Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Co Was pasjonuje ???
Autor Wiadomość
eLeFTi 

Asot-Only

Dołączył 661 dni temu
  Wysłany: 20-02-2016, 15:46  Co Was pasjonuje ???

Czy jest coś takiego (dodatkowo oprócz trancu) co Was bardzo mocno kręci? Podróże, gotowanie, taniec ?? ??

:cisza: Przy czym bardzo mi zależy żebyście pisali o rzeczach, które robicie już od kilku lat i nadal kochacie to robić. Na przykład: jeśli ktoś jest taksówkarzem/księgowym i robi to z prawdziwą pasją i uważa że jest w tym coś wspaniałego, to niech się tym podzieli. Ale jeśli ktoś podróżuje, lata balonem, skacze na bungee z nudów, bo nie ma nic lepszego do robienia, to niech o tym nie pisze. Ma być coś co Was mocno pasjonuje :cisza:

eLeFTi 

Asot-Only

Dołączył 661 dni temu
Wysłany: 20-02-2016, 16:04  

Jeśli chodzi o mnie jestem zagorzałym fanem FC Sevilli (piłka nożna) :super: W 2006 roku zaimponowali mi szybką, lekką, techniczną grą. Gdy w 2007 wygrali drugi raz z rzędu Puchar UEFA :medal: zacząłem się interesować nimi bardziej. Tak od 6 lat jest to dla mnie klub nr 1 . :upup: Uwielbiam oglądać ich mecze, śledzić informacje i wszystko co jest z Sevillą związane. A ostatni trener (Unai Emery), gra i sukcesy to coś wspaniałego. :padam:
Moim największym marzeniem jest być na derbowym meczu z Betisem na Ramon Sanchez Pizjuan i przy okazji zwiedzić Andaluzję wraz z miastem Sevillą, które jest jej stolicą ... :bounce:

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 3027 dni temu
Wysłany: 20-02-2016, 17:54  

straz pozarna
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

kawson1992 
FSOE Listener

Dołączył 2468 dni temu
Wysłany: 21-02-2016, 17:03  

Dla mnie drugą pasją jest poker, nie tylko lubię grać na poker roomach i w domu z przyjaciółmi ale także od 2 lat oglądam wszystkie relacje live z największych pokerowych tourów, interesuje mnie nie tylko sama gra profesjonalistów ale także zakulisowe rzeczy, szkoda tylko że w Polsce prawo jest jakie jest i poker jest praktycznie zakazany, ale przez sukcesy polaków za granicą może to się zmieni, wczoraj 2 polak w historii wygrał Main Event EPT. Na razie mam plany na wyjazd do południowych sąsiadów na jakiś mały Tour ;)
Oczywiście jak większość mam swoją ulubioną drużynę piłkarską i od 12 lat jest nią Arsenal, oglądam każdy ich mecz, dlatego kolejnym planem jest wyjazd do Londynu na Emirates ;)

Profil Facebook

eLeFTi 

Asot-Only

Dołączył 661 dni temu
Wysłany: 21-02-2016, 21:57  

Hmm, pokerek. Fajnie. Wiem coś o tym. Poświęciłem mnóstwo czasu (w ciągu 5 lat) na naukę i grę. Ogólnie fajne wspomnienia z tego czasu i mnóstwo umiejętności, które przydają się w życiu. Najcenniejsze to zdecydowanie chłodna głowa w podejmowaniu decyzji (czyli dobry mindset). I bardzo ciekawa społeczność. Aż "kipi" wolnością od tych ludzi. :blablabla:
Jednak ostatni rok miałem kiepski, a nauka poszła w las, więc postanowiłem odpocząć, porozglądać się i popróbować nowych rzeczy. Tak do końca 2016 roku. Jak nic fajnego nie znajdę to wracam do poksa ...

Powodzenia kawson1992 :papa: Życiowego upswingu :aloha:

szymek94 

Dołączył 1493 dni temu

Wysłany: 22-02-2016, 13:44  

A dla mnie drugą pasją a raczej zainteresowaniem jest: gotowanie, zabawa przy grafice komputerowej oraz technologie :)

Profil Facebook

LordOfTranz 

Dołączył 1413 dni temu
Wysłany: 23-02-2016, 10:42  

Moją drugą pasją po muzyce trance (a w zasadzie nie drugą, a pierwszą, bo rozpoczęła się znacznie wcześniej niż przygoda z trance) jest od prawie 27 lat lotnictwo. Odkąd pamiętam tylko to samoloty zawsze i wszędzie mi towarzyszyły. Od 5 lat je fotografuję. Dla mnie samoloty plus muzyka trance to idealne połączenie. Lecąc 11-12 km nad ziemią i słuchając trance'u to niesamowite przeżycie, które mnie osobiście przenosi w inny wymiar. Ponadto dzięki fotografowaniu samolotów sama fotografia stała się również dla mnie pasją. Oprócz latających maszyn lubię fotografować przyrodę oraz inne rzeczy, które uznam, że są na tyle ciekawe, by utrwalić je w kadrze :) To tyle w zasadzie :)

eLeFTi 

Asot-Only

Dołączył 661 dni temu
Wysłany: 23-02-2016, 23:58  

LordOfTranz - 23-02-2016, 10:42 napisał/a:
Lecąc 11-12 km nad ziemią i słuchając trance'u to niesamowite przeżycie, które mnie osobiście przenosi w inny wymiar.

Wsłuchując się w najlepsze kawałki mam wrażenie jakby takiej lekkości. Macham rękami i skaczę do góry jak najwyżej, że aż chciałoby się pofruwać. :bounce: Posłuchać ich w powietrzu to musi być coś super ...

LordOfTranz 

Dołączył 1413 dni temu
Wysłany: 24-02-2016, 09:38  

eLeFTi - 23-02-2016, 23:58 napisał/a:
LordOfTranz - 23-02-2016, 10:42 napisał/a:
Lecąc 11-12 km nad ziemią i słuchając trance'u to niesamowite przeżycie, które mnie osobiście przenosi w inny wymiar.

Posłuchać ich w powietrzu to musi być coś super ...

Polecam :) Np. Rank 1 - Breathing (Full Vocal Club Mix) lub Lange Feat. Skye - Drifting Away (Lange's Sunset Mix) "Drifting away, I'm flying I'm gonna head for paradise Nothing to say, I'm climbing I wanna stay right here tonight" - na własnym ciele wypróbowane :) Wrażenia bezcenne :)

soczek 

Asot-Only

Dołączył 2885 dni temu
Wysłany: 24-02-2016, 11:18  

Polityka, moda, nowe technologie ;-)

philosopher 

Dołączył 1797 dni temu
Wysłany: 25-02-2016, 08:06  

Ja oprócz szeroko pojętej muzyki (nie tylko trance, ostatnimi czasy również techno, house oraz tak pozornie niezwiązane z muzyką elektroniczną gatunki jak jazz) interesuję się literaturą i komputerami. Czytam około 20-40 książek rocznie natomiast ostatnio komputery pochłonęły mnie na tyle że zainteresowałem się programowaniem - począwszy od HTML/PHP a kończywszy na takich językach jak Python czy Java. I jednocześnie odkryłem że może to być całkiem dochodowy sposób na życie więc może za jakiś czas będę mógł pisać programy słuchając dobrego trance'u.

Maarten Metz 
Mroczna dusza

Dołączył 591 dni temu
Wysłany: 12-03-2016, 14:15  

1. Różnorodna muzyka elektroniczna o mało lub średnio komercyjnym charakterze (Trance/Prog House/Deep House/Chillout itp),
2. Kino z intensywnym przekazem emocjonalnym (mocne dramaty, thrillery, horrory, melodramaty, filmy psychologiczne, obyczajowe, przygodowo-katastroficzne, animacje). Jestem na filmwebie, zapraszam na mój profil -> http://www.filmweb.pl/user/Maartenmetz
3. Piłka nożna (głównie polska piłka)
♫♪♪♫ Szukam muzyki, której domaga się moja dusza. Kocham różnorodną muzykę elektroniczną, klimatyczną, emocjonalną, melodyjną, głęboką, zmysłową z nutką melancholii i mroku a przy tym energetyczną i rytmiczną. ♫♪♪♫

Like It & Follow me on facebook/mixcloud:
☻♥☻ https://www.facebook.com/maartenmetzofficial ☻♥☻

https://www.mixcloud.com/Maartenmetz/

Profil Facebook

cremas 

Dołączył 557 dni temu
Wysłany: 22-04-2016, 19:42  

mnie pasjonuje sport, ale najważniejsza pasja to tworzenie muzyki do tekstów znajomych ;)

Auro 

Dołączył 536 dni temu
Wysłany: 12-05-2016, 12:11  

Muzyka! :) ale też rosliny mięsożerne ^^

JADD 
Classic Trance Fan

Dołączył 3069 dni temu
Wysłany: 15-05-2016, 11:46  

1.Muzyka-praktycznie każda :)
2.Sport jazda na rowerze ,bieganie oraz na równi czytanie książek
3.Straż Pożarna -jestem ochotnikiem oraz naczelnikiem naszej jednostki ,więc zadań mam dosyć sporo :)

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu