem okazało się być małe stoisko przy jednym z barów. Tam bon był wymieniany na piwo w puszcze i energetyk. Cóż, szkoda, że w tej kwestii każdy trochę był zdany na siebie.
Drugi minus leży po stronie technicznej imprezy, czyli nagłośnieniu. Na głównej scenie bas męczył okropnie, średnie i wysokie tony nie były wystarczająco słyszalne, co krzywdziło nieco muzykę. Na drugiej scenie, gdzie panowały stare klimaty, było pod tym względem bez zarzutu.
No i rozbawił mnie na głównej widok konsoli, gdzie do podtrzymania z jednej strony użyto... odwróconych szklanek... Trochę komiczny widok.
Podsumowując, impreza wygląda na przygotowaną na prędce czasu, ale to na szczęście nie zaważyło na świetnej zabawie, muzyce i fantastycznym klimacie. :)

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu