Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
ATB - NeXt
Autor Wiadomość
Franek Kimono 
J'ai Envie de Toi

Dołączył 1921 dni temu
  Wysłany: 21-02-2017, 11:31  ATB - NeXt

ATB - NeXt

Release date: 21.04.2017
Label: Kontor Records

Tracklist:
CD1:
01. ATB feat. Haliene - Pages
02. ATB feat. Sean Ryan - Never Without You
03. ATB - If It Takes All Night
04. ATB feat. Mike Schmid - Stay With Me
05. ATB & F51 feat. Robbin & Jonnis - Message Out To You
06. ATB feat. Mister Blonde - A Place Like You
07. ATB & Andrew Rayel - Connected :hyhyhy:
08. ATB feat. Lenachka - Remember When
09. ATB & Myon feat. Ethan Thompson - Breach
10. ATB & Alyx Ander feat. Maria Z - Close Enough To Touch
11. ATB feat. Jan Loechel - I'm Here
12. ATB feat. Mike Schmid - Heart Of Stone
13. ATB feat. Mike Schmid - Flash X

CD2:
01. ATB & Anova - Route 66
02. ATB feat. Tilsen - Faith
03. ATB - Green Sand
04. ATB feat. Fade - Moving Cloudbreak
05. ATB & Sean Ryan - When It Ends It Starts Again (Ambient Version)
06. ATB - Back Home
07. ATB - Restart
08. ATB - Never Stop
09. ATB - Time
10. ATB - Pulsar
11. ATB - Within A Dream
12. ATB - Project X
3. Armin van Buuren feat. Josh Cumbee - Sunny Days (Pure NRG Remix)
4. Markus Schulz feat. Ethan Thompson - Love Me Like You Never Did (Standerwick Remix)
5. Markus Schulz feat. Delacey - Favorite Nightmare (Fisherman & Hawkins Remix)
6. Purple Haze - Kill Kitten
7. Markus Schulz - A Better You (Daxson Remix)
8. Jase Thirlwall - Animal
9. Alpha 9 - Lily
10. Giuseppe Ottaviani - Lumina

TOP 30 OF 2016
TOP 30 OF 2015

torres93 

Dołączył 2118 dni temu
Wysłany: 23-02-2017, 16:19  

siwy3461 

Asot-Only

Dołączył 2464 dni temu
Wysłany: 23-02-2017, 17:28  

W zasadzie to na usta cisną się dwa pytania... Co to się stało? I czemu atb się pod tym podpisuje?

Niby fajne, nowy atb, takie radiowe, ale z drugiej strony to wszystko brzmi to wszystko strasznie bezpłciowo. Nowe wokale połączone z bankiem dźwięków zbieranym przez 3 poprzednie albumy.
Może i coś by nawet z tego było, ale promocje, teledyski i remiksy dostaną te cienkie single... jak to przy 3 ostatnich albumach bywało. I jak to ostatnio bywało CD2>CD1.

m.nova 
Weteran
A State Of Trance

Dołączył 1932 dni temu
Wysłany: 23-02-2017, 18:01  

Ten album jest potwierdzeniem, że wypadł z formy ATB. Zawsze jego produkcje przykuwały moją uwagę i byłem pasjonatem jego twórczości. Niestety ten album, to koniec jego kariery w moim przekonaniu. Kompletnie słaby album. Próbował starość z nowością scalić, nie udało się. Może 2 utwory, są do posłuchania, a nawet ok.

embi01 

Asot-Only

Dołączył 905 dni temu
Wysłany: 25-02-2017, 14:32  

siwy3461 napisał/a:
W zasadzie to na usta cisną się dwa pytania... Co to się stało? I czemu atb się pod tym podpisuje?

Niby fajne, nowy atb, takie radiowe, ale z drugiej strony to wszystko brzmi to wszystko strasznie bezpłciowo. Nowe wokale połączone z bankiem dźwięków zbieranym przez 3 poprzednie albumy.
Może i coś by nawet z tego było, ale promocje, teledyski i remiksy dostaną te cienkie single... jak to przy 3 ostatnich albumach bywało. I jak to ostatnio bywało CD2>CD1.

3 ostatnie albumy były wg Ciebie słabe? Jedynie do "Contact" można się przyczepić, FM i DE to były majstersztyki jak pozostała wcześniejsza dyskografia Andrego.

A pierwsza płyta "NeXt" to dopiero nieporozumienie...

siwy3461 

Asot-Only

Dołączył 2464 dni temu
Wysłany: 27-02-2017, 12:41  

embi01 napisał/a:
3 ostatnie albumy były wg Ciebie słabe?

Tego nie napisałem. Nie było to nic wybitnego - to fakt, ale do słabych bym nie zaliczył. "Next" wygląda jak mieszanka dźwięków z tych albumów - a to mi nie leży, już bym wołał mieszankę dźwięków z innych albumów..
3 Ostatnie albumy miały wyraźny problem z promocją. Raz, że na single były wybierane niezbyt dobre utwory, dwa, że remiksy to były straszne gnioty, trzy, że Andrzej w ogóle nie promował tego wszystkiego. Miesiąc spamowania na FB płytą, single, jeden, drugi, trzeci, jeb... koniec. Cisza na rok.

kenvi 

Dołączył 1360 dni temu
Wysłany: 27-02-2017, 13:04  

Ustosunkuję się do Waszych wypowiedzi. Ten album zapowiada się baaardzo słabo i to jest fakt. Osobiście liczę na drugą płytę, która w trzech ostatnich albumach Andre prezentowała się dużo lepiej niż pierwsza.
Jeśli chodzi o "Future Memories", wydane chyba w 2009 roku, była to bardzo dobra płyta. Szczerze mówiąc, to premiera mi umknęła, ale dobrze wspominam odsłuch, zwłaszcza genialnego "Everything" z Tiff Lacey.
"Distant Earth" było już albumem dużo gorszym, patrząc całościowo na materiał, ale nadal całkiem niezłym. Bardzo dobre współprace z Dashem czy męskimi wokalistami zapadły mi w pamięć na długo. Druga płyta bardzo klimatyczna :)
No i w końcu "Contact" - album mocno średni. Pierwsza płyta była wręcz beznadziejna, spodobał mi się z niej tylko "When It Ends It Starts Again" w wersji instrumentalnej. Jednak album trochę uratowała druga płyta, która była świetna, uwielbiam "Galaxy" :serce:

Logicznym wnioskiem jest, że zaczynając od świetnego "Future Memories", poprzez dobry "Distant Earth" i średni "Contact" teraz dostaniemy album słaby, i to pewnie dość mocno :/ a szkoda, bo Andre to jeden z tych producentów, którzy jak chcą, to potrafią swoimi produkcjami chwycić za serducho. Po prostu szkoda.

01. Alex Rusin - Chasing The Sun
02. Craig Connelly feat. Renny Carroll - Elevate
03. Robert Nickson - Heliopause
04. Emod - Celestial Forces
05. Solarstone & Meredith Call - I Found You

kawson1992 
FSOE Listener

Dołączył 2468 dni temu
Wysłany: 27-02-2017, 23:33  

Ja z chęcią caly zobacze, dużo ciekawych wokali, wiadomo że to nie to samo co 15 lat temu tworzył, ale też lubie teraz posłuchać takiej muzyki, ostatni album krytykowałem a przesłuchałem go kilkadziesiąt razy dlatego teraz nie będe tego robił ;) Ale jak nie zagorzali fani trance to inni będą zadowoleni z albumu ;)

Profil Facebook

siwy3461 

Asot-Only

Dołączył 2464 dni temu
Wysłany: 07-04-2017, 17:41  

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Ogarnia mnie strach jak tego słucham...
Pierwszy singiel.

ROBERT49 
trancefan

Dołączył 1578 dni temu
Wysłany: 07-04-2017, 20:47  

O rany ..................jakby mi ktoś RMF MAX włączył
tragedia

B0BS0N 

Dołączył 3067 dni temu
Wysłany: 09-04-2017, 20:04  

kawson1992 - 27-02-2017, 23:33 napisał/a:
Ja z chęcią caly zobacze, dużo ciekawych wokali, wiadomo że to nie to samo co 15 lat temu tworzył, ale też lubie teraz posłuchać takiej muzyki, ostatni album krytykowałem a przesłuchałem go kilkadziesiąt razy dlatego teraz nie będe tego robił ;) Ale jak nie zagorzali fani trance to inni będą zadowoleni z albumu ;)

Powiem tak.... uwielbiam ATB. Słucham gościa od gówniarza, jak jeszcze mój brat kupił kasetę Movin' Melodies, a potem kuzyn podrzucił od swojego ojca Two Worlds. Potem było kilka kapitalnych albumów, których mogę słuchać do dziś regularnie i się mi nie nudzą. Przyszedł czas na Future Memories, a więc pierwszy z nowożytnej ery muzyki klubowej. Z początku dla mnie średni, ale teraz jestem w nim zakochany. Podobnie było z Distant Earth - z początku się jako tako podobał, ale dopiero po kilku latach dostrzegam kunszt tego genialnego albumu. No i wybitnego CD2, które jest najlepszą płytą chillową ATB jak do tej pory. Sprawa zmieniła się wraz z nadejściem Contact. Tu od razu byłem wręcz zniesmaczony. 3-4 dobre utwory na CD1 + kilka średnich na CD2? To już nie ten poziom, po prostu. Słuchałem Contact kilkanaście razy i nie czuję w tym tego polotu, co wcześniej.
Teraz, po przesłuchaniu tego zwiastuna jestem totalnie zawiedziony. Odsłuchałem i pomyślałem sobie "matko co za gówno". I wątpię, żeby pełne wersje zmieniły moje odczucia. A pierwszy singiel... dajcie spokój.

http://asot-only.pl/va-ye...son-vt14726.htm

Myspace:
www.myspace.com/bobsondj
Soundcloud:
www.soundcloud.com/bobsondj/

Odpowiedz do tematu