Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Counter Strike v 1.6
Autor Wiadomość
Cobretti 
Non Stop T.R.A.N.C.E

Dołączył 2982 dni temu
Wysłany: 23-11-2011, 14:33  

Z takiego durnego naparzania się w multi już wyrosłem. Ostatnio się wkręciłem w coop'y czyt. gry w trybie kooperacji. Tzn przechodzi sie tryb fabularny/kampanii z innymi graczami. Najczęściej działa to przez LAN. Zero spinek o cheaterów, lagi itp Z kumplem do tego używamy programu Tunngle i jak do tej pory ukończyyliśmy Dead Island, Swat 4 a aktualnie pykamy w rainbow Six Vegas 2.
Jeśli ktoś byłby chętny lub i miałby pomysły na inne tutuły właśnie z tym trybem to jestem otwarty na propozycje.

"Każdy, kto kocha muzykę trance wie, że jest ona czymś więcej jak tylko pasją czy podgatunkiem muzycznym. To styl życia wypełniony rytmem, melodią i emocjami. Spróbuj usunąć którykolwiek z tych pierwiastków a otrzymasz coś całkiem ... innego." - Solarstone

Profil Facebook

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 3023 dni temu
Wysłany: 23-11-2011, 17:55  

mozna tego sprobowac w ghost recon 2
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu