Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Asot-Only Sylwester 2014
Autor Wiadomość
lab303 
Weteran

Asot-Only

Zaproszone osoby: 3
Dołączył 3115 dni temu
Wysłany: 28-10-2013, 19:46  Asot-Only Sylwester 2014

Cześć, Miśki. ;)

Otóż, sami wiecie, jak wygląda sprawa z jedyna klubową opcją do spędzania Sylwestra, którą jest NYE Special - może powinniśmy zrobić własnego Sylwestra w którymś większym mieście, hm ? Za chwilę mamy już Listopad, więc wypadałoby coś ogarniać. w tym kierunku. ;)

Czy byliby jacyś chętni ? Jeśli tak, piszcie swoje pomysły i propozycje miasta. w którym mielibyśmy wejść w nowy rok. ;)

Cobretti 
Non Stop T.R.A.N.C.E

Dołączył 3035 dni temu
Wysłany: 28-10-2013, 20:40  

Właśnie ostatnio podczas strimu Tomka wyszedł pomysł z meetingiem na miare ftb więc od razu mówie że jestem na 100% chętny. Moja propozycja to WWA z tego względu że po pierwsze to Polskie epicentrum po drugie nigdy nie byłem w Wawie:) Jesli chodzi o scenariusz na takową imprezę to widziałbym to tak że po prostu forumowicze stworzyli by sety i bysmy je puscili albo ewentualnie live jeśli byłaby taka mozliwość. Tylko myslę że nad jakimkolwiek miastem bysmy opcjowali to choć jedna osoba by musiała być z tamtąd i mieć jakieś opjce lokalowo noclegowe.

"Każdy, kto kocha muzykę trance wie, że jest ona czymś więcej jak tylko pasją czy podgatunkiem muzycznym. To styl życia wypełniony rytmem, melodią i emocjami. Spróbuj usunąć którykolwiek z tych pierwiastków a otrzymasz coś całkiem ... innego." - Solarstone

Profil Facebook

Franek Kimono 
J'ai Envie de Toi

Dołączył 1972 dni temu
Wysłany: 28-10-2013, 20:43  

A może Łódź - centrum Polski, każdy ma dosyć blisko :D
3. Shinovi - Run Or Stay
4. Orjan Nilsen feat. R-Lend - Without Kontakt
5. Steve Dekay - Radhe
6. Marco V - Aranck
7. Alexander Popov & Tenishia feat. Thomas T - Play Your Cards (Alternative Mix)
8. Ruben de Ronde x Rodg x Estiva - Intergalactic
9. Armin van Buuren pres. Gaia - Crossfire
10. Richard Sebastian - We Will Meet Again

TOP 30 OF 2016
TOP 30 OF 2015

arnie3 

Asot-Only

Dołączył 1909 dni temu
Wysłany: 28-10-2013, 20:47  

Franek Kimono - 28-10-2013, 20:43 napisał/a:
A może Łódź - centrum Polski, każdy ma dosyć blisko :D

Podbijam bo też obecnie mieszkam w Łodzi :D
Łódź - reszta świata 2:1 :hyhyhy:

Armin van Buuren - Birth Of An Angel (Original Mix)
Masters & Nickson feat. Justine Suissa - Out There (Daniel Kandi Remix)
Paul van Dyk - For An Angel 2009
Super8 & Tab - Irufushi
Arctic Moon - True Romance (Original Mix)

lab303 
Weteran

Asot-Only

Dołączył 3115 dni temu
Wysłany: 28-10-2013, 20:51  

Podawajcie jakieś konkretne miejscówki. ;)

Mattius 

Zaproszone osoby: 1
Dołączył 2886 dni temu
Wysłany: 28-10-2013, 20:57  

Ja zacznę od tego że się przywitam ;) Bo ze względu na moją długą, ponad 2-letnią nieobecność wątpie że ktokolwiek mnie tu jeszcze (poza Lab'em :P ) kojarzy.

Sam pomysł zresztą z założycielem tematu omawialiśmy na FB, powiem tyle - pomysł jest zacny. Myśle jednak że zamiast skupiać się (przynajmniej na początku) na tym do jakiego miasta uderzyć, fajnie byłoby się zorientować ilu w ogóle byłoby chętnych. Ja osobiście mogę zapewnić że chętny bym był. Kwestie organizacyjne:
1. Ok, WWA czy tam Łódź - fajnie, mi tam pasuje ale trzeba by się zastanowić na konkretami. Macie jakieś pomysły? Wydaje mi sie że za dobry przykład możemy brać organizacje z Armin Only w Poznaniu (w tym przypadku apartament).
2. Typ imprezy że tak to ujmę - Celujemy w typową "domówkę" z wyjściem przed północą na miasto czy coś bardziej zorientowanego "klubowo".
3. Kto się podejmie tej organizacji, np: wpłacenie niemałej zaliczki, ogarnięcie wszystkiego.

Czemu się nad tym tak dokładnie rozwodze? Bo pomysł wydaje mi się całkiem dobry, przy odpowiedniej mobilizacji może wypalić. Na "Elektryk Records: i ich NYE bym nie liczył... :P

lab303 
Weteran

Asot-Only

Dołączył 3115 dni temu
Wysłany: 28-10-2013, 21:04  

Ja, osobiście, byłbym za którymś z miast, powiedzmy, centralnych, czyli Łódź, Warszawa, Poznań. ;) Tak, jak Mattius pisze, najpierw trzeba policzyć chętnych, a zaś wybrać kilka konkretnych opcji miejscówek i wybrać tą jedną i zabookować - mam tu na myśli jakieś lokum, a nie klub. Co do zaliczki, koszt zaliczki podzielić na ilość chętnych osób i nie wyjdzie tak dużo. ;)

Co do charakteru tego wydarzenia, ja stawiałbym na jej klubowy klimat, jeśli taka opcja istnieje. ;) Szkoda kasy na jakieś kluby czy inne rzeczy, skoro można sobie samemu coś takiego zorganizować, a Muzyka na pewno będzie odpowiednia. ;)

Cobretti 
Non Stop T.R.A.N.C.E

Dołączył 3035 dni temu
Wysłany: 28-10-2013, 21:43  

Tak sobie pomyślałem hmmm.... że najlepszą opcja by było wynajecie mieszkania powiedzmy dwa trzy pokoje (jeden na melanż a dwa pozostałe na czilałt po :D ) na dwa dni ?! ;) To by chyba była najlepsza opcja. Jedynie zroganizowac sprzet grający jakies karimaty do odespania i życie jak w madrycie :)

"Każdy, kto kocha muzykę trance wie, że jest ona czymś więcej jak tylko pasją czy podgatunkiem muzycznym. To styl życia wypełniony rytmem, melodią i emocjami. Spróbuj usunąć którykolwiek z tych pierwiastków a otrzymasz coś całkiem ... innego." - Solarstone

Profil Facebook

lab303 
Weteran

Asot-Only

Dołączył 3115 dni temu
Wysłany: 28-10-2013, 21:56  

Cobretti - 28-10-2013, 21:43 napisał/a:
Tak sobie pomyślałem hmmm.... że najlepszą opcja by było wynajecie mieszkania powiedzmy dwa trzy pokoje (jeden na melanż a dwa pozostałe na czilałt po :D ) na dwa dni ?! ;) To by chyba była najlepsza opcja. Jedynie zroganizowac sprzet grający jakies karimaty do odespania i życie jak w madrycie :)

Ja też właśnie myślę o czymś takim. ;)

Warrior 

Dołączył 2895 dni temu
Wysłany: 28-10-2013, 22:30  

taka uwaga poparta doświadczeniem dwóch wyjazdów - apartamenty zazwyczaj są wynajmowane na minimum 3 noce. Więc rozwiewa to Wasze wątpliwości.
W zasadzie pisałbym się na jakiś sylwester, aczkolwiek jeszcze obserwuję sytuacje Electica, w końcu bilet już na nich kupiłem...

Hestin 
128bpm

Dołączył 1861 dni temu
Wysłany: 29-10-2013, 11:19  

Ciśniemy na Praszkę do Tomexiego!! :D
Mój Soundcloud.
Nut Free Podcast hosted by Hestin - Every FRIDAY , 20:00 CET on http://www.trancefamilybelgium.be/tfb-radio

Profil Facebook

Apollo13 
-=uplifting master=-

Dołączył 3077 dni temu
Wysłany: 29-10-2013, 16:08  

Jak wbijamy do Tomka na chate to jestem :aloha:
CC: "13, Houston. Standby for S-IVB to COI capability." CDR: "S-IVB to COI, roger." CC: "Roger. You got it now, Jim." CDR: "We've got S-IVB to COI." JSC PAO: "Booster reports that the inboard engine shutdown was a bit early, and we're continuing to burn on the four outboard engines." CC: "() 13; CDR: "Go at ()" CDR: "And Houston what's the story on engine five?" CC: "Jim, Houston. we don't have a story on why the inboard out was early, but the other engines are go, and you're go." CDR: "Roger."

Profil Facebook

lab303 
Weteran

Asot-Only

Dołączył 3115 dni temu
Wysłany: 29-10-2013, 16:27  

Czemu nie ? :D Jak się sam Tomuś zgodzi, to jedziemy. :D

Maarnaa 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła 2289 dni temu
Wysłany: 29-10-2013, 17:18  

fajnie było by zrobić sobie naszego forumowego Sylwestra my z Pawłem mamy już rezerwacje hotelu w Warszawie więc obstawiamy Wawkę :) jeśli ktoś generalnie szuka noclegu w hotelach itd to polecam stronę booking.com rezerwowałam już jeden hotel w Poznaniu przez tą stronę polecam :)

Profil Facebook

tomexi
[Usunięty]

Wysłany: 29-10-2013, 17:47  

Praszka czemu nie :) chate co prawda mam małą ale klub / pub bym miał zarezerwowany, gorzej z noclegami, ale hotel jest wiec zapraszam,

Byłoby granie LIVE sprzet byłby, sety live wiec zapraszam. Piszę poważnie.

A do mojej wielkiej miesciny nie dojeżdzają pociagi, autobusy jak najbardziej tak

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu