Armin van Buuren

Poprzedni temat «» Następny temat
Armin Only Intense
Autor Wiadomość
piotr91 

Asot-Only

Dołączył 2724 dni temu
Wysłany: 30-10-2014, 21:05  

Ja tez sprzedam bilet. Załamka...

Jari__ 
Jarek

Asot-Only

Dołączył 1089 dni temu
Wysłany: 30-10-2014, 21:50  Transport

Jedziemy jutro z Łodzi na koncert. Mamy 2 wolne miejsca w aucie. Jeżeli ktoś ma ochotę się zabrać to proszę o info na priv.

ZDobrejWoli 
Official :D

Asot-Only

Dołączył 1235 dni temu
Wysłany: 30-10-2014, 22:25  

Line-up:

21:00 - 23:00 - Martin Streed (Radio HELAX)
23:00 - 02:00 - Armin van Buuren

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 30-10-2014, 22:49  

Driftmoon:

Cytat:
Apparently there is a rumour flying around that we will perform tomorrow in Ostrava, Czech Republic with Armin van Buuren for his cancelled 'Armin Only' gig.

It is true that we were contacted to play there but we are already booked for Technoclub event in Frankfurt, Germany which we are looking forward to for months and since noone contacted us afterwards we considered this matter closed.

It's a bit sad that even without us giving approval someone is using our name for their own benefit and it just shows the current state of this scene.

Jest coraz ciekawiej :hyhyhy:

cprzemo23 
PrzemoC

Asot-Only

Dołączył 1705 dni temu
Wysłany: 30-10-2014, 23:22  

?? ???

alexa 

Pomogła: 64 razy
Dołączyła 2334 dni temu
Wysłany: 31-10-2014, 14:07  

Miko34 - 30-10-2014, 22:25 napisał/a:
Line-up:

LU porażająco długi ;p

Ale podsumowując to wszystko powiem krótko - syf na kółkach i progresywny upadek sceny Trance'owej.. Szkoda mi wszystkich, którzy stracili kupę kasy na bilety, hotele, transport, oprawę.. Szok. :wstyd:

Maarnaa 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła 2238 dni temu
Wysłany: 31-10-2014, 14:44  

3h grania samego Armina no wybitnie długo zapewne nawet się tego nie odczuje szkoda że tak to wszystko wyszło i nie będziemy mogli się całą ekipą spotkać miejmy nadzieję że tafi się jeszcze event godny uwagi i gdzie będzie tak liczne zainteresowanie :)

Profil Facebook

lab303 
Weteran

Asot-Only

Zaproszone osoby: 3
Dołączył 3064 dni temu
Wysłany: 31-10-2014, 15:17  

alexa - 31-10-2014, 14:07 napisał/a:
Line-up:

LU porażająco długi ;p

Ale podsumowując to wszystko powiem krótko - syf na kółkach i progresywny upadek sceny Trance'owej.. Szkoda mi wszystkich, którzy stracili kupę kasy na bilety, hotele, transport, oprawę.. Szok. :wstyd:

Sam Armin/jego team się do tego przyczynił. W sytuacji, gdy organizator mówi, że osoby, które zakupiły bilety nie mogą liczyć zwrot na pieniądzy ludzie Armina nie powinni się na taki przejaw bandytyzmu zgodzić i walczyć o to, aby ci ludzie mogli odzyskać zainwestowane pieniądze, a nie zmieniać decyzję, że jednak Armin zagra w Ostrawie.. Sami się do tego przyczynili. Widać, że nie zależy im na fanach, a na ich własnej du***, którą ratują w tak bezczelny sposób. Pomyślcie, co by się stało, gdyby organizator nie zwrócił pieniędzy (przynajmniej zarzekł się, że nie zwróci ani grosza) i Armin nie przyjechał. Armin łaski nie robi, że przyjedzie i zagra..

adagio28
[Usunięty]

Wysłany: 31-10-2014, 15:39  

Line-up:

LU porażająco długi ;p

Byłby dłuższy, gdyby nie fakt, że wpisali Driftmoon bez ich wiedzy :hyhyhy:

Joy 
Administrator

Dołączył 3069 dni temu
Wysłany: 31-10-2014, 16:13  

Line-up:

LU porażająco długi ;p

Odwołane wydarzenia to nie tylko problem sceny Trance, ostatnio sporo się czyta o odwołanych koncertach znanych gwiazd, najczęściej z winy organizatora. Taką pechową serię miała Kylie Minogue, nie mniej takie sytuacje zdarzają się o wiele częściej. Rada na przyszłość, także dla mnie - zawsze płacić kartą. Wtedy nie ma najmniejszych problemów, bo w przypadku nie wykonania usługi (koncert się nie odbył), pieniądze są zwracane z powrotem na kartę przez organizację płatniczą (chargeback).

Teraz jedynie pozostaje procesowanie się, pozew zbiorowy, o ile sam organizator nie zapadnie się pod ziemię. Bileciki sprzedawały się ładnie, tanie nie były, więc i wpływy muszą iść w miliony złotych.

Profil Facebook

Rad0 

Asot-Only

Dołączył 1341 dni temu
Wysłany: 31-10-2014, 18:29  

Ja płaciłem kartą za bilety i co mam w tej sytuacji zrobić?

mq1 

Dołączył 2813 dni temu
Wysłany: 31-10-2014, 20:10  

Rad0, zgłoś się do swojego banku, i zapytaj jakie pismo masz złożyć, by móc zgłosić reklamację o chargeback. Nie zapomnij wspomnieć o tym, że organizator nie chce wypłacić pieniędzy.

Maarnaa 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła 2238 dni temu
Wysłany: 31-10-2014, 20:50  

Tak prezentuje się scena na dzisiejszej imprezie bo Armin Only to to nawet nie jest :P

Profil Facebook

chemia82 

Asot-Only

Dołączył 1332 dni temu
Wysłany: 31-10-2014, 21:22  

No niestety o tej godzinie to już by trwała mała rozgrzewka...a niestety trzeba w domu tyłek kisić i rozmyślać co by tam się teraz działo

Pawel 
Paweł S.

Dołączył 2156 dni temu

Wysłany: 31-10-2014, 23:37  

Jestem wściekły jak cholera, skandal i draństwo, jakich mało! Tyle czekasz na wymarzoną imprezę, po drodze odmawiając sobie nie jednej rzeczy, a tu coś takiego. Mój Boże, no kto mógł się spodziewać, że taka impreza, o takiej marce i renomie, z Arminem (!) zostanie odwołana??? Totalny szok i niedowierzanie. Po cichu liczyłem, że może stanie się cud, że wstępnie Armin Only zostanie odwołane, by po pewnym czasie inna dobra agencja podjęłaby się próby ponownej jej organizacji. A gdzie tam...
Gdzie jest prawo, ja się pytam?! Człowiek po prostu ma związane ręce i ma niewielkie szanse coś wskurać. Może to tylko bilet, ale chodzi o coś najważniejszego: tak się po prostu nie postępuje się. Słowacka agencja trzyma się jak może swojego stanowiska, że nie ma mowy o zwrocie biletów. Ticketportal nie zamieszcza żadnych dających nadzieję komunikatów. Będzie naprawdę ciężko walczyć z tą kliką. A gdzie jest jakikolwiek regulamin tejże imprezy? Na co oni się powołują?
Armin zupełnie niepotrzebnie postanowił, że przyjedzie do Ostrawy zagrać trzygodzinnego seta. Doskonale zdaje sobie sprawę, jak fatalna jest sytuacja, jakie jest napięcie wokół niego, więc postanowił nieco udobruchać ludzi, proponując imprezę zastępczą. I w ten sposób podejrzewam, że sytuacja wychodzi na prostą, ponieważ jakaś część klubowiczów będzie na imprezie z jego udziałem. A to, że pozostałe kilka tysięcy ludzi nie przyjedzie to co to kogo bardzo obchodzi. Mogli zrezygnować z błahego powodu, nie dojechać, i tak dalej... A agencja z ulgą oświadczy: Była impreza? Była. Byli na niej ludzie? Byli. Bilety przechodzą przez laser i są w systemie. I do widzenia dla reszty niezadowolonej.

Profil Facebook

Odpowiedz do tematu