Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Armin van Buuren - A State of Trance 2017
Autor Wiadomość
Underlay 
Księżycowy Pan

Asot-Only

Dołączył 2131 dni temu
  Wysłany: 23-03-2017, 22:13  Armin van Buuren - A State of Trance 2017

Release Date: 21.04.2017
Label: Armada Music

CD1 - On The Beach

01. Alpha 9 - The Night Is Ours
02. Joonas Hahmo X K-System - YĂĄmana
03. Alexandre Bergheau - Summer's Gone (Yoel Lewis Remix)
04. Fatum - Draco
05. Rodg - Right Away
06. Yoel Lewis - Tuviana
07. Omnia & DRYM - Enigma
08. Eskai & SNR - Swipe
09. Orjan Nilsen feat. Rykka - The Hardest Part
10. Gareth Emery & Standerwick feat. HALIENE - Saving Light
11. Denis Kenzo feat. Sveta B. - Just To Hear
12. MaRLo & First State - Falling Down
13. Ashley Wallbridge - Naughts & Crosses
14. Bobina - Lazy World 2017
15. Protoculture - The Descent
16. Tom Fall - Kaamos
17. Super8 & Tab - Cosmo
18. Radion6 - World Of Tomorrow
19. Armin van Buuren - The Train

CD2 - In The Club

01. Armin van Buuren - This Is A Test
02. Andrew Rayel feat. Emma Hewitt - My Reflection
03. Kyau & Albert - Trace
04. Eximinds & Whiteout - Lacrimosa
05. Jurgen Vries - The Theme (Radion6 Remix)
06. Alexander Popov - Eyes To Heaven
07. Davey Asprey - Fallout
08. Gaia - Saint Vitus
09. Armin van Buuren - I Live For That Energy (ASOT 800 Anthem)
10. Armin van Buuren & Garibay feat. Olaf Blackwood - I Need You (Standerwick Remix)
11. Heaven's Cry - Voices
12. Armin van Buuren presents Rising Star feat. Betsie Larkin - Again (Alex M.O.R.P.H. Remix)
13. Bobby Neon & Nick Arbor feat. Lokka Vox - What You Said (MaRLo Remix)
14. Robert Nickson - Heliopause
15. Ultimate & Moonsouls feat. Marjan - No One Else
16. Shinovi - Indian Summer
17. DRYM - Wraith
18. Scott Bond & Charlie Walker vs Trouser Enthusiasts - Sweet Release
19. Allen Watts - Arizona

Emotional89 
Make Trance, Not War

Dołączył 1661 dni temu
Wysłany: 24-03-2017, 07:14  

To, że co kompilacja są te same nazwiska to mnie już przestało dziwić ale liczę, że wydanie będzie na plus. (Naiwniak ze mnie? :P )

Jestem ciekawy numeru od Armina "The Train" i modlę się by to nie był bigroom tylko coś lżejszego pokroju "Nehalennia" :)

Profil Facebook

EmpireOfTrance 

Asot-Only

Dołączył 940 dni temu
Wysłany: 24-03-2017, 07:39  

WTF?!?!?!??!!?! co za jazda.... to chyba nie moze byc prawda??!?!?!! gdzie jest armin & marlo ?!?!?!??!? again znowu ale w remixie? gdzie jest kawalek popov & eller?!?!!?! a armin & vini vici?!??!! cos mi sie wydaje ze to sciema. Wchodzę na stronę armady i oczom nie wierze!!!

Franek Kimono 
J'ai Envie de Toi

Dołączył 1921 dni temu
Wysłany: 24-03-2017, 10:40  

Emotional89 - 24-03-2017, 07:14 napisał/a:
To, że co kompilacja są te same nazwiska to mnie już przestało dziwić ale liczę, że wydanie będzie na plus. (Naiwniak ze mnie? :P )

Jestem ciekawy numeru od Armina "The Train" i modlę się by to nie był bigroom tylko coś lżejszego pokroju "Nehalennia" :)

3. Armin van Buuren feat. Josh Cumbee - Sunny Days (Pure NRG Remix)
4. Markus Schulz feat. Ethan Thompson - Love Me Like You Never Did (Standerwick Remix)
5. Markus Schulz feat. Delacey - Favorite Nightmare (Fisherman & Hawkins Remix)
6. Purple Haze - Kill Kitten
7. Markus Schulz - A Better You (Daxson Remix)
8. Jase Thirlwall - Animal
9. Alpha 9 - Lily
10. Giuseppe Ottaviani - Lumina

TOP 30 OF 2016
TOP 30 OF 2015

Adriano77 

Dołączył 3001 dni temu
Wysłany: 24-03-2017, 11:41  

Nowego Rising Star już się nie chciało przygotować :/ Najlepiej odgrzać starego kotleta. Tracklista jakoś nie zachęca. Ciągle te same nazwiska, pewnie kilka perełek się trafi, ale to tylko kilka....
Okładka też jakaś taka słaba :(

EmpireOfTrance 

Asot-Only

Dołączył 940 dni temu
Wysłany: 24-03-2017, 18:55  

czekam na premiere.

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 2155 dni temu
Wysłany: 24-03-2017, 19:24  

Hmmm... CD1 to znane i sprawdzone nazwiska, brakuje w tym gronie ciekawego, zupełnie nieznanego nikomu producenta. Czy coś pozostanie z plażowego klimatu na "On The Beach" to przekonamy się niebawem. W przypadku drugiego CD spodziewałem się mocnej, psy-owej końcówki, w myśl ostatnich trendów, a jest... zupełnie normalnie. Z próbnymi odsłuchami dam sobie na wstrzymanie i poczekam do premiery kompilacji, aczkolwiek już zdążyłem się zapoznać z jedną produkcją, mianowicie "The Train" i jest bez szału.

Profil Facebook

philosopher 

Dołączył 1796 dni temu
Wysłany: 24-03-2017, 22:37  

Jeżeli chodzi o okładkę to widzę że w tym roku Armin całkiem zerwał ze starym stylem (najbardziej mi się podobała z 2014). Jednak nie zamierzam oceniać płyty po okładce, tak samo jak nie spodziewam się że będę szukał szczęki po odsłuchaniu tej kompilacji. Również daruję sobie wcześniejszy odsłuch, będzie premiera to poświęcę kilkadziesiąt minut.

kenvi 

Dołączył 1360 dni temu
Wysłany: 21-04-2017, 16:37  

Release Date: 21.04.2017
Label: Armada Music Bundles
Catalog Number: ARDI3771

01. Alex Rusin - Chasing The Sun
02. Craig Connelly feat. Renny Carroll - Elevate
03. Robert Nickson - Heliopause
04. Emod - Celestial Forces
05. Solarstone & Meredith Call - I Found You

EmpireOfTrance 

Asot-Only

Dołączył 940 dni temu
Wysłany: 21-04-2017, 19:04  

przesluchalem poki co tego kilka razy i szczerze mowiac nie jest zle. tylko the train to na cd 2 sie powinno znalezc a tak to wstepnie jestem w miare zadowolony. najlepszy track poki co to chyba saving light. jakosc przejsc dobra, specjalnie nie mam zastrzezen. a i szkoda ze to cale intro this is a test w wersji miksowanej zostalo uciete bo zaczyna sie od glosu jacka. koncowka cd 2 mocarna. wywalilbym tylko yoela lewisa bo zrobil 2 kotlety, radion6 - world of tomorrow i again w remixie. i zapomnialem o jednym: Shinovi MIAZGA !!

