Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Armin van Buuren vs. Jean-Michel Jarre - ID
Autor Wiadomość
m.nova 
Weteran
A State Of Trance

Dołączył 1933 dni temu
  Wysłany: 10-05-2014, 11:42  Armin van Buuren vs. Jean-Michel Jarre - ID

Jak myślicie jest to realne ? To mógłby być gigantyczny utwór. Takie połączenie, byłoby bombą instrumentalną.

"Just met Jean-Michel Jarre in LA! One of my heroes and founders of electronic music. Talked about possible collab...."

FraQu 

Dołączył 1774 dni temu
Wysłany: 10-05-2014, 13:43  

Świetnie gdyby coś od Nich powstało :)

LordOfTranz 

Dołączył 1413 dni temu
Wysłany: 10-05-2014, 15:52  

Może kiedyś to by była bomba instrumentalna, ale po tym co wyczynia Armin ostatnimi czasy śmiem sądzić, że mógłby to być niestety niewypał, choć chciałbym się mylić :]

FireIsland 
C'mon

Dołączył 2053 dni temu
Wysłany: 10-05-2014, 21:43  

LordOfTranz - 10-05-2014, 15:52 napisał/a:
Może kiedyś to by była bomba instrumentalna, ale po tym co wyczynia Armin ostatnimi czasy śmiem sądzić, że mógłby to być niestety niewypał, choć chciałbym się mylić :]

100% :agree:

m.nova 
Weteran
A State Of Trance

Dołączył 1933 dni temu
Wysłany: 11-05-2014, 23:26  

A ja uważam, że Armin ciągle wie i potrafiłby zrobić taki utwór, jaki by tutaj co niektórych zadowolił (czyli 80-100% trance), tylko idzie do przodu, a nie stoi z tyłu, proste, więc tworzy to co ludzie kupują akurat od niego. Najwyraźniej mówiąc idzie z duchem czasu i pewnie to jest jeden z czynników, który wpływa na jego ciągle wysoką pozycję w świecie muzyki. Tak jest i będzie, czy to się komuś podoba czy nie. Teraz gra tak, a kto wie czy za rok, dwa nie będzie jeszcze inaczej w domyśle gorzej, pewnie będzie, bo muzyka cały czas ewoluuje i jak się chce być na wyżynach, trzeba płynąć razem z nią. Więc kompletnie nie dziwię się, że tak tworzy i zmienia się razem z muzyką i niech tworzy tak dalej, jeśli jest to jego recepta na sukces, a póki co widać, że jest, to oby tak dalej. Jak mam ochotę słuchać jego kawałków to słucham, nie zawsze są udane, ale zawsze jest w nich coś, co przyciąga i nie mam tu na myśli magię nazwiska, która jak wiemy, robi dużo.

Kanar 
old trance digger

Dołączył 3069 dni temu
Wysłany: 12-05-2014, 13:53  

Dziwna wiadomość, a jeszcze dziwniejszy byłby ten collab. Tak samo miał być rzekomy collab z Deadmau5. Po prostu rzec można, że Armin nie nadaje się do ambitniejszych collabów :hyhyhy: Zostaje mu jakiś Hardwell, Justin Bieber i tym podobni, to są odpowiedni partnerzy dla AvB ;d

Siveen 
NajwyższyCzas!

Dołączył 3037 dni temu
Wysłany: 13-05-2014, 21:47  

m.nova - 11-05-2014, 23:26 napisał/a:
bo muzyka cały czas ewoluuje i jak się chce być na wyżynach, trzeba płynąć razem z nią.

Przepraszam jeśli obrażam autora tego postu, ale jest to jedno z najbardziej idiotycznych zdań jakie przeczytałem na tym forum w całej jego historii.

szymek94 

Dołączył 1493 dni temu
Wysłany: 14-05-2014, 15:15  

Niestety - Muzyka w dzisiejszych czasach ewoluuje się :(
Dziś nikt nie robi takiego wspaniałego Trance'u jak to robili twórcy 9 a nawet 10 lat temu.

Profil Facebook

Siveen 
NajwyższyCzas!

Dołączył 3037 dni temu
Wysłany: 14-05-2014, 18:50  

szymonel7900,

Kompletnie mnie nie zrozumiałeś ;) Chodzi mi o to że aby być na muzycznym szczycie wcale nie trzeba ślepo podążać za panującymi trendami.

A co do dzisiejszego trancu to moim zdaniem jest w fenomenalnej formie :)

m.nova 
Weteran
A State Of Trance

Dołączył 1933 dni temu
Wysłany: 14-05-2014, 23:03  

Siveen - 14-05-2014, 18:50 napisał/a:
szymonel7900,

Kompletnie mnie nie zrozumiałeś ;) Chodzi mi o to że aby być na muzycznym szczycie wcale nie trzeba ślepo podążać za panującymi trendami.

A ja uważam, że gdyby stanął w czasie, kiedy to tworzył ten trance, o który tutaj ciągle taka wojna trwa, to dziś nie osiągałby pewnych sukcesów, ale też nie mówię, że jego muzyka stałaby się martwą, tylko poprzez to, że idzie z duchem czasu, już nie utożsamia się tylko z trance, a włącza inne nurty w swoje utwory, dzięki temu zyskuje nowych fanów, słuchaczy, którzy, jakby nie patrzeć , są jego przepustką, do wysokiej pozycji w świecie muzyki, a z pozoru nie traci tych, którzy pokochali jego styl kilka dobrych lat wstecz, bo magia nazwiska jak wiemy działa cały czas. Nie musisz się ze mną zgadzać, ale ja tak uważam. Każdy interpretuje jego karierę na własny sposób.

Kanar 
old trance digger

Dołączył 3069 dni temu
Wysłany: 14-05-2014, 23:53  

m.nova napisał/a:
A ja uważam, że gdyby stanął w czasie, kiedy to tworzył ten trance, o który tutaj ciągle taka wojna trwa, to dziś nie osiągałby pewnych sukcesów, ale też nie mówię, że jego muzyka stałaby się martwą, tylko poprzez to, że idzie z duchem czasu, już nie utożsamia się tylko z trance, a włącza inne nurty w swoje utwory, dzięki temu zyskuje nowych fanów, słuchaczy, którzy, jakby nie patrzeć , są jego przepustką, do wysokiej pozycji w świecie muzyki, a z pozoru nie traci tych, którzy pokochali jego styl kilka dobrych lat wstecz, bo magia nazwiska jak wiemy działa cały czas. Nie musisz się ze mną zgadzać, ale ja tak uważam. Każdy interpretuje jego karierę na własny sposób.

Właśnie to sukcesy Armina spowodowały, że został trochę zmuszony do grania i tworzenia bardziej radiowych i prostych utworów. Taka kolej rzeczy na pewno napędza jego "wielkość", jednak ta wielkość dla mnie to jest krok milowy wstecz jeśli chodzi o jakość muzyki.
Prawdzie powiedziawszy jestem praktycznie przekonany, że jeśli Armin grałby tak 10 lat temu, to nigdy bym się ASOTem nie zainteresował. Teraz AvB się musi schylac do słuchaczy, a nie jak jak kiedyś to słuchacze musieli doskoczyć do Armina :)

Ale jak mówi Piotrek (Siveen) jest multum dobrego, świeżego trance'u, tylko trzeba zaprzestać spoglądać na tę muzykę przez pryzmat AvB i poszerzyć horyzonty. I pisanie, że ewolucja muzyki (co to kurde jest w ogóle?) narzuca producentom jakieś schematy to naprawdę potrafi zagotować człowieka od środka ;)

szymek94 

Dołączył 1493 dni temu
Wysłany: 15-05-2014, 09:23  

szymonel7900,

Powiem tak jak ktoś od dziecka fascynował się muzyką Trance, miał pierwszy kontakt z tą muzyką to ma takie marzenie żeby ta muzyka Trance szła do przodu i pokazywała coś nowego z tego gatunku. Nie mówię żeby tak bardzo ewoluowała jak jest w dzisiejszych czasach - ale żeby ten Trance był taki wspaniały do dzisiaj jaki był 15-10-9 lat temu.

A jeżeli chodzi o dzisiejsze czasy Trance'u to... nie są w fenomenalnej formie. Armin, Tiesto, Dash Berlin, Markus Schulz, Roger Shah, 4 Strings - kiedyś robili wspaniały Trance teraz pozostały tylko i wyłącznie wspomnienia bo oni robią coś co fanatycy Trance nie lubią tego słuchać.

DODAM JESZCZE TO: Że jeżeli ktos uważa że w dzisiejszych czasach muzyka Trance ewoluuje się to spójrzcie na dwóch artystów którzy robią nutki tym samym stylem. Mowa o Andrew Rayel i o Solarstone - Te Aethery Rayela które on tworzy od 550 Senta są już nie do wytrzymania - bo ile można ciągnąć tym samym stylem a potem z tego powodu powstaje Krytyka utworu ? To samo Solarstone i jego pure - Ciągle jak widzę że nadchodzi premiera singla Solara i widzę napis Pure Mix itp. to mnie szlak jasny trafia że on dodaje ten sam styl i nic nowego nie wnosi. Sorry... ale jeżeli tak ma się ewoluować Trance to ja dziękuję bardzo.... :P

m.nova - 14-05-2014, 23:03 napisał/a:
szymonel7900,

Dokładnie - Popieram w 100%

Profil Facebook

Kanar 
old trance digger

Dołączył 3069 dni temu
Wysłany: 15-05-2014, 09:41  

szymonel7900 napisał/a:
A jeżeli chodzi o dzisiejsze czasy Trance'u to... nie są w fenomenalnej formie. Armin, Tiesto, Dash Berlin, Markus Schulz, Roger Shah, 4 Strings - kiedyś robili wspaniały Trance teraz pozostały tylko i wyłącznie wspomnienia bo oni robią coś co fanatycy Trance nie lubią tego słuchać.

Jak dalej będziesz takim monogamistą muzycznym to trudno tutaj o czymkolwiek dyskutować.

szymek94 

Dołączył 1493 dni temu
Wysłany: 15-05-2014, 10:58  

Kanar - 15-05-2014, 09:41 napisał/a:
szymonel7900 napisał/a:

Jak dalej będziesz takim monogamistą muzycznym to trudno tutaj o czymkolwiek dyskutować.

Chłopie ja tylko stwierdzam fakt jak jest w dzisiejszych czasach.
Inni artyści którzy robią tak zwany Uplifting Trance (np. Aly & Fila, Fady & Mina, Mike van Fabio, Arctic Moon, Ian Standerwick, Soundlift itp.) trzymają poziom i bardzo dobrze. Ja to jestem bardziej miłośnikiem muzyki Uplifting (Vocal) Trance itp.

Profil Facebook

Panuś 

Dołączył 2319 dni temu
Wysłany: 15-05-2014, 13:31  

Armin van Buuren vs. Jean-Michel Jarre-Trancygene part1 :D :D

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu