Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Carl van Gander
31-07-2012, 19:44
Audycje Radiowe
Autor Wiadomość
krystianr 
Weteran
Classic Trance



Pomógł: 18 razy
Wiek: 24
Dołączył 2662 dni temu
Posty: 3691
Skąd: z domu
Wysłany: 01-12-2010, 17:05  Audycje Radiowe


1. Lista

Poniedziałek:

Vonyc Sessions with Paul Van Dyk
Poniedziałek: 21.00 (GMT+3)
Czwartek: 18:00 - 20:00
Rebroadcast: Soboty 8:00 pm - 10:00PM (GMT - 5)
Vonyc Radio

Wtorki późną nocą: 2:00AM (GMT - 5): Sirius Area 33
Każdy czwartek: 7:00 - 9:00 PM (CET): www.sunshinelive.de

Feelings Told In Trance with Jazper and Kris O'Neil
20.00 - 23.00
Rise FM online

Blank & Jones and Friends on N-Joy
18.00 - 20.00
Digitally Imported Radio - Trance Channel

Future Sound Of Egypt - Aly & Fila
22:00-23:00
Digitally Imported Radio - Trance Channel
http://www.di.fm/mp3/trance.pls lub http://new.dfx.at:36898/listen.pls

Wtorek:

Menno Solo with Menno De Jong
W każdy 3 wtorek miesiąca 18.00 - 20.00
Digitally Imported Radio - Trance Channel
http://www.di.fm/mp3/trance.pls

Środa:

Intuition Radio with Menno De Jong
22.00 - 24.00
ETN.fm - Trance Stream
http://www.etn.fm/trance-high.m3u

Captured Radio Show With Mike Shiver
18:00 - 20:00
Digitally Imported Radio - Trance Channel
http://www.di.fm/mp3/trance.pls

True To Trance with DJ Precision and Ronski Speed
Pierwsza (DJ Precision) & trzecia (Ronski Speed) środa miesiąca 21.00 - 23.00
Digitally Imported Radio - Trance Channel
http://www.di.fm/mp3/trance.pls

Organized Nature with Gabriel & Dresden
W każdą drugą środe miesiąca 19.00 - 20.00
ETN.fm - Progressive Stream
http://www.etn.fm/progressive-high.m3u

Electronic Elements Radio with Perry O'Neil
Pierwsza & trzecia środa miesiąca 18.00 - 20.00
Digitally Imported Radio - Trance Channel
http://www.di.fm/mp3/trance.pls

Waveforms with Yaz
21.00 - 23.00
Rise FM Online
http://www.risefm.com/risefm.pls

Corsten's Countdown by Ferry Corsten
20-21
Digitally Imported Radio - Trance Channel
http://www.di.fm/mp3/trance.pls

Czwartek:

A State Of Trance with Armin Van Buuren
20.00 - 22.00
Digitally Imported Radio - Trance Channel
http://www.di.fm/mp3/trance.pls lub http://dfx.at:35698/listen.pls

Global DJ Broadcast with Markus Schulz
18.00 - 20.00
Digitally Imported Radio - Trance Channel
http://www.di.fm/mp3/trance.pls

Euphonic Sessions with Ronski Speed and Kyau vs. Albert
Pierwszy (Kyau vs. Albert) & trzeci (Ronski Speed) czwartek miesiąca 17.00 - 18.00
ETN.fm - Trance Stream
http://www.etn.fm/trance-high.m3u

Forward Thoughts With Elevation
Drugi & czwarty czwartek miesiąca 21.00 - 23.00
ETN.fm - Trance Stream
http://www.etn.fm/trance-high.m3u

Deep Blue with Solar Stone
W każdy trzeci czwartek miesiąca 16.00 - 18.00
ETN.fm - Trance Stream
http://www.etn.fm/trance-high.m3u

Piątek:

Trance Around The World with Above & Beyond
21.00 - 23.00
Anjunabeats Online i Ministry of Sound Radio
http://radio.anjunabeats.com/listen.pls i http://www.ministryofsound.com/radio

Somatic Sense Stimulates Your Senses with DJ Precision
W każdy czwarty piątek miesiąca 17.00 - 19.00
ETN.fm - Trance Stream
http://www.etn.fm/trance-high.m3u

The Next Level with Ernesto & Bastian
W każdy trzeci piątek miesiąca 17.00 - 19.00
ETN.fm - Trance Stream
http://www.etn.fm/trance-high.m3u

Sobota:

Radio 1's Saturday Warmup with Judge Jules
20.00 - 22.00
BBC Radio 1 Online
http://www.bbc.co.uk/radi...edia/r1live.ram

Niedziela:

Destination Bulgaria with Katsarov-DJ
17:00 - 19:00 CET
Party 107
http://www.party107.com/

2. Lista


Poniedziałek

Victor Dinaire - Lost Episode
W&W - Mainstage
Leon Bolier - StreamLined
Activa - Borderline Sessions
Sean Tyas - Tytanium Sessions
John Digweed presents - Transitions Episode
Pedro Del Mar - Mellomania Deluxe

Wtorek

Phynn - The Trance Selection
Sebastian Brandt - Blank Point
John 00 Fleming - Global Trance Grooves
Suzy Solar - Solar Power Sessions
Mark Sherry & Scot Project @ Outburst
First State - Crossroads

Środa

Will Holland - The Digital Society Podcast
Signum - Xposed
Lange - Intercity
Bobina - Russia Goes Clubbing
Orkidea - Radio Unity
Manuel Le Saux - Extrema
Paul Oakenfold - Planet Perfecto
Kyau & Albert - Euphonic Sessions
Menno de Jong - Intuition Radio

Czwartek

M.I.K.E. - Club Elite Sessions
Paul van Dyk - Vonyc Sessions
Myon & Shane 54 - International Departures
M6 - Solid Sounds

Piątek

Jochen Miller - Stay Connected
Andy Moor - Moor Music
Claudia Cazacu - Haute Couture

Sobota

Paul Oakenfold - Perfecto Podcast
Sander van Doorn - Identity
George Acosta - Lost World
Nitrous Oxide - Accelerate Session

Niedziela

tyDi - Global Soundsystem

3. Lista

______________________________________________________________________________
Poniedziałek
[18:00-19:00] John O'Callaghan prezentuje Subculture (II poniedziałek m-ca): www.di.fm
[18:00-19:00] Kyau & Albert prezentują Euphonic Session: www.Puresound.fm
[18:00-19:48] John Digweed prezentuje Transitions Worldwide: www.di.fm
[19:00-20:00] Blank & Jones prezentują Blank & Jones In The Mix: www.di.fm
[19:00-21:00] Daniel Kandi prezentuje Always Alive (II i IV poniedziałek): www.ah.fm
[19:00-21:00] Next DJ prezentuje We Love Trance: www.radioftb.net
[20:00-22:00] Michael Burian prezentuje Sound Terminal (co dwa tygodnie): Dance Radio
[20:00-00:00] Pedro Del Mar & Dj Shah prezentują Mellomania Deluxe:
[21:00-22:00] Robert Burian - Global Bunker (III poniedziałek m-ca): www.di.fm
[21:00-23:00] Sied van Riel prezentuje Rielalistic (IV poniedziałek m-ca): www.ah.fm
[22:00-23:00] Aly & Fila prezentują Future Sound Of Egypt:

______________________________________________________________________________
Wtorek
[14:00-15:00] Randy Boyer prezentuje BUZZ radio: www.Puresound.fm
[15:00-16:00] Adam White prezentuje Emalodic: www.Puresound.fm
[16:00-17:00] Martin Roth prezentuje Shockwave Sessions: www.Puresound.fm
[17:00-19:00] M6 prezentuje Solid Sounds (II wtorek m-ca): www.puresound.fm
[20:00-22:00] John 00 Fleming prezentuje Global Trance Grooves (II wtorek m-ca): www.di.fm
[22:00-00:00] Christopher Lawrence prezentuje Rush Hour (II wtorek m-ca): www.di.fm
[23:00-00:00] John Askew prezentuje Discover Records (IV wtorek m-ca): www.di.fm

______________________________________________________________________________
Środa
[17:00-18:00] Marc Marberg prezentuje Monthly Exclusive Mix (I środa m-ca): www.ah.fm
[18:00-20:00] M.I.K.E. prezentuje Club Elite (IV środa m-ca): www.di.fm
[19:00-20:00] Ronski Speed prezentuje Monthly Promo (I środa m-ca): www.ah.fm
[20:00-21:00] Manuel Le Saux prezentuje Extrema: www.ah.fm
[20:00-21:00] Ferry Corsten prezentuje Corsten's Countdown:
[20:00-21:00] Sander van Doorn prezentuje Identity Mix (IV środa m-ca)
[20:00-22:00] Airwave prezentuje Progrez (ostatnia środa m-ca): www.di.fm
[21:00-22:00] Lange prezentuje Intercity (II i IV środa m-ca): www.ah.fm
[21:00-22:00] Marco V prezentuje Top Ten Mix (IV środa m-ca): SLAM FM!
[21:00-22:00] Menno De Jong prezentuje Intuition Podcast: www.Puresound.fm
[21:00-23:00] P.A.F.F. prezentuje What Da PAFF?
[22:00-23:00] Leon Bolier prezentuje In The Mix (IV środa m-ca): www.ah.fm
[22:00-00:00] Simon & Shaker prezentują Statecast (I środa m-ca): www.di.fm

______________________________________________________________________________
Czwartek
[18:00-20:00] Gudowski prezentuje Darkside Chronicles:
[18:00-20:00] Markus Schulz prezentuje Global DJ Broadcast:
[19:00-20:00] Aurosonic prezentują Etyology Sessions (I i III czwartek m-ca)
[20:00-21:00] Markus Schulz prezentuje Evolution:
[20:00-22:00] Armin Van Burren prezentuje A State Of Trance:
[20:00-22:00] Black Hole Recordings prezentuje Black Hole Radio: www.dance-tunes.com
[21:00-22:00] Stoneface & Terminal prezentują ClubShots (II czwartek m-ca): www.ah.fm
[22:00-23:00] Marcus Schossow prezentuje Tone Diary:
[22:00-00:00] Blake Jarrell prezentuje Concentrate: www.di.fm
[22:00-00:00] Solar Stone oraz Agnelli & Nelson prezentują Solaris International

______________________________________________________________________________
Piątek
[15:00-16:00] Adam Nickey prezentuje Trance Experience (I piątek m-ca): www.ah.fm
[18:00-19:00] Bobina prezentuje Russia Goes Clubbing (I piątek m-ca): www.di.fm
[18:00-19:00] Matthew Dekay prezentuje Sonicbox: www.di.fm
[19:00-20:00] Johan Gielen prezentuje Airport Global Sessions (I piątek m-ca): www.ah.fm
[19:00-21:00] Carlo Calabro prezentuje Pushing The Bar (I piątek m-ca):
[20:00-21:48] Carl Cox prezentuje Global: www.di.fm
[20:00-22:00] Above & Beyond prezentują Trance Around The World:
[20:00-22:00] Paul van Dyk prezentuje Vonyc Session
[21:00-22:00] 4Strings prezentuje Binary Frequency: www.ah.fm
[22:00-23:00] Aly & Fila prezentują Monthly Exclusive (I piątek m-ca): www.ah.fm
[22:00-00:00] Dj Shah prezentuje Music for Balearic People: www.di.fm
[22:00-00:00] Sean Tyas - Phased out Phriday (III piątek m-ca): www.ah.fm
[22:00-00:00] Tiesto prezentuje Club Life:

______________________________________________________________________________
Sobota
[00:00-03:00] Ernesto vs. Bastian prezentują The Next Level
[01:00-03:00] Heatbeat prezentuje Buenos Aires Beats (II sobota m-ca): www.ah.fm
[18:00-19:00] Second Mind prezentuje Trance-Minded (I sobota m-ca): www.ah.fm
[19:00-20:00] David Schiemann prezentuje Overdose (II sobota m-ca): www.Puresound.fm
[21:00-23:00] Matt Darey prezentuje Noctural: www.di.fm
[22:00-23:00] Richard Durand prezentuje Clubbin (I sobota m-ca): SLAM FM!
[22:00-00:00] Kimito Lopez & Orjan Nilsen prezentują Nothern Exposure (II sobota m-ca): www.ah.fm
[23:00-01:00] Nitrous Oxide prezentuje Accelerate Sessions (I i III sobota m-ca): www.ah.fm

______________________________________________________________________________
Niedziela
[13:00-14:00] Cristian Ketelaars prezentuje Proggy Globe: www.totaalfm.com
[17:00-18:00] Mark Sherry prezentuje Outburst Radioshow: www.Puresound.fm
[18:00-20:00] Anjunabeats Worldwide:
[19:00-20:00] Paul Miller prezentuje Crystal Source (IV niedziela m-ca): www.ah.fm
______________________________________________________________________________

4. Lista

http://www.ah.fm/schedule.html <- list DJ i ich audycji oraz godzin audycji z ah.fm
_________________
A State Of Trance 483 -> Najlepszy ASOT od 2010 roku :serce:

INSTAGRAM 
Ostatnio zmieniony przez krystianr 24-01-2011, 13:22, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Profil Facebook
 
 
Joy 
Administrator



Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył 3068 dni temu
Posty: 3623
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 01-12-2010, 17:44  


Dobra i pożyteczna robota.
Podpinam
 
 
Profil Facebook
 
 
RaCmin 
Thomas Datt's Fan



Pomógł: 109 razy
Wiek: 26
Dołączył 2909 dni temu
Posty: 9072
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 01-12-2010, 18:51  


Ta dobra robota, tylko szkoda, że nie uwzględniłeś audycji Aly & Fila w poniedziałek i Ferry Corstena w środę ;P
 
 
Profil Facebook
 
 
krystianr 
Weteran
Classic Trance



Pomógł: 18 razy
Wiek: 24
Dołączył 2662 dni temu
Posty: 3691
Skąd: z domu
Wysłany: 01-12-2010, 19:14  


RaCmin, spoko, jutro jak przyjadę ze szkoły to zaktualizuje temat

[ Dodano: 05-12-2010, 17:26 ]
Uwaga ! Została dodana 2 lista z audycjami
_________________
A State Of Trance 483 -> Najlepszy ASOT od 2010 roku :serce:

INSTAGRAM 
 
 
Profil Facebook
 
 
+Hajzer 
@Blue Horizon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 25
Dołączył 2646 dni temu
Posty: 1044
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 11-02-2011, 22:30  


brakuje tych dwóch w piątek o 22:00

Roger Shah presents Magic Island - Music for Balearic People
Tiesto Club Life
_________________
 
 
Profil Facebook
 
 
krystianr 
Weteran
Classic Trance



Pomógł: 18 razy
Wiek: 24
Dołączył 2662 dni temu
Posty: 3691
Skąd: z domu
Wysłany: 13-05-2011, 15:56  


Uwaga, Została dodana nowa lista audycji :D
_________________
A State Of Trance 483 -> Najlepszy ASOT od 2010 roku :serce:

INSTAGRAM 
 
 
Profil Facebook
 
 
Warrior 



Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył 2843 dni temu
Posty: 1585
Skąd: Tarn.Góry/Cz-Dz
Wysłany: 15-04-2014, 19:04  


Dla wszystkich fanów dźwięków które niegdyś puszczał Jorn van Deynhoven w setach "Spotlight" polecam alternatywę: Synergy with The Jammer puszczana w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 19:00 czasu polskiego - na di.fm (13:00 EST, 18:00 GMT, 19:00 CET).
Upliftingowa kompozycja dla uszu.
_________________
życie bez roweru powoduje raka płuc i choroby serca
 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Joy & han350.



Regulamin | Faq | Statystyki | AsotOnly - Facebook | Kontakt

Znajdziesz nas w Google+
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 12