LordOfTranz 

Dołączył 1412 dni temu
Wysłany: 22-04-2017, 17:45  

A State Of Trance 2017 mixed by Armin van Buuren. Szału się nie spodziewałem, ale jak co roku przesłuchałem całą kompilację. CD 1 On The Beach, która plażową pozostała już tylko z nazwy. Większość utworów nijak się ma do plaży i w moim odczuciu w ogóle takich klimatów sobą nie reprezentują. Z pierwszej części podoba mi się tylko znane już wcześniej Saving Light, nowa propozycja od Joonas Hahmo X K-System - Yamana oraz Alpha 9 - The Night Is Ours. Reszta słabiutko niestety. Nowa nuta od Armina - The Train również mi nie podeszła i tak się zastanawiam co ona robi na części On The Beach? Gdzie tu choć odrobinę tego klimatu plażowego? Gdzie te czasy, kiedy na pierwszej części tej kompilacji królowały iście spokojne i wakacyjne pływaki typu: Mike Foyle - Shipwrecked (John O'Callaghan vs. Mike Foyle Club Mix), Sunlounger - White Sand (DJ Shah's Original Mix), Jody Wisternoff - Cold Drink, Hot Girl (Original Mix), DJ Shah - Beautiful (Glimpse Of Heaven) (Long Island Dub), DJ Shah Feat. Adrina Thorpe - Who Will Find Me czy The Blizzard - Kalopsia. Nie rozumiem też po co ładować na jedno CD aż tyle utworów.. 12-13 by wystarczyło tak jak to miało miejsce na ASOT 2006 i 2007. W konsekwencji otrzymujemy upchanych 19 kawałków o mizernej jakości i dość krótkim odsłuchu...
CD 2 In The Club rozpoczyna się drugim nowym utworem Armina na tej kompilacji. Nie moja bajka. Może na imprezie zrobiło to szał, ale słuchając w domu to tak sobie... Dalej słaby Rayel, bez polotu nowy utwór od K&A. Remix Radion6 do kapitalnego klasyka The Theme uważam, że zbędny. Remiksowanie klasyków popieram tylko i wyłącznie wtedy, kiedy to taki klasyk zremiksowany jest z głową, a nie tylko żeby był. Ten niestety brzmi bardzo średnio. Najlepszą wersją i tak dla mnie pozostanie JamX & De Leon's DuMonde Remix. Nowa Gaia za to miłe zaskoczenie. Trochę w starszym stylu, ale to zawsze na plus. Szkoda, że od Armina dobrego trance'u możemy się spodziewać już tylko pod aliasem Gaia lub Rising Star, ale lepszy rydz niż nic ;) Reasumując fajny numer, podoba mi się. Kolejny kawałek, znany już dobrze i obgrany hymn ASOT 800. Na początku nie mogłem się trochę do niego przekonać, ale później z każdym odsłuchem było coraz lepiej. Nuta dobrze się sprawdza podczas jazdy samochodem :) Do kolejnej propozycji Holendra - I Need You nie mogę się coś przekonać i nawet remix Standerwicka niewiele tutaj ratuje... Co mnie zaskoczyło na tej części, to fajny remix MarLo do What You Said. Jak niezbyt przepadam za jego produkcjami i remiksami, tak ten mi się podoba. Może dlatego, że brzmi trochę jak za starych lat, kiedy to na Vivie czy MTV2 Pop można było usłyszeć i obejrzeć dobre utwory trance'owe takie jak choćby Marc Et Claud - I Need Your Lovin' (Like The Sunshine). Kolejny ciekawy kawałek to Ultimate & Moonsouls ft Marjan - No One Else. Fajny, klimatyczny pływaczek od duetu rosyjsko-chorwackiego z miłym dla ucha wokalem Marjan. Słuchając dalej to już tylko całkiem w porządku numer od Scotta Bonda i więcej już nic ciekawego nie znalazłem. Nowy Watts jakoś do mnie nie przemówił, no chyba, że jeszcze mi się odmieni, ale na razie jest mi obojętny. CD 2 dużo lepsza od jedynki, więcej fajniejszych dla ucha numerów. Uważam jednak, że za dużo utworów Armina jak na jedną kompilację - AŻ 6. Ja rozumiem, że to jego wydawnictwo, no ale bez przesady :) Uważam też (tak jak to nadmieniłem w przypadku CD1), że na CD 2 również za dużo upchanych utworów. Nie ilość a jakość Panie Armin. Mniej utworów, ale za to staranniej wyselekcjonowanych. Podsumowując wydawnictwo lepsze jak rok temu, jednak w porównaniu do lat 2005-2007 to jest przepaść... i to co wyżej już wspominałem... CD 1 plażowa tylko z nazwy. Może jeszcze wrócę do tej kompilacji, ale na razie jeden odsłuch mi wystarczy. To tyle ode mnie. Ocena 3/6.

Phantom 
Weteran

Dołączył 2207 dni temu
Wysłany: 22-04-2017, 21:21  

Poziom podobny jak w 2015/2016 z cd1 zdecydowanie najlepszy numer to The Hearest Part ale dobrze się słucha Omnia & DRYM - Enigma,a cd2 najlepszych był by numer od K&A gdy by nie ten vocal a tak po0za tym to jeszcze Gaia - Saint Vitus i Alexander Popov - Eyes To Heaven a reszta kompilacji słaba jako jedne z najgorszych ytworów na tej kompilacji to Davey Asprey - Fallout który waki jak dla mnie amatorką i Gareth Emery & Standerwick feat. HALIENE - Saving Light - Concrete Angel 2017

Ogólnie ASOT 17 oceniam na 6/10
3.Cosmic Gate & JES - Materia( Intro Mix)
4.Alexander Popov - Awake The Flow (Extended Mix)
5.Solarstone - A State of Mind (Extended Mix)
6.Radion 6 - Celebrate (Extended Mix)
7.Markus Schulz feat. Delacey - Favorite Nightmare (Fisherman & Hawkins Remix)
8.Cosmic Gate & Arnej - No Strings Attached (Album Mix)
9.Daxson - Persona
10.Paul Thomas & Alex Di Stefano - Shining (Anske Remix)

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 2155 dni temu
Wysłany: 09-05-2017, 20:10  

Jestem po kilku odsłuchach tej najnowszej kompilacji od Armina i z pewnym niedosytem oceniam edycję 2017. Rozrzut w muzycznym materiale jest duży, od bardzo przeciętnych do naprawdę przyjemnych w odbiorze utworów. CD1 poza kilkoma niezłymi produkcjami rozczarowuje, a szkoda, bo nazwa "On The Beach" do czegoś zobowiązuje, a w poprzednich odsłonach serii zwłaszcza CD1 wielu z nas bardzo przypadało do gustu. Niestety, z plażowego klimatu zostało już bardzo niewiele. Rozumiem i doceniam wieloletnią koncepcję podziału kompilacji na pierwszą część wolniejszą, idealną do posłuchania i drugą, energiczną, w pełni transową połówkę. Szkoda, że taka wizja przemija z każdym rokiem :( . CD2, czyli "In The Club" wypada lepiej, a w szczególności w drugiej części płyty, gdzie już do samego końca dobra muzyka płynęła z moich głośników. Na drugim krążku jest więcej produkcji, które trafiają do mnie, aniżeli w przypadku CD1.
CD 1: 5/10 CD 2: 7/10

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